Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2017., 19:05   #2381
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Nazza bejb, di sad krećeš: VG ili ...?
frixie draga idem u Prag...nazalost onaj zadnji pokusaj tu u Vinogradskoj nije uspio tako da sam morala odluku donjeti..idemo na donaciju js..transfer mi je zakazan za 12.8. i jako sam uzbudena
Nazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 19:10   #2382
frixie..u kojoj si ti sad fazi?
Nazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 13:01   #2383
Znam da je bila SLO i VG u igri.

Nek Prag donese srecu.

Čekam da se dr. vrati s godišnjeg da se naručim pred kraj ciklusa na UZV da mogu s 1dc krenuti, imamo još dvije blastice smrznute.
To će biti ili krajem 8 il početkom 9 mj. Ovisi mi sad o ovom ciklusu.
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 13:49   #2384
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Znam da je bila SLO i VG u igri.

Nek Prag donese srecu.

Čekam da se dr. vrati s godišnjeg da se naručim pred kraj ciklusa na UZV da mogu s 1dc krenuti, imamo još dvije blastice smrznute.
To će biti ili krajem 8 il početkom 9 mj. Ovisi mi sad o ovom ciklusu.
hvala ti..imam pozitivan osjecaj tako da vjerujem da ce sve biti ok..

i tebi sretno..neka se eskimici sretno smjeste tamo gdje pripadaju..u tvoj trbuh <3
Nazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 19:12   #2385
Quote:
Nazza kaže: Pogledaj post
hvala ti..imam pozitivan osjecaj tako da vjerujem da ce sve biti ok..

O, biti će, biti... mlada jaja uvijek donesu srecu

Sve nas izvjestavaj o svom putu
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 13:59   #2386
Klomifen

Cure, ima neka da je koristila isključivo samo Klomifen u postupcima ili za inseminaciju?
Kako ste i od kada uzimale i koji rezultat dobile? Ima ih samo jedna jacina i mg?
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:42   #2387
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Cure, ima neka da je koristila isključivo samo Klomifen u postupcima ili za inseminaciju?
Kako ste i od kada uzimale i koji rezultat dobile? Ima ih samo jedna jacina i mg?
U dvije inseminacije.
3-9.dc svaki put po 2 folikula.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 16:24   #2388
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Cure, ima neka da je koristila isključivo samo Klomifen u postupcima ili za inseminaciju?
Kako ste i od kada uzimale i koji rezultat dobile? Ima ih samo jedna jacina i mg?
U jednom aih postupku,od 3.do 7.dc,1 folikul.
I u prvom ivf-u isto tako,3-7dc,3 folikula,pa nadopunjeno s drugom stimulacijom i na kraju sva 3 prazna.
Nisam fan klomica.

Sent from my S308 using Tapatalk
TweetyBirdy is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 17:14   #2389
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Cure, ima neka da je koristila isključivo samo Klomifen u postupcima ili za inseminaciju?
Kako ste i od kada uzimale i koji rezultat dobile? Ima ih samo jedna jacina i mg?
Ja sam u prvom AIH-u koristila 50 mg Klomifena od 3-7 DC (ili do 8og, nisam sigurna), folikul je bio nikakav i nepravilan, kasnije po temperaturi sam vidila da do ovulacije nije ni došlo.
U drugom AIH-u sam tražila Femaru i dobila sam dobar i pravilan folikul.
Nisam fan klomifena.
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:43   #2390
Od 3-7 dc, po 2 tbl (100mg) odjednom. Razvila se 2 folikula, ali aih nije bio uspješan.
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 19:25   #2391
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
U dvije inseminacije.
3-9.dc svaki put po 2 folikula.
Sorry, 3-7dc, krivo sam napisala.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 14:31   #2392
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
Cure, ima neka da je koristila isključivo samo Klomifen u postupcima ili za inseminaciju?
Kako ste i od kada uzimale i koji rezultat dobile? Ima ih samo jedna jacina i mg?

