Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2014., 16:27   #121
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Ostatkom novca trebaju upravljati udruga pod kontrolom neke državne institucije, a ne roditelji koji mijenjaju priču svaki puta prvo da bi gradili neku kuću sa sobama u ZG, pa po najnovijem da bi novac prosljedili fondaciji Ana Rukavina... mislim pametnom dosta
Roditelji su ljudima zgadili pomaganje.

Zanima me kako su mogli dobiti prostor od Zagreba za svoju zakladu, ako nisu dobili novce koje su oni očekivali? Što znači zaklada bez novaca?

A najnoviji trač je da se Šitum zaposlio u Zg holdingu. Sa kojim kvalifikacijama i na koje radno mjesto, pored tisuća mladih Zagrepčana koji nemaju posla.

Doselio u ZG prije par dana i dobio posao u holdingu u kojemu je zabranjeno zapošljavati...

Zna netko kaj o tome?
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 11:56   #122
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Roditelji su ljudima zgadili pomaganje.

Zanima me kako su mogli dobiti prostor od Zagreba za svoju zakladu, ako nisu dobili novce koje su oni očekivali? Što znači zaklada bez novaca?

A najnoviji trač je da se Šitum zaposlio u Zg holdingu. Sa kojim kvalifikacijama i na koje radno mjesto, pored tisuća mladih Zagrepčana koji nemaju posla. Doselio u ZG prije par dana i dobio posao u holdingu u kojemu je zabranjeno zapošljavati...
Zna netko kaj o tome?
Koliko sam ja shvatio zadnju presudu sud je samo odblokirao račun udruge jer sredstva prikupljena u humanitarnoj akciji ne mogu biti predmet nasljeđivanja. Dakle, sud nije utvrdio jesu li sredstva trošena namjenski i transparentno i je li nešto zamračeno. To će se utvrditi u sudskom postupku. Ali, uplate na račune radio stanice u vlasništvu supruga predsjednice udruge ne mirišu na dobro.

Boldano:

Upravo radi ovakvih upisa i postoji sud, na kojem "najnoviji trač" nije argument.
Dakle, trač je da se čovjek zaposlio u Holdingu? Zaposliti se u Holdingu je neki krimen?

Negdje je propisano da se u Holdingu smiju zapošljavati samo mladi zagrepčani i da oni imaju prednost pred kandidatima iz drugih dijelova RH?

Odakle ti to da je zabranjeno zapošljavati u Holdingu?

Dakle, bitno je pustiti "trač" bez ikakvih argumenata, sve u stilu one poznate "sto puta izrečena laž postaje istina".
montecito is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:02   #123
Montecito,

boldao si potpuno krivo, pitanje je sa kojim kvalifikacijama i na koje radno mjesto.

Po Bandićevim riječima u Holdingu ih ima tisuće prekobrojnih, nema novih zapošljavanja, a baš je falio Šitum koji tupavo bleji dok Đana ima nastupe.


Dobili su prostor za zakladu, a novca za zakladu nemaju.

Tko ih gura, i zašto, kada su svojom zaslugom, zgadili ljudima humanitarne akcije, a tužbom stopirali novac koji je mogao pomoći bolesnoj djeci.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 17:12   #124
Dobili su prostor od grada Zagreba
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/ro...-za-rad-915515
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 16:51   #125
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Montecito,

boldao si potpuno krivo, pitanje je sa kojim kvalifikacijama i na koje radno mjesto.

Po Bandićevim riječima u Holdingu ih ima tisuće prekobrojnih, nema novih zapošljavanja, a baš je falio Šitum koji tupavo bleji dok Đana ima nastupe.


Dobili su prostor za zakladu, a novca za zakladu nemaju.

Tko ih gura, i zašto, kada su svojom zaslugom, zgadili ljudima humanitarne akcije, a tužbom stopirali novac koji je mogao pomoći bolesnoj djeci.
Nisam ja ništa pogrešno boldao.
Iz tvog upisa se vrlo lako da iščitati tvoja netrepeljivost prema tim ljudima, bez ijednog jedinog dokaza.

