Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2009., 18:34   #41
"Traži se A minus (- )krvna grupa HITNO za malu Saru (staru
samo 14 mjeseci)
- mislim da nije problem barem
proslijediti! Ako znate nekoga s tom krvnom grupom A- (A minus)
javite se hitno na broj 091/4185432 - Krešo . Krv je potrebna
za transfuziju Krešine kćeri Sare stare samo 14 mjeseci. Sara
već dugo vremena leži na Rebru i prolazi kroz presađivanje
koštane srži. Kolege molim Vas pošaljite ovaj email na
što više adresa! Situacija je jako ozbiljna. Hvala Vam u ime
male Sare! Kontakt email : [email protected]"

Kopirano sa https://www.forum.hr/showthread.php?t=188904&page=136
Extreme_Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:20   #42
Dolazi li filipinski iscjelitelj u Zagreb ?

Prije otprilike10 godina bila sam tri puta na tretmanu kod jednog filipinskog iscjelitelja prilikom njegovog gostovanja u Zagrebu. Imala sam povredu u abdomenu uslijed podizanja težeg predmeta, koju niti jedan liječnik bilo koje specijalizacije u standardnoj medicini nije mogao dijagnosticirati, dakle detektirati na bilo koji način. Filipinski iscjelitelj je ulaskom u to područje (osjećaj laganog dodira, potpuno bezbolan) rekao da uočava problem, tretirao ga i savjetovao da pričekam nekoliko mjeseci da se stanje stabilizira. To se i desilo, nakon 2 mjeseca višegodišnje tegobe su se smanjile 80%, a da sam poslušala njegov savjet i došla na još 3 terapije nakon tih par mjeseci, vjerojatno bi i potpuno nestale. No, ja sam bila prezadovoljna rezultatima, uspjela se zaposliti, te da ne bih izostajala s posla, ignorirala njegovu preporuku.
Sada, 10 godina nakon ponovila mi se povreda, jer organizam zbog slabosti očito inklinira tom stanju ( zanimljivo - i analiza natalne karte potvrđuje izrazitu osjetljivost ispod struka!), a ja bih rado opet k filipinskom iscjelitelju. Ako netko možda zna da li i kada dolazi u Hrvatsku, molim ga da objavi na ovom forumu ili mi mejla. Zahvaljujem na informaciji i preporučam svima kojima konvencionalna medicina ne može pomoći!
[email protected]
yojimbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 18:12   #43
HIRA RATAN MANEK - predavanje u Zadru

Quote:
vilazd kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši,

koristim priliku da obavijestim zainteresirane da će

HIRA RATAN MANEK održati JAVNO PREDAVANJE O SOLARNOJ YOGI

U ZADRU, 04.07.2009. U 20,30


u dvorani Saveza samostalnih sindikata Hrvatske, F.BIANCHIJA 2

(na poluotoku, pored carine i rive na kojoj pristaju trajekti)

cijena ulaznice je 15 kn

više na www.centartara.com
....
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 01:50   #44
Predlažem da ako je netko koristio Zell oxygen da napiše svoja iskustva ovdje. Da li mu/joj je išta pomogao i koliko je bočica toga kvasca morao uzeti da ima trajnijih i većih pozitivnih efekata na zdravlje.

Oprostite mi ako se već negdje pisalo o tome i navedite mi link bilo ovdje bilo preko pp.

Lijepi pozdrav i unaprijed hvala.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 08:25   #45
Cool Dr. Lidija Gajski autorica knjige Lijekovi ili priča o obmani u utorak je na chatu.

Dr. Lidija Gajski autorica knjige Lijekovi ili priča o obmani u utorak je na chatu.

http://www.net.hr/zdravlje/page/2009...06.html?pos=n2

Uključite se u raspravu:
Želite li joj uputiti pitanje ili je samo pozdraviti uključite se na chat koja zopočinje točno u podne u utorak 7. srpnja. Dobro došli!

http://chat.net.hr/index.jsp
ni ziv ni mrtav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 13:50   #46
REFLEKSOLOG?

Zna li tko nekog dobrog refleksologa u Hrvatskoj? Po mogućnosti u Slavoniji.

