Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2017., 13:29   #81
Quote:
Juno Anakin kaže: Pogledaj post
Što napraviti kada pas ne želi jesti svoju hranu?
Naime, kupio sam hranu, miješana piletina i govodina u Lidlu na akciji, no moj pesek je ne želi jesti niti kada je gladan . Kada sam drugi puta bio u Lidlu, vidio sam ženu kako tovari vreće i vreće te hrane u svoja kolica te sam je dobronamjerno upozorio da moj pas ne želi jesti tu hranu, na što mi je odgovorila da se njen pas u tome "davi".
I kaj sada da mislim?
Imam 10 kg tog "proizvoda" sada doma.
Kakvih sličnih iskustva vi imate?
Ja sam isto imao taj problem. Našao sam da hoće jesti suhu hranu ako mu se pomiješa sa Friskiesom za šteniće ili kajmakom. Stavi se otprilike trećina vrećice na šaku suhe hrane. Naša je "jela" BritCare koja se preporučuje za šteniće, ali to nije htjela jesti dok se s tim Friskiesom ne pomiješa. To je sigurno humanije nego izgladnjivati psa dok ne uzme suhu hranu.
teo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 13:33   #82
Quote:
teo1 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto imao taj problem. Našao sam da hoće jesti suhu hranu ako mu se pomiješa sa Friskiesom za šteniće ili kajmakom. Stavi se otprilike trećina vrećice na šaku suhe hrane. Naša je "jela" BritCare koja se preporučuje za šteniće, ali to nije htjela jesti dok se s tim Friskiesom ne pomiješa. To je sigurno humanije nego izgladnjivati psa dok ne uzme suhu hranu.
A puno koristi od odgovora nakon 10-ak godina.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:09   #83
Ni moja nije odusevljena i ne zeli jesti ni jedan dehidrat a probala ih je brdo(mislim na ove bolje?pa mi opet ne pada napamet da joj mjesam ili dajem friskies,chappy,pedigre i sl.jer bi to mozda jela
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.