Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 17:22   #961
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
To me baš zanimalo i mjerkam već dugo po polici...sad mi je drago da nisam kupila jer sam već negdje pročitala da napravi neku malu, minimalnu razliku, a to mi onda ne vrijedi te cijene A jesu ti zubi bili osjetljiviji nakon korištenja?

Meni pasta sa sodom i kokosovim uljem nije nimalo pomogla, pa sam prošli tjedan uzela onu Pearl White pastu za zube, i isto je neka totalno mala razlika. Pa sam i dalje u potrazi...a niti sam pušaš niti pijem kavu
Ja sam kupila taj set jer sam pročitala na nekom blogu recenziju. Sada gledajući recenziju zaključujem da je ipak bilo malo previše nahvaljeno vjerojatno jer se radilo o poklonjenom setu. Set sam uzela kad je u Bipi bilo 30% na dentalnu njegu pa ajde nisam platila punu cijenu. Zubi mi nisu bili osjetljivi, nakon korištenja, a znaju reagirati na hladno. Okus paste je dobar, ne turbo jaki mentol, ali po prilično dobar. Što se tiče učinka pomaka na bolje je bilo. Usporedivši s drugim pastama za izbjeljivanje Colgate White, Pearl White i Pearl Drops (sve vrste), one su malo slabije po učinku odnosno učinak je ipak bolji kod Blanx seta, vjerojatno zbog utjecaja plavog svijetla na zube. Trakice za izbjeljivanje nisam probala pa ne mogu usporediti.
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 18:03   #962
Quote:
Little lioness kaže: Pogledaj post
Jel to ona pasta u žutom pakiranju? Koliko često pereš s njom? Jel osvježava dah? Ja volim paste koje su ubojica svi mirisa, odnosno da imaju jak okus peperminta.

Ja sam koristila Blanx set s odvojenom pastom i malom lampicom što se zagrize. Malo je izbijelila zube, ali neko čudo nije napravila (naslage su ostale na stražnjoj strani prednjih zuba). A možda i nisam bila dovoljno ustrajna.
Razne su boje kutija no ta smokers mislim je zuta.Nista previse jak okus ja svakako poslije jos koristim vodicu za ispiranje.
Svaki dan koristim
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 20:59   #963
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ja sam pušač nažalost, no nećemo sada o tomu koliko je to glupo od mene, svjesna sam svega - stvar je u tomu što su mi se počele između zubi stvarati mrljice baš zbog kave i cigareta. Stomatologinja me milijun puta upozorila na to, prije 2 mjeseca mi ih je uklonila, al evo ih natrag.

Ima li tko da je pušač i kavopija i da je sa nekom pastom za zube uspio to sanirati? Nije baš vidljivo, al mene perfekcionistu sa inače bijelim zubima stvarno smeta i ide mi na živce.
Redovno korištenje interdentalne četkice umočene u bilo koju pastu za izbjeljivanje.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 21:13   #964
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Redovno korištenje interdentalne četkice umočene u bilo koju pastu za izbjeljivanje.
Sve to stoji no nemam mjesta među zubima niti za najtanju interdentalnu četkicu :/
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 21:48   #965
Meni je prije tjedan dana dosao carbon coco.Perem vcrs sedmi dan,al ne primjecujem jos neku razliku.
Mozda zato jer su mi zubi normalno bijeli,nisu zuti,ne pusim i ne pijem crnu kavu.
Al ocekivala sam da ce bit bar nijansu svjetliji,al jos nista.
cvirena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:08   #966
A gdje ima kupiti jos White Glo Smokers Formula paste,izuzev Kozma?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 23:36   #967
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
A gdje ima kupiti jos White Glo Smokers Formula paste,izuzev Kozma?
Navodno vidjen u nekom ducanu tipa Konzum
Ja ga iskljucivo u Kozmu kupujem,u Zg je ostao onaj jedan na uglu Jurisiceve i Draskoviceve
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 13:24   #968
Znaci ovo. Kobayashi charcoal whitening sumigaki power.
A little goes a long way. Zrno graška je dovoljno.

Meni odličan.


http://www.yesstyle.com/en/kobayashi...pid.1031298877
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 02:26   #969
Evo iskustvo s Opalescence injekcijama ako ce nekom pomoc.

Inace imam dosta bijele zube, ali kava i cigare su definitivno utjecale na tu "bjelinu".
Odlucio sam se za izbjeljivanje u jednoj ordinaciji u Zagrebu, ali ne nikakvim lampama nego
metodom kad ti zubar napravi udlage po mjeri (kao one plasticne sto nosite nakon nosenja apararica)
i dobis te 4 Opalescence injekcije. Koliko sam skuzio postoji vise "jacina" tih injekcija, tipa 16%, 18% itd.
Uglavnom u svaku rupu za zub u tim udlagama za zube ubrizgas vrlo malu kolicinu te paste iz injekcije i stavis to cudo na zube tokom noci dok spavas. Ujutro se probudis s nevjerojatno osjetljivim zubima, ne mozes popit malo hladniju ili malo topliju vodu, ne mozes ni jest neke stvari normalno. Al ono, nije to opet bogzna kakva bol. Sve za ljepotu.
Sve u svemu, tretman traje 10-15 dana ali ja sam znao pauzirat po 2-3 dana zbog osjetljivosti zubica (bio sam gladan i zedan!).

