Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2012., 19:28   #41
Meni su grozne
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 19:43   #42
Offtopic preseljen na temu Koliko vjerujete brandovima?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 22:03   #43
jel kupovao netko sa njuskala ili sa nekih drugih nasih oglasa?
zanima me koliko su lose, jer jasno je da su fejkuse!
Vernes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 00:37   #44
Bas sam htjela rec, svi ti oglasi prodaju fejk, tu uopce ne bi trebalo biti diskusije. Btw, meni isto grozne, ne kuzim zaludjenost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 18:55   #45
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Bas sam htjela rec, svi ti oglasi prodaju fejk, tu uopce ne bi trebalo biti diskusije. Btw, meni isto grozne, ne kuzim zaludjenost.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ali jedan od dobavljaca ih prodaje za 3.000 kn?! malo tesko mozes fejkuse za tu lovu uvaliti? ili mozes?
i ima slike sa logom na svim potrebnim mjestima, na đonovima, iznutra i tak to! jedino ako mozda stigne nesto sasvim drugo nakon uplate?
Vernes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 20:29   #46
Kao sto je netko napisao, tesko je doci i do jednih, cak i preko net-a-portera jer su cesto out of stock, moja sestra je uzimala i cekala je par tjedana, pa mi je cudno da ih netko ima ne znam koliko za prodaju putem oglasa. Ali mozda se varam, who knows.

Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
A koliko kosta ta kopija u zari
A to u Zari nisu kopija, nego je to Zarina wedge tenisica. IMHO, Zarine su jos najmanje zlo u moru Marantica, kopija Marantica i ostalih wedge tenisica.

Pretpostavljam da je sve ovo malo off topic, pa cu ovdje stati.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje orangecounty : 03.11.2012. at 21:12.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 03:03   #47
likE...E,a...

...jesu udobne za hodati,, pošto je peta i sve ? Nisam dosta vremena obula ikakve pete , pa me zanima - za svaki dan? PAr sati dnevno- bole noge?
__________________
mishka1611 A L
mishka1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 09:41   #48
Quote:
mishka1611 kaže: Pogledaj post
...jesu udobne za hodati,, pošto je peta i sve ? Nisam dosta vremena obula ikakve pete , pa me zanima - za svaki dan? PAr sati dnevno- bole noge?
meni su moje jako udobne ali nisu orginal, kupila sam ih u mass-u mene samo pili što stalno pada kiša pa ih ne mogu nositi svaki dan
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 11:19   #49
Ivančica web shop i u dućanima drži slične modele marke Paul Green prekrasne su u živo i jako udobne probala sam ih, ali čekam neko sniženje da ih kupim ove koštaju 1249kn, i imaju dosta boja i modela na tu foru...
leona5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 22:27   #50
Quote:
mishka1611 kaže: Pogledaj post
...jesu udobne za hodati,, pošto je peta i sve ? Nisam dosta vremena obula ikakve pete , pa me zanima - za svaki dan? PAr sati dnevno- bole noge?
Što se udobnosti tiče tu su savršene. Ugodnije hodnje, već sa ravnim đonom. U ostalom povišenje na zadnjem dijelu spada u medicinsku preporuku. Kreće se oko 5-6 cm. Dakle ne može se govoriti o štiklama. Kopije variraju.
zvekarluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 15:35   #51
Baš sam si kupila jedne crne prije nekoliko dana, savršene su i jaaaaaaako udobne
aginica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 16:30   #52
I meni su u početku bile odbojne i pljuvala sam po njima dok se nisam zaljubila

Imam ove Aldo-ve i prekokrasne su mi, kad ih nosim svi bulje u njih

http://www.asos.com//Aldo/Aldo-Sen-T...px?iid=2284993
Moja slička

P.s. meni se kod original i kod kopija I.M. ne sviđa taj debeli "jezik" što toliko strši van, to mi je skroooz odbojno :O
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 15:21   #53
Meni su bile užasne, a onda sam skužila da sve ovisi o modelu!! Nađe se stvarno dobrih (ne mislim samo na originale) tako da na kraju nisam odolila i kupila sebi jedne I udobne su!
__________________
Love lives forever.
DooDoo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 15:28   #54
i meni su bile grozne, dok nisam naišla na 2 modela koja sam probala i lijepo izgledaju na nozi....inače nisam fan klasičnih tenisica...ne volim ravnu obuću (osim bronxica koje nisu baš skroz ravne), bole me stopala...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 19:30   #55
ako netko zna di mogu u zagrebu kupit lijepe te na petu tenisice. ima kakvog izbora u aldu??
__________________
" Ne možete se nadmudrivati sa svojim srcem. Ono ima svoje zakonitosti i zatreperi zbog stvari koje vaš um čak prezire. "
leda99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 10:53   #56
Ja sam prije nekoliko dana naišla na jedne koje mi izgledaju jako lijepo (u moru svih tih "Marantica"), cijena je jako pristojna, a budući da imam izvrsna iskustva s ovom stranicom, odmah sam ih naručila i sad čekam
evo i linkić pa ako je netko zainteresiran!
http://www.thehut.com/footwear/fame-.../10637637.html
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 10:03   #57
Razmišljam o kupnji Marantica, a budući da se mogu kupiti samo preko neta, koji broj da uzmem? Uopće nisam pametna - inače, kad se radi o tenisicama nosim broj 40, ali nekad mi se zna zalomiti da mi treba i 41. *not sure what to do*
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 10:12   #58
Marantice uzimas vece, pogotovo ako si izmedju brojeva Bobby model je vise "true to size" dok je ovaj klasicni Willow model malo manji.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 10:19   #59
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Marantice uzimas vece, pogotovo ako si izmedju brojeva Bobby model je vise "true to size" dok je ovaj klasicni Willow model malo manji.
Bayley bi bile FR41? Ovo je preteško.

Se ih može gdje naći u blizini - Beč, Paris, London?
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 10:24   #60
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Bayley bi bile FR41? Ovo je preteško.

Se ih može gdje naći u blizini - Beč, Paris, London?
Da, 41.

U Beogradu ih drzi L'Atelier. Mozes kupiti vani, imas na official stranici popis ducana po drzavama. Online su vecinom rasprodane.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.