Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2007., 16:46   #81
ja bi svima od broja 44 pa na gore preporučila da se utovare u auteka i obuku u osterajhu u c&a i ostalim dućanima
ima krasne oblekice, nisu to više babske halje kak prije 10 let
cijena kak naše na placu, a kvaliteta nemjerljivo bolja

a osim toga osterajheri su negdje lani malo poradili na standardu tak da ono kaj je tu 46, je tam broj 42-44, pa se to bucki koja kupuje čisto fino vidi
i imaju i brojeva za kratke a jake, visoke i normalne visine
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 18:40   #82
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ja bi svima od broja 44 pa na gore preporučila da se utovare u auteka i obuku u osterajhu u c&a i ostalim dućanima
ima krasne oblekice, nisu to više babske halje kak prije 10 let
cijena kak naše na placu, a kvaliteta nemjerljivo bolja

a osim toga osterajheri su negdje lani malo poradili na standardu tak da ono kaj je tu 46, je tam broj 42-44, pa se to bucki koja kupuje čisto fino vidi
i imaju i brojeva za kratke a jake, visoke i normalne visine
...je,i ja si tam nekaj bocnem....ima me,ali veliju da je dobro raspoređeno na 1,75cm...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 21:19   #83
Dorothy Perkins ima veliki izbor brojeva isto...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 22:57   #84
Svečana odjeća za punije cure

HELP!
Može li mi itko proporučiti neki dobar butik s većim brojevima, a da imaju i neku svećaniju odjeću?
__________________
C'mon, God, do I seem bulletproof?
Stargazer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:04   #85
i mene isto zanima!!!

za varaždin ili čakovec ili zagreb
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:19   #86
ja znam samo za Zagreb ali ne znam kakva je sva selekcija... ima jedan ducan u Maksimirskoj (zaboravila sam kako se zove) - butik u stvari a ti isti ljudi imaju ducan u Importanne Centru - to je vise manje svecana odjeca i imaju vece brojeve; u Nami bi se moglo nesto naci jer i oni imaju velike brojeve... ako se jos kojeg mjesta sjetim, napisat cu ovdje
rondelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 01:37   #87
Koliko punije?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 13:53   #88
a da si das sasit?
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 14:01   #89
Vec je bila takva tema pogledaj tamo

edit: ipak sam spojila teme, cini mi se da je tako bolje
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 18:50   #90
ja inače nosim 46,48 naš broj i ima ti u mark i spenceru..lijepe robe...
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 20:11   #91
Ima u Ilici, u jednom dvoristu Maxy-p moda... ima dva ducana jedan dod drugog, jedan je onako vise casual a drugi vise fin... to je ako se ide od frankopanske na lijevoj strani prvo dvorsite poslije Zagrebacke banke

Ima na Tresnjevci Lady xxl ili tako nekako, kad se ide od placa prema ciboni sa desne strane opet malo poslje Zagrebacke banke (ih sto je meni putokaz )... Samo tamo mi bas nisu lijepi modeli... i hlace su sve za nize, mora se naruciti ako si visi...

Ja sam inace dosta velika buca nasim nas 50, ili engleski 20... nadjem stvari u Marks and Spanceru, a nasla sam i traperice u Doroty Perkins u City One (tamo imaju do broja 20)

Vani nije tolko problem naci odjecu velikih brojeva a da na nesto lici i da nije jako skupo...

A pomaze i ako se nauci sivati
Boni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 21:38   #92
evo da i ja pohvalim Manu...
ja sam mrvica koja nosi odjeću od 44-48 našla sam u Mani i topića i hlača i majica...
zapravo tako sam se oduševila jer sam našla stvari u koje stanem i koje mi dobro stoje...
da, da i jednu ludu minicu za ljeto...

Postavila sam pitanje na haljinama i nema baš nekih reakcija pa ću ponoviti ovdje gdje su žene big & beautiful...
Uskoro sam kuma na vjenčanju pa me zanima gdje naći nešto takvo a da nije babsko?
igracica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 19:05   #93
Quote:
rondelle kaže: Pogledaj post
ima jedan ducan u Maksimirskoj (zaboravila sam kako se zove) - butik u stvari a ti isti ljudi imaju ducan u Importanne Centru - to je vise manje svecana odjeca i imaju vece brojeve
Style Exclusive, bila neki dan s frendicom, kupila si je krasnu tuniku i jednu lanenu za 50kn a isto super izgleda. stvarno imaju lijepe robe (uz onu bapsku ) a nije preskupo, tunika svecanija 200kn
Mary Cas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 17:25   #94
ako ima neka draga duša koja bi me mogla savjetovati koji kroj haljine da odaberem... treba mi za vjenčanje

našla sam prekrasne haljine van RH pa postoji mogućnost da sašijem nešto takvo...
građena sam jače gore, tj. sisa kao u priči, strukić blago nedefiniran, guza premala (znam, znam ja sam jedna od rijetkih žena koja oduvijek sanja o većoj guzi )
mislila sam na dekoltiranu haljinu, rezanu ispod struka, A linije...
igracica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 19:05   #95
Ducan za punije

Znate li gdje ima ducan za punije muskarce (majice xxxl?)???
Hvalaaaa
ScaryLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 19:23   #96
Quote:
ScaryLady kaže: Pogledaj post
Znate li gdje ima ducan za punije muskarce (majice xxxl?)???
Hvalaaaa
velike majice i kosulje imas u gjuro xxl (vlaska) ALI dosta velike brojeve imas u Navigare ducanima(npr na Trgu)
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 13:52   #97
Zagrebačke debeljuce - gdje se oblačite?

dajte mi adresu neke dobre trgovine
__________________
when all else fails,we can whip the horses eyes
and make them sleep and cry
apeitheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 15:13   #98
no dobro,ako vi zelite mislit da se danas proizvodi roba za sve velicine ok,te da mozete stat u bilo koje hlace u bilo kojoj trgovini,jos bolje,al time zavaravate sebe
__________________
when all else fails,we can whip the horses eyes
and make them sleep and cry
apeitheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 16:37   #99
Ova zg buca oblači se u Top shopu, Marks & Spenceru i na placu
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 16:47   #100
znan da hm ima liniju bib al nisan baš gledala previše jer nisan buca al to mi je slatko. al da, to nije zg. i vidila san da u neckermannu i quelleu ima linija za punije. al više stvari za starije, one šeme kompleti vesta i top i to, al valjda se nađe i za mlađe.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.