Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2014., 21:40   #61
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Pozz

Nedavno sam vadila krv i nalazi su mi losi pogotovo jetra..
Prijateljica mi je rekla da pocnem uzimati Zeolit pa sam nasla neki na netu .. kako zivim u Austriji uzela bih si sa ove stranice ... dali je nekome poznat?

http://www.zeolith-bentonit-versand....G6shoC37Tw_wcB
I sama sam u At, mi smo za mamu uzeli na preporuku zeolit ovdje zeolithshop.at
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 11:38   #62
Quote:
mladunche kaže: Pogledaj post
Gdje se može u Zg kupiti kvalitetan zeolit, a povoljno?
http://www.panaceo.at/

Jedan od kvalitetnijih zeolita-klinoptilolita na svijetu.

Ja uzeo na http://shop.naturala.hr/catalogsearc...c=152&q=zeolit
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 16:41   #63
https://zeolithmsmsnagaprirode.wordpress.com/

Ako bi željeli saznati više o zeolitu posjetite ovu stranicu, sve je lijepo objašnjeno, jako puno informacija o samom zeolitu i načinu primjene na jednom mjestu. Možete i zatražiti besplatnu e-knjižicu na email.
powerball is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 22:55   #64
probao sam vise vrsta zeolita ( neurosan,panaceo-preskup,i neki srpski koji vise neću nikad uzimat) zadnji koji sam uzeo je neki njemački po deklaraciji bolji od navedenih uzeo sam od ovog... djeluje mi kao best buy.... imo sam trigliceride 3.2 i jetrene probe dosta lose.. nakon mjesec dana korištenja jetra super tj u normali, trigliceridi se spustili na 1.9 (1.7 gornja granica)... na prehranu baš i nisam pazil...

http://www.njuskalo.hr/medicinska-op...oglas-14839034

moja preporuka...
fangio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 15:15   #65
Quote:
fangio kaže: Pogledaj post
probao sam vise vrsta zeolita ( neurosan,panaceo-preskup,i neki srpski koji vise neću nikad uzimat) zadnji koji sam uzeo je neki njemački po deklaraciji bolji od navedenih uzeo sam od ovog... djeluje mi kao best buy.... imo sam trigliceride 3.2 i jetrene probe dosta lose.. nakon mjesec dana korištenja jetra super tj u normali, trigliceridi se spustili na 1.9 (1.7 gornja granica)... na prehranu baš i nisam pazil...

http://www.njuskalo.hr/medicinska-op...oglas-14839034

moja preporuka...
baš sam tražio ...
najveća prevara s Megaminom i "tribumehaničkom mikronizacijom" jest senzacionalizam radi usitnjavanja do nanočestica. dok je nanotehnologija bila, baš kao i GMO, u povojima i veoma "obećavajuća".
na nekoliko sajtova za prodaju mikroaktiviranog zeolita (njemačkih, austrijskih) sam čak vidio oznaku "nano free" što je nebuloza sama po sebi. dovoljno govori o proizvodu i onome ko ga prodaje.

nuklearne i slične katastrofe su bile mjesto gdje je zeolit napravio doista čuda, ali ne vjerujem da može napraviti išta bitno u relativno sigurnoj, ne kronično zagađenoj okolini. pada mi na pamet jedino Sisak ili neko slično mjesto s teškim zagađenjem.
Lelas je mislio obrati vrhnje s nanotehnologijom tako što će usitnjavanjem do 1000 puta (kako je "mislio") 1000 puta pojačati apsorpciju zeolita.
danas pak znamo da je nanotehnologija zaostali brat GMOa i ne da nema nikakve "pozitivnije" efekte niti čini elemnte koji se usitnjavaju dostupnijima, nego može biti u najmanju ruku rizična.

