Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 10:25   #2341
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Ovaj članak bi mogao imati naslov: prehrambeni artikli koje moj tata ne bi jeo ni mrtav (ajde, meso jaja i ribe jede).

Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
Hahahhahha ajme, nasmija me.
inekoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 11:32   #2342
Poštovanje,

Mama ima tumor gušterače. Nalazi su u prilogu, nisu dobri nikako. Molimo još neko mišljenje od forumaša.

Unaprije hvala

http://imgur.com/a/a3UZU
http://imgur.com/a/wEgt8
sukaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:18   #2343
Quote:
inekoj kaže: Pogledaj post
Hahahhahha ajme, nasmija me.
Jel tvoj muž bar u ovom dijelu manje sličan mom ocu? Meni je nemoguće nahraniti ga zdravom hranom. Oduvijek je bio izbirljiv a sad je još više. Sreća pa voli voće. Bar neki vitamini a da nisu u tabletama. Piše u ovom članku da treba omega 3 masne kiseline. Da mu za to tablete kupim pa bar to da uzima? Može to piti dok je na kemo ili je i to nekakav antioksidans koji nije dobro kombinirati s kemo?
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:04   #2344
Quote:
sukaa kaže: Pogledaj post
Poštovanje,

Mama ima tumor gušterače. Nalazi su u prilogu, nisu dobri nikako. Molimo još neko mišljenje od forumaša.

Unaprije hvala

http://imgur.com/a/a3UZU
http://imgur.com/a/wEgt8
A sta da vam kazemo 😥. Sto je tu je, treba obaviti jos taj ct pluca i krenuti u bitku pa sta Bog dragi da.
Kod ca gusterace se obicno u ovakvom stadiju sa sekundarizmima stvar uopce i otkrije. Radi se o podmukloj bolesti.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:17   #2345
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Jel tvoj muž bar u ovom dijelu manje sličan mom ocu? Meni je nemoguće nahraniti ga zdravom hranom. Oduvijek je bio izbirljiv a sad je još više. Sreća pa voli voće. Bar neki vitamini a da nisu u tabletama. Piše u ovom članku da treba omega 3 masne kiseline. Da mu za to tablete kupim pa bar to da uzima? Može to piti dok je na kemo ili je i to nekakav antioksidans koji nije dobro kombinirati s kemo?
U ovom slucaju su skroz razliciti. Moj najvise i voli povrce 😄
Domaca jaja.. I Mliko su puna omega 3, mada sam ja njemu uzela u dm-a kapsule omege mada mu ja ne dajem dok je na kemo
inekoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:31   #2346
I dalje nije dobro...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 15:00   #2347
Chrissy, drž' se. Ako dođe do toga, ne oklijevajte koristiti flastere morfija. Našem ocu je to kraj učinilo malo podnošljivijim.

Sretno.
__________________
Tipo primitivo
catus69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 16:41   #2348
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
I dalje nije dobro...
Opet trombociti? Ili..? 😞
inekoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 21:31   #2349
Da trombociti... nikako da se pokrenu. Što se flastera tiče, koristi ih od početka, zbog bolova koji ne prolaze smo slučajno i otkrili da ima karcinom...

Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 23:47   #2350
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Da trombociti... nikako da se pokrenu. Što se flastera tiče, koristi ih od početka, zbog bolova koji ne prolaze smo slučajno i otkrili da ima karcinom...

Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
Drz se, nezz sta drugo rec
inekoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 17:54   #2351
Evo danas je tata nešto bolje. Bože dragi kakva odvratna boleština... strah me već išta pisati ovdje da ne ureknem.

Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 19:07   #2352
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Evo danas je tata nešto bolje. Bože dragi kakva odvratna boleština... strah me već išta pisati ovdje da ne ureknem.

Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
Drž se Chrissy, usponi i padovi, cijeli vrtuljak emocija i strahova se izmjeni ma što u danu, u satu
Probajte s kupinovim vinom, ako niste dosad, za podizanje trombocita
__________________
.....
Niss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 08:39   #2353
U nedjelju je preminula moja draga i voljena majka u 49. godini života od karcinoma debelog crijeva.
Bio sam uz nju do zadnjeg udisaja. Držao sam ju za ruku i šaputao na uho da ju puštam, da slobodno zaspe i ode. Izdržala je još par minuta i zauvijek zaspala.
Dan prije je još mogla hodati po stepenicama, a samo 24 sat nakon toga je preminula.
Zadnja 3 mjeseca su bila strašna, borili smo se s bolovima, flasteri nisu pomagali. Gutala je tablete protiv bolova, ali uzalud. Neprospavane noći, jaukanje od bolova, nemoć, strah, patnja svih nas ukućana. Najteže je gledati nekog kako pati, a ti mu ne možeš pomoći. Odvratan osjećaj.

Moja mama je sada na boljem mjestu, bez bolova i patnje. Užasno fali, ova praznina oko srca neće nikada nestati. Nadam se da nas sada gleda i čuva s nekog drugog mjesta.

Ona je bila žena koja je uvijek svima pomagala, samo sebi ne. Svi su joj bili bitniji od nje same. Kada je bila bolesna, svi ti ljudi kojima je pomogla su jednostavno nestali. Jebem ti život kako je proklet. Gubim vjeru u pravdu i poštenje.

Mama volim te jako i uvijek ću te čuvati u srcu. Najviše mi je žao što nisi dočekala da postaneš baka, ono što si najviše željela.

Hvala svima ovdje koji ste mi pružili riječi utjehe zadnjih dana. Čuvajte svoje bolesne i kontrolirajte se jer ova boleština je odvratna i nažalost sve je prisutnija. Držite se.
sybirian is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 08:42   #2354
Dragi Sybirian...jako mi je žao što je tvoja majka, tako mlada, otišla... Vjerujem da je sad na boljem mjestu od ove doline suza...
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:29   #2355
Žal mi je. Zaista.
__________________
Tipo primitivo
catus69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:34   #2356
Sybirian, tako mi je žao, iskreno
inekoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 22:05   #2357
Žao mi je sybirian
mad cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 12:25   #2358
Žao mi je sybirian...

Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:02   #2359
Sybirian primi moju iskrenu sucut.
Neka ti ovo iskustvo prije ogorcenosti bude spoznaja da bez obzira bio dobar ili los, pravedan i ne pravedan, svi smo krvavi ispod koze i pred biologijom smo svi isti. Jednostavno se dogadja.
Oplaci je u miru i kreni dalje s ponosom u srcu. Tako bi svaka majka sigurno svom djetetu zeljela.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:24   #2360
Sybirian, užasno mi je žao.

I meni je teško što mi djeca neće imati mog tatu za najboljeg djeda, ali jednog dana ćeš moći svojoj djeci pričati o njihovoj baki i kako je bila predivna osoba. Ono čemu te naučila i ljubav koju ti je pružila nikad neće nestati, naši roditelji žive u nama.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.