Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2007., 01:22   #21
To ti je srebrna ribica ili Lepisma saccharina
http://images.google.hr/images?gbv=2...7;C5%BEi+slike
*ante* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 01:31   #22
u sumpora ti, sta je to???? fakat je odvratno... inace mrzim sve kukce osim pčela, bumbara i onog jelenka. jednom sam naisao ne gnijezdo bumbara i cackao sam ih okolo rukom jer naravno nemaju zalac pa ne mogu ubost. al sve gadosti poput ovih na slici nemilici gnjecim i gazim.

ja se stvarno nadam da ce netko uspijet identificirat ovu gamad na slici? ovak sta nisam vidio u zivotu
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 01:40   #23
fuj taj kukac je odvratan i diže mi se kosakad pomislim da možda i meni doleti takvo nešto kroz prozor .... možda je to mutirana muha ?
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 07:58   #24
ustanovila sma da to nije žalac neg 'surla' s kojom srče nektar i da je križanac leptira i još nečega al se nemrem sjetit jer sam se tek probudila
al od cijelog svijeta nađe moj tepih
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 08:31   #25
neki moljac?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 08:55   #26
Ja sam si stavila mrežu na prozor.
__________________
Tko želi nešto učiniti, naći će načina, tko ne želi, naći će izliku.
************************************************** ************************
amelie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 09:28   #27
To je vrsta noćnog leptira koji se hrani nektarom i poput kolibrija može u mjestu letjeti i to bešumno.Ima ga i kod mene,moja mačka svako veče ulovi po nekog.Nije opasan al je ružan.Puno je takvih i među nama pa šta onda!
ddarkok. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:14   #28
Quote:
ddarkok. kaže: Pogledaj post
To je vrsta noćnog leptira koji se hrani nektarom i poput kolibrija može u mjestu letjeti i to bešumno.Ima ga i kod mene,moja mačka svako veče ulovi po nekog.Nije opasan al je ružan.Puno je takvih i među nama pa šta onda!
uf, hvala ti ma nije on toliko ružan kad ga duže gledaš, čak postane simpa s tim crnim okicama, ali svejedno ti nije svejedno kad se nađeš s njim oči u oči ( a mačka će me čut, ona spava a meni se ovakve stvari šeću kućom )
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 12:14   #29
ovaj ne djeluje tako veliko. kod mene se ljeti na cvijeće skupljaju moljci kapitalci veći od 10 cm. samo mi krila ovog na slici baš ne liče na moljčeva
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 12:24   #30
čuo sam da imaju karakteristiku da osvećuju svoje poginule u humanoidnim nasrtajima. da im odjednom naraste "surla" i da ti onda uzmu dušu. čuvaj se.

p.s. potvrdi svako malo da si prisutna. da znamo koliko im treba za osvetu - radi daljnjih istraživanja ovog sotonskog primjerka
6ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 19:00   #31
Tak tipično ljudski, čim homo glupektus nekaj ne pozna ili je kao gadno i ljigavo odma se to mora utamaniti
ovaj kukac je vrsta leptira koliko mogu prepoznati po slici, a rilo mu služi za sisanje cvjetnog nektara
Melli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 20:55   #32
Quote:
Melli kaže: Pogledaj post
Tak tipično ljudski, čim homo glupektus nekaj ne pozna ili je kao gadno i ljigavo odma se to mora utamaniti
a sta bi trebao, kleknut i divit se. sta ce mi to u kuci??? nek sisa u prirodi, jedna manje-vise... nedavno samo uzdizali svinje, sad cu i kukce... little tomorrow
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 14:29   #33
Quote:
Melli kaže: Pogledaj post
Tak tipično ljudski, čim homo glupektus nekaj ne pozna ili je kao gadno i ljigavo odma se to mora utamaniti
ovaj kukac je vrsta leptira koliko mogu prepoznati po slici, a rilo mu služi za sisanje cvjetnog nektara
oprosti kaj sam čovjek
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 10:49   #34
Dobro, nije baš nešto lijep, bar ne kao zeleni skakavac ali nije ni nešto naročito ružan.
Ab_Origin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 17:14   #35
sinoc mi je zeleni skakavac, malo veci, usao u sobu. uzeo sam ga u prste i bacio natrag van. jelda sam dobar?
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 10:01   #36
Quote:
18Delta kaže: Pogledaj post
sinoc mi je zeleni skakavac, malo veci, usao u sobu. uzeo sam ga u prste i bacio natrag van. jelda sam dobar?
Ab_Origin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 10:22   #37
Quote:
18Delta kaže: Pogledaj post
sinoc mi je zeleni skakavac, malo veci, usao u sobu. uzeo sam ga u prste i bacio natrag van. jelda sam dobar?
ići ćeš u raj
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 13:12   #38
Quote:
Melli kaže: Pogledaj post
Tak tipično ljudski, čim homo glupektus nekaj ne pozna ili je kao gadno i ljigavo odma se to mora utamaniti
ovaj kukac je vrsta leptira koliko mogu prepoznati po slici, a rilo mu služi za sisanje cvjetnog nektara
Ljigave stvari nisu tu da žive Ja bih ga rađe spalio, ovako za svaki slučaj
__________________
Ja slušam glazbu i ono što neslušam ne smatram glazbom....
Plaćena publika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 03:25   #39
Quote:
18Delta kaže: Pogledaj post
inace mrzim sve kukce osim pčela, bumbara i onog jelenka. jednom sam naisao ne gnijezdo bumbara i cackao sam ih okolo rukom jer naravno nemaju zalac pa ne mogu ubost. al sve gadosti poput ovih na slici nemilici gnjecim i gazim.

jel tome ucis polaznike u svojoj skoli (trrrrm)...prezivljavanja?
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:23   #40
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
jel tome ucis polaznike u svojoj skoli (trrrrm)...prezivljavanja?
predstavljam im cinjenice i zakonitosti prirode i ucim ih razmisljati. ne mogu utjecat na to kako ce oni to iskoristit na kraju.

pored toga, moje prezivljvanje je orijentirano za prirodu/divljinu, ne za tzv. home front (domacinsto). insekti su u stambenom prostoru nepotrebni, cak i stetni. skakakvce npr. bacam natrag van, dok npr. pauke ubijem jer su presitni i brzo pobjegnu gdje ih vise ne mogu dokucit.

ako nisi primijetio ja prezivljavati ucim ljude, ne insekte!?

pusa

Zadnje uređivanje 18Delta : 19.08.2007. at 11:27. Reason: dodatak
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.