Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2007., 13:30   #41
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Je ta na Trsatu neka "polu crnjak"? U nekoj garaži? Kod takve jedne moja frendica da ošišat pudla, FENOMENALNO ga sredi. Ako netko zna kako trima westije, samo javite!
Ta žena se zove Olgica. Super šiša, to moram priznati. Više ne idem kod nje otkad sam slučajno vidjela kako šiša moju Megy. Užasno je gruba.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 17:00   #42
Salon "Lajka" - vaša iskustva?

zanima me vasa iskustva sa salonom za zivotinje u lanistu zove se ajka...da li su dobri,jer mislim svoju otpeljati na cesljanje...
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 17:57   #43
Quote:
bjelovarcanka kaže: Pogledaj post
zanima me vasa iskustva sa salonom za zivotinje u lanistu zove se ajka...da li su dobri,jer mislim svoju otpeljati na cesljanje...
Mog Codija je korektno ošišala, ali mislim da je pinku preskupa s obzirom na to koje cijene imaju neki saloni s boljom opremom. Samo šišanje jorkija je naplatila 110 kn, dok je to u nekim salonima cijena sa pranjem.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 08:42   #44
Moju kujicu je samo malo potrimala i hopla 60 kn
Ivana Z is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 14:10   #45
evo bas sam im poslala mail i pitala ih koliko bi me kostalo cesljanje bobtaila i ona meni odgovori 200-350kn zavisi kakva joj je dlaka-----
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:56   #46
Quote:
bjelovarcanka kaže: Pogledaj post
evo bas sam im poslala mail i pitala ih koliko bi me kostalo cesljanje bobtaila i ona meni odgovori 200-350kn zavisi kakva joj je dlaka-----
Previše Radila sam konkretno taj posao u jednom salonu i to nikako ne može toliko koštati, nema šanse. Možda sa pranjem i istiskivanjem analki, ali samo četkanje ne.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 17:55   #47
ja sam ih pitala koliko bi kostalo cesljanje i moguca frizura pa su mi tu cifru rekli... 200-350kn
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 21:04   #48
preskup salon u svakom slucaju.imas salone di ce ti za 200 kn napraviti psu sve,kupanje,cesljanje,sisanje,analke i noktici.naravno ovisi o velicini psa.
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 22:01   #49
ja imam dva vestića i mogu zaista preporučiti taj salon u koji idemo i mi,cijena je super ali ono što mi je puno važnije je simpatična i draga vlasnica koju moji pesi jako vole i kad dođem po njih ne zgledaju mi istraumatizirano već naprotiv...veseli,čisti,uređeni,napojeni i počašćeni sa poslasticom!!
želim reći ..imam dugotrajno iskustvo sa mnogim napuhanim salonima i skupim...no ipak mi je važnije da pas ulazi u salon mašući repom
svađalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 22:27   #50
a koliko ti placas za vestija tretman?jer prema odgovorima ispred mi se ne cini cijena bas super i daj mi reci sta u tom salonu ne moze vlasnika biti prisutan,tako sam zakljucila ili osobno si ti tako izabrala ?
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 00:31   #51
da li ima netko kakav dobar salon da mi preporuci ,a da nije skup---
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 08:59   #52
ja sam išla kod markovića na šišanje jako dugo i on je naplaćivao 120kn za sve, šišanje pudla (jako zapetljanog), analke, uši i nokte.. al to ak naplaćuje žena koja šiša kod njega, ak on naplati odere vas 50kn skuplje.. a onda sam se preselila u, mislim da se salon zove šapica il tak nekak, u sloboštini.. 200kn isto sve a žena šiša da je to za poludit.. sat vremena (kod markovića sam 3h čekala obavezno), pas savršen, bez i jedne porezotine.. ma divota.. imam broj telefona od prije nekih godinu i pol dana pa ak netko hoće, na pm..
hella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 09:08   #53
Quote:
zizuana kaže: Pogledaj post
a koliko ti placas za vestija tretman?jer prema odgovorima ispred mi se ne cini cijena bas super i daj mi reci sta u tom salonu ne moze vlasnika biti prisutan,tako sam zakljucila ili osobno si ti tako izabrala ?
Uglavnom, nitko ne voli da je vlasnik prisutan iz jednostavnog razloga što je tada pas nemirniji i stalno traži kontakt sa vlasnikom, a onda ga je jako teško "obraditi", a u salonu se psi naručuju po dnevnom redu, pa onda ako s jednim pređeš vremenski limit, dođe do gužve i imaš onda hrpu pasa po boksovima, mnogi se često ne podnose, tak da je to živi pičvajz. Kad je groomer sam sa psom, ostvare kontakt i pas je onda skoncentriran na groomera, miruje i surađuje.
Naravno, ako insistiraš na ostajanju, vjerojatno će ti dopustiti, ali ćeš morati biti što dalje sa strane i izbjegavati kontakt očima sa pesom.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 12:01   #54
Quote:
bjelovarcanka kaže: Pogledaj post
da li ima netko kakav dobar salon da mi preporuci ,a da nije skup---
Mi idemo u Vavaland u Dubravi.Nisu skupi. Mislim da smo paltili 200 ili 250 kuna za prilično zapuštenog setera. Kupanje, četkanje, šišanje, nokti, jedino analke nismo čistili.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 15:03   #55
mi isto idemo u vavaland,jako sam zadovoljna.cijene su u redu a zene koje tamo rade stvarno super.sve pohvale!jedino kaj je skroz u dubravi,ali isplati se.
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 15:23   #56
a mozes li mi reci da li cesljaju bobtaila,i koja je cijena cesljanje,ili ako imas broj telefona ili web adresu,,,bila bih ti zahvalna...
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 15:25   #57
Evo Google

http://www.vavaland.hr/
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 15:33   #58
puno hvala....
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 15:39   #59
a da li ima tko iskustva sa psima bobtailom u salonima.
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 15:50   #60
moram reć, slažem se sa ostavljanjem pasa u salonu.. ja sam samo jednom bila prisutna, kad ga je šišao jedan striček, i to je bilo nemoguće.. ostatak puta sam uvijek bila ili vani ispred čekala ili sam otišla doma pa bi me zvali kad je gotov.. razmaženo moje..
hella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.