Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 12:27   #1061
I da, ako svećenik/nesvećenik ili šta god da je postoji, slažem se da bi jedino bilo odgovorno da ga imenuje.
Ali sumnjam da Milo štiti pedofila - moje osobno mišljenje. Ne mora biti da je točno. Vidjet ćemo.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:52   #1062
I ja sumnjam da stiti pedofile, podrzava ili da je sam pedofil. Nista od toga on nije, on je lupetao kako i inace lupeta. Te izjave su u rangu onih : " Sto bi ste da vam dijete radije dobije, rak ili feminizam ?"
Tada je to prolazilo jer su napadi uvijek dolazili sa jedne strane, one sa koje se isti i ocekuju.
MEdutim on nije neovisan, ne mozes biti neovisan ako radis za konzervativni portal, oni ti financiraju turneje, izdavaci za tvoju knjigu su sa te strane. Onda ti se dogodi ovo sto se njemu dogodilo....ta strana te je u stanju skuriti u roku 24h u koliko im se zamjeris.
Znao on to, zato se iste sec i ispricao i ispricava se neprekidno do danas, ali jasno su mu porucili: " Isprika nije dovoljna ". Izgleda da je njegova epizoda zavrsila, vise nije potreban.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:26   #1063
Zar nisi vidio šta je bilo nekidan sa Pewdiepieom?
Tradicionalni mediji izumiru, a ovaj ako je imalo pametan, prebacit će se na youtube i slične platforme.
(dok god ga ne banaju na svemu, a nadam se da neće.)
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 20:48   #1064
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Zar nisi vidio šta je bilo nekidan sa Pewdiepieom?
Tradicionalni mediji izumiru, a ovaj ako je imalo pametan, prebacit će se na youtube i slične platforme.
(dok god ga ne banaju na svemu, a nadam se da neće.)
Nesto letimicno. NEki antisemitizam je u igri?
Da, youtube bi mu bila dobra alternativa...
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 02:54   #1065
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
I ja sumnjam da stiti pedofile, podrzava ili da je sam pedofil. Nista od toga on nije, on je lupetao kako i inace lupeta. Te izjave su u rangu onih : " Sto bi ste da vam dijete radije dobije, rak ili feminizam ?"
Tada je to prolazilo jer su napadi uvijek dolazili sa jedne strane, one sa koje se isti i ocekuju.
MEdutim on nije neovisan, ne mozes biti neovisan ako radis za konzervativni portal, oni ti financiraju turneje, izdavaci za tvoju knjigu su sa te strane. Onda ti se dogodi ovo sto se njemu dogodilo....ta strana te je u stanju skuriti u roku 24h u koliko im se zamjeris.
Znao on to, zato se iste sec i ispricao i ispricava se neprekidno do danas, ali jasno su mu porucili: " Isprika nije dovoljna ". Izgleda da je njegova epizoda zavrsila, vise nije potreban.
nemislis li da je u ton silnon lupetanju kako ti tumacis bilo i zeru istine,
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 09:34   #1066
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
nemislis li da je u ton silnon lupetanju kako ti tumacis bilo i zeru istine,
Naravno da je bilo istine. Kada pricao o nekim ekstremima u koje je npr feminizam vani zabrazdio i onda kaze: " Sto bi ste radije da vam dijete dobio rak ili feminizam?". On je nasmijao svoju publiku i privukao paznju na najjace, ali time je automatski odbio sve neutralne i lijeve da uopce poslusaju ono prije, a kamo li razmisle o tome. Naravno, njemu to i nije bio cilj. On je otvoreno izjavljivao da mu je cilj napadati na " lijeve svetinje " i na taj nacin provocirati SJW. OK...smatram to glupim.
Osim toga...on je projekt. SMijali su mi se prije, sada ce mozda manje kada kazem da on nije Theil , pa da si moze sam financirati putovanja ( sa autobusom u kojem se nalazi citav tim skupa sa zastitarima) i sve sto uz to jos ide, a kamo li knjigu. On je Bannonov projekt, a Milo jednom prilikom i sam izjavljuje kako je za njegovu slavu zasluzan Bannon.
Zato njegove rijeci za mene nikada nisu imale tezinu onoga sto kaze BEn Shapiro jer je to covjek koji je bio u stanju dati Bannonu otkaz zbog principa i reci da ne pripada alt-right u trenutku kada su oni bili na vrhuncu i sami ga sebi pripisivali. On je neovisan, Milo to nikada nije bio.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 10:53   #1067
Sudbina Mila u stvari pokazuje kako izgleda budućnost alt righta.
Oni koji će biti u normalnim desničarskim konzervativnim okvirima će opstati, oni ekstremni će ostati na margini ili će biti ušutkani, ne radi toga jer će ih ušutkati elite, nego jer ljudi generalno ipak žele komunikaciju u normalnim okvirima.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:31   #1068
I eto, sad pročitajte što sam napisao na ovoj temi prije nekih dva tjedna, a posebice ovaj dio:

