Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2008., 23:12   #61
imam i ja ledenkove cipele, skupe su, al zadovoljna sam!
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 08:46   #62
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
imam i ja ledenkove cipele, skupe su, al zadovoljna sam!

slikica!
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 09:56   #63
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
a koji broj nosis?
37
__________________
album 2
oldskulbejbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 11:14   #64
Evo slučajno naletila na ovu temu, pa da kažem moje mišljenje....naručila u Ledenka kao po mojoj mjeri i želji cipele za pir koju su trebale biti gotove 2 tjedna prije i dobila ih u PETAK... ona meni (prodavačica-mislim da mu je žena) kako su baš super lijepe, a ono na sivu cipelu (a trebala je biti svjetlucavo srebrna koža) žuti potplat sa žutom potpeticom.... ukras od štrasa mi je ispa u roku sat vrimena, a nakon 1,5 sam imala takve žuljeve na na onom mekanom dijelu prije prstiju da cijeli ostatk večeri i na bračnom putovanju nisam mogla hodat. U svoj onoj strci kad sam ih išla preuzet nisam rekla da mi se ne sviđaju, uostalom bio je petak 7 navečer i nisam imala di tražit cipele za sutra ujutro.... uglavnom najgore i najneudobnije cipele ikada i žali boze 1500 kuna koje sam dala za njih. Nosila sam ih jos samo jedanput i nažuljale su me točno na istom mistu i sad samo gledam kako ih bacit.... Inače, rodica mi na piru nosila njegove cipele, i nažuljalo je na istom mistu... dakle nije problem u meni nego su im kalupi nikakvi.... masu cura znam po splitu koje su se jednom zezle i nikad više neće kupit cipelu u njega... a da ne govorim o kvazi-napuhanosti cijena i imiđa......... uglavnom, ovo je samo moje mišljenje, ja sam se malo isp(lj)uvala, a vi kako želite...
PennyKrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 03:17   #65
Quote:
PennyKrum kaže: Pogledaj post
.... uglavnom najgore i najneudobnije cipele ikada i žali boze 1500 kuna koje sam dala za njih. ..
1500 kuna

Je li to Ledenko Blahnik ili Ledenko Loboutin ???
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 09:42   #66
Quote:
PennyKrum kaže: Pogledaj post
Evo slučajno naletila na ovu temu, pa da kažem moje mišljenje....naručila u Ledenka kao po mojoj mjeri i želji cipele za pir koju su trebale biti gotove 2 tjedna prije i dobila ih u PETAK... ona meni (prodavačica-mislim da mu je žena) kako su baš super lijepe, a ono na sivu cipelu (a trebala je biti svjetlucavo srebrna koža) žuti potplat sa žutom potpeticom.... ukras od štrasa mi je ispa u roku sat vrimena, a nakon 1,5 sam imala takve žuljeve na na onom mekanom dijelu prije prstiju da cijeli ostatk večeri i na bračnom putovanju nisam mogla hodat. U svoj onoj strci kad sam ih išla preuzet nisam rekla da mi se ne sviđaju, uostalom bio je petak 7 navečer i nisam imala di tražit cipele za sutra ujutro.... uglavnom najgore i najneudobnije cipele ikada i žali boze 1500 kuna koje sam dala za njih. Nosila sam ih jos samo jedanput i nažuljale su me točno na istom mistu i sad samo gledam kako ih bacit.... Inače, rodica mi na piru nosila njegove cipele, i nažuljalo je na istom mistu... dakle nije problem u meni nego su im kalupi nikakvi.... masu cura znam po splitu koje su se jednom zezle i nikad više neće kupit cipelu u njega... a da ne govorim o kvazi-napuhanosti cijena i imiđa......... uglavnom, ovo je samo moje mišljenje, ja sam se malo isp(lj)uvala, a vi kako želite...
pa jesi im to rekla kasnije? ako nisi još uvijek stigneš napisati pismo i izraziti nezadovoljstvo. ipak je to 1500 kn.
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:18   #67
ja isto kupila u ledenka cipele, nosila ih par puta, zasad su mi okej, nemam zamjerke, iako i meni jedan fjokic se raspa prije prvog nosenja- bice da ne znam baratat delikatnim stvarcicama

nasla sliju, boje su slicne tj ne razlikuju se ovoliko ko na fotografiji
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:01   #68
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
ja isto kupila u ledenka cipele, nosila ih par puta, zasad su mi okej, nemam zamjerke, iako i meni jedan fjokic se raspa prije prvog nosenja- bice da ne znam baratat delikatnim stvarcicama

nasla sliju, boje su slicne tj ne razlikuju se ovoliko ko na fotografiji

ja bih ovako samo bez mašnica! i možda malo šira peta i gore glatka površina kože ali mi je ovaj kontrast na krokodilsku istu nijansu presavršen.

