Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 01:33   #1981


kako je moguće da on ima 53 godine?!
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 23.05.2017., 01:38   #1982
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post


Dala mu mail i lozinku i čudi se kako je hakirana

Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
nadam se da nije istina da je poginulo preko 20 ljudi i da su većinom djeca
Kažu da su 23 osobe poginule
Shizza is offline  
Old 23.05.2017., 01:41   #1983


Ja gledam CNN, nema nikakvih brojki. Ovaj neki ocevidac kaze da su bas bile jake eksplozije.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 23.05.2017., 02:02   #1984
Quote:
A father has described seeing "carnage everywhere" in the wake of an explosion at Manchester Arena that left around 30 people, including children and disabled victims, lying on the floor.
The man, named Andy, said he was blown "about 30ft" by a blast that shook the building as he waited to collect his wife and daughter at the end of a concert by US artist Ariana Grande.
He said he later saw panicking families trying to find loved ones in the wake of the incident on Monday night.
He told BBC News: "It's shocking what happened. Just carnage everywhere. There was a good 20 to 30 of them [victims]. Some were young kids, some were disabled people."
UZAS!
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 23.05.2017., 02:10   #1985
Navodno neka osoba sa oružjem hoda oko jedne bolnice u Manchesteru.

Prema jednom videu sa Twittera, koristili su bombe sa čavlima. Bože sačuvaj....

https://twitter.com/TRobinsonNewEra/...05165520760833
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 23.05.2017., 02:14   #1986
Pošalješ djecu na koncert kako bi se zabavili i proveli najbolje trenutke života da bi bili ubijeni ili ranjeni na istom koncertu.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 23.05.2017., 02:14   #1987
Sluzbeno: 19 mrtvih, oko 50 ozljeđenih

Najezio sam se..
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 23.05.2017., 02:39   #1988
ISIS je navodno preuzeo odgovornost

https://twitter.com/StockMonsterUSA/...14657943674880
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 23.05.2017., 02:47   #1989
Ovo je prestrašno

https://twitter.com/crazy_kyia/statu...03907485462529
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 23.05.2017., 02:53   #1990
Sad ću ispasti arogantan, ali zamislite kako se Ariana osjeća. Ne govorim da je ona više bitna od žrtava, ali zamisli da na tvom koncertu ubiju 19 tvojih fanova i još 50 rane. Ljudi su došli na njen koncert kako bi uživali, ne znajući da će im ta arena biti njihova grobnica. Upitno je kako će se te hoće li se uopće Ari oporaviti nakon ovoga.

Ponavljam, ne želim reći da je ona važnija od ostalih. Samo želim da zamislite sve iz njenog pogleda...
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 23.05.2017., 08:51   #1991
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
ahahahahahaha ja sam lepša
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 23.05.2017., 08:55   #1992
Quote:
TurboFlop kaže: Pogledaj post
rijetko kad nekog dvaput kvotam, ali ionako nema bolje osobe od vas da vam udjelim tu čast

nego, vidio sam kako ste dijelili ljubavne savjete jednoj forumašici ovdje neki dan, nazvaćemo je marija magdalena. ona je danas djelovala puno bolje pa me zanima možete li pomoći i meni oko mog problema. naime, pre nekog vremena, počeo sam se zanimati za jednu forumašicu. kako sam sramežljive prirode, ne znam kako da joj priđem ili dam do znanja da mi je milo kad mi je u blizini. s druge strane ne želim je uplašiti jer ako nije spremna na vezu, pristao bih i na friends with benefits odnos pod uvjetom da ne šara sa strane. eto, ako imate neki prijedlog...
ajoooj nezz maco, mozda da joj udjelite pokoji kompliment onako indirektno to ce ju zaintrigirat i privuc paznju ka vama (jer realno svi volimo komplimente i lijepe rijeci) i onda kad ju privucete onda krenete u neobavezne razgovore da bi se to kasnije pretvorilo u ozbiljne, ako me razumete?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 23.05.2017., 10:47   #1993
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Sad ću ispasti arogantan, ali zamislite kako se Ariana osjeća. Ne govorim da je ona više bitna od žrtava, ali zamisli da na tvom koncertu ubiju 19 tvojih fanova i još 50 rane. Ljudi su došli na njen koncert kako bi uživali, ne znajući da će im ta arena biti njihova grobnica. Upitno je kako će se te hoće li se uopće Ari oporaviti nakon ovoga.

Ponavljam, ne želim reći da je ona važnija od ostalih. Samo želim da zamislite sve iz njenog pogleda...
A zajebano je to. Djeca išla bezbrižno s roditeljima na koncert svojeg omiljenog pjevača, kao što bismo i svi mi i onda se desi takva tragedija.

Žao mi je svih, nastradalih i oni koji su to morali gledati... Ali i nje. Nije kriva, ali ipak je to bio njen koncert i sigurno se osjeća užasno.

