Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2011., 17:22   #201
Ne upisuj nista u poziv na broj... Ostavi prazno.
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 17:31   #202
Quote:
somied kaže: Pogledaj post
Ne upisuj nista u poziv na broj... Ostavi prazno.
To će vjerojatno raditi, ali, ako mi već piše "prilikom uplate navedite poziv na broj"?

Kasnije će ispasti da nisu evidentirali kako treba pa ću bit na sto čuda?
Grx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 18:44   #203
13 znamenaka bi bio JMBG Ja bih eventulno stavila OIB. Mislim da bez poziva na broj neće proći
Marlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 18:53   #204
S modelom 00 mora proći bilo koji poziv na broj (dozvoljene su samo znamenke i crtice)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 20:58   #205
pčelica i uplate preko e-zabe

Molim nekog ako mi može sa sigurnošču potvrditi da se preko e-zabe može izvršiti uplata na pčelicu, dječju štednju. Pitam zato jer mi u banci nisu znali sigurno reči da postoji ta mogučnost...???!?!

Hvala unaprijed
aya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 22:21   #206
Quote:
aya kaže: Pogledaj post
Molim nekog ako mi može sa sigurnošču potvrditi da se preko e-zabe može izvršiti uplata na pčelicu, dječju štednju. Pitam zato jer mi u banci nisu znali sigurno reči da postoji ta mogučnost...???!?!

Hvala unaprijed
naravno da može, vodi se kao dječja štednja, no, novcem ne možeš slobodno raspolagati, samo se može podići u banci odgovarajuća suma, ovisno o dobi djeteta i važećim propisima, za više od toga kontaktirati socijalnu službu
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 17:53   #207
Molim nekoga da mi odgovori da li se moze prijaviti na e-zabu preko tokena? Meni javlja gresku i to da se ne moze povezati sa OTP. Dal je to samo kod mene ili je nesto do njih?
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 18:23   #208
Upravo probala, meni radi...
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 18:35   #209
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Upravo probala, meni radi...
proradilo i meni. Hvala puno, ocito je bila neka trenutna greska
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 17:58   #210
Sunce im njihovo, jel se ko još opekao na njihov novi govnjivi dizajn? Naime kako imam predloške, samo izmijenim poziv na broj i cijenu i stisnem nalog iz predložka, a sad je potrebno napraviti prvo ažuriranje. Majku im njihovu sad sam krivo uplatio i imam posla preko glave.
__________________
Cellular Tower Maps
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 18:04   #211
Quote:
sipe kaže: Pogledaj post
Sunce im njihovo, jel se ko još opekao na njihov novi govnjivi dizajn? Naime kako imam predloške, samo izmijenim poziv na broj i cijenu i stisnem nalog iz predložka, a sad je potrebno napraviti prvo ažuriranje. Majku im njihovu sad sam krivo uplatio i imam posla preko glave.
I mene je to jučer izmučilo dok sam se snašla. Ali kakvo ažuriranje radiš? S mojim predlošcima je sve bilo ok osim što je falila svrha uplate pa sam to morala upisati
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 17:16   #212
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
I mene je to jučer izmučilo dok sam se snašla. Ali kakvo ažuriranje radiš? S mojim predlošcima je sve bilo ok osim što je falila svrha uplate pa sam to morala upisati
Na svakom računu izmjenim samo poziv na broj i iznos, pa platim. Znači po starom predlošku. Sad moram puno više pazit i 2x upisat. Sranje
__________________
Cellular Tower Maps
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 16:00   #213
Isuse, kako živciraju te promjene... šta nisu nedavno mijenjali nešto...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 16:33   #214
Mene isto muči taj novi dizajn, nije mi jasno šta trebam upisati pod onaj IBAN kada me traži??? Wtf sad mi stari spremljeni predlošci ne vrijede više. Može mala pomoć?
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 22:56   #215
onaj gornji od platitelja, klikni u to polje i otvori ti se padajući izbornik sa tvojim računima, samo biraš sa kojeg želiš platiti. ako plačaš komunalije, po sredini imaš broj računa (ili žir račun, tako nekako piše :lijena za otvaranje e zabe: ), označiš to i najnormalnije upsiuješ broj računa osobe (firme) kojoj plačaš. igrala sam se jučer 15 min na e zabi

edit: ali imaš i oznaku iznad uplatnice da ti povuče neki stari predložak. ja ih nikad nisam radila jer sam bila lijena za to)
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 14:56   #216
Za koliko vremena otprilike bi mi trebala biti vidljiva uplata iz inozemstva na deviznom?

I čekam da mi se pojavi refund na računu od 22.6. još ništa
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 07:54   #217
Meni je uplata iz inozemstva preko IBANa vidljiva isti dan.
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 09:39   #218
Quote:
Maxxy kaže: Pogledaj post
Meni je uplata iz inozemstva preko IBANa vidljiva isti dan.
Isti dan kad je uplaćeno u inozemstvu?
U kojoj zemlji'
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 20:25   #219
U svakoj normalnom banci u HR!
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 20:28   #220
meni je danas izvrsena uplata u Makedoniji putem Western Uniona, znaci do sutra bi trebalo bit vidljivo na mom racunu??
ili kako to ide preko WU?
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.