zeolit sam po sebi, kako rekoh, iskušan je i koristan, ali za nekog ko ne živi u Hirošimi efekt je minimalan - i ako ima zdravstvenih problema - trebao bi nešto poduzeti u vezi s tim, umjesto da traži čudotvorne napitke s Himalaje, vulkana ili s Marsa.
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 12:23   #66
Obavezno svako proljeće potrošim 500 grama zeolita iako je preporučena doza 700grama za čišćenje jetre. Trošim zeolit iskopan u rudniku u Vršcu Srbija kupujem ga u rinfuzi i doveze mi kolega kada dođe u lov u Hrvatsku.
Kada sam počeo prvi puta uzimati taj zeolit već nakon 100 potrošenih grama sam počeo izbacivati stolicom kolesterol i trigliceride zelene boje koji su plivali na površini vode u školjki. Nakon čišćenja je krvna slika odlična a nema više umora i umaranja. Čovjek živne i osjeća se puno zdravije i mlađe. pošto je kontrola stolice na toksine, teške metale i kemikalije pre skupa ipak ću je dati na kontrolu da vidim koliko se čega naj više skupi u jetri tokom godine.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 00:37   #67
pozdrav svima!
Evo, da podijelim svoje iskustvo o aktiviranom zeolitu, točnije o proizvodu (mađarskom!) Neurosan entero.
Tada još nisam znala da je proizvod iz Mađarske nego sam vjerovala firmi Pentram promet koja taj proizvod navodi '' drugačijim od mađarskog, ''AKTIVIRANIM'' i kvalitetnijim '', te je zato njegova cijena 300% veća nego u Mađarskoj.
Suočena s nizom zdravstvenih problema u svojoj obitelji posegnula sam za alternativnom opcijom i tako povukla veze sve do Mađarske, čak i do tvornice spomenutog proizvoda.
Onda je uslijedio šok!
Kada sam saznala cijene proizvoda, a zatim i da sve proizvode koje firma Petram distribuira na naše tržište nisu njeni nego su iz tvornice u Mađarskoj, pa čak niti famozni ''Zeodent'' koji se tamo proizvodi pod imenom ''Dentomin'' po puno nižoj cijeni.
Naime, kontaktirajući gospođu Tunde iz Petram prometa koja prodaje Neurosan entero po bezobrazno visokoj cijeni sam naišla na veliki zid i bezobrazan odgovor. Nismo u najboljoj financijskoj situaciji, zeolit je bio potreban za oca koji se bori s karcinomom debelog crijeva, te sam kontaktirala spomenutu gospođu u nadi da bi nam mogla prodati veću količinu Neurosana entero s popustom..No, ona je na to odgovorila da je na skijanju i da nema vremena za takve stvari.
Ok, mogla je odbiti popust ili korekciju cijene, ali je stvarno bezobrazno bogatiti se na bolesnim ljudima....
Isto tako, mi nije jasno kako se takva osoba može staviti titulu '' ekskluzivnog predstavnika'' za Hrvatsku, jer tvornica u Mađarskoj nema dostavu u našu zemlju nego sve mora ići preko dotične posrednice koja ubire bogatstvo.
Zatim sam pretražila oglasnik Njuškalo gdje sam naišla na oglas gospođe koja prodaje upravo TAJ proizvod, po POVOLJNIJOJ cijeni (cca 80ak kn) iz upravo TE tvornice!
Uglavnom, da skratim priču, Neurosan entero je vrhunski mineral kojeg toplo preporučam svima. Svi ga u domaćinstvu koristimo na redovitoj bazi, a i ocu se zdravstveno stanje poboljšava iz dana u dan.
Osobno koristim i Rejuvenal masku za lice koja je skoro u potpunosti izbrisala tragove koje su ostavile akne, ali i sitne borice s kojima sam se mučila. Isto tako, već spomenuti Dentomin je također odličan i učinkovito rješava kamenac, žutilo zubi i paradontozu.... DefinitIvno se raspitajte za povoljnije i alternativne načine nabavke ovih proizvoda jer ovo što dotična firma radi u Hrvatskoj je krajnje bezobrazno, a još i lažu i navode netočne informacije!
jozefina2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 00:44   #68
Quote:
zora1942 kaže: Pogledaj post
E, ja isto trošim Neurosan i dala sam si truda i raspitala sam se. Neurosan koji se prodaje u Hrvatskoj je mađarske proizvodnje ali taj je dodatno aktiviran i zato će se razlikovati i etiketom . To nije pljačka nego s eradi o drugom proizvodu za opću detoksikaciju.

Taj koji se prodaje u Mađarskoj, kako ti pišeš za 40 Kn, nije aktivirani zeolit nego se uzima za želučane poteškoće što n anjemu i piše, zato se i prodaje u DM-u kao soda bikarbona.