Sve u svemu, grozota.
Ali nisam previše iznenađena. Odavno su ti napadi prestali u meni izazivati iznenađenost.
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 23.05.2017., 10:56   #1994
Čitam thread na ATRL o bombaskom napadu i naidjem na postove od Male gdje sere o religiji.

Fuj!

Ocigledno ima ogromne komplekse, stvarno zalosno. Drago mi je vidjeti da ga ATRL gejše uništavaju
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 23.05.2017., 11:22   #1995
Ariana otkazala turneju
BozWon is offline  
Old 23.05.2017., 11:25   #1996
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Sad ću ispasti arogantan, ali zamislite kako se Ariana osjeća. Ne govorim da je ona više bitna od žrtava, ali zamisli da na tvom koncertu ubiju 19 tvojih fanova i još 50 rane. Ljudi su došli na njen koncert kako bi uživali, ne znajući da će im ta arena biti njihova grobnica. Upitno je kako će se te hoće li se uopće Ari oporaviti nakon ovoga.

Ponavljam, ne želim reći da je ona važnija od ostalih. Samo želim da zamislite sve iz njenog pogleda...
arogantna si

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
ajoooj nezz maco, mozda da joj udjelite pokoji kompliment onako indirektno to ce ju zaintrigirat i privuc paznju ka vama (jer realno svi volimo komplimente i lijepe rijeci) i onda kad ju privucete onda krenete u neobavezne razgovore da bi se to kasnije pretvorilo u ozbiljne, ako me razumete?
hvala, zapisao sam si ove neke smjernice da imam uvijek pri ruci. problem je i u tome što moja x simpatija igra vruće hladno igrice. npr. nekad me iznenadi dickpicom u privatnoj poruci i jako je romantična kad nema drugih, ali čim je među svojom klikom izruguje me i govori pred njima da mi ne bi dala ni da joj otvaram bocu kole kad su joj masne ruke

Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Žao mi je svih, nastradalih i oni koji su to morali gledati... Ali i nje. Nije kriva, ali ipak je to bio njen koncert i sigurno se osjeća užasno.

Sve u svemu, grozota.
Ali nisam previše iznenađena. Odavno su ti napadi prestali u meni izazivati iznenađenost.
Ako dobro odigra, imaće sad PR-a do 2020.

Pa i najveća tragedija je što smo svi već lagano postali ravnodušni na te napade. Ne u smislu da ti nije žao ljudi, nego ono...može se dogoditi baš bilo gdje i bilo kada...dok kupuješ prsten za zaručnicu, naručuješ mariačije za prosidbu, upisuješ tečaj za prvi ples...

Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
Čitam thread na ATRL o bombaskom napadu i naidjem na postove od Male gdje sere o religiji.

Fuj!

Ocigledno ima ogromne komplekse, stvarno zalosno. Drago mi je vidjeti da ga ATRL gejše uništavaju
Raspni je raspni oćemo barabu

Kvoutaj je, punoljetna je valjda
TurboFlop is offline  
Old 23.05.2017., 11:29   #1997
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
Čitam thread na ATRL o bombaskom napadu i naidjem na postove od Male gdje sere o religiji.

Fuj!

Ocigledno ima ogromne komplekse, stvarno zalosno. Drago mi je vidjeti da ga ATRL gejše uništavaju
Toliko o tome koliko je Male "open-minded"
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 23.05.2017., 11:46   #1998
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Sad ću ispasti arogantan, ali zamislite kako se Ariana osjeća. Ne govorim da je ona više bitna od žrtava, ali zamisli da na tvom koncertu ubiju 19 tvojih fanova i još 50 rane. Ljudi su došli na njen koncert kako bi uživali, ne znajući da će im ta arena biti njihova grobnica. Upitno je kako će se te hoće li se uopće Ari oporaviti nakon ovoga.

Ponavljam, ne želim reći da je ona važnija od ostalih. Samo želim da zamislite sve iz njenog pogleda...
Jadna ta djeca i njhove obitelji, jadna Ari jer je jedina pop cura trenutno koja šuti i radi, izbacuje dobre albume ima dobre turneje. Sve u svemu odvratna situacija ali kao sto kaze Masha ti napadi su davno u meni prestali izazivati iznenađenost. I ovo nema veze sa religijom, terorizam nije religija.
KillsXO is offline  
Old 23.05.2017., 11:52   #1999
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Jadna ta djeca i njhove obitelji, jadna Ari jer je jedina pop cura trenutno koja šuti i radi, izbacuje dobre albume ima dobre turneje. Sve u svemu odvratna situacija ali kao sto kaze Masha ti napadi su davno u meni prestali izazivati iznenađenost. I ovo nema veze sa religijom, terorizam nije religija.
Lijepo sročeno
TurboFlop is offline  
Old 23.05.2017., 11:53   #2000
Neki 2017 predictions account je napisao ovo početkom godine. Creepy...

https://twitter.com/2016_PopVisions/...88315483324416
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.