Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 00:45   #4781
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
kak istekli, ja sam sinoc narucila s ovim sto je duba stavila na prosloj stranici, vrijedi do 30.09. i sad sam opet probala i radi
Istina,jedino taj radi.
Ja sam probao zadnja dva na prošloj stranici
robimarko is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 13:44   #4782
Pa jedini je taj sada i aktivan, oni su bili za 8. mjesec.

Evo koda za 10. mjesec: AP1LPD345, standradno preko 200 kn 10 posto popusta i besplatna dostava.

Moram malo pohvaliti Pet centar. U zadnje vrijeme dosta brzo dostavljaju, ne prođe ni onaj minimalni rok za dostavu od 3 dana. Isto tako moram im pohvaliti korisničku službu, odgovaraju na mailove maltene isti dan (mislim da sam najduže čekala da mi odgovore dan poslije). U zadnjoj narudžbi naručila sam proizvod koji nije odgovarao mom cucku, rekli su da mogu bez problema vratiti i dobiti lovu nazad ili zamijeniti i da će doći dostavljač po to ili ako hoću da odem u trgovinu. Bilo mi je jednostavnije otići u trgovinu pa su mi tamo bez problema stornirali taj proizvod iako ga nemaju u ponudi i uzela sam nešto sasvim deseto za tu lovu.

Eto da znate, ako slučajno imate reklamaciju brzo se rješava na obostrano zadovoljstvo.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:49   #4783
Ja imam za 9ti, minimalno 200kn za besplatnu dostavu...
Kod : AP9TL87F2

Meni je Pet centar uvijek dostavljao u dan-dva, s te strane su odlični stvarno. Meni je šteta kod njih što nemaju još malo veći izbor hrane...

Zadnje uređivanje gaff_ : 15.09.2017. at 21:02.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:11   #4784
Meni uvijek dostave idući dan, a naručujem od njih sad već preko godine dana. Nikad nikakvih problema
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:00   #4785
Ovi u Zooplusu obični su kreteni. Stara Dinersova kartica istekla je krajem srpnja, a njihov mi sustav ne dopušta da unesem podatke za novu. I sad mi šalju poruke da narudžba nije prošla, da kartica nema autorizaciju. Poruke, naravno, ne čitaju.

P. S. Idem se žaliti na njihovu FB stranicu ako je imaju - to obično ubrza priču.

P. P. S. Ha! Ne dopuštaju da se samo tako piše - oni će review my post. Da nisu toliko jeftiniji za ono što mi treba zbilja bih ih poslala kvragu.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:26   #4786
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ovi u Zooplusu obični su kreteni. Stara Dinersova kartica istekla je krajem srpnja, a njihov mi sustav ne dopušta da unesem podatke za novu. I sad mi šalju poruke da narudžba nije prošla, da kartica nema autorizaciju. Poruke, naravno, ne čitaju.

P. S. Idem se žaliti na njihovu FB stranicu ako je imaju - to obično ubrza priču.

P. P. S. Ha! Ne dopuštaju da se samo tako piše - oni će review my post. Da nisu toliko jeftiniji za ono što mi treba zbilja bih ih poslala kvragu.
Dobro da ti je istekla. Imas goru opciju, recimo da nije, pa da krenes na placanje, ponudi placanje karticom, kliknes back...a oni bez obzira na to terete karticu za cijeli iznos narudzbe. Pa se dopisuj

Ne uzruja ih ni kad paket dodje strgan i nedostaje dio sadrzaja, uzmu si 4-5 radnih dana da odgovore na reklamaciju. Ili kompletno ignoriraju upite.

Slovenska sluzna za korisnike je azurna, konkretna, zainteresirana i upucena u to sto radi. Za razliku od nase.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:38   #4787
Ja isključivo naručujem od Slovenaca. Narudžbe su mi trenutno u rangu 100 eura mjesečno, a bile bi 120 na rvackoj varijanti. U Pet Centru vjerojatno 150, kad bi uopće imali normalan izbor hrane (a nemaju).
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:05   #4788
Onda idem naručiti kod Slovenaca.

Sinoćnji biser s Fejsa: "trenutačno nismo u uredu pa ne možemo provjeriti situaciju".

I još: "molimo da nam pošaljete podatke pa ćemo provjeriti". Ime i prezime nisu dovoljni da se korisnika nađe u bazi podataka? S time da se zbilja, ali zbilja ne zovem Ivana Horvat.

