Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2003., 10:19   #41
Quote:
indian kaže:
A tebe npr. slafko doživljavam da u poslijednje vrijeme napadaš ljude iz razloga da nabiješ što više postova...
Eto, svak ima svoje razloge
ma ne zato.
zabrijal sam na "dawg catchere" i brijem stić pesicu

Quote:
drito says: fala buraz, ko bratu
sad si mi sve luđi i luđi iz dana u dan...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 30.04.2003., 10:25   #42
Quote:
slafko kaže:
ma ne zato.
zabrijal sam na "dawg catchere" i brijem stić pesicu
Znam , znam...mislila sam da je to nemoguće
Al vidim..ide te
indian is offline  
Old 30.04.2003., 10:27   #43
yeah, ubacio sam u višu brzinu

znate kaj mi nije jasno? kad netko kaže da broj postova nije bitan.. mislim, nije. ali ima situacija u kojima je bitan... čak se uzima i kao odlučujuće mjerilo pri nekom problemu...

kaj vi mislite o tome?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 30.04.2003., 10:32   #44
vidim da se zalazes za neki novi poredak!
laki is offline  
Old 30.04.2003., 10:42   #45
krivo si protumačio moje pitanje kao tvrdnju. a gore navedeno opažanje je dobilo potvrdu prije par dana.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 30.04.2003., 10:46   #46
zbunjivanje protivnika... 2. korak... hihijoooj!
laki is offline  
Old 30.04.2003., 10:51   #47
i stara veli da sam sve ludji i ludji da odjebem vise s tim...
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2003., 11:47   #48
s kojim?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 06.05.2003., 01:39   #49
Smile

..ma.. j... vaki aredrom..evo..sad sam stigo.. jel ima koji mladji od mene?..evo..obecajem..nit cu se s kim svadjat, nit cu se s kim ljubit.. (jesu'l mala ova slova,a?)
..a unda is offline  
Old 06.05.2003., 01:53   #50
Smile

..ma.. j... vaki aredrom..evo..sad sam stigo.. jel ima koji mladji od mene?..evo..obecajem..nit cu se s kim svadjat, nit cu se s kim ljubit.. (jesu'l mala ova slova,a?)
..a unda is offline  
Old 06.05.2003., 09:56   #51
Re: psihologija novih članova

Quote:
slafko kaže:
primjećujem da novi šlanovi po defaultu (velika većina njih, da nekažete da generaliziram) si nađe nekog uvjetno rečeno starijeg forumaša i raspali po njemu... zašto? probajte mi ovo pojasnit malo.
Nije istina! Nemas pojma! Sta ti znas!!!

(Shala, naravno)
Djuro_Pucar is offline  
Old 06.05.2003., 23:11   #52
, mene zanima kada se prestaje biti "friški na forumu", dali se to odnosi na količinu vremena tu pa iako ne sudjelovao niti u jednoj raspravi ( važno da piše dec.2002), po broju postova, koji koliko toliko znaće da si aktivni sudionik foruma ( mada naravno dio postova odlazi i na , , i slično), dali po broju diskusija ili topica koje si otvorio ili samo po prepoznavanju od ostatka populacije na forumu?
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Old 06.05.2003., 23:21   #53
Quote:
Pegaz kaže:
, mene zanima kada se prestaje biti "friški na forumu", dali se to odnosi na količinu vremena tu pa iako ne sudjelovao niti u jednoj raspravi ( važno da piše dec.2002), po broju postova, koji koliko toliko znaće da si aktivni sudionik foruma ( mada naravno dio postova odlazi i na , , i slično), dali po broju diskusija ili topica koje si otvorio ili samo po prepoznavanju od ostatka populacije na forumu?
Otprilike prestajes biti frisak kad obajatis,tj. kad ti se uhvati kora iliti broj postova tamo gdje bi se trebalo da uhvati da bi mogao reci da si bajat i da bi drugi vidjeli tu koru na tebi i rekli da si bajat,odnosno da obajatis od friskog a nikako od bajatog ofriskis iliti obajatis.

otprilike is offline  
Old 07.05.2003., 10:07   #54
Neznam zasto bi itko imao respekta prema broju postova, a jos manje zasto bi (uz uvijet posjedovanja kolike - tolike kolicine mozga) pokusavao sebe izdignuti po defaultu napadajuci "starce".

Mislim da je stvar jednostavna, dodjes prvi put na forum, odes recimo na politiku, pogledas onu gomilu idiota, ne vjerujes ocima i pokusas uci u raspravu sa njima, nakon par desetaka postova skuzis da je to besmisleno i vise ih ne diras - ne iz nekog respekta, nego jer ti se ne trosi vrijeme na njih.

Naravno puno ovisi i o motivima zasto uopce postas. Na onom davnom prvom forumu sam cesto pisao na politici, uglavnom nikad ne napadajuci nikoga (koliko god se neslagao s njime) jer je moj razlog postanja bio jednostavan eksperiment. Zanimalo me na koje nacine se moze ostvariti komunikacija izmedju ortodoksnih neistomisljenika, te da li trebaju obje strane biti zainteresirane ili je dovoljno da jedna pristupa na pravi nacin.
(zakljucak: dovoljno je da se ja prilagodim politickom protivniku kako bi osrtvarili dobru komunikaciju. Nazalost nisam uspio vidjeti koliko dobru, jer bi uvijek ostali forumasi uletjeli i doslovce zachatali topic (to se na politici kao sto znate cesto desava)).

Toliko
__________________
Integrate and fire - The first commandment of every neuron
Stribor cumez is offline  
Old 07.05.2003., 15:15   #55
Quote:
indian kaže:
A tebe npr. slafko doživljavam da u poslijednje vrijeme napadaš ljude iz razloga da nabiješ što više postova...

__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Old 07.05.2003., 15:49   #56
zasto je ova tema na filozofiji?
ramona is offline  
Old 07.05.2003., 15:49   #57
zato da se novi članovi osjete pozvanima filozofirat ovdje.. pa im možda postane navika..
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 07.05.2003., 20:45   #58
da li sam ja novi član?
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Old 07.05.2003., 23:25   #59
Evo ja sam nova..i koja je onda to moja psihologija?
Minam is offline  
Old 08.05.2003., 14:19   #60
Novi?

Nije tocno da novi napadaju uvijek stare.
Sto je sa starima koji nove, kao sto je npr.Klaudija caste svakakvim savjetima i prijedlozima?
Vec sam napisala i tvrdim da na Forumu postoje klanovi, ovi s vise postova udruzeni su i ako te jedan od njih ne prihvati, nekako ispadne da te i drugi odbacuju.
Mozda grijesim, ali eto ja sam taj dojam stekla.
ankada is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.