Da skratim, zubi su vec nakon tjedan dana postali savrseno bijeli. To je bilo u 11. mjesec, zubi su mi i do danas identicne bijele nijanse kakve su mi i bili nakon prestanka tretmana. Najbolja stvar u svemu je sto ako primjetite da postaju ponovno zuti, dovoljno je da opet ubrizgate malo injekcije u udlagu, ponovite postupak i vratit cete nijansu.

Jedini problem je sto je malo skupo sve to. Pravljenje udlaga me kostalo 500 po celjusti, znaci 1000 sve skupa, a te injekcije su oko 500-600kn (iako sam vidio da na ebayu ima za duplo jeftinije). Znaci sve skupa oko 1600kn, sto i nije bas malo. Sad planiram narucit jos tih injekcija jer ih zelim jos malo posvjetlit sad prije ljeta da ljeti bude jeben kontrast bijelih zuba i tamnog tena :P
Mawin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 20:49   #970
jeli probao tko izbjeljivati aktivnim ugljenom
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 15:23   #971
Angry

Pozdrav ljudi,
Spremam se ici na izbjeljivanje zubiju obje celjusti. Koliko vidim po ovim ponudama na internetu, ima hrpa toga, UV lampa, Opalesence tehnologija...
Raspon cijena je od 200 do 1200 kn.

Sta odabrati? Sta je dugotrajnije? Koji je najbolji omjer ulozenog/dobivenog?
Digit01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 16:09   #972
Quote:
Digit01 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,
Spremam se ici na izbjeljivanje zubiju obje celjusti. Koliko vidim po ovim ponudama na internetu, ima hrpa toga, UV lampa, Opalesence tehnologija...
Raspon cijena je od 200 do 1200 kn.

Sta odabrati? Sta je dugotrajnije? Koji je najbolji omjer ulozenog/dobivenog?
Mislim da ti je najbolje ovo pitati na podforumu Stomatologija i oralna higijena .
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 07:14   #973
Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
jeli probao tko izbjeljivati aktivnim ugljenom
Ja sam onom Blackwood pastom koja ima ugljen.
Zadovoljna sam jako rezultatima i pogotovo jer nije agresivna,svi sastojci su prirodni, što mi je bitno. Promjena se baš vidi, lijepi su mi zubi bjeliji i sjajni od nje. E sad... Moji su prirodno bili žućkasti, ne znam koliko tvoje treba posvijetliti. Za jedno 2 tjedna vidiš prve rezultate, tuba dugo traje, a nije preskupa cca 58-59 kn u dm-u.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 08:04   #974
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Ja sam onom Blackwood pastom koja ima ugljen.
Zadovoljna sam jako rezultatima i pogotovo jer nije agresivna,svi sastojci su prirodni, što mi je bitno. Promjena se baš vidi, lijepi su mi zubi bjeliji i sjajni od nje. E sad... Moji su prirodno bili žućkasti, ne znam koliko tvoje treba posvijetliti. Za jedno 2 tjedna vidiš prve rezultate, tuba dugo traje, a nije preskupa cca 58-59 kn u dm-u.
Zanimljivo.
Koristiš je kao običnu zubnu pastu?
S njom pereš zube dva puta dnevno?
Da li dok je koristiš smiješ sve normalno jesti (npr. piti štamna pića)?

Probala sam razmrviti tablete aktivnog uljena, ali to mi je jako nespretno i sva se zaflekam.
A baš mi treba nešto za izbjeljivanje.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 15:50   #975
Koja je najbolja pasta za izbjeljivanje zubi?
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 20:21   #976
Quote:
Creep2 kaže: Pogledaj post
Koja je najbolja pasta za izbjeljivanje zubi?
Ni jedna.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 02:06   #977
Quote:
Creep2 kaže: Pogledaj post
Koja je najbolja pasta za izbjeljivanje zubi?
L'Angelica Natural Whitening.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:46   #978
jel itko probao ovo? znam da ameri i britanci hvale oral b na najjače

https://www.notino.hr/izbjeljivanje-...891-7185-12006
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 23:57   #979
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Zanimljivo.
Koristiš je kao običnu zubnu pastu?
S njom pereš zube dva puta dnevno?
Da li dok je koristiš smiješ sve normalno jesti (npr. piti štamna pića)?

Probala sam razmrviti tablete aktivnog uljena, ali to mi je jako nespretno i sva se zaflekam.
A baš mi treba nešto za izbjeljivanje.
Najnormalnije.

Pasta kao pasta. Ne ostavlja ništa po zubima nego skida (mrljice, naslage...). Možeš sve jesti, naravno. Pereš ujutro i navečer, da.

Što se tiče ove tvoje ideje o mrvljenju ugljena - veliko NE! Izgulit ćeš si sve zube. Nije stvar u mehaničkom trljanju, nego ugljen skuplja nečistoće. Mora biti u mikročesticama kao i svi drugi sastojci.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 00:16   #980
Je li išao tko na ono Magic White izbjeljivanje zubi koje nude u nekim kozmetičkim salonima? Ili zna nekoga tko je išao na to?
andalejbt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.