hooooćuuuu!!!!!!!!!!


koliko košta?
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:08   #69
krasne su ove zelene
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 20:05   #70
prijateljica kupila njegove cipelice za prošlogodišnju maturalnu, dala 2000kn i dobila neprofesionalnost. naime, mašnice sa cipelica nisu bile na cipelicama, odnosno samo jedna mašna, za drugu se morala sama pobrinit (tražit sličnu tkaninu i sašiti si). isto tako, izula ih je nakon pola sata zbog neizdrzivih bolova. eto.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 20:17   #71
nije mi jasno zasto ljudi kupuju stvari sta im ne odgovaraju
ako stvar nije gotova sedmicu dana prije pira ili prije dogovorenog roka, necu ih kupit!
ja sam prije dvi godine uzela kod njega cipele za pir. bile su mi fenomenalne i bas onakve kakve sam tila!
a ako nesto ispadne sa cipela koja je nosena samo jedan put onda se te iste trebaju odnit cjenjenom gospodinu i dat mu ih na popravak! mislim da nebi radija probleme oko popravka, narocito kad se za cipele da 1500 ili 2000 kn.
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 14:32   #72


ja sam ove kupila za maturu, nije da su mi nešto posebno udobne, ali skroz su ok. imaju ove dvije mašne sa kopčicom pa ih lako mogu zamjenit. Već kad sam ih prvi put nosila pukla je kopčica na jednoj mašni (jer mi je prija nagazila na nju), odnila san mu mašnu i odma mi je stavia novu kopčicu. isto tako, u dućanu su naglasili da ako se cipelama bilo šta dogodi, samo da ih donesem i to će popravit.
llory is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 13:49   #73
Quote:
llory kaže: Pogledaj post


ja sam ove kupila za maturu, nije da su mi nešto posebno udobne, ali skroz su ok. imaju ove dvije mašne sa kopčicom pa ih lako mogu zamjenit. Već kad sam ih prvi put nosila pukla je kopčica na jednoj mašni (jer mi je prija nagazila na nju), odnila san mu mašnu i odma mi je stavia novu kopčicu. isto tako, u dućanu su naglasili da ako se cipelama bilo šta dogodi, samo da ih donesem i to će popravit.

to se ne bi smjelo desiti kod tako skupih cipela. onih koje žuljaju ima i u pitarellu.


ne znam baš da bih dala preko 2000 kn za cipele ali sam uzimala prilično skupe i sa visokom petom ali zato udobne bez greške.


mislim da ste me polako odgovorili od ledenka s tim otpadajućim rezervnim dijelovima i neudobnošću i zato vam je moj buđet zahvalan!
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 20:36   #74
savjet za sve buduće vlasnice ledenkovih cipela (mislim na ivana ledenka), ako ih već želite imati....naglasite da sve te ukrase želite da vam se zašiju jer ćete ih nakon jednog nošenja ili jednog sata nošenja izgubit... sve to što vam bude zalijepljeno izgubit će te....i sa što manje detalja....isprobajte više modela kad budete određivali koji vam broj odgovara po dužini i širini....curi su falili širinu i vraćali ih je 2 puta jer su joj bile uske i rizale joj nogu....nisu ništa napravili i eno ih stoje u kutiji, nošene 1 put.....
i da odnesite ih šjolat u postolara jer su se moje ravne koje sam nosila 2 puta odma počele ljuštit....tako da sam ove druge odma iz dućana odnila u drugog postolara....da tragedija, al šta ćete kad je tako....

ja sam naručila crne s leptirima....ispao je leptir nakon drugog nošenja ...dobila sam ih natrag nakon 2 mjeseca, jer navodno su ostali bez leptira koji se nabavljaju u italiji....ma kako se to može jednom "vrhunskom postolaru" dogodit da ostane bez tih ukrasa....jel to znači da nitko u ta 2 mjeseca nije mogao naručit cipele s leptirima.....dolazila sam stalno, pa slj tjedan pa mi uzmu br tel po ko zna koji put...pa su cipele u autu, pa donijet će vam ih na kućnu adresu...pa zovem njega...bit će vam sutra ujutro u dućanu i tako u krug....da bi se na kraju ispostavilo da nisu bile sutra ujutro u dućanu, ali su mi popodne donešene na kućnu adresu...i da leptiri nisu bili isti nego drugačiji, al ajde nema veze iako su prošli bili lipši.....

