Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 22:24   #5321
Quote:
Frickinchees kaže: Pogledaj post
hvala na uputi, samo da pitam koja to super šiša? kako izgleda ili ime?
Koliko sam skužio radi uvijek prvu subotu u mjesecu od 8 do 13
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 06:14   #5322
Quote:
orca kaže: Pogledaj post
Smotani2, ma bude, ali rezultat se zna.Btw, vecina je ionako za EU.Pa i ja sam, necu lagat.KAd se nemozemo sami disciplinirat, upravljat gospodarstvom, novcem...nek to rade Stephan, Yulke, Franc iz EU.
Oni, osim sto ce odnjet iz ove drzave jos malo tog sto vrijedi van u svoje maticne drzave, uvest ce reda u placanja i administraciju, naucit rulju da sljaka i onda moj dobri frend koji ne dela zadnjih god dana, a eto, posrecilo mu se pa nasao nekakav poslic za 3000 kuna, nece dati otkaz nakon 4 sata jer je posel pretezak, a placa jadna.

I btw, nisam u nikakvoj stranci, nikad bio niti nikad necu biti.
Slučajno sam naletio na ovaj post.
Nakon dužeg vremenskog odmaka, kako komentiraš rezultate, naročito boldano?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:44   #5323
U atriju Staroga grada, uoči otvaranja Varaždinskih baroknih večeri, možete razgledati 22. međunarodnu izložba cvijeća. S glavnom temom 'barok, glazba, cvijeće', u organizaciji Udruge vrtlara Varaždinske županije, svoje su cvjetne kompozicije predstavili cvjećari i floristi iz Hrvatske i pet zemalja.

Do cvjetne čarolije u Starome gradu stiže se putem mirisnih cipelica, koje su zasadila varaždinska vrtićka djeca. U atriju pak se nižu cvjećem ispričane prepoznatljivosti tradicije i kulture ovogodišnje zemlje partnera baroknih večeri - Mađarske. U cvjetnim kreacijama okušali su se vrtlari i cvjećari, ali i srednjoškolci te studenti floristike.

Uz raskošne instalacije u Gotičkoj kuli na drevnim su zidovima izložene makrofotografije Varaždinca Nikole Petrovića, koji je dječački hobi posljednjih godina pretvorio u poetične fotografije cvijeća i drveća.

Tri će dana, uz zvuke barokne glazbe, ljepota i miris cvijeća oplemenjivati festivalsko ozračje.

http://magazin.hrt.hr/406629/22-meun...ca-u-varazdinu
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:34   #5324
Samo barok, jedino sto valja u vz je lumini, a sto je zalostno on je 6km od centra. Opcenuto u vz kneginec jedino valja.. jos jesamo mjesto bolje od samog grada. Ima cak i za street workout, je malo al bar ima.. to ni sam grad nema
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:52   #5325
To da. Lumini jedino ima većinom što mi treba. U gradu nisam mogao naći normalni puzzle za odrasle. Tisak media više nema nikakav izbor igara za ps4. Ali ono ostalo što mi treba ima. Oba dva kina, a ostalo narudžba preko interneta.
Jedino mi smeta manjak bilo kakvih filmskih festivala kakve sad imaju po zagrebu i rijeci. Ako ništa, bar će za noć vještica u kino gaju biti predavanje i maraton horor filmova za noć vještica.
Još se moram u knjižnicu učlaniti.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 07:06   #5326
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
To da. Lumini jedino ima većinom što mi treba. U gradu nisam mogao naći normalni puzzle za odrasle. Tisak media više nema nikakav izbor igara za ps4. Ali ono ostalo što mi treba ima. Oba dva kina, a ostalo narudžba preko interneta.
Jedino mi smeta manjak bilo kakvih filmskih festivala kakve sad imaju po zagrebu i rijeci. Ako ništa, bar će za noć vještica u kino gaju biti predavanje i maraton horor filmova za noć vještica.
Još se moram u knjižnicu učlaniti.
... koja je isto u luminiju...

Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:48   #5327
u VŽ otvoren albanski konzulat
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:06   #5328
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
... koja je isto u luminiju...