Ajmo secirati tvoje upise: prvo navodiš da si čula negdje nekakav "navodni trač" da se taj gospodin zaposlio u Holdingu. Nakon što si taj trač "upucala" u ovaj forumski prostor on bi trebao postati činjenica, iako nitko nije potvrdio taj "trač". Pa tako ti više nemaš potrebu provjeriti je li taj "trač" točan (kao što si u inicijalnom upisu pitala "zna li netko više o tome"), već ideš dalje i pitaš "s kojim kvalifikacijama se zaposlio i na koje radno mjesto".

Dakle, trač je postao istina (više nije upitno da je dobio posao u Holdingu), sada je samo potrebno načuti novi "navodni trač" da se zaposlio mimo natječaja i na neodgovarajuće radno mjesto. Siguran sam da ćeš i taj trač uskoro načuti i prenijeti nam ga kao činjenicu.

Ako su se ljudi dogovorili da gospođa bude medijski eksponiranija onda je logično da on ne govori. Za tebe on tupavo bleji.

Postoje indicije da u radu te udruge postoje nepravilnosti, naravno financijske. Radi toga su podigli tužbu, smatraju da je novac za liječenje njihove kćeri otišao u privatne džepove. To što je račun udruge bio blokiran nije njihova krivnja. To ti se inače zove pravo. Pravosuđe, sudovi, zakoni. Čula si za te pojmove?

Dakle, krivo ti je adresirano gađenje. Zašto ti hrvatski sud nije zgadio humanitarne akcije koji je blokirao njihov račun? Zašto ti je humanitarne akcije zgadio čovjek koji želi dokazati da je novac od humanitarne akcije završio na privatnim računima?
Ako se dokaže da je udruga nezakonito poslovala, hoćeš li napisati da ti je ta udruga zgadila humanitarne akcije? Sumnjam.

Znači po tebi udruge mogu s novcem raditi što ih je volja i nitko ih ne smije radi toga tužiti jer se na taj način blokira novac za liječenje djece?

Dakle, ta udruga, za koju postoje indicije da je muljala s lovom od humanitarne akcije, ti nije apsolutno ništa zgadila, ali zato tračeve koje čuješ o tim ljudima plasiraš ovdje kao činjenice, dodatno navodeći da su ti oni zgadili humanitarne akcije.
Očigledno je da su tvoji napadi na njih ad hominem, a čime su potaknuti samo ti znaš.
montecito is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 17:11   #126
Evo i ja sam čula trač. Da je zaposlen u Holdingu. Na nekom radnom mjestu za koje nitko ne zna čemu služi i zašto. Vidjelo ga, ježi ga. Ljudi nisu slijepi.
I da, ljudi koji su u stanju opetovano sazivati presice s jako ružnim i sudbinski i patetično izgovorenim optužbama o nestanku novca iako je novac na računu nemaju moje povjerenje.
Znači jedino ispravno rješenje bi bilo da je udruga odmah prebacila novac Šitumima? Please

I ja još uvijek čekam izvještaj revizije udruge. Gdje je to? Ne "bilo je nepravilnosti" . Jer ta nepravilnost može biti i uzimanje novca za neko bolesno dijete bez pitanja mame Šitum ili admninistrativna sitnica. Hoćemo izvještaj.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 12:06   #127
Montecito,

ajde nam onda da se ne bavimo tračevima objasni:

1. kako osnuješ zakladu i dobiješ odmah za nju prostor, a nemaš novaca?

2. ako im je zaklada u Zagrebu, znači da u tom Zg žive, od čega i gdje ako nemaju novaca?


Osim toga hrpa love je uplaćivana i na njihove privatne račune, a o tome oni ne žele. A svi koji su dali novac, su ga dali za liječenje bolesnog djeteta, i da je curica ostala živa, bilo bi razloga da ga traže jer takva bolest traži skupo liječenje.

Na žalost Nora je umrla, i novac bi trebao ići ostaloj bolesnoj djeci, a ne ovo dvoje koje bi se igrali dobrotvora.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 08:42   #128
Pokrenuta ovrha: Roditelji Nore Šitum moraju platiti 200 000 kuna


http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...a/1000573.aspx
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.