Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2014., 16:51   #1501
Linić svoje napade usmjerava i preko INA-e.On je izrazito neprijateljski nastrojen prema posebnom savjetniku premijera,Siniši Petroviću,koji je navodno stoički prihvatio da se zatvore dvije rafinerije..?!

Ide dalje i kaže,da mu je Milanović zabranio govoriti o INA-i?!
No,Linić ne pojašnjava da je na svoju intervenciju za člana Uprave INA-e imenovan Sanjin Kirigin,njegov čovjek iz riječkog kadra.

Linić je zapravo ljut i razočaran bivši visokopozicionirani vladin dužnosnik.
U tome je bit.Da je otišao na mirniji način ili na svoj osobni zahtjev,ili da se nije spominjao kriminal u tragovima njegove ingerencije,mžda bi Linić i danas bio jedan od 103 člana Glavnog odbora SDP-a.

On sam kaže;
Pokušajte shvatiti,imam 65 godina,skoro 40 godina staža.Sve to vrijeme na poslu sam bio 12,13 sati,pokazao sam da se i u teškim okolnostima može biti uspješan ministar i da se i s teškim odlukama može dobiti potpora javnosti..
Nakon toga vas predsjednik Vlade prozove kriminalcem.


U tome je sva materija.
Linić je javno osramoćen i sada je uzvratio udarac.Udarac je išao ravno u meso.Prozvati obitelj Milanovića..
Naravno,slijede provjere i izvidi..

Linić je krajem svibnja 2013 godine smijenio sve kadrove u Poreznoj upravi zbog sumnje na zloupotrebe.Na čelu te tada Porezne uprave bila je Nada Čavlović-Smiljanec.
Kočiš Čičak Jak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 16:55   #1502
Bio sam govorio, da smo umjesto Sandera dobili još nekoliko Sanadera, nažalost, bio sam u pravu!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 17:12   #1503
Quote:
Kočiš Čičak Jak kaže: Pogledaj post
Linić je zapravo ljut i razočaran bivši visokopozicionirani vladin dužnosnik.
.
.
U tome je sva materija.
Linić je javno osramoćen i sada je uzvratio udarac.Udarac je išao ravno u meso.
meni više sliči na mirnog,staloženog i jezgrovitog (nešto kao petrač u ateni,doduše bez narukvica)
klap
tetrijeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 17:14   #1504
ni najmanje me ne zanima kakvu linic ima narav...jedino sto mi je bitno u vezi bivseg "najpopularnijeg" ministra je sto ce se desavati po optuzbama gdja balenovic i sota.
http://mreza.tv/oluja-ozane-basic/
na gornjem linku moze se vidjeti emisija oluje u kojoj je gostovala gdja slavica sota, i cuti njene optuzbe glede istog. nadam se da ce se u ovoj truloj drzavi poceti desavati nesto po tom pitanju...
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 17:15   #1505
oja je poanta da otvaras trecu temu na podforomu kojoj se govori o istoj stvari?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 17:33   #1506
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
oja je poanta da otvaras trecu temu na podforomu kojoj se govori o istoj stvari?
Usko rečeno,nema teme o Slavku Liniću,kao što postoje teme o političkim pojedincima,na pdf.Politička scena.

I Linić neće još skoro biti vezan uz SDP,ako se više neće baviti politikom,i ako ne bude isključen iz stranke.

I još nešto;zbog Linićeve optužbe,iako nije točno rekao,ni približno precizno objasnio tko ga uhodi,prati,dal ga se snima ili prisluškuje(sve ispada u domeni subjektivnog stava),u srijedu će Odbor za unutarnju politiku i nacionalnu sigurnost(OUPNS)osnovati Radnu skupinu koje će istražiti navode g.Linića.A zatim će i Vijeće za nacionalnu sigurnost(VNS) po istom predmetu učiniti isto.

Tijela obavještajno-sigurnosnog karaktera bit će pod istragom i to;
SOA
VSO
PNUSKOK
OTC


Bivši visokopozicionirani dužnosnik pokrenuo je čitav mehanizam.Zar to ne zaslužuje temu sa njegovim imenom?
Tko zna kamo će nas to odvesti?!
Kočiš Čičak Jak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:16   #1507
Prvi put da vjerujem Slavku Liniću što govori. Čovjek se bori za opstanak i sve što kaže je istina, bar se meni tako čini.
zacuden is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:23   #1508
Blizu
Linic pada i nece sam
Linica su pratile talijanske tajne sluzbe i dostavile podatke dorh-u i sad se ceka samo optuznica
Tko je jedina osoba u hrv. Koja moze tako nesto srediti