Quote:
-Nabat- kaže: Pogledaj post
takvi su, kao i uostalom svi desničari, najveći kmečavci i plačipičke kada se jednom batina okrene prema njima.
Jesam li rekao išta netočno? U početku su bili ljuti zagovaratelji slobode govora i zgražali se nad time kako Miletu nije dopušteno da govori na sveučilištu. Ali kad Milo treba govoriti na konzervativnoj konferenciji, e onda sad to više ne važi, nema slobode govora, onda to otkazuju, onda to ne može, onda ih to uznemiruje, das ist verboten i tako dalje.

Sasvim očekivano. Ali ajde, barem je Milo sad uvidio s kakvima ima posla.
-Nabat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:35   #1069
pod broj jedan, puno desničara još uvijek podržava Mileta, odjebo ga je vrh.

pod broj dva, kao što styx kaže, zašto bi postojali dupli kriteriji
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:40   #1070
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
pod broj jedan, puno desničara još uvijek podržava Mileta, odjebo ga je vrh.

pod broj dva, kao što styx kaže, zašto bi postojali dupli kriteriji
Uopce nije stvar u tome da je on zasluzio " samarcinu " za te izjave. Ne mislim da mozes lupetati sto ti padne na pamet i vrijedati koga god zelis. Smatram da javne osobe trebaju imati odgovornost za izreceno....u biti, svatko treba imati, a javne osobe pogotovo.
Pitanje je, zasto sada, a zasto ne onda kada je to izjavio?
Btw, Milo ima prilicno stabilnu bazu fanova koji ce ga uvijek podrzavati. To mu je veliki plus.... istina.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:41   #1071
Kog boli za Milog, doci ce novi ...Klon, ak nis drugo

Ekipa Iza tea partya je ulupala previse para u ovo ..takvih spodoba zeljnih paznje ima ko dreka

Svi su disposable
Gruzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:45   #1072
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Uopce nije stvar u tome da je on zasluzio " samarcinu " za te izjave. Ne mislim da mozes lupetati sto ti padne na pamet i vrijedati koga god zelis. Smatram da javne osobe trebaju imati odgovornost za izreceno....u biti, svatko treba imati, a javne osobe pogotovo.
Pitanje je, zasto sada, a zasto ne onda kada je to izjavio?
a ne znam, ja sam za izjavu sazno tek ima par dana. ovdje na forumu. al kad je politika u pitanju...ovakve stvare se obično drže u ladici i čekaju pravi trenutak, ili za držanje na lancu... to me nimalo ne čudi.

više me zanima bilo javnosti, pa u tom kontekstu i pišem
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:45   #1073
Quote:
Gruzija kaže: Pogledaj post
Kog boli za Milog, doci ce novi ...Klon, ak nis drugo

Ekipa Iza tea partya je ulupala previse para u ovo ..takvih spodoba zeljnih paznje ima ko dreka

