Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2004., 00:40   #1
Što čitate trenutno od stripova?

Što se čita kod vas (mislim na stripove)?

Upišite svaki put kad neki novi strip pročitate i slobodno napišite kratko komentar o njemu.
__________________
SANDMAN!
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 08:24   #2
Upravo zavrsio Berserk(https://www.forum.hr/showthread.php?threadid=44622 ) prije par dana, ali nije jos zavrsen! Opisuje ga samo jedna rijec : Genijalno!
Sad pocinjem FLCL


Inace brat mi je kolekcionar talijanskih stripova, pa svaki novi koji jos nisam procitao izdvoji se ura
__________________
My pantaloons are full of weasels. Inform the Queen, so that she might shoo them away. Here we go 'round the mulberry bush. Go monkey GO!
You think I am crazy, but they want you to think that. I know secrets. Keep the pantaloons. Always keep the pantaloons.
Abraxas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:23   #3
prvi volume furikuri mi nije bio bas nesto pa nisam ni citao dalje, ali je zato anime nenadjebiv!

ja prije par dana procitao gaimanov violent cases, sjajan kraci strip o sjecanjima iz djetinjstva, alu caponeu i osveti. gaimanu je to bio jedan od prvih ozbiljnijih stripova (dobro, prvi) i standardno je izvrstan, no ono sto mi je jos bolje od same price je nevjerojatan artwork davea mckeana. cak i tako rano u svojoj karijeri, tip je bio bog.
__________________

what you piss in is yours for life
otO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 19:32   #4
Zavidim McKeanu na talentu.

Zadnje pročitah Grendel Tales od Macana & Biukovića.

Čeka me Dies Irae od Manare. Kad vrijeme zatopli idem frendu po novu turu stripova.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 15:25   #5
imam tu 5-6 stripova od hermanna, neznam točno koji su (dva-tri jeremiah i još nešto), samo moram se maknuti od ove kante da to pročitam.
super su valjda. kao i svi ostali od hermanna. meni su njegovi stripovi najbolji.
hopeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 23:14   #6
Kmeeek i ja bi čitao stripove, ali nemam sada para za More Comics.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 23:59   #7
Završavam "League of extraordinary gentelmen" (veoma zadovoljan) i počinjem Millerov "Sin City".
 
Odgovori s citatom
Old 21.04.2004., 01:57   #8
Quote:
grandpa the du du monkey kaže:
Završavam "League of extraordinary gentelmen" (veoma zadovoljan) i počinjem Millerov "Sin City".
uuu Sin City će ti bit super!!!! meni je to uz Sandmana i 100 Bullets najbolji strip.

ja čitam Sandman: Endless Nights. super pisano i predivno crtano.
__________________
SANDMAN!
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2004., 02:01   #9
Quote:
otO kaže:
prvi volume furikuri mi nije bio bas nesto pa nisam ni citao dalje, ali je zato anime nenadjebiv!

ja prije par dana procitao gaimanov violent cases, sjajan kraci strip o sjecanjima iz djetinjstva, alu caponeu i osveti. gaimanu je to bio jedan od prvih ozbiljnijih stripova (dobro, prvi) i standardno je izvrstan, no ono sto mi je jos bolje od same price je nevjerojatan artwork davea mckeana. cak i tako rano u svojoj karijeri, tip je bio bog.
jebote, moram to nabavit!! gaiman i dave mckean su ludi!!
__________________
SANDMAN!
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2004., 00:52   #10
Dylan Dog - Morgana
__________________
SANDMAN!
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2004., 04:49   #11
Gaiman&McKean - Black Orchid
..vec jedno mjesec dana
poceo...stao...nastavio...jako dobro
crtezi..odlicni
__________________
pa na Kubu, čini koji đir..
Valis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 00:44   #12
HELLBOY "Wake the Devil" crta Mike Mignola

i Garfield br. 37
__________________
SANDMAN!
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 10:07   #13
Downloadam DC++-om ko manijak i samo čekam telefonski račun da me opali i spusti na zemlju.
Na papiru počinjem s Lone Wolf & Cub.
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 02:21   #14
30 DAYS OF NIGHT (Niles & Templesmith).
Jako dobar i super crtan horror!!
__________________
SANDMAN!
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 12:02   #15
mene je 30 days of night dosta razocarao. niles je posao od jednostavno genijalne (i genijalno jednostavne) ideje, ali onda je zapeo i na kraju smo dobili samo jos jedan turbosablonizirani vampirski horor. i sve je totalno zbrzano, kao da se uopce ne radi o stripu nego o skici za filmski scenarij (30 days of night prvotno i jest bio filmski scenarij, no posto niti jedan studio nije bio zainteresiran, prepravljen je u strip). trebalo je to malo prosiriti.
jedino zbog cega se isplati vidjeti 30 days of night je artwork (i odlican dizajn izdanja, al ne znam koliko je to primjetno na skenovima), no i to mi je mixed bag. kad ga prelistavam, izgleda mi super, ali dok sam citao, nije mi bio bas tako impresivan, ne sjecam se vise zasto. i nekako mi je stalno na pamet padao mckean kojemu, naravno, templesmith nije ni do koljena. doduse, sad kad ga gledam, nije mi vise tako ocita slicnost, ali eto..

enivejz, u medjuvremenu je objavljen i jedan 30 days of night annual, a mislim da je vec pocelo i objavljivanje drugog dijela pa cemo viddjet kako ce to na kraju ispasti.

naravno, nakon uspjeha stipa, odlucili su ipak snimiti i film
__________________

what you piss in is yours for life
otO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 17:29   #16
kentai......slucajno!
__________________
pa na Kubu, čini koji đir..
Valis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 19:32   #17
Ja nedavno završio sa čitanjem 20th Century Boys, pa sad malo odmaram dok mi ne stigne još toga...

Onda ću se već odlučiti šta ću dalje.

Možda Angel Sanctuary.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 23:03   #18
Quote:
sims kaže:
uuu Sin City će ti bit super!!!! meni je to uz Sandmana i 100 Bullets najbolji strip.

ja čitam Sandman: Endless Nights. super pisano i predivno crtano.

Sin City se snima film.
Neki Marv je glavni lik, jel to onda po stripu rađen film?
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:00   #19
Sin City

Sin City je zapravo familija stripova, a film će se navodno vezati na serijale Sin City (prvi i istoimeni), That Yellow Bastard i Dame to Kill For.
Mislim da Mickey Rourke glumi Marva...
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 12:44   #20
Dylan Dog, ponovno stare brojeve
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.