3.-7.dc po 2 tablete, nakon toga menopur. 6 folikula, na kraju 3 prazna, 3 jajne stanice s desnog jajnika, 1 prezrela js. Dva su stavili da se oplode ali se samo jedna oplodila i to nesto brljavo. 1.ivf neuspjesan. Drugi put krecem sad s Femarom.:klap: nadam se boljem rezultatu
kuku123lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:15   #2393
cure imam pitanjce : sad na jesen ako mi opet bude ivf takav fijasko ko zadnji ja bi isto promijenila kliniku. E sad me zanima dali bi još uvjek tamo u 11mj uspijela upasti u one privatne klinike koje rade sa hzzo-om? ili da odma sad krajem 9mj odem pa se upišem u zg kod neznam Škvorca ili u Beta plus? da se uopće ni ne pojavim u Rijeci....
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 13:00   #2394
Quote:
Lena84 kaže: Pogledaj post
cure imam pitanjce : sad na jesen ako mi opet bude ivf takav fijasko ko zadnji ja bi isto promijenila kliniku. E sad me zanima dali bi još uvjek tamo u 11mj uspijela upasti u one privatne klinike koje rade sa hzzo-om? ili da odma sad krajem 9mj odem pa se upišem u zg kod neznam Škvorca ili u Beta plus? da se uopće ni ne pojavim u Rijeci....
Kod S mozes upast bez brige. I mi smo krenuli negdje u 11.mj na prvi postupak

Sent from my S308 using Tapatalk
TweetyBirdy is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 19:00   #2395
E hvala, tako cu vjerojatno i napraviti
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 20:04   #2396
Ionako imaš sve pretrage. S tim da ti on uvijek traži nalaz briseva ne stariji od 6mjeseci.
Skicni si kaj sve on traži od nalaza na njegovoj stranici.

Ako ćeš imati kakvih pitanja o Š, slobodno pitaj. Ima nas tu i "tamo" puno Škvorc-koki
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:09   #2397
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Ionako imaš sve pretrage. S tim da ti on uvijek traži nalaz briseva ne stariji od 6mjeseci.
Skicni si kaj sve on traži od nalaza na njegovoj stranici.

Ako ćeš imati kakvih pitanja o Š, slobodno pitaj. Ima nas tu i "tamo" puno Škvorc-koki
E super! Puno hvala! Mislim da mi je to najbolja opcija da ne spiskam bezveze sve postupke na jednom mjestu a mozda bi mi promijena" kuta gledanja" mogla pomoci a i mamino djevojacko prezime je Škvorc mora da mi je suden.
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 23:19   #2398
Quote:
Lena84 kaže: Pogledaj post
E super! Puno hvala! Mislim da mi je to najbolja opcija da ne spiskam bezveze sve postupke na jednom mjestu a mozda bi mi promijena" kuta gledanja" mogla pomoci a i mamino djevojacko prezime je Škvorc mora da mi je suden.
On jako puno od nalaza traži, mislim da vise od ostalih, pa si pogledaj na njegovoj stranici. A trebala bi upasti jer imaju mjesta, jedino ne znam da li ćeš bas u 9mj.uspjeti.
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 15:23   #2399
Quote:
početnica kaže: Pogledaj post
On jako puno od nalaza traži, mislim da vise od ostalih, pa si pogledaj na njegovoj stranici. A trebala bi upasti jer imaju mjesta, jedino ne znam da li ćeš bas u 9mj.uspjeti.
Ja ni nebi u 9mj, mislila sam u 9mj jos dati jednu priliku Rijeci, a onda negdje u 11,12mj da odem. Samo sto cu morati briseve i ove hepatitise ponavljati jer sam sve napravila u6mj pa ce mi do tad isteci ti nalazi, al nema veze. Jos nisam spolne hormone uspijelaizvaditi jer mi se ni jedan dan od 2dc-5dc ovog ljeta nije pogodio sa pon ili utorkom kad oni ovdje vade krv, svaki put mi je utorak pao kao 1dc i sad se nadam da mi sljedeci ciklus padne taman da to rijesim. Idem vidjeti malo njegovu stranicu...
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 23:09   #2400
Quote:
Lena84 kaže: Pogledaj post
Ja ni nebi u 9mj, mislila sam u 9mj jos dati jednu priliku Rijeci, a onda negdje u 11,12mj da odem. Samo sto cu morati briseve i ove hepatitise ponavljati jer sam sve napravila u6mj pa ce mi do tad isteci ti nalazi, al nema veze. Jos nisam spolne hormone uspijelaizvaditi jer mi se ni jedan dan od 2dc-5dc ovog ljeta nije pogodio sa pon ili utorkom kad oni ovdje vade krv, svaki put mi je utorak pao kao 1dc i sad se nadam da mi sljedeci ciklus padne taman da to rijesim. Idem vidjeti malo njegovu stranicu...
Onda si mirna, ali nadam se da ti nece trebati. Koliko si ono postupaka odradila, 2 prirodna i 1 stimulirani?
Roda objavila Godišnje izvješće za 2015.god., rezultati su poražavajući, ubijaju u pojam
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.