Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2009., 09:14   #61
lijepa haljinica i ona gore zelena vesta. Ja nikad ne nadjem nista tako dobro u Tallya. Nemam nista njihovo.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 23:55   #62
jel zna netko jel ima tamo jos onih tajica koznih??
another_no_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 12:40   #63
U King crossu u Tallyju imaju na snizenju neke topice i po 9kn, ali su velicine uglavnom XS pa tko stane u to...
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 10:45   #64
ima lijepih stvarcica, neke su malo precijenjene po mojem, al ono kaj mi se nikako ne dopada kod ducana u ilici je kaj su prodavacice bile tako odurne. dosla sam u pol 8, ducan se zatvara u 8, nit su rekle dobro vecer, nit jel vam mogu kak pomoc, nego samo nadrkanim odurnim tonom - izvolite se pozuriti, zacas zatvaramo.

pa samo malo, kome je u interesu zaraditi? mogla je lijepo doc pomoc i nasla bih si hlace i svi bi bili zadovoljni.

i grozno je kod TW kaj velicine nisu za svaki model iste

uzasno iskustvo
__________________
Drunk or not, she's telling the truth
vallay is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 10:16   #65
Kupujem i u Tallyu i u Orsayu, moram priznati da je Orsay puno bolji, barem sta se kvalitete tice, iako se i u TW zna naci jeftinih stvarcica koje znaju potrajat. Jedino sta ne volim su hlace iz TW-a, meni ne pasu nikako, u struku siroke, a duzina dobra i obrnuto, a znaju neki put imati fora hlaca.
__________________
Oj srećo pobro, nešto ti danas nisam dobro
MimaŠiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 13:00   #66
TW jw jedini ducan u kojemu mi svake traperice dobro stoje... I kvaliiteta im je super...Imaju stvarno odlicnu odjecu.. Jedne su mi njihove traperice stare 2 ili 3 god i jos su super, a cesto ih nosim..Haljinice su im takoder odlicne..
Carlly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 16:23   #67
Hmm.. Imam od tamo svega nekoliko majica... Nije da mi se sviđa previše njihova roba i kvaliteta im je prilično loša, ali koliko para toliko i muzike, može se nosit jednu sezonu. Vidila sam tu par komada odjeće i ima lijepih stvari...
walk_of_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 21:19   #68
svaki put uđen u nadi da ću nešto nać i ništa..
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 11:32   #69
ja sam u orsayu nedavno kupila crveni kardi! i preeeeeprezadovoljna sam! onaj tko je rekao da nije kvalitetan, nije u pravu. Ja gotovo uvijek kupujem u MNG, Benettonu i sl. i ovo mi je po kvaliteti možda i bolje od nekih stvari iz tih trgovina! a jeftiniji su duplo!!!
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 12:53   #70
Quote:
pebbles kaže: Pogledaj post
ja sam u orsayu nedavno kupila crveni kardi! i preeeeeprezadovoljna sam! onaj tko je rekao da nije kvalitetan, nije u pravu. Ja gotovo uvijek kupujem u MNG, Benettonu i sl. i ovo mi je po kvaliteti možda i bolje od nekih stvari iz tih trgovina! a jeftiniji su duplo!!!
To sve ovisi o sreći
Ne mora značit da se roba neće raspast i ako kupiš bilo gdje...
walk_of_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 14:29   #71
Quote:
pebbles kaže: Pogledaj post
ja sam u orsayu nedavno kupila crveni kardi! i preeeeeprezadovoljna sam! onaj tko je rekao da nije kvalitetan, nije u pravu. Ja gotovo uvijek kupujem u MNG, Benettonu i sl. i ovo mi je po kvaliteti možda i bolje od nekih stvari iz tih trgovina! a jeftiniji su duplo!!!
Ja kupila prosli tjedan isti takav crni. Oni iz Zare su mi se cinili grozne kvalitete. I vec sam ga zakacila narukvicama i izvukla na dva mjesta. Izgleda da se lako izvlaci.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 19:53   #72
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Ja kupila prosli tjedan isti takav crni. Oni iz Zare su mi se cinili grozne kvalitete. I vec sam ga zakacila narukvicama i izvukla na dva mjesta. Izgleda da se lako izvlaci.
nemam pojma....ja sam na svoj i broševe keljila i sve....moj je super
bolji od jednog iz top shopa...koji izgleda kao da ga imam 100 godina
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 17:10   #73
Jel netko zna jel se tally otvorio u Osijeku??
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 18:08   #74
rijetko kad nadem neke majice u TW zato sto mi sve izgledaju nekako jeftino.. imaju mi ok traperice ali se rasire nakon sto ih jednom nosim
super sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 18:15   #75
meni je tali za tinejđerice, ja sam par godina starija.
izgleda mi tamo sve jeftino
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 18:19   #76
ma sta ja znam meni to sve djeluje jeftino i nekvalitetno pa imam tu neku averziju prema tim ducanima pa mi ni ne pada na pamet tamo kupit nes ne znam zasto sam takva al ok kome se svida samo naprijed
__________________
život postaje zanimljiv zbog mogucnosti da se ostvari san...
BeaBou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 13:54   #77
Tally <3 ..neznam kaj bi ja bez njega.. sve su mi hlaće i majce skoro iz njega.. i iz newyorkera..evo,baš jučer sam bila u shoppingu u tally-u i newyorkeru..uvjek si nađem nešto.. traperice skinny,košulja,majca... moram rec da imam jeedno 3-4 traperica od tamo ,ono ljubičaste,crvene,bjele,ove nove,i extra sam zadovoljna! a newyorker.. Kao prslukić,3 majce.. Tamo uvijek nađem majica,slatke su..ali hlače nikako! =(
tally weijl rules <3
deiich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 01:16   #78
Cure, zna li koja ima li jos uvijek onih hlaca u tally weijlu, po cca 180 kn, bilo je u plavoj, sivoj crvenoj i rozoj boji koliko ja znam
nisu od jeansa nego ono , neki materijal xD
uske, ravnog, gotovo mrkva kroja

losa je slika, al ne odmaze
Malice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 11:11   #79
imam trapke iz telly-ja i neke sive hlače.. jako su ugodne i zadovljna sam njima imam i par majičica njihovih i sve super
u orsayu sam si sad pred malo uzela neki crveni balonerčić i prezadovoljna sam stvarno
Barbie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 12:27   #80
uvijek si u tallyu nadem nesto zgodno......
nije neka kvaliteta ali nisu ni neki novci iako znaju precijeniti neke stvari
na snizenjima je roba dosta povoljna
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.