Sent from my GT-S6310N using Tapatalk
Little Alex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:27   #1509
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Blizu
Linic pada i nece sam
Linica su pratile talijanske tajne sluzbe i dostavile podatke dorh-u i sad se ceka samo optuznica
Tko je jedina osoba u hrv. Koja moze tako nesto srediti

Sent from my GT-S6310N using Tapatalk
Tako je Alex. Volio bi vidjeti one ekonomske mudrace koji su Linicu pripisivali neuspjeh kod fiskalizacije. Slavkec ih je posramio. Uglavnop je pokazao da se može . Dal je to uredu ili ne o tom po tom.
zacuden is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:57   #1510
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Linic pada i nece sam
Linica su pratile talijanske tajne sluzbe i dostavile podatke dorh-u i sad se ceka samo optuznica...
zašto pada ? pa čovjek je sam rekao da neće radit do 80-te.
Men se čini da su presudili balvani bukve i hrasta - Palmanova, via Rijeka.... a to svakako nije privreda jer se ništa ne proizvodi,, čuo sam tek za parket, ostalo sve ide van. Nisu samo problem keksići i poljske čokoladice, problem je daleko veći a radi se o običnoj trgovini našta je država spala i pljački prirodnih resursa
parcov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 18:34   #1511
Liniću ove optužbe nisu dovoljne i morati će ići s konkretnijim optužbama. To mu je jedina prilika da raskrinkavanjem afera u SDPu da si ublaži moguće optužbe koje bi išle na njegov račun.
zacuden is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 19:43   #1512
Quote:
zacuden kaže: Pogledaj post
Prvi put da vjerujem Slavku Liniću što govori. Čovjek se bori za opstanak i sve što kaže je istina, bar se meni tako čini.
Kako vrijeme odmiče možda će se to tvoje vjerovanje poljuljati..Linić je svakako emocionalno povrijeđen.I on traži zadovoljštinu.USKOK će pokušati dati odgovor imaju li njegove optužbe osnove.Kako stvari stoje,sve će ostati na Linićevoj emociji.Ljutnji.
Ne-Srdjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 18:12   #1513
Linić će biti izbačen iz stranke!

http://www.jutarnji.hr/pocela-sjedni...anke-/1196668/
Pittboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 18:20   #1514
Izbacen

Sent from my GT-S6310N using Tapatalk
Little Alex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 18:24   #1515
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Izbacen

Sent from my GT-S6310N using Tapatalk
Idem stavit kokice. Sad će krenuti show
HvalaNaRibama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 18:27   #1516
Quote:
HvalaNaRibama kaže: Pogledaj post
Idem stavit kokice. Sad će krenuti show
SDP je postao kao ta tvoja zdjela sa kokicama.
Lete članovi iz stranke na sve strane.
Sve krupnije ribe...
mestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 18:35   #1517
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Izbacen

Sent from my GT-S6310N using Tapatalk
Nisam sumLJala ni tren.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 18:41   #1518
Quote:
mestar kaže: Pogledaj post
SDP je postao kao ta tvoja zdjela sa kokicama.
Lete članovi iz stranke na sve strane.
Sve krupnije ribe...
Činjenica je da ako se želimo riješiti HDZ-a i SDP-a, dokle god su oni monolitni nećemo ih se riješiti. Jedni drže druge i simbiotski su vezani.
Što prije padne i raspadne se SDP prije ćemo se riješiti i HDZ-a. I vice versa.

Meni je svejedno tko će prvi.
Samo neka perje leti.

Ovo je možda njima tragedija ali za nas građane je win-win situacija.
HvalaNaRibama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 18:44   #1519
Što je šijor Linić izbačen iz stranke? Ma ne vjerujem? Bez frke?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 18:45   #1520
Linić je svojim istupom samo potvrdio da je tvrd,nemoderan ministar koji je nasrtljivo gurao mjere koje su već kao probni baloni usporavale gospodarske aktivnosti.Potpuno je nevjerojatno da cijela Kukuriku koalicija ne može za ključne pozicije u vladi naći čovjeka koji bi imao dovoljno znanja,odlučnosti i strpljenja za vođenje promjena.
Ne,ne trebaju to biti proračunati kolerici poput Linića koji će svoje svađanje tumačiti kao epske pokušaje promjena.
Stalna agresija i svađa karakteristika je ponašanja sa specifičnom psihološkom podlogom,dok su reforme osjetljivi ekonomski procesi za koje su možda potrebni agresivni i hrabri,ali takvi koji znaju i razumiju.



Gojko Drljača,Obzor
Ne-Srdjan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.