Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2015., 22:39   #201
vjerojatno.
iako, piše u tom statutu nešto o dubrovačkom sveučilištu pa su možda surađivali (ne znam ako je to uopće moguće).
opet, u tom statutu nisam niš našla o stručnom studiju (priznajem da nisam detaljno čitala)

ovdje se opet spominje sveučilišni studij povezan s dubrovačkim sveučilišnim. ne vidim nigdje niš o stručnom.
a visoka škola je u pitanju.

http://www.bernays.hr/download/docum...-o-studijima_5

iako, i to je iz 2014., ali ne vidim nigdje nadopunjeni statut, neki dokument o tome..
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 12:11   #202
Imam pitanje. Postoji li na javnoj upravi pravo prednosti upisa? Recimo ako je roditelj hrvatski branitelj i tako to..
Jesen 70-i neke is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 08:18   #203
Jel zna netko da li u Njemackoj priznaju ako si zavrsio ovdje strucni studij 3 godine - konkretno na Veleucilistu u RIjeci?
Cisto sumnjam, al reko da pitam..
Arya211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 00:24   #204
Kada se završi 3. godina upravnog studija (javne uprave), koje su sve mogućnosti za upisivanje +2 godine? Jel se može upisati samo specijalistički studij javne uprave ili može i neki drugi (da nije vezan za pravo, upravu...)?
blue-jeans2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 18:24   #205
Quote:
Arya211 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko da li u Njemackoj priznaju ako si zavrsio ovdje strucni studij 3 godine - konkretno na Veleucilistu u RIjeci?
Cisto sumnjam, al reko da pitam..
Vjerojatno priznaju, posebice ako si dobio diploma supplement.

Quote:
Jesen 70-i neke kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Postoji li na javnoj upravi pravo prednosti upisa? Recimo ako je roditelj hrvatski branitelj i tako to..
Ne.

Quote:
blue-jeans2 kaže: Pogledaj post
Kada se završi 3. godina upravnog studija (javne uprave), koje su sve mogućnosti za upisivanje +2 godine? Jel se može upisati samo specijalistički studij javne uprave ili može i neki drugi (da nije vezan za pravo, upravu...)?
Svako visoko učilište samo određuje kriterije. Ako te zanima npr. VERN pošalji im mail bili te primili kad budu upisi.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 22:07   #206
stručni 3-godišnji studij

Zanima me jel tko ima iskustva s diplomom 3-gidišnjeg stručnog studija sa Veleučilišta,konkretno strojarstvo.

kako se to tretira vani,Njemčka,Austrija,UK?

hvala
undecided is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 20:09   #207
Quote:
undecided kaže: Pogledaj post
Zanima me jel tko ima iskustva s diplomom 3-gidišnjeg stručnog studija sa Veleučilišta,konkretno strojarstvo.

kako se to tretira vani,Njemčka,Austrija,UK?

hvala
Konkretno TVZ, Riteh (strucni studiji) i Veleućilište u Varaždinu (Elektrotehnika) su jednako priznati u bilo kojoj od gore navedenih drzava. To govorim iz iskustva jer su neki moji zavrsili strucni studij ili na TVZu ili u Rijeci na Teh. fakultetu i bez problema su se zaposlili u Austriji/Njemackoj.
RedBaron91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.