Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 21:06   #201
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Ispričavam se!

ma sve ok
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 21:30   #202
Meni je ovo općenito smiješno

Odgoj počinje od doma.
Većina današnjih pičića od 13 izgledaju ko da ih je prošlo pola sela, nabacuju se, diraju za kurčeve, noge ko kakve stare iskusnjare, a i izgledom ih je teško razlikovati jel imaju 15 ili 25.
Mislim, ne branim nikoga, ali današnje curke su sve samo ne naivne, blesave i neupućene
Mogli bismo reći da su suprotnosti u manjini za razliku od nekoć kada su lokalne kurvice uglavnom bile u manjini


Neki dan sam bila burazu koji je u 7. razredu na informacijama.
Ona djeca, ako se tako uopće mogu nazvati koja hodaju okolo izgledaju ko kakve tete od 25, ja u usporedbi s njima izgledam ko bebasta školarka
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 21:35   #203
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Svi vole za sebe reći da su najpametniji na svijetu(čak i balavci od 14 godina), no fala Bogu, pa zakon određuje granicu punoljetnosti i time ti službeno daje na znanje da si zreo. Tak da je sasvim svejedno što ti misliš da si s 14 spreman za seks. Biologija(ne u reproduktivnom smislu), a i psihologija, se ne bi složila s tobom.
Draga, tu te moram ispraviti - jedinka se (biološki) smatra odraslom onog trenutka od kad je sposobna za razmnožavanje. Jer ono što ti nazivaš "reproduktivni smisao" je u biologiji ekšuali smisao svega ikad.

Ovime ne opravdavam i ne napadam niš; samo sam htjela komentirati biološki dio.
O ovom zakonu nemam neko posebno mišljenje; velik broj zakona smatram potpuno promašenima, a Bože moj ; nemam djecu, ne razmišljam o njima na taj način i ne tangira me kad će netko dopustiti nekom drugom da mu stavi kurac u pičku, tj. da li će to biti u 8. razredu ili u 2. srednje.
Poznati su mi razni slučajevi, nijedan od njih nije imao/la trajne posljedice od preranog seksa u vidu emocionalne osakaćenosti, nesposobnosti za vezanje ili seksualnih problema.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 21:52   #204
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Nemaju se oni kaj jebat prije 16, bar po meni. A onda mogu s kim hoće.
Uvijek me fascinirala ova plastičnost, ovo decidirano povlačenje granica prihvatljivog koje na forumu tako jasno dolazi do izražaja. Kao u raspravi o broju partnera ili o broju prihvatljivih izlazaka mjesečno.

Onak, u ponoć tog čarobnog dana kočija će se pretvoriti u bundevu i mali čovjek će odjednom biti potpuno zreo i spreman za kopulaciju. Kak da ne.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 21:55   #205
Mene još više fascinira kako takvi nikad ne vide apsolutno ništa dalje od sebe i vlastitog nosa. I stoga uopće ne postoji mogućnost da je neki četrnaestogodišnjak zreliji, odgovorniji i razumniji od njih u toj dobi ili od njihovog razmaženog četrnaestogodišnjeg derišta, za koje stvarno seks možda i jest SF
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:22   #206
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Uvijek me fascinirala ova plastičnost, ovo decidirano povlačenje granica prihvatljivog koje na forumu tako jasno dolazi do izražaja. Kao u raspravi o broju partnera ili o broju prihvatljivih izlazaka mjesečno.

Onak, u ponoć tog čarobnog dana kočija će se pretvoriti u bundevu i mali čovjek će odjednom biti potpuno zreo i spreman za kopulaciju. Kak da ne.
Na forumu ne može ništa drugo doći do izražaja nego plastičnost jer je takva forma. Mene fasciniraju oni koji se ulove jedne rečenice pa analiziraju. A da analiziraš sve kaj sam napisala?
Ova rečenica je dio odgovora na jedan post i riječnik i forma su dio odgovora na taj post.

Naravno da iznimke uvijek postoje, ali kad bi zakone pisali za svakog posebno...
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:26   #207
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Mene još više fascinira kako takvi nikad ne vide apsolutno ništa dalje od sebe i vlastitog nosa. I stoga uopće ne postoji mogućnost da je neki četrnaestogodišnjak zreliji, odgovorniji i razumniji od njih u toj dobi ili od njihovog razmaženog četrnaestogodišnjeg derišta, za koje stvarno seks možda i jest SF
Ti ili imaš 14 ili nisi nikad bio u društvu hrpe 14godišnjaka.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:28   #208
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Na forumu ne može ništa drugo doći do izražaja nego plastičnost jer je takva forma. Mene fasciniraju oni koji se ulove jedne rečenice pa analiziraju. A da analiziraš sve kaj sam napisala?
Ne da mi se, nije mi zanimljivo.
Ulovila sam se ove rečenice jer mi je bila glupa.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:28   #209
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Meni je ovo općenito smiješno

Odgoj počinje od doma.
Većina današnjih pičića od 13 izgledaju ko da ih je prošlo pola sela, nabacuju se, diraju za kurčeve, noge ko kakve stare iskusnjare, a i izgledom ih je teško razlikovati jel imaju 15 ili 25.
Mislim, ne branim nikoga, ali današnje curke su sve samo ne naivne, blesave i neupućene
Mogli bismo reći da su suprotnosti u manjini za razliku od nekoć kada su lokalne kurvice uglavnom bile u manjini


Neki dan sam bila burazu koji je u 7. razredu na informacijama.
Ona djeca, ako se tako uopće mogu nazvati koja hodaju okolo izgledaju ko kakve tete od 25, ja u usporedbi s njima izgledam ko bebasta školarka
A ti misliš da su i u glavi tak zrele i upućene kak izgledaju?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:37   #210
babe jedne...
likujete ovdje sto ce muski morati paziti koga gledaju, pa bolje da gledaju one (vas ) na kojima su bore vidljive... sto je sigurno, sigurno je
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:44   #211
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
babe jedne...
likujete ovdje sto ce muski morati paziti koga gledaju, pa bolje da gledaju one (vas ) na kojima su bore vidljive... sto je sigurno, sigurno je
Pa kud je tvoje oko pronicljivo baš na ovaj topic došlo, bemu sve.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:54   #212
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
A ti misliš da su i u glavi tak zrele i upućene kak izgledaju?
Ne znam, a ne znaš niti ti
Ovisi od osobe do osobe.