U Luminiju knjižnica? Prvi put čujem...

Jedina za koju znam da je u Varaždinu je ova kod HNK.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 05:46   #5329
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
U Luminiju knjižnica? Prvi put čujem...

Jedina za koju znam da je u Varaždinu je ova kod HNK.
Sarcasm mode on/off

Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:32   #5330
Ma sve 5
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:44   #5331
Vidim da je u Varaždinu u Vilka Novaka otvoren prodajno distributivni centar Roto trgovine. Nisam još imal priliku bacit oko... Je bil ko? Neznam dal se može normalno kupit neka sitnica ili ima onih fora tipa Metro, samo uz karticu, opg, bla bla bla..
__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:10:56 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 18:50   #5332
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
A ti kao Istranin govoriš aktivno njemački? Koliko znam, to je preduvjet za posao kod njih. E sad, možda ne za svaki, ali....mene zvali jednom prilikom na razgovor. U subotu u 19h navečer. Me zvali na razgovor, ne da je bio razgovor u to vrijeme. No, ja sam u međuvremenu već bila našla posao. U tvrtki u kojoj je radilo troje ljudi koji su došli iz Rece. Nisam ih nikad pitala kak je tam, ali ako su prešli u firmu u kojoj su imali 4000kn plaću, tamo nije bilo bolje, logično. Doduše, ne mogu tvrditi sad sa sigurnošću. Osobno, imala sam dojam da nije baš dobra firma, meni je bilo dovoljno to što me tajnica zove u subotu navečer - ono, ili radi po cijele dane ili je toliko neprofesionalna...ne znam...ali nikad prije ni poslije me nije nitko zvao u subotu u 19h za razgovor.
Potpisujem od riječi do riječi.Puno prometa za malu lovu.
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:23   #5333
Ima li tu koga da ima iskustva s Protekt standardom iz Vž, za adaptaciju i građenje?
Anytalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:57   #5334
Savjet, kamo otici na bojanje - u Studio M u Optujskoj ili u Piku? Hvala 😊
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 12:08   #5335
Otišao sam danas prvi put u Prima, od rotora prema aquacity. Treba mi naslonjač. Imali su samo dva naslonjača u ponudi. Niti jedan mi se nije dopao. A u drugom dijelu je baš došla obitelj s više djece koja su divljala. A prodavači nezainteresirani, brbljaju. Ionako 20 % popusta je samo na plaćanje gotovinom, a htio sam na rate. Okrenuo se i otišao. Nikad više tamo.
Ostaje mi lesnina, ako tamo ništa ne nađem, onda lumini.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 11:10   #5336
bio u subotu u lesnini, bogata ponuda, trebaš cijeli dan da obiđeš sve

a jysk nemaš u vidu u supernovi?
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:02   #5337
Quote:
weasley kaže: Pogledaj post
bio u subotu u lesnini, bogata ponuda, trebaš cijeli dan da obiđeš sve

a jysk nemaš u vidu u supernovi?
Lesnina mi je najbliže pješke.
Nisam se smislio na jysk. Makar bivša gazdarica je kupovala u jysk. I u kuhinji već tri ručke su mi otpale sa namještaja. A krevet se raspao. Nekako mi je jsyk zadnji izbor.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:20   #5338
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Lesnina mi je najbliže pješke.
Nisam se smislio na jysk. Makar bivša gazdarica je kupovala u jysk. I u kuhinji već tri ručke su mi otpale sa namještaja. A krevet se raspao. Nekako mi je jsyk zadnji izbor.
a pogledati u čakovcu?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 19:55   #5339
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a pogledati u čakovcu?
Budem i tamo. Ma gledam za normalni naslonjač na kojem se možeš svaliti uz tv. U Prima su imali samo nekakve tvrde naslonjače. A već imam takvoga. Pogledati ću malo ovih dana po trgovinama kad stignem.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:52   #5340
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Budem i tamo. Ma gledam za normalni naslonjač na kojem se možeš svaliti uz tv. U Prima su imali samo nekakve tvrde naslonjače. A već imam takvoga. Pogledati ću malo ovih dana po trgovinama kad stignem.
isto tako i ikea
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.