Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2007., 03:01   #81
Britt ponovo naprcana

danas potvrdeno!
sva happy...novi tata(xyz) isto veseo!

ona je fakat ko krava.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 03:23   #82
Citala sam vijest negdje,ali ne pise,tko je (ne)sretnik ovaj put???
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 03:34   #83
neznam,bila sam u ducanu posle posla i dok sam cekala u redu vidim nove novine(tj par)kao veliki naslov-britt ponovo trudna..potvrdeno-novi tata je kao jako happy...al nisam vidla ko je zato i rekoh xyz...a ko bi naprcal tu kravu drugi???
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 03:47   #84
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
Citala sam vijest negdje,ali ne pise,tko je (ne)sretnik ovaj put???
Navodno njen producent...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 04:10   #85
a ko je taj?
ne rpatim bas nju a kamoli producente-svi su mi jamerikanski debilavi.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 09:22   #86
http://www.index.hr/xmag/clanak/show...um/366541.aspx
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 10:00   #87
ma znala sam da je samo reklamni trik, ide mi na živce
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 23:16   #88
http://http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=39374&context=n aslovnica&web_page_id=main_page_show
gaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 23:41   #89
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Hvala,ma neverujem im,kao prvo gde su te karte da vidimo,a kao drugo nema iste karte na svetu,ima slicnih,ali cak ni blizanci nemaju potpuno iste karte.Ja sam htela da vidim njenu kartu,jer me zanima koliko jako joj se vide te sklonosti depresijama i sl..

sorry za off
Da totalni je off, tim više što je astrologija takvo sranje neviđeno na koje blesavi i glupi ljudi bez trunke osnovnih znanja o fizici, astronomiji i matematici daju love manipulatorima ili pak jednakim glupanima koji vjeruju da te njihove kartice nešto predstavljaju.
Strašno!
Sudbinu određuješ samo i jedino ti sam, karakter stvara okolina i rezultat je genetike, a već na temelju genetike njezine obitelji možemo naći i više nego dovoljno materijala za ovakvo ponašanje, o okolini niti neću govorit.Ok je astrologija kad je na nivou zezancije, igrarija, bapskog proricanja iz kave, no ovo što se danas radi od te kvazibudalaštine i kako djeluje na ljude prelazi apsolutno sve moguće i nemoguće granice!
Uostalom postoji sramotni podforum zvan Astrologija samo za ovakva sranja tako da..

Što se tiče Britney Spears, slažem se s curom koja je napisala na početku poduži post.
BS je stvarno bila izložena od malena takvom pritisku da je jednostavno bilo dovoljno naići na kretena kao što je taj njezin bivši i da ode u totalni kuki.
K tome joj ni mater nije normalna, a majka je osnova svega.
Mislim, žalim tu curu i nadam se da će se konačno izvući i ponovo vladati top listama jača nego ikad!
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 11:30   #90
Jako je lijepo krenula sa svojom karijerom.A pogledajte ju sad.

Grozno.
Ja ju žalim,jer pod tolikim teretom slave nije lako živjeti.Sad navodno ima i genetsku crtu u psihičkoj nestabilnosti i alkoholizmu.
Umjesto da se stalno nacrtava po novinama sa skandalima,bolje bi joj bilo da se odseli negdje gdje ju nitko ne zna,gdje bi imala mir,da se malo oporavi i napuni baterije.Jer ako ovako nastavi,loše će završiti.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 22:36   #91
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
ljudi su za novac spremni svašta reći,a smatram niskim i neprofesionalnim od bivših uposlenika da ju razvlače po novinama.
ako je sve istina postoje ustanove ili nadležne službe koje se obavijesti da je ona takva i takva.ali ne za malo publiciteta se mora reći da hoda gola pred klincima i da bljuje u vlastitu hranu.

kad vidim kak ju paparazi okružuju od 0/24 ni ja nebi bila puno pametnija.žena nema mira niti dok piša.

Meni nje jao. Jako mi je jao.
Svaka fotka uz koju se može prodati neka priča sutra obilazi svijet. Koliko godina ona ima? Počela zarađivati veliku lovu kao 17-ogodišnjakinja (bjaše li iz texasa?).
Mlada, buntovna, naivna..kakve su ono sve djevojke u tim godinama?
Da skratim....Svi smo imali greške u tim godinama, samo su njene jako skupe.
Ne sumnjam da bi i sama bila u depresijama da cijeli svijet misli kako sam grozna ja mama.


I di je ta baba da dođe bit s dicom ak je mama prolupala???
Koliko ona to ima djece? Kaže, ne može samo bit s njom jer ima i drugu djecu. Šta su svi u takvim problemima????
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 17:31   #92
slike britney spears birthday http://justjared.buzznet.com/gallery...n-style-04.jpg
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 18:48   #93
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Da totalni je off, tim više što je astrologija takvo sranje neviđeno na koje blesavi i glupi ljudi bez trunke osnovnih znanja o fizici, astronomiji i matematici daju love manipulatorima ili pak jednakim glupanima koji vjeruju da te njihove kartice nešto predstavljaju.


