Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2009., 14:25   #81
probala sam taj dm-ov. dobro upija i nakon tjedan dana ga moraš mijenjati jer počne užasno smrditi. no to je meni preskupo, 30 kn svaki tjedan samo za jedan wc ipak je malo previše.
trenutno isto koristim taj cats best u jednom wc-u. u drugom im je drugi pijesak. i stvarno sam oduševljena s njime. jedan mi je od najboljih. ako ti je problem rasipanje po stanu ja sam to riješila tako što sam ispred wc-a stavila otirač, onako je plastični i ima puno rupica u koje sve upadne kad mačke idu iz wc-a. a kad ga čistim samo ga okrenem i sve poispada van.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 17:41   #82
a koliko dugo traje jedno pakiranje tog dm-ovog pijeska? kraće od tri tjedna? (toliko su mi kristalići trajali.)
mislim da je Catsan isto takav (vrsta koja upija urin), a čini mi se povoljniji onda jer ima i ogromno pakiranje.
al voljela bih da mi netko kaže kakav je taj prije nego što ga kupim...
gdje si kupila taj otirač?
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:58   #83
hej, a gdje kupujete te kristaliće? ja sam u billi vidjela neki takav posip za pijesak ali mi se učinio jako skup.

on topic: išla u zoo city u sopotu vidjeti šta ima, na kraju nisam vidjela ništa osim Đuke i (ako se dobor sjećam) Mirka . žako i kakadu.
žao mi je životinja, ali njih dvojica... živi smijeh.
i sam da znate, Đuka je moj. čim dobijem na lotu
__________________
Moj čovjek misli da sam ohola, sebična, lijena i drska. U pravu je, a imam ja i drugih finih osobina. *Mačka*
snowshoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 22:46   #84
Ja sam kupila u Lidlu 10 kg pijeska za 26 kn i uopće nisam nezadovoljna,mislim da će mi trajati oko dva tjedna za dvije mace,ne gruda se jako ali upija urin i meni je zadovoljavajući.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:35   #85
mi ga isto kupujemo, uopće nemam loše iskustvo s njime
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:27   #86
Quote:
dreamer~of~dreams kaže: Pogledaj post
a koliko dugo traje jedno pakiranje tog dm-ovog pijeska? kraće od tri tjedna? (toliko su mi kristalići trajali.)
mislim da je Catsan isto takav (vrsta koja upija urin), a čini mi se povoljniji onda jer ima i ogromno pakiranje.
al voljela bih da mi netko kaže kakav je taj prije nego što ga kupim...
gdje si kupila taj otirač?
meni je to jedno pakiranje kristalića (5 kg ili L) trajalo jedan tjedan jer mi je cijelo pakiranje za jedan wc.
a otirač sam kupila u lidlu ali ima ih posvuda. vidjela sam ih i u lesnini. to je ovaj: http://img259.imageshack.us/my.php?image=p3250006.jpg
nije slika baš najbolja ali mislim da se da skužiti o čemu se radi.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 17:54   #87
Dobar online pet shop

dakle, kao što naslov kaže....treba mi dobar online pet shop, tj. webshop

htjela bi kupiti malo bolju orglicu za psa, dakle, da nije standard kožna, metalna....već ono, malo veselija, šareno, whatever...

tražila sam po netu, i ovo što sam našla ima slabu ponudu ogrlica, pa ako tko zna...nek javi

ili pet shop u Splitu, može i Zagreb....di se mogu naći

pucam na trobojnu, rasta ogrlicu
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 16:38   #88
što se tiče Pet centra u Heinzlovoj-idemo tamo jer je dobra ponuda u usporedbi s manjim dučanima, ali... u više navrata su me razočarali-kad god trebaš nekog od prodavača, nigdje nikog. a o onom veterinarskom kutu da ne govorim-svaki put tamo čekamo po 10-15 minuta da se netko pojavi, navlačimo za rukav prodavače da pozovu veta, ali nitko niš. il ne znaju gdje je ili kažu da čekamo, pa čekamo, čekamo.
zadnja 2 puta smo se stvarno načekali s drugim ljudima, jer nismo znali dal uopće smijemo iza pulta uzeti hranu koju inače uzimamo. na kraju je ispalo da se može. no, trebali smo još neke savjete oko dodataka za prehranu. i pojavi se veterinarka, žena nekih 50g, neka Slađana. ne znam kako da to napišem a da ne zvuči grubo-ali žena pooojma nema.kao da je pala s Marsa! mislim, kad je netko veterinar, očekuješ da zna nešto više od običnog smrtnika. i sama sam si mogla pročitati rečenicu s proizvoda i jednu te istu stalno ponavljati!

druga stvar-i to pazite, na nekim proizvodima imaju pogrešnu deklaraciju na hrvatskom! za taj proizvod piše kao da je nešto potpuno drugo (konktretno radi se o hills-ovim vrećicama mokre hrane za mačke s mokraćnim kamencima). zato, oprez, prvo provjerite na netu kaj kupujete, a onda u nabavu.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 13:19   #89
web shop

Da li zna netko kakav online shop iz HR/Zg i da li netko koristi ovakav oblik kupovine hrane za kućne ljubimce
kijunimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 23:51   #90
opet su me "oduševili" u Pet centru u Heinzlovoj!
kad sam došla doma skužila sam da su mi prodali (naravno, riječ je o mojoj omiljenoj veterinarki, kvragu, uvijek na nju naletim) hranu za pse a ne za mačke! a sve isto, isti dizajn vreće osim sličice psa ne znam kak mi je to uspjela uvaliti, kad im pseća hrana stoji na drugom mjestu. a ja glupa u žurbi uvalila u košaru bez gledanja. tam stvarno ko manijak sve moraš preokrenuti 10x da te ne zaj..u.
a danas mi priča frend kak je bil tamo i pitao je za razliku između 2 vrste hrane i pojma nije imala. i opisuje on veterinarku-naravno, gospođa Slađana.
mislim, da 8 sati čubim na ona 2 kvadrata, iz dosade bi išla čitat deklaracije na proizvodima pa bi i znala neki drek o njima. kako joj nije neugodno?! ne razumijem što će im uopće taj vet kutak?
imam osjećaj da moli Boga da ju nitko niš ne pita.
više nemam namjeru ići tamo po bilo što (bolje mi je otić kod veta po hranu ili u ljekarnu lokalne vet stanice), ponuda je bolja po