Iz vlastitog iskustva znam da mi ovako preko foruma u doba kad sam imala 15 nitko ne bi dao 15 po načinu razmišljanja, dok nisam stavila godine...
S druge strane, postoje osobe koje i s 30 djeluju ko da ulaze u pubertet

Jednostavno, ne možeš tako pravdati nečije ponašanje, jednostavno ne možeš.
Klinka koja frajeru bez pardona, samoinicijativno stavi ruku na kurac, po mom razmišljanju neovisno o tome koliko je zrela ili 'zrela' je u svakom slučaju ko što Herp reče zrela za parenje, a sada sranja se dešavaju i starima i mladima, općenito mi se riga na opravdanje da je ona nezrela u glavi, a bila je zrela da se jebaje.
Pogleč Rupićku i Višnjića npr

Roditelji općenito imaju problema s objektivnim razmišljanjem kada su u pitanju njihova 'zlata'.
Uopće se ne razmišlja razumno i objektivno
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:06   #213
Slažem se apsolutno s prijedlogom za zatvor, jer se radi o djeci, ma kako ona izgledala izvana, to je samo fasada.

Niti ima pravog psihofizičkog razvoja, niti iskustva, te samim tim moraju biti zakonski zaštićeni.
Nema opravdanje za drugo.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:37   #214
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Ne znam, a ne znaš niti ti
Ovisi od osobe do osobe.

Iz vlastitog iskustva znam da mi ovako preko foruma u doba kad sam imala 15 nitko ne bi dao 15 po načinu razmišljanja, dok nisam stavila godine...
S druge strane, postoje osobe koje i s 30 djeluju ko da ulaze u pubertet

Jednostavno, ne možeš tako pravdati nečije ponašanje, jednostavno ne možeš.
Klinka koja frajeru bez pardona, samoinicijativno stavi ruku na kurac, po mom razmišljanju neovisno o tome koliko je zrela ili 'zrela' je u svakom slučaju ko što Herp reče zrela za parenje, a sada sranja se dešavaju i starima i mladima, općenito mi se riga na opravdanje da je ona nezrela u glavi, a bila je zrela da se jebaje.
Pogleč Rupićku i Višnjića npr

Roditelji općenito imaju problema s objektivnim razmišljanjem kada su u pitanju njihova 'zlata'.
Uopće se ne razmišlja razumno i objektivno
A razumno i objektivno bi bilo?
Dobila je mengu ili izbacuje spermu, whatever i zreo-la je za seks? I ne trebamo se mi neobjektivni roditelji više uopće oko toga brinut. Najbolje da im odmah kad se rode dignemo kredite i kupimo stanove da imaju gdje upražnjavat seks ta zrela bića od 10-14 godina - kad već ko dobije mengu.
Pa bože mili, sex je nešto naprirodnije na svijetu i prekrasno i želim da i moje dijete tako misli. A ne da misli da je sex oralno zadovoljavanje pohotnih 15 godišnjaka u školskom wc-u. Ima zrelih, da. Koliko ih ti poznaješ?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:39   #215
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Slažem se apsolutno s prijedlogom za zatvor, jer se radi o djeci, ma kako ona izgledala izvana, to je samo fasada.

Niti ima pravog psihofizičkog razvoja, niti iskustva, te samim tim moraju biti zakonski zaštićeni.
Nema opravdanje za drugo.
dakle, slijedeci put kad mi na cajkama u Lejku cura kaze da ima 21 god. i da studira pravo, moram ju pitati osobnu?

o tempora o mores
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:40   #216
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Pa kud je tvoje oko pronicljivo baš na ovaj topic došlo, bemu sve.
a ti mislis da ja bezveze nosim bombone sa sobom kada idem gradom?
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:41   #217
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
dakle, slijedeci put kad mi na cajkama u Lejku cura kaze da ima 21 god. i da studira pravo, moram ju pitati osobnu?

o tempora o mores
Ako, uza sve iskustvo, ne razlikuješ curu od 15 i 21 onda zbiljam...

pa vidi se to, odmah nakon prve rečenice, a i po izgledu, pa ona se vjerojatno mraka boji još
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:43   #218
iznenadila bi se..
sada cak i znaju odgovarati na pitanja tipa - koji ti je bio najtezi ispit na prvoj godini?
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:44   #219
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
iznenadila bi se..
sada cak i znaju odgovarati na pitanja tipa - koji ti je bio najtezi ispit na prvoj godini?
Uuu, i to je sva konverzacija
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:44   #220
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
iznenadila bi se..
sada cak i znaju odgovarati na pitanja tipa - koji ti je bio najtezi ispit na prvoj godini?
kužiš, ali ne pravi se grbav. uz sav izgled ~ kuži se da je klinka.

argumetn ima mengu/spermu je blesast. na to se "vadi" ekipa koja za rome kaže da im je to dio folkora.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.