Hvala
_Tin@_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 11:59   #47
MOŽE LI MI NETKO REĆI KAKO STUPITI U KONTAKT S TORABIJEM MEKKI???
HITNO MI TREBA! MOLIM VAS,POŠALJITE MI NJEGOV KONTAKT ( MAIL,MOBITEL)
NA ADRESU: [email protected]
HVALA SVIMA!
serafina splićanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 12:00   #48
ADRESA JE MAIL SLOVIMA: [email protected]
serafina splićanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 21:19   #49
pisi malim slovima, iskljuci caps lock splicanko
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 16:41   #50
Imam prijedlog.

PRIJEDLOG

Pozdrav

PS.
Pisati cemo i o MMS-u!
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 02:19   #51
Quote:
Debunked kaže: Pogledaj post
Imam prijedlog.
Prijedlog se odbija. Demokratskom većinom.

Šala mala, zapravo nije loš prijedlog. Ovo što se tiče šifre i mailova je stvar tehničke naravi i zapravo i nebitno kako se dogovorimo (bitno bi bilo da se dogovorimo) no moram priznati da mi se ideja s blogom baš i ne sviđa. A ionako se uvijek sve može preseliti na blog. Stvar dogovora.
I slažem se s time da ti ne budeš "shef". tko je za to da ja budem "shef"? Šala mala.
Podržavam prijedlog!
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 23:27   #52
Thumbs up

Debunked,ideja iliti prijedlog Ti je super,pogotovo što dosta ljudi ne kuži engliš ja pogotovo, u stvari ko indijanac.Ako možete bilo bi dobro prevesti ne samo o cijepljenju nego i o nekim drugim stvarima,mms,srebro magnezij itd.Svakim danom ima sve više spoznaja o tim temama ali smo limitirani zbog jezika,zato samo naprijed i ako moja malenkost može kuhati barem kavu bit će mi drago.Pozdrav svima.
Neno0801 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 21:52   #53
Za sve one iz Splita koji bi htjeli na tretman po metodi Zdenka Domančića

Tretmani bioenergijom po metodi Zdenka Domančića u Splitu, u hotelu “Zagreb” (bivši hotel “Duilovo") od 14. do 17.9. 2009. u popodnevnim satima.

Kontakt broj i ostali detalji nalazi se na ovom linku:
http://split-online.info/blog/hrvats...denka-domania/
arja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 09:59   #54
onako usput...

nema veze s mms-om, ali...ima li netko tko bi iznajmio sobu ili stan na mjesec dana?...Došla bih malo dok je tamo M.Torabi. teeeeeeeeeeeenks
blondievsblondi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 11:33   #55
Exclamation Spajanje tema

Molba tj. prijedlog moderatorima!
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 00:11   #56
Aar alor sirup ... Kodermann's

Kako su nalazi bolesti moga oca pokazali da se radi o karcinomu, uz medicinsku terapiju, odlučili smo pokušati liječiti bolest i alternativnim metodama. Na prijedlog poznanika koji je već duže vrijeme koristio proizvod Kodermann's Aar alor sirup, odlučili smo se se nabavku istog.
Nažalost bolest mog oca bila je teža nego što smo i sami mogli u to vjerovati i nakon naglog pogoršanja otac je preminuo prije nego što je sirup uopće stigao do nas.
Sirup više nismo mogli vratiti.
Ukoliko je netko zainteresiran da bi preuzeo dvije bočice (1200 grama ukupno) sirupa uz plaćanje 60 % vrijednosti sirupa neka se javi.
Ovom temom ne reklamiram proizvod, nemam namjeru zaraditi. Najdraže bi mi bilo da sirup uzme netko kojemu je on pružio poboljšanje...
Svaki daljnji kontakt na P.P. ili mail [email protected] .. TNX
Trampy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 01:40   #57
Vjerojatno ste, dragi moji forumasi, primijetili da je topic o MMS-u zakljucan. Iskreno da vam kazem, nije me zacudilo. Nekoliko bezobzirnih, nemoralnih, manipulatorskih i polovnih lijecnika je dugo vremena cinilo sve sto je moglo da temu obezvrijedi, sireci lazi, izvrcuci rijeci drugih forumasa, zloupotrebljavajuci nesto jadnog znanja koje posjeduju (kako o temi tako zasigurno i o vlastitoj struci) i naravno ubacujuci potpuno neadekvatne znanstvene cinjenice da bi pobili nesto sto se jednostavno pobiti ne moze. Potpuno ispsihopatizirani, gnjevni i neznani! Osobno sam se tri puta MMS-om izlijecio! Jedan jedini zivot kojeg su potencijalno oduzeli svojim umobolnim postovima je cijena koju nikad nece moci otplatiti!