Svi su disposable
Pa njegove fanove.
Ta ekipa me podsjeca na ove sto se kolju po twitteru tko je bolji Beyonce ili Adele, ali to su vjerni fanovi, takve nista ne pokoleba.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:49   #1074
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
a ne znam, ja sam za izjavu sazno tek ima par dana. ovdje na forumu. al kad je politika u pitanju...ovakve stvare se obično drže u ladici i čekaju pravi trenutak, ili za držanje na lancu... to me nimalo ne čudi.

više me zanima bilo javnosti, pa u tom kontekstu i pišem
Prilican broj ljudi ga jos uvijek podrzava ( moj dojam ). Naravno govorim o ljudima koji su ga i inace podrzavali.
Dobrim dijelom zato sto je on odmah ( mozda cak i hrabro ) izasao sa time da iza svega stoji konzervativno krilo republikanaca....ponekad ih zove i " republikanski establishment". Tako je od sebe opet napravio zrtvu ( sto ovaj put cak i je ) i ljudi su ga podrzali iako im se ono sto je izjavio ne svida i ne odobravaju.
No, po prvi puta citam i izuzetno ostre kritike od onih koji su ga podrzavali.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:57   #1075
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Pa njegove fanove.
Ta ekipa me podsjeca na ove sto se kolju po twitteru tko je bolji Beyonce ili Adele, ali to su vjerni fanovi, takve nista ne pokoleba.
fakat bizarno kad vidis sve te soviniste kak brane tog trola

kod obje scene su popularne uniforme ..tko zna, mozda dode do spajanja nekog

ljubaf
Gruzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 15:30   #1076
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Uopce nije stvar u tome da je on zasluzio " samarcinu " za te izjave. Ne mislim da mozes lupetati sto ti padne na pamet i vrijedati koga god zelis.
A kakve bi mjere primjenio da zaustaviš lupetanje što ljudima padne na pamet i uvrede? Ili samo govoriš da se trebaju nositi s posljedicama i preuzeti odgovornost za ono što su rekli?
satnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:16   #1077
Quote:
satnik kaže: Pogledaj post
A kakve bi mjere primjenio da zaustaviš lupetanje što ljudima padne na pamet i uvrede? Ili samo govoriš da se trebaju nositi s posljedicama i preuzeti odgovornost za ono što su rekli?
Nikakve.
U idealnom drustvu takav govor bi osudila javnost. Doduse i u onom manje idealnom... ljudi generalno ne vole ljude koji vrijedaju i galame, ali ovo je vrijeme iznimka, pa onda takvi uspijevaju.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:00   #1078
Galame?
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 13:24   #1079
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Nikakve.
U idealnom drustvu takav govor bi osudila javnost. Doduse i u onom manje idealnom... ljudi generalno ne vole ljude koji vrijedaju i galame, ali ovo je vrijeme iznimka, pa onda takvi uspijevaju.
satnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 13:36   #1080
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Nikakve.
U idealnom drustvu takav govor bi osudila javnost. Doduse i u onom manje idealnom... ljudi generalno ne vole ljude koji vrijedaju i galame, ali ovo je vrijeme iznimka, pa onda takvi uspijevaju.
Nema to veze s idealnim društvom, već s veličinom istog. Ako je nekad na njih 150 bilo 1 ili 2 koje treba eliminirati iz zajednice, koliko ih takvih ima danas, u ovoj globalnoj, kada nas ima preko 7 milijardi, a ako se ne varam, prije stodinjak godina nas je bila milijarda. Druga stvar je što se, ako su te zajednice zaista bile te veličine, u zajednici od 150 svi poznaju, mi danas ne poznajemo ni susjeda do, ludjaci se grupiraju na netu. Naprosto nije više jednostavno eliminirati neprihvatljivo ponašanje kroz socijalni pritisak. I to je problem.
theremin1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.