Edit. Ništa od Slovenaca. Ne isplati mi se s dostavom od 10 eura.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:00   #4789
Šteta. No, ja imam previše mačaka, pa su mi narudžbe stvarno poveće... I osjeti se razlika u cijeni. Euro tu, euro tamo, na kraju ispada 25% jeftinije.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:48   #4790
Acana i Zooplus

Pozdrav ekipa, zamolio bih vas za malu pomoc oko hrane, tj dobave iste.

Naime, danas sam pitao u Zoocity-ju zasto je kod njih 110kn skuplja vreca Acane nego sto je to u Zooplusu, te su mi rekli da tamo manipuliraju s datumima i lotovima te je upitno porijeklo iste. Jeste li vi upoznati s ovakvim necim?

Takodjer sam vidio da je hrana u SLO inacici Zooplusa /Zoohit povoljnija nego na nasoj inacici, moze li se preko slovenske naruciti u HR?

Hvala.

PS. sad sam pogledao u njemackom zooplusu i tamo je hrana skuplja nego i u HR inacici... nekako kad ovo uzmem u usporedbu mi dodje donekle vjerodostojno.

Zadnje uređivanje sale01 : 25.09.2017. at 17:51. Reason: dodatna infomarcija
sale01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:24   #4791
Quote:
sale01 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, zamolio bih vas za malu pomoc oko hrane, tj dobave iste.

Naime, danas sam pitao u Zoocity-ju zasto je kod njih 110kn skuplja vreca Acane nego sto je to u Zooplusu, te su mi rekli da tamo manipuliraju s datumima i lotovima te je upitno porijeklo iste. Jeste li vi upoznati s ovakvim necim?

Takodjer sam vidio da je hrana u SLO inacici Zooplusa /Zoohit povoljnija nego na nasoj inacici, moze li se preko slovenske naruciti u HR?

Hvala.

PS. sad sam pogledao u njemackom zooplusu i tamo je hrana skuplja nego i u HR inacici... nekako kad ovo uzmem u usporedbu mi dodje donekle vjerodostojno.
Slovenski je najjeftiniji zbog najmanjeg poreza na kucne ljubimce..ali svi iz fransize zooplus idu iz njemacke i to je baza
Dodatno jeftiniji je od drugih ducana jer su samo webshop i narucujes direktno od njih koji su vjerojatno samo prva marza a ne placas jos marzu hrv uvoznika
Ja vec 3 godine narucujem i nikad nisam dobila pokvarenu vrecu a rokovi su mi uvijek bili barem godinu dana ako ne i vise
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:30   #4792
Quote:
sale01 kaže: Pogledaj post
nekako kad ovo uzmem u usporedbu mi dodje donekle vjerodostojno.
Što ti dođe vjerodostojno? Zoocityjeva tvrdnja?

Zaista dugo nisam od Zooplusa naručivala hranu, otprilike dvije i pol godine, ako ne i dulje, ali dok sam je naručivala, bila je jeftinija nego kod nas, a kvaliteta i porijeklo uopće nisu bili upitni.

Međutim, naručujem od njih Adaptilovu ogrlicu i koristim gužvu jer tamo trenutačno košta 200 kn, a u Zoocityju je bila - više je i nemaju - 275. Ova koja stiže od Zooplusa nije kineskog porijekla, kao što mi je ovdje svojevremeno netko dao naslutiti. S obzirom na činjenicu da moram tu lovu iskeširati svaki mjesec, nije mi baš svejedno.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:33   #4793
Quote:
sale01 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, zamolio bih vas za malu pomoc oko hrane, tj dobave iste.

Naime, danas sam pitao u Zoocity-ju zasto je kod njih 110kn skuplja vreca Acane nego sto je to u Zooplusu, te su mi rekli da tamo manipuliraju s datumima i lotovima te je upitno porijeklo iste. Jeste li vi upoznati s ovakvim necim?

Takodjer sam vidio da je hrana u SLO inacici Zooplusa /Zoohit povoljnija nego na nasoj inacici, moze li se preko slovenske naruciti u HR?

Hvala.

PS. sad sam pogledao u njemackom zooplusu i tamo je hrana skuplja nego i u HR inacici... nekako kad ovo uzmem u usporedbu mi dodje donekle vjerodostojno.
Slovenski je najjeftiniji zbog najmanjeg poreza na kucne ljubimce..ali svi iz fransize zooplus idu iz njemacke i to je baza
Dodatno jeftiniji je od drugih ducana jer su samo webshop i narucujes direktno od njih koji su vjerojatno samo prva marza a ne placas jos marzu hrv uvoznika
Ja vec 3 godine narucujem i nikad nisam dobila pokvarenu vrecu a rokovi su mi uvijek bili barem godinu dana ako ne i vise
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:36   #4794
Quote:
koraVoda kaže: Pogledaj post
Slovenski je najjeftiniji zbog najmanjeg poreza na kucne ljubimce..ali svi iz fransize zooplus idu iz njemacke i to je baza
Dodatno jeftiniji je od drugih ducana jer su samo webshop i narucujes direktno od njih koji su vjerojatno samo prva marza a ne placas jos marzu hrv uvoznika
Ja vec 3 godine narucujem i nikad nisam dobila pokvarenu vrecu a rokovi su mi uvijek bili barem godinu dana ako ne i vise
OK, prema tebi ne moram strahovati od informacije koju sam dobio iz Zoo City-ija?