što se tiče udobnosti, tu stvarno zamjerke neman, dobro moje su samo 5 cm....i nemoj te se iznenadit ako dobijete 8 cm umjesto 10 (to se mojoj prijateljici dogodilo) ili drugačiju nijansu od one koju ste izabrali....i da iznenadit ćete se na ljubaznosti od koje vam se povraća jer to je sve krinka jer će te imat bar jedan problem....ne kažem da ne postoje sretnice kojima je sve super ispalo.....

imam 2 para (br 43 pa nisam imala izbora), i mislim da ću ostat na tom broju
ricava22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 09:37   #75
s obzirom da sam za posebnu prigodu trebala posebnu boju da mi ide uz haljinu, u ledenku si mi je izradili. Nisu bile jeftine, sigurno oko 2500 ali cijeli dan i noć biti u peti koja je pretpostavljam oko 12cm i da te ne bole noge je teško naći.

iako mi se neke njigove sitnice nisu svidjele ( imaju čudne kalupe, pa su mi na kraju kao proletuše izgledale, mislim da se isplati, posebno ako nešto zamislite u glavi i ne možete takvo nešto naći
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 12:15   #76
sto su proletuse?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 13:00   #77
Quote:
oldskulbejbi kaže: Pogledaj post

puno su lipse uzivo...i efektnije izgledaju....
predivneeeeeeeeee su
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 17:54   #78
Quote:
zec gadiš mi se kaže: Pogledaj post
Znam da je tema stara k'o Biblija, ali eto zanima me kako sad stvari stoje s gospodom Ledenko. Koliko sam ja čula, radi se o braći koja nisu u dobrim odnosima, a ovaj u ZG je Ivan, dok je ovaj u ST Alen. Malo sam bacila oko na modele i čini se da je ovaj splitski napokon počeo raditi i niske cipele jer je prije radio samo s petom višom od 3cm. Ja imam jedne s mature stare koliko i ova tema i mogu reći da su prilično kvalitetne, iako ih nisam previše ni nosila, samo u nekim svečanijim prilikama jer su, onako, za svaku prigodu i crne, a ja imam prilično veliku nogu, pa druge takve i nemam. Inače mi modeli ovog splitskoga(Alena) nisu loši, ali ja bih htjela nešto nisko, balerinke npr. Pa zna li netko kako s tim stoje stvari i kakve su cijene? Nisam spremna izdvojiti ne znam koliko, ali ni ne škrtarim budući da s mojim brojim(42-43) nije ni moguće naći cipele. Usput, nogate moje supatnice, ako navratite slučajno ovdje, a vjerujem da hoćete jer ste kao i ja vjerojatno već posjećivale Ledenka, obaviještavam vas da se u Splitu otvorio XL-shoes koji je dosad bio samo u Zagrebu, tj. dućan koji drži samo cipele brojeva od 40-45. Modeli nisu baš najsjajniji-drže se ljudi teorije jer znaju da ne mogu puno prodati, ali eto, barem imamo dućan u kojem će uvijek imati nešto za nas.
znam curu koja je prosle god za svoje vjencanje pravila u ledenka u ST ravne sandale po mjeri,, isti problem velik broj, itd.. pa ocito da pravi... mislim da je oko 1000kn platila ih, al nisam sigurna... al eto
marta9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 19:44   #79
...ove su mi krasne



...i da, mislim da je alen ledenko "pravi"

...zar on više nema dućan su splitu
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 18:52   #80
ja sam prije 5 godina radila kod ledenka (ivana) u splitu stikle, imala sam svoju ideju i sve smo skupa "dizajnirali"...nisam ih dugo cekala, mozda nekih tjedan dana, mislim da su bile oko 1500kn, preudobne, eno ih jos u ormaru, svako ljeto ih nosim...ne bas svaki vikend al vec 5 godina ih nosim i nikakav ukras nije otpao, nisu me zuljale... ja sam prezadovoljna

prije nekih mjesec dana sam nosila jednu reviju vjencanica i nosili smo ledenkove cipele. ja sam nosila ovaj model (http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...85065551_n.jpg) i moram priznat da odavno nisam setala u udobnijoj stikli od nekih 12-13 cm

ja imam sve pohvale za njega..kod alena nisam nista radila al svako malo gledam u izlog
barbie_st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.