Aktivirani zeolit Neurosan je povoljniji od PAnacea jer za mjesec dana upotrebe izađe 193 KN.

Naručiti s emože ovdje i stiže poštom za 2 dana, pouzećem.

http://www.valueadded-bestresults.co...am_promet.html

Divna Vam je reklama
jozefina2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 00:59   #69
Ono što mene nervira i udaljuje od alternative kojoj prirodno naginjem je upravo to preseravanje.
Za zeolit sam čula ,ima već par godina.
Ono što ga je učinilo toliko poželjnim je upravo ta njegova ljekovitost,pristupačnost i prije svega cijena.
Jer on je jeftin.
Sada,kada se za njega pročulo,odjednom je vrlo bitno kakav ćeš zeolit kupiti,jer će ti u najmanju ruku izrasti treća ruka.
I da naravno,dobit ćeš rak.
Samo rijetki imaju pravi zeolit i koji shodno tome košta kao svetog Petra kajgana.
Ja sam moj kupila u ljekarni i nekih 800 grama sam platila nekih 40-ak kuna.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 12:23   #70
Quote:
Rippersenzibilna kaže: Pogledaj post
Ono što mene nervira i udaljuje od alternative kojoj prirodno naginjem je upravo to preseravanje.
Za zeolit sam čula ,ima već par godina.
Ono što ga je učinilo toliko poželjnim je upravo ta njegova ljekovitost,pristupačnost i prije svega cijena.
Jer on je jeftin.
Sada,kada se za njega pročulo,odjednom je vrlo bitno kakav ćeš zeolit kupiti,jer će ti u najmanju ruku izrasti treća ruka.
I da naravno,dobit ćeš rak.
Samo rijetki imaju pravi zeolit i koji shodno tome košta kao svetog Petra kajgana.
Ja sam moj kupila u ljekarni i nekih 800 grama sam platila nekih 40-ak kuna.
O zeolitu kao i o mnogim drugim sredstvima za štošta (detoksikaciju) možemo pročitati svega i svačega.O tome, šta ćemo kupiti,donosimo odluku mi sami.Nikada visoka cijena ne garantira i visoku kvalitetu,to nam je odavno poznato.Osobno,sklonija sam kupovini u ljekarnama,jer smatram da struka neće prodavati makar šta.Stoga,draga Rippersenzibilna,mogla bi nam otkriti gdje si to kupila,u kojoj ljekarni i pod kojim nazivom.
minimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 16:12   #71
Quote:
minimimi kaže: Pogledaj post
O zeolitu kao i o mnogim drugim sredstvima za štošta (detoksikaciju) možemo pročitati svega i svačega.O tome, šta ćemo kupiti,donosimo odluku mi sami.Nikada visoka cijena ne garantira i visoku kvalitetu,to nam je odavno poznato.Osobno,sklonija sam kupovini u ljekarnama,jer smatram da struka neće prodavati makar šta.Stoga,draga Rippersenzibilna,mogla bi nam otkriti gdje si to kupila,u kojoj ljekarni i pod kojim nazivom.
Pa ako smijem...
Ništa,ja ću napisati a moderatori ako misle da nije prikladno,neka obrišu.
Dakle,ljekarna je u Bezdanu,Srbija.
Živim relativno blizu granice pa mi nije problem otići.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 17:04   #72
Quote:
Rippersenzibilna kaže: Pogledaj post
Pa ako smijem...
Ništa,ja ću napisati a moderatori ako misle da nije prikladno,neka obrišu.
Dakle,ljekarna je u Bezdanu,Srbija.
Živim relativno blizu granice pa mi nije problem otići.
Da tamo
jer Srbija ima par rudnika zeolita a naj kvalitetniji ( naj čišći je u Vršcu) pa i cijene puno manje nego kod nas. Naši dosjetljivi filozofi muzo novce od nas bolesnih ovaca mjenjajući ambalažu i etikete.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 18:20   #73
.....

