Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2009., 19:49   #1
Thomas Sabo (charm club)

Otvorio se i kod nas u Zagrebu, prije 2 mjeseca, ali ponuda je nikakva...a i većina dobrih stvari se odmah razgrabila...Heaven jewellery se zove dućan koji drži nakit.

Znam da ima u Grazu baš Thomas Sabo shop, gledala sam popis dućana na stranici...
ali me zanima postoji li možda u Mariboru? Pošto nije Slovenija uopće na popisu, no imaju online shop sa shippingom u SLO? Pa me zanima zna li netko...?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 01:32   #2
Ima kod nas u Zd-u, jedan zlatar drži u sklopu svoje radnje. Nije neki izbor. Sam mi je rekao da je to precjenjen srebreni nakit. Imaš ga kupiti i na ebay-u.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 01:51   #3
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ima kod nas u Zd-u, jedan zlatar drži u sklopu svoje radnje. Nije neki izbor. Sam mi je rekao da je to precjenjen srebreni nakit. Imaš ga kupiti i na ebay-u.
na ebayu svašta prodaju pod Thomas Sabo, pogotovo pod Charms (pogotovo pod privjeske)...
ma zanima me samo dal' ima narukvice za te privjeske, jer u Zagrebu je sve rasprodano.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 09:10   #4
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
na ebayu svašta prodaju pod Thomas Sabo, pogotovo pod Charms (pogotovo pod privjeske)...
ma zanima me samo dal' ima narukvice za te privjeske, jer u Zagrebu je sve rasprodano.
ima u splitu prije nekoliko dana je otvoren thomas sabo shop u jokera
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 13:51   #5
a jel se ikako može provjeriti ima li tih narukvica za charms?
Na internetu nema ama baš nikakvih brojeva telefona.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 14:44   #6
Thomas Sabo nakit

Kao što svi znamo ( ili barem većina) u dućane je stigao nakit Thomasa S.. Naime, znam da ga se može kupiti u ZAGREBU( Importanne Galleria), SPLITU ( Jocker Centar), te u ZADRU( City Galleria, Kalelarga). Dobila sam na poklon narukvicu i 3 privjeska, neznam da li su originalni od Thomasa S., ali samo imam 3 privjeska. Pa me zanima ( ne mogu naći nigdje na netu) da li je netko bio u nekom od dućana s tim privjescima, te kolike su otprilike cijene.? Hvala.
__________________
every saint has a past, and every sinner has a future...
scooby0726 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 18:03   #7
budi sretna i sa 3, meni se nitko nije sjetio poklonit pa još imam samo jedan

privjesci su od mislim 189 kuna nadalje, što su jenostavniji to su jeftiniji. mislim da im je većina između 200 i 300 kuna. u zagrebu se sve skoro rassprodalo, a lijeno mi uć unutra i pitat tetu jel možeš naručit
Sigyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 20:01   #8
af... hvala... imam bubamaru, kocku i štiklu... a ti se nastavi nadati, neko će ti se sigurno sjetiti pokloniti jos koji privjesak
__________________
every saint has a past, and every sinner has a future...
scooby0726 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 14:07   #9
uskoro će im doći novi privjesci, krajem 1. mjeseca...oko 150 novih privjesaka
a ovisi za cijenu... ovi malo jednostavniji su oko 140 kuna... ima ih od 140 do 500.
tako da...najbolje ti je da odeš na stranicu thomas sabo, i pogledaš pod charm, i preračunaš eure u kune i to ti je to.

Nažalost, u dućanima kod nas se ne može naručiti...ni privjesak ni ništa.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 16:04   #10
ja imam narukvicu sa 7 privjesaka. cijene su od 149-550 kn. ja u dubrovniku narucujem, ima tamo 2 ducana saba
tutum524 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 12:49   #11
Jel netko zna zašto Thomas Sabo dućan u Zagrebu ne radi? Naručila sam 3 narukvice i sve mi se čini da od toga ništa.
FIve is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 10:15   #12
Smile

Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
uskoro će im doći novi privjesci, krajem 1. mjeseca...oko 150 novih privjesaka
a ovisi za cijenu... ovi malo jednostavniji su oko 140 kuna... ima ih od 140 do 500.
tako da...najbolje ti je da odeš na stranicu thomas sabo, i pogledaš pod charm, i preračunaš eure u kune i to ti je to.

Nažalost, u dućanima kod nas se ne može naručiti...ni privjesak ni ništa.
...u Dubrovniku ima vecina od charmsa...imaju sigurno 300-ak razlicitih charmsa i sve vrste narukvica...
mislim da imaju i stranicu na fejsu...
ducan je 24Living....ja ih svaki put nazovem i narucim sebi...
i nije istina da se ne moze narucit, ja sam to isto mislila kad sam pitala u ZG-u ali mi je frendica za Dubrovnik...tamo mozes narucit sta god zelis...cekas najvise 3 tjedna da dodje iz Njemacke
Klea666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 19:57   #13
dobra vecer,

dali ima taj ducan u zagrebu jos?
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 22:22   #14
i mene zanimaaa...
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 12:35   #15
Quote:
Cydia kaže: Pogledaj post
dobra vecer,

dali ima taj ducan u zagrebu jos?
U Zagrebu nema, ne znam za ovaj u Dubrovniku.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.