Prema navodima iz Zoo City-ja, Acana iz Zooplusa je nepoznatog porijekla te nije kupljena od Acana!?

Npr. Acana Puppy Large 17kg je
zooplus.de 82,99EUR
zooplus.hr 569,90kn ca 77EUR
zoohit.si 65,99EUR
zoocity 680kn ca 91,89EUR

I tih navoda poigravanja s LOTovima, datumima... ako nekog zanima mogu proslijediti privatno...


Sve me ovo muci, iskreno receno iz razloga sto nam dolazi mala labradorka doma (8tj) i ne bih volio da
se nesto dogodi...
sale01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:40   #4795
Ja narucujem taste of the wild..slikat cu ti vrecu i lotove pa usporeduj podatke
Normalno da ce jedna firma ocrnit drugu..pogotovo kad pitas nesto hrvate
Posalji mail zooplusu pa vidi sto ce ti oni rec
Do sad nisam cula da se moze nabavit kopija iz kine u eu to samo u americi mogu podvalit kad nemaju agencije za provjeru toga
ne znam sto zelis da ti mi kazemo ako te toliko strah uzmi od zoocitija jer mi se cini da zelis taj odgovor
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 20:21   #4796
Ma nije to, nemojte me krivo shvatiti, samo kad nisam upoznat s tematikom volim provjeriti.

Nije stvar dobiti zeljeni odgovor, vec pravi odgovor. Polazim od cinjenice da su ovdje kupci i jednih i drugih, pa htjedoh cisto cuti iskustva.

U svakom slucaju ide narudzba pa cemo vidjeti, ali cijene su mi skroz OK.
sale01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 20:23   #4797
Quote:
sale01 kaže: Pogledaj post
U svakom slucaju ide narudzba pa cemo vidjeti, ali cijene su mi skroz OK.
Upravo tako. Zbog jedne vreće neće se maloj ništa desiti, a ionako će je, s obzirom na to da je štene, začas slistiti.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 20:26   #4798
Quote:
sale01 kaže: Pogledaj post
OK, prema tebi ne moram strahovati od informacije koju sam dobio iz Zoo City-ija?

Prema navodima iz Zoo City-ja, Acana iz Zooplusa je nepoznatog porijekla te nije kupljena od Acana!?

Npr. Acana Puppy Large 17kg je
zooplus.de 82,99EUR
zooplus.hr 569,90kn ca 77EUR
zoohit.si 65,99EUR
zoocity 680kn ca 91,89EUR

I tih navoda poigravanja s LOTovima, datumima... ako nekog zanima mogu proslijediti privatno...


Sve me ovo muci, iskreno receno iz razloga sto nam dolazi mala labradorka doma (8tj) i ne bih volio da
se nesto dogodi...
Kako bi ja proslijedila taj mail od Zoocity-a Zooplusu. Kontam da bi pala koja tužbica.

Gle, konkurenti su, naravno da pljuju po Zooplusu jer ako te dovoljno isplaše uzimat ćeš od njih i njima ostavljati lovu.

Kupovala sam Acanu, doduše ne za pse već za mačke i bila je normalna.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 02:58   #4799
Jednu hranu uzimamo u Pet Centru, drugu sa Zooplus. Nisam primjetila da je ijedna pokvarena. Normalan miris, normalan izgled, psi mlate bez problema.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 08:42   #4800
Iako sam jucer vec narucio jednu vrecu Acane 17kg iz Zooplusa, nije mi dao vrag mira morao sam ipak provjeriti i vjerodostojnost zoo-city-jevog odgovora, jer mi je zaista jako tesko povjerovati da bi se u Njemackoj igrali s "vatrom"... Pitanje sam poslao samoj Acani, a odgovor je

"Hi Saša - Zooplus is one of our authorized retailers. Although they do not get the food directly from us, they do get ACANA from our distributor in Germany. If you would like help finding a retailer near you, our distributor in Croatia is happy to help! ..."

Ali eto, ako se itko novi nadje u slicnoj dilemi, eto odgovora
sale01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.