Ukratko ovaj kaj je platio neurosan 3 kutije (2+1 gratis) za 600kn je pljacka stoljeca,ista ta kutija zeolita u madarskoj kosta oko 40kn znam od ljudi koji ga kupuju.....al jbg reklama i neznanje prodaje sve tko da za kutiju bilo kojeg proizvodaca (300gr) il 250 svejedno vise od 80kn taj je lud.........
Brle is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 19:25   #74
Ma to ti je poseban zeolit,kak to ne znaš.
Ovaj sirotinjski koji mi koristimo taj ti je kancerogen.
Jebi ga,ovce su za šišanje.Ali popizdim na takve stvari,kod nas svi samo gledaju priliku ne da zarade nego da doslovce oderu nekoga.
Nego,zanima me,netko tko je koristio zeolit određeno vrijeme,da li je došlo do nekog poboljšanja i kakvog*
Kakvi su simptomi*

Ispričavam se na nepismenosti ali ne radi mi upitnik.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 22:49   #75
........

Koristio sam ga ja i iskreno nista posebno nisam osjetio poboljsanja,ok iskreno nista posebno nisam ni imao od tegoba .........znam neke ljude kojima je pomogao il olaksao tegobe,al ne nasjedajte na price tipa svemoguc je i lijeci 1000 razno raznih tegoba,ja vjerujem da je dobar cistac otrova i toksina iz organizma........al vidim sad ga uzdizu u nebesa i napumpavaju cijene da je to sramota
Brle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 08:06   #76
Quote:
Brle kaže: Pogledaj post
Koristio sam ga ja i iskreno nista posebno nisam osjetio poboljsanja,ok iskreno nista posebno nisam ni imao od tegoba .........znam neke ljude kojima je pomogao il olaksao tegobe,al ne nasjedajte na price tipa svemoguc je i lijeci 1000 razno raznih tegoba,ja vjerujem da je dobar cistac otrova i toksina iz organizma........al vidim sad ga uzdizu u nebesa i napumpavaju cijene da je to sramota
Sve točno napisano ništa ne liječi sabo izbaci iz organizma neke toksine i teške metale ali ne samo jednom dozom nego bar mjesec dana svakodnevne upotrebe. Nema potrebe za ovim skupim kapsuliranim navlakušama što kakvog imena jer su to samo marketinške navlakuše. Pola kilograma u proljeće je dovoljno i to u rinfuzi po vrhompuna čajna žličica tri puta dnevno u čaši vode ili nekog ne gaziranog prirodnog soka prije jela.

Pošto pijem vodu iz svoga bunara proljetos sam odneo vodu na analizu nakon toga sam u troslojne hulahopke na konopcu spustio na dno pola kilograma zeolita i držim ga još u bunaru, idući mjesec ću odnjeti vodu i sam taj zeolit na analizu baš da vidim razliku u kvalitetu vode i što je sve zeolit pokupio u toj mojoj vodi
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 14:13   #77
Thumbs up ..........

Aj pa javi analizu vode..thx
Brle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 14:16   #78
........

I shvatite ljudi da nema carobnog lijeka za sve..........treba pazit na zdravlje dok ga imas,organizam je komleksan stroj koji kad se izbaci iz ravnoteze tesko ga je vratit nazad (kao auto kad proklize u zavoju hehe)......hvala Bogu i prirodi pa ima nacina za lijecenje al nemojte nasjedat na razno razne cudesne i skupe pripravke.........pazite na zdravlje koje svi olako shvacamo jel kad ga jednom izgubite nema vise povratka na staro......pozzzz
Brle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 12:16   #79
ja sam dobila n apoklon od tete Zeodent i prezadovoljna sam, to je bilo još prije dvije godine a sada sam našla neku kopiju Haritedent i bila sam probala, nešto jeftinije ali sam dobila zgrudani zeolit. Koliko para toliko muzike.
Nemojte štedjeti na zubima, prije sam imala i upale zubnog mesa, pa sam morala često piti antibiotik i krvarenja, dosta nezgodno kada su problemi u stima. Toplo preporučam Zeodent, ima ga za kupiti i u biljnim ljekarnama.
zora1942 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 23:10   #80
Što piše na tom Zeodentu, jel se može koristiti u trudnoći i za vrijeme dojenja?

Malo sam odsječena od svega i sve mi je dostupno samo online, a nigdje ne pronalazim tu informaciju.
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.