A zbog cega? Naravno, zbog svoje guze: BOJE SE! MMS osim sto ima strahovitu germicidnu moc (protiv gotovo svih patogenih mikroorganizama i malignih stanica) takodjer ima i moc srezati broj parazitskih superspecijaliziranih internista koji se iskotio oko mocne farmaceutske industrije. Kome bi trebao veliki broj eksperata za karcinom, hepatitis ili AIDS kad bi te bolesti prestale biti problem?

Naravno, izmedju zdravlja ljudi, i mita kojeg primaju od farmaceutskih kompanija bez ikakvog razmisljanja su odabrali pare. Ovo je primjer u kojem se iscitava koliko su duboke pore u koje je uslo zlo devijantnog drustva. Sto se uopce moze ocekivati od politicara, ekonomista, gospodarstvenika ili biznismena kad su lijecnici do srzi protkani psihopatskim obiljezjima?! Svim silama idu protiv necega sto moze donijeti samo neizmjerno dobro. Neke od njih, sa dusom zarobljenom i potisnutom od strane izopacenog uma, ovo ce itekako jednoga dana dobro potresti. Najveci problem su dakako oni koji dusu nemaju, isti kojima se nova top tema alternative bavi.

Vijest koja me je osobno najvise pogodila jest sto je jedan od najkvalitetnijih forumasa, Alan_SP, dobio ban. Zasto? Cini se zbog velike stete koju je nanio forumu namjernim sirenjem krajnje moralnih, suosjecajnih i dobronamjernih poruka. MMS je samo djelic onoga u cemu je doprinosio konstruktivnim pisanjem, i nekome je opasno stajao na putu. Navodno je, prema Endi-minion-ovom nezdravom blogu, „dilao“ MMS!? (Endi-minion ocito ima nekoga iza sebe tko je pozelio da se BigPharmi spase milijarde, tko mu je i pomogao ispisati onu „znanstvenu“ bljuvotinu o MMS-u; no vjerojatno nije niti svjestan da je zrtva manipulacije.) Sve da je i istina, Alan o tome nije javno na forumu niti prozborio, tako da uopce ne vidim opravdanje za zatvaranje topica. (Ako netko nesto prodaje putem privatnih poruka, pretpostavljam da je u skladu sa pravilima foruma banirati ga; no takav cin apsolutno nema utjecaja na razvoj bilo koje teme!)

Snazan (direktan i indirektan) utjecaj psihopatije na ovaj forum je jako dobar indikator tezine poremecenosti drustva u kojem zivimo. Sve u svemu niti malo ohrabrujuce.
__________________
Cjepiva protiv svinjske gripe nece biti dovoljno za sve, zaliha je dostatna samo za trecinu gradjana ove zemlje! Predbiljezite se i osigurajte obitelji dug i kvalitetan zivot! :)

Zadnje uređivanje Debunked : 10.10.2009. at 01:45.
Debunked is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 07:34   #58
I ja bih iskazao prosvjednu notu radi zatvaranja teme o MMS-u. Mislim da je tema bila kvalitetna i pružala nekim ljudima jedini izbor kada je izliječenje u pitanju. Šteta što se na ovakav način blokira napredak jedne ovakve superiorne metode liječenja koja je potvrđena u praksi kao takva.

Što se tiče baniranja žao mi je što se i to desilo. Pravila foruma su takva kakva jesu i trebalo bi imati to ponekad na umu... Ako je dokazano da je netko prekršio pravila foruma, na žalost sudbina je poznata u tom slučaju...

Nadam se, da će tema uskoro biti ponovno otvorena i na taj način biti pružena mogučnost mnogim ljudima da se izliječe.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 12:34   #59
Evo link na jedan forum gdje se piše o MMS-u pa svi oni koje zanima a znaju engleski mogu čitati tamo:
http://www.godlikeproductions.com/fo...age438937/pg48

Zatvaranje ove teme ovdje je sramota. Ukinite nam i internet i svih nas prisilno cijepite protiv svinjske gripe !!!!

Ali istina se ne može zaustaviti, evo tužbi protiv Novartisa a nadam se uskoro i protiv svih ostalih, sve više se razotkriva korupcija liječnika od strane farmacije, trećina roditelja u USA ne da cijepiti svoju djecu protiv s. gripe.
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 19:33   #60
Konačno pomak nabolje.

Svaka čast administratoru koji je zaključao temu o MMSu zbog bezočne marketinške kampanje koja se vodila na Alternativi
 
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.