Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2016., 20:08   #1181
Upisao sam ove godine novi faks na kojemu sam dobio novu iksicu.Do danas mi je s novom iksicom sve bilo u redu,a danas mi je na Savi nisu prihvatili uz objašnjenje da nemam prava.Sad sam išao provjeriti na ISSP,i tamo mi piše razina prava 0,ali mi je raspoloživi sedlo 526,84 kn.Zna li itko o čemu bi se moglo raditi?
velikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:13   #1182
raspoloživi saldo*
velikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 01:27   #1183
Bok

Drugi put sam upisala godinu s time da sam prethodne akademske godine skupila manje od 18 ECTSa. Piše mi da mi je razina prava 0 do 15.10.2017., a raspoloživi saldo preko 500 kuna. Danas sam bila u menzi i rekli su mi da nemam novaca na iksici.
Samo ne razumijem da li mogu koristiti iksicu ili ne mogu te također ne razumijem kako ljudi na mom fakultetu koji već 2 i više godina skupe manje od 18 ECTSa u akademskoj godini i imaju prava na prehranu.
Rott55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 15:29   #1184
Po novim pravilima pravo na xicu nemaju studenti koji su ostvarili manje od 18 ects bodova proslu godinu, ili ako studiraju ili bi studirali duze od trajanja faxa plus 12 mj (+24mj za integrirani).
Tako da pretpostavljam da je dosta ljudi ostalo bez prava na prehranu.
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 13:25   #1185
Zašto nije bilo nikakve veće vijesti o tom? Jedan dan normalno jedem, sutradan ništa. Mislim stvarno
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 13:26   #1186
nemoj dati više od 1.000kn, a zavisi kakva će ti biti prehrana bez iksice
meni se ispati jer potrošim soma kuna mjesečno na hranu bez pardona ako nemam iksicu, a ovako idem 3-4 dana u tjednu u menzu i stvarno se osjeti na budžetu
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 17:00   #1187
Ja se znam ubit tamo a izađe me 8-10 kn ahhahah.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 12:42   #1188
koliko otprilike kosta cijeli meni bez iksice,za vanredne studente?
screppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 22:51   #1189
Mislim da je cijeli meni 22.50 kn.
GotU is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 17:20   #1190
Kupovanje i prodavanje iksice, kao i druge ilegalne stvari, zabranjeno je pravilima (pod)foruma.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 00:41   #1191
Pozdrav, zna li netko koliko dugo je aktivna x-ica nakon sto se diplomira? Za par dana mi je obrana, a u domu sam jos 2 tjedna i bilo bi dobro ju mogu koristit do tad.
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:45   #1192
0
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:45   #1193
Quote:
gloria693 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zna li netko koliko dugo je aktivna x-ica nakon sto se diplomira? Za par dana mi je obrana, a u domu sam jos 2 tjedna i bilo bi dobro ju mogu koristit do tad.
ja znam da su prava za student servis aktivna i do tri mjeseca poslije diplome. sad po toj logici trebalo bi i za iksicu vrijediti isto.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 13:22   #1194
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
ja znam da su prava za student servis aktivna i do tri mjeseca poslije diplome. sad po toj logici trebalo bi i za iksicu vrijediti isto.
Ne valja ti logika :-D

Student servis je jedino pravo koje možeš toliko koristiti. Iksica ovisi o ažurnosti faksa, ali računaj da će ti je ugasiti odmah.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 14:49   #1195
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Ne valja ti logika

Student servis je jedino pravo koje možeš toliko koristiti. Iksica ovisi o ažurnosti faksa, ali računaj da će ti je ugasiti odmah.
ne mora bit. ako se npr. ispisuješ s fakulteta automatski gubiš sva prava. nije isto kad i diplomiraš. makar je vjerojatno da kad diplomiraš da više ne možeš u menzu.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 19:42   #1196
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
ne mora bit. ako se npr. ispisuješ s fakulteta automatski gubiš sva prava. nije isto kad i diplomiraš. makar je vjerojatno da kad diplomiraš da više ne možeš u menzu.
Sigurno je, samo ovisi o faksu hoće li ti je ugasiti isti dan ili dan-dva-tri nakon diplomiranja. Tri mjeseca ju sigurno nećeš imati.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 21:25   #1197
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Sigurno je, samo ovisi o faksu hoće li ti je ugasiti isti dan ili dan-dva-tri nakon diplomiranja. Tri mjeseca ju sigurno nećeš imati.
dok diplomiram, javim sa sigurnošću
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:39   #1198
Nema više one stranice na kojoj se provjeravalo stanje iksice brzinski? Samo se trebao napisati broj xice i izbacilo bi preostali iznos. Ne znam šifru pa ne mogu provjeriti preko ISSP bez da obavim cijelu proceduru za izdavanje novog passworda koji mi nije potreban jer na studomatu i emailu mi ima zamapćeno podatke ali ne mogu ih kopirati da vidim password.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 12:38   #1199
Quote:
Mister RomantiQ kaže: Pogledaj post
Nema više one stranice na kojoj se provjeravalo stanje iksice brzinski? Samo se trebao napisati broj xice i izbacilo bi preostali iznos. Ne znam šifru pa ne mogu provjeriti preko ISSP bez da obavim cijelu proceduru za izdavanje novog passworda koji mi nije potreban jer na studomatu i emailu mi ima zamapćeno podatke ali ne mogu ih kopirati da vidim password.
Ne znam koji web preglednik koristiš, ali ja sam na Chromu i Mozilli mogla u nekim postavkama baš vidjeti te spremljene lozinke pa ih odatle i kopirati. Nije baš odgovor na pitanje, al možda pomogne
nekodrugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 12:49   #1200
Poštovani, dali se kao redovan student uz plaćanje može jesti u menzi.
Upisan sam kao redovni student uz plaćanje, i prebacio sam se sa jednog smjera na drugi.
Ako itko zna odgovor, neka javi.
Hvala!
heavy snow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.