Da, Johannes Kepler ( koji je btw, jer vjerujem da nisi upućena, mnogo pridonio astrologiji ) je poznati idiot bez trunke osnovnih znanja o fizici, astronomiji i matematici .

također... Carl Jung, Benjamin Franklin, Isaac Newton, Hipokrat, Aleister Crowley, Galileo Galilei, Giordano Bruno... sve redom sami idioti .

googliraj njihova imena, onda svoje, pa onda usporedi njihova postignuća na područjima fizike, matematike, književnosti, astronomije, filozofije i mnogih drugih sa svojima.
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 19:24   #94
mrtva pusa odlično rečeno,nema potrebe bilo šta da dodajem....osim....

Emo§ion....blago tebi na svom znanju kada astrologiju uporedjuješ sa gledanjem u šolju...

ali da se vratimo na Britney,ona je uvek bila prepotentna (moje mišljenje da nije imala baš razloga),pa eto joj sada,meni nije žao.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 20:59   #95
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post

ali da se vratimo na Britney,ona je uvek bila prepotentna (moje mišljenje da nije imala baš razloga),pa eto joj sada,meni nije žao.
Nego, odkud je temelj tvog mišljenja da je ona uvijek bila prepotentna? Pile ste kavu zajedno dok nije postala slavna, ili ste išle u vrtić i osnovnu?

Ili ti je jednostavno sad lakše u životu kad vidiš da jedna mlada, perspektivna cura propada, pa si nekak mirnije duše?

Jer to jedino iščitavam iz tvog posta. "Bila je mlada, i lijepa, i bogata, i poznata...evo joj ga sad na :2up:"
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 22:26   #96
Otkud tebi to da je ona perspektivna?? Ili je za tebe to vrh?
Moje misljenje je da ima i puno boljih pevaca ili pevacica(kako hoces),ali da nisu imali stav "i'm the best",a ona jeste,valjda si slusala neki njen intervju,mislim ako znas engleski.....
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 00:10   #97
Quote:
mrtva_pusa kaže: Pogledaj post


Da, Johannes Kepler ( koji je btw, jer vjerujem da nisi upućena, mnogo pridonio astrologiji ) je poznati idiot bez trunke osnovnih znanja o fizici, astronomiji i matematici .

također... Carl Jung, Benjamin Franklin, Isaac Newton, Hipokrat, Aleister Crowley, Galileo Galilei, Giordano Bruno... sve redom sami idioti .

googliraj njihova imena, onda svoje, pa onda usporedi njihova postignuća na područjima fizike, matematike, književnosti, astronomije, filozofije i mnogih drugih sa svojima.
Blago glupima ka ti jer ih život liši mnogih nelijepih spoznaja..

Činjenično stanje je da bi ti mogla malo progooglati internetom i upoznati se s time do koje mjere i na koji način i DO KADA su oni promatrali i bavili se astrologijom,
naime one knjižice koje briju na tvoj karakter,a u predgovoru pišu takva sranja nisu mjerodavna tipa "Galileo, pa i Newton bavili su se astrologijom blablasrać.." jer služe ničem drugom doli iskrivljavanju stvari i marketingu

@Lutijana, da ja astrologiju smatram glupošću koja se gleda iz "šolje" i koju ne bi trebalo ozbiljno shvaćati, no nažalost, sve više uzima maha i love budalama
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 00:15   #98
evo još jedna zanimljivost vezana uz njen parti:
http://www.index.hr/xmag/clanak/brit...ha/366981.aspx

e i btw negdi san nedavno čitala da je nevinost izgubila još sa 14.nije bitno al je neko to ranije spominja pa samo kažen
minimee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 01:33   #99
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Otkud tebi to da je ona perspektivna?? Ili je za tebe to vrh?
Moje misljenje je da ima i puno boljih pevaca ili pevacica(kako hoces),ali da nisu imali stav "i'm the best",a ona jeste,valjda si slusala neki njen intervju,mislim ako znas engleski.....
Ima boljih. Ima gorih. Ima poznatih. Ima i nepoznatih. Ali nebitno sad, jer tebi nije problem tko je bolji nego tko ima neki stav koji ti ne paše. Ti si valjda i na Madonnu nadrkana, to su i njoj pripisivali kad je bila mlada, da kurca ne vrijedi i šta se toliko krevelji.

Samo kaj Madonna još uvijek vlada scenom, a većina koja je po njoj srala i danas čaga na njezine hitove.

Stav tebe jebe, o bože...
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 11:11   #100
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
@Lutijana, da ja astrologiju smatram glupošću koja se gleda iz "šolje" i koju ne bi trebalo ozbiljno shvaćati, no nažalost, sve više uzima maha i love budalama
i ja. i smatram ju istom kao i ''gledanje u šolju'' samo što je ovo ''gledanje u zvijezde''.

ASTRONOMIJA je nešto drugo.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.