Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2016., 09:05   #21
služba za korisnike mi je rekla "krajem ovog tjedna". prošli tjedan
vidjet ćemo. živim u nadi.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 11.02.2016., 19:46   #22
evo, samo da javim zainteresiranima da sam dobila mob jučer, malo manje od mjesec dana nakon što sam napravila preorder. bez ikakvih dodatnih davanja državi.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 11.02.2016., 20:10   #23
ako sam dobro skuzila imas redmi 3, onaj manji s 5 ekranom ?
moze info jel ti radi fm radio tj. jel hvata nase stanice ?
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 11.02.2016., 20:41   #24
evo, sad sam ga isprobala s nekom lijevom aplikacijom, uhvatila sam ih nekoliko bez problema. s boljom app bi vjerojatno i više uhvatio.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 11.02.2016., 21:16   #25
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
evo, sad sam ga isprobala s nekom lijevom aplikacijom, uhvatila sam ih nekoliko bez problema. s boljom app bi vjerojatno i više uhvatio.
hvala

znaci nema svoju aplikaciju, pa da hvata i bez neta
(tamo u folderu tools/alati, zelena ikonica)?

tako nema ni na mi4c izgleda , a ovi veci od 5.5 imaju
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 11.02.2016., 21:41   #26
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
služba za korisnike mi je rekla "krajem ovog tjedna". prošli tjedan
vidjet ćemo. živim u nadi.
super, daj koji komentar kad ga detaljnije isprobaš

sad već ima i dosta recenzija na netu, i čini mi se da je bolja opcija nego redmi note 2 (tu mislim na onu verziju od 16 gb, jer 32 je već poboljšanje). vidim da na giztopu još stoji kao pre-order, i da još nemaju u ponudi zaštitno staklo i maske, tako da još samo to čekam i onda uzimam.
ovdje je detaljna recenzija s videom na kraju, lijepo to izgleda
http://www.smartphonehrvatska.com/20...i-3-recenzija/
spoonman039 is offline  
Old 11.02.2016., 21:54   #27
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
hvala

znaci nema svoju aplikaciju, pa da hvata i bez neta
(tamo u folderu tools/alati, zelena ikonica)?

tako nema ni na mi4c izgleda , a ovi veci od 5.5 imaju
ima. samo ju smotana nije odmah našla. i radi bez problema, uhvatio odmah lokalnu postaju.

Poslano sa mog Redmi 3 koristeći Tapatalk
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 11.02.2016., 21:57   #28
super
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 12.02.2016., 08:33   #29
Mad Hatter- možeš, molim te, iskustva dalje (ili neki kratki review, ako će ti se dati) pisati u temi
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 23.03.2017., 17:30   #30
moze malo pomoci? mene zanima kupovina preko tih stranica honorbuy i sl. zanima me kako to funkcionira sa carinama i sa garancijama.
uzeo bih si ovo http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_4_prime-8263.php
volverine is offline  
Old 23.03.2017., 21:28   #31
Imaš tu cijelu temu pa pogledaj
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 25.03.2017., 11:03   #32
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Imaš tu cijelu temu pa pogledaj
volverine is offline  
Old 30.04.2017., 22:33   #33
Dobar dan.

Imam pitanje. Htio bi kupiti Xioami Redmi Note 4 kod nas u hr negdje oko 1500 kn. No ciiena nije vazna. Pise ds dolazi s android 6.0. E sad meni nista nije jasno sta vi pricate o tim Emui neki sta ti ja znam

Ono sto mene zanima je sljedece. Ja kupim taj mob kod nas u trg (recimo extreme digital) dali ja mogu normalno instalirati aplikacije i da mi se ne ruse?

Dakle youtube, imdb, chrome, runkeeper, gmail i slicno.

Ili tu moram nekog boga i vraga radit. Nije cak problem da ja to neznam napravit nego nemam kada.
Hrvoje_os is offline  
Old 01.05.2017., 00:33   #34
android je operativni sustav, a EMUI je "skin" isto kao na samsungu touchwizz, HTC sense i dr.

EMUI je sličan IOS na iPhoneu, nema ladicu s aplikacijama nego je sve porazbacano na zaslonu..

možeš sve normalno instalirati, xiaomi je specifičan jer ima tzv. "romove", stabilne, developer, oficijelne, kineske, globalne, ku*ce palce

ako ga trgovina naručuje kažeš da želiš npr. global stable rom i dobiješ službeni xiaomi rom sa google playeom i mislim da uopće nema kineskih aplikacija itd..
lujozg is offline  
Old 01.05.2017., 05:34   #35
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
android je operativni sustav, a EMUI je "skin" isto kao na samsungu touchwizz, HTC sense i dr.

EMUI je sličan IOS na iPhoneu, nema ladicu s aplikacijama nego je sve porazbacano na zaslonu..

možeš sve normalno instalirati, xiaomi je specifičan jer ima tzv. "romove", stabilne, developer, oficijelne, kineske, globalne, ku*ce palce

ako ga trgovina naručuje kažeš da želiš npr. global stable rom i dobiješ službeni xiaomi rom sa google playeom i mislim da uopće nema kineskih aplikacija itd..
Ok hvala. Sad mi je jasnije
Hrvoje_os is offline  
Old 01.05.2017., 07:43   #36
@lujozg

Na EMUI 5.0 možeš imat ladicu s aplikacijama....
Wodoo is offline  
Old 01.05.2017., 21:02   #37
Ali Xiaomi nema Emui nego Miui

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Old 01.05.2017., 21:24   #38
lujo je spominjao EMUI .pretpostavio sam da je mislio na Huawei,a ne na Xiaomi....
Wodoo is offline  
Old 02.05.2017., 21:25   #39
Ja sam prepisao sto je postavljac pitanja pitao, a i on i ja smo pomijesali emui i miui

Ovo s ladicom za aplikacije znam za nove huaweije..


Sent from my iPhone using Tapatalk
lujozg is offline  
Old 04.05.2017., 22:07   #40
pozdrav svima evo razmisljam o kupnji Xiaomi redmi 4 prime moba pa me zanima taj njihov MIUI.Zanima me jel mogu instalirati sve aplikacije sa google playa?mob mislim kupiti kod nas u RH.
Vick#7 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.