Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2009., 09:30   #241
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Upravo sam par postova prije napisala da me je kćer zamolila da je odvedem ginekologu jer želi seks s dečkom i treba zaštitu. I da sam zbog toga ponosna ( mislim to kaj hoće ginekologu i zaštitu). A ne nesretna.
Normalno da si ponosna, jer ti i tvoja kćer imat zdrav i normalnan odnos, kamo sreće da više roditelja ima takav odnos sa svojom djecom.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 09:39   #242
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
skeri.

ali kolikogod suludu zvučalo ovo s klinkama od 14.g. po ludnici, postoje i sasvim normalne tinejđerice koje ne rade pizdarije, nose starke, pitaju starije što im je za činit i misle svojoj glavom u dobrim djelom situacija.
da ne poznam takve već bi mislila da je kataklizma nastupila.
Postoje da, i to puno više njih nego što se na prvi pogled čini. I pametne su i otvorene, informiraju se o seksu, pitaju, idu korak po korak i izrastaju u zdrave i pametne cure. I seksaju se naravno. Kad su za to spremne.
Ali nevjerojatno kako neki misle da je cura iskusnija i više zna o seksu ako od 13. godine puši klincima po školskom wc-u ili se seksa u grmlju iza škole.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 09:43   #243
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Postoje da, i to puno više njih nego što se na prvi pogled čini. I pametne su i otvorene, informiraju se o seksu, pitaju, idu korak po korak i izrastaju u zdrave i pametne cure. I seksaju se naravno. Kad su za to spremne.
Ali nevjerojatno kako neki misle da je cura iskusnija i više zna o seksu ako od 13. godine puši klincima po školskom wc-u ili se seksa u grmlju iza škole.
znam da postoje. sestra sam jednoj. znam joj kolegice, došle su do punoljetnosti bez po frke, sad komotno nek tresnu nekog od tridesetak ako im je ćef.


ovo drugo neću komentirat - nek djeca budu djeca. ima vremena za Yebavanje, srećom.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 09:53   #244
Tako dakle, imaš mlađu sestru i skrivaš je od mene?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 10:03   #245
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Tako dakle, imaš mlađu sestru i skrivaš je od mene?
dvije mlađe.
budem je sutra pitala jel neko iz ekipe jašio po 30godišnjacima sa 14.g.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 10:09   #246
Dvije? I veliš, punoljetne su?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 10:43   #247
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
http://www.monitor.hr/clanci/za-seks...-zatvor/20054/

Pročitao sam ovo jutros u Jutarnjem i bio sam: LOLWUT!?

Okej, na mladima svijet svakako ostaje, ali zar sudstvo, pravobraniteljica, organi reda i mira, tužiteljstvo, nemaju pametnijeg posla od dobne granice za stupanje u spolni odnos? Meni se nekako čini kako bi svakako trebalo riješiti neke druge probleme, prije nego krenemo s idejama o zatvorskim kaznama za seks. Ovako napamet, recimo - pljačka Fine i puštanje ubojica i pljačkaša na slobodu.

Mišljenja? Komentari?
O bože.

To što se zakonodavstvo ne bavi, po tebi, bitnijim pitanjima, automatski znači da se ne bi trebalo bavit, po tebi, manje bitnim?

Ajmo ne radit NIŠTA onda dok ne sletimo na Jupiter
retaj san u RL-u is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:32   #248
FYI, Jupiter je plinoviti div i slijetanja nisu moguća.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:39   #249
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ma gdje je granica pomaknuta na 16? Koji psiholozi? U pola Europe, pogotovo katoličkim državama je 14. U protestanskima je mahom 15-16.
u većini razvijenog svijeta, granica je 16. ne znam detalje, ali ako si zainteresiran, gugl je tvoj prijatelj
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:43   #250
Otkada smo mi dio razvijenog svijeta? Jedino što se u Hrvatskoj razvija je kretenizam.
Najnoviji primjer ti je dva post iznad tvog.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:51   #251
Samo da se ubacim...

Nitko nije rekao da su SVI 14-esto godišnjaci nezreli i blentavi.
Ali većina JEST. O tome se radi.
I upravo zbog toga ponavljam- nikome neće štetiti ako se pojebe sa 16 umjesto sa 13, 14, ali bi mu moglo štetiti ako se pojebe sa 13, 14 umjesto sa 16.
Ako će ovaj zakon zaštititi samo jedno jedino dijete od panđi nekog bolesnika od kud nam pravo da se borimo protiv toga?

Dajte, koji vam je kuki, jeste li vi normalni?
Od kad je postalo NORMALNO da se klinci praše u osnovnoj školi?
13 godina? Koji je to razred, 6., 7.?!

I kakve su to jebene idiotarije da se radi i govori samo o KĆERIMA ovdje?
Ako ćemo biti realni i iskreni, svaki roditelj bi lakše prihvatio da mu kćer od 15 dovede doma frajera od 22, nego sin od 15 ženu od 22.
Dakle, kakvi orgazmi, kakve gluposti?

Zamisli molim te, ja želim da moja kćer svršava pa bih zato trebala klicati od zadovoljstva što se sa 14 jebe s nekim starkeljom od 40!

Saberite se, molim vas, zvučite k'o da niste normalni.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:52   #252
Evo, super, došli smo do zaključka da su vaša djeca savjesna i divna, pa kako se onda točno vas tiče ovaj zakon?

Zakon je po mom mišljenju smiješan i nema veze s praksom, a tko hoće, bilo od mladih pičića, bilo od starih prdonja, ševit će se taman postavili policiju na svakom kutu grada
Po mom mišljenju curke od 14+ više nisu tako psihofizički zakinute, ali eto, to je samo moje mišljenje
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:54   #253
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Neka mi netko objasni. Zašto je bolje da se dijete jebe s vrašnjakom nego s odraslim.

Koje su prednosti vršnjaka?

Ajmo!
zato što je ipak veća šansa da vršnjak neće bit napaljeni jarac/koza kojem/kojoj je seks s konkretnom maloljetnom osobom SVE što želi. s vršnjakom je u pitanju ravnopravan start i manja mogućnost manipulacije. ne kažem da je nema ni u tom slučaju, ali radi se, dakako, o prosjeku.

štonobi bosanci rekli, lav iz in di er češće postoji ako je u pitanju vršnjačka ljubav.

a za pričice lokalnih branitelja prirodnih potreba četrnaestogodišnjakinja za seksom, statistika kaže da u prosjeku djevojke počinju s tom rabotom u šesnaestoj, najčešće s vršnjacima ili do dvije godine starijim partnerima.

stoga zakon drugačije tretira majmuna il majmunicu od 45 koji se nakaleme na male pipliće, a drugačije vršnjake ili par godina starije osobe. daklem, priroda se uvažava, al ne i seksualna manipulacije koja se zapravo ovim zakonom želi spriječiti.

naravno, uvijek će bit onih rijetkih slučajeva u kojima se eto ipak dogodila prava ljubav usprkos razlici od 18 godina. lajv iz a bić
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:55   #254
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Otkada smo mi dio razvijenog svijeta? Jedino što se u Hrvatskoj razvija je kretenizam.
Najnoviji primjer ti je dva post iznad tvog.
slavkec, stvar je težnje.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 12:01   #255
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
zato što je ipak veća šansa da vršnjak neće bit napaljeni jarac/koza kojem/kojoj je seks s konkretnom maloljetnom osobom SVE što želi. s vršnjakom je u pitanju ravnopravan start i manja mogućnost manipulacije. ne kažem da je nema ni u tom slučaju, ali radi se, dakako, o prosjeku.

štonobi bosanci rekli, lav iz in di er češće postoji ako je u pitanju vršnjačka ljubav.

a za pričice lokalnih branitelja prirodnih potreba četrnaestogodišnjakinja za seksom, statistika kaže da u prosjeku djevojke počinju s tom rabotom u šesnaestoj, najčešće s vršnjacima ili do dvije godine starijim partnerima.

stoga zakon drugačije tretira majmuna il majmunicu od 45 koji se nakaleme na male pipliće, a drugačije vršnjake ili par godina starije osobe. daklem, priroda se uvažava, al ne i seksualna manipulacije koja se zapravo ovim zakonom želi spriječiti.

naravno, uvijek će bit onih rijetkih slučajeva u kojima se eto ipak dogodila prava ljubav usprkos razlici od 18 godina. lajv iz a bić
A u tim slučajevima, kao što sam već naglasila, ako se radi o pravoj ljubavi zrelom, normalnom muškaracu neće biti problem pričekati dok to dijete ne navrši barem nježnih 16 godinica.

Osim ako se nije zaljubio u dijete od 10, 11.
Al' Bože moj, ni to nije za osuditi, je l' tako, jer ljubav ipak ne pita za godine.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 12:03   #256
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
I stoga uopće ne postoji mogućnost da je neki četrnaestogodišnjak zreliji, odgovorniji i razumniji od njih u toj dobi ili od njihovog razmaženog četrnaestogodišnjeg derišta, za koje stvarno seks možda i jest SF
pa, poNEKI četrnaestogodišnjak možda zaista i jest dovoljno zreo i odgovoran da bi mogao, potpuno svjestan posljedica, ostvarit vezu s bitno starijom osobom. no, srećom, zakon se ne piše za poneke nego za prosjek, a prosječan četrnaestogodišnjak je uzjeban hormonima, povodljiv, nedovoljno (što je sasvim razumljivo) razvijene odgovornosti naročito u ovako diskutabilnim područjima poput seksa te krajnje neobjektivan kad je zaljubljivost u pitanju.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 12:03   #257
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Samo da se ubacim...
Nitko nije rekao da su SVI 14-esto godišnjaci nezreli i blentavi.
Ali većina JEST. O tome se radi.
I upravo zbog toga ponavljam- nikome neće štetiti ako se pojebe sa 16 umjesto sa 13, 14, ali bi mu moglo štetiti ako se pojebe sa 13, 14 umjesto sa 16.

Dajte, koji vam je kuki, jeste li vi normalni?
Od kad je postalo NORMALNO da se klinci praše u osnovnoj školi?
13 godina? Koji je to razred, 6., 7.?!
I kakve su to jebene idiotarije da se radi i govori samo o KĆERIMA ovdje?
Ako ćemo biti realni i iskreni, svaki roditelj bi lakše prihvatio da mu kćer od 15 dovede doma frajera od 22, nego sin od 15 ženu od 22.
Dakle, kakvi orgazmi, kakve gluposti?

Zamisli molim te, ja želim da moja kćer svršava pa bih zato trebala klicati od zadovoljstva što se sa 14 jebe s nekim starkeljom od 40!

Saberite se, molim vas, zvučite k'o da niste normalni.
O kakvim ti bolesnicima pričaš?

Ako si mislila na silovanje, ono je kažnjivo neovisno o tome koliko tko ima godina.
A seksualnim i inim odgojem trebali bi se baviti roditelji koji žele spriječiti da im klinka s 14 jaši po starim kurčevima, da visi po raznoraznim birtijama, s pljugom u ustima

I baš bi bilo dobro provesti kakvu anonimnu anketu da se ispita stvarnom stanje po hrvatskim, počnimo od osnovnih škola

http://dnevnik.hr/showbizz/erotika/t...ne-odnose.html

Ovime bi se trebali baviti roditelji prilikom odgoja kako bi spriječili jelte unuke prije 40.
Sad licemjerno je tvrditi da je seks sa vršnjakom ok, dok s nevršnjakom nije ok.
Pogledajte samo koliki je porast trudnica u nižim razredima srednjih škola i to gimnazija.
Očito vam odgoj šteka, jer koliko me saznanja služe tako nije bilo u vaše doba

http://www.brija.com/forum/index.php...8520.msg218045
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...m-skolama.html
http://www.reci.hr/forums/thread/479776.aspx


toliko...
primite se odgoja, pa nećete skvičat kad saznate da jaši sve od triglava do himalaje
Ipak, najlakše je palicu krivnje prebacivati na sve osim na sebe
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 12:05   #258
Nego, baš me zanima nešto...

Očito je da muškarci na ovom topiku ne bi imali ništa protiv jedne djevojčice od 14, 15 godina.
Molit ću da mi se javi žena koja bi si htjela priuštiti jednog goluždravca od 14, 15.

Vidite, dragi moji borci za dječje pravo da se jebu, možda iz tog razloga se više osvrćemo na problematiku mladih djevojčica.
Zato što je puno, puno manje žena od 40 koje žude za kurcem od 15 nego napaljenih 40-eseto godišnjaka koji bi rado umočili u 15-esto godišnju pipicu.

__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 12:08   #259
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
O kakvim ti bolesnicima pričaš?

Ako si mislila na silovanje, ono je kažnjivo neovisno o tome koliko tko ima godina.
A seksualnim i inim odgojem trebali bi se baviti roditelji koji žele spriječiti da im klinka s 14 jaši po starim kurčevima, a ne da visi po raznoraznim birtijama, s pljugom u ustima

I baš bi bilo dobro provesti kakvu anonimnu anketu da se ispita stvarnom stanje po hrvatskim, počnimo od osnovnih škola

http://dnevnik.hr/showbizz/erotika/t...ne-odnose.html

Ovime bi se trebali baviti roditelji prilikom odgoja kako bi spriječili jelte unuke prije 40.
Sad licemjerno je tvrditi da je seks sa vršnjakom ok, dok s nevršnjakom nije ok.
Pogledajte samo koliki je porast trudnica u nižim razredima srednjih škola i to gimnazija.
Očito vam odgoj šteka, jer koliko me saznanja služe tako nije bilo u vaše doba

http://www.brija.com/forum/index.php...8520.msg218045
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...m-skolama.html
http://www.reci.hr/forums/thread/479776.aspx


toliko...
primite se odgoja, pa nećete skvičat kad saznate da jaši sve od triglava do himalaje
Lollice, pod broj 1, ja nemam djece.

Nadalje, pričam o bolesnicima od 40 koji se ZALJUBLJUJU u četrnaestogodišnjakinje.

Reci, koji ti dio nije jasan?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 12:09   #260
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
u većini razvijenog svijeta, granica je 16. ne znam detalje, ali ako si zainteresiran, gugl je tvoj prijatelj
E pa, lupetaš. U debeloj većini Zapadne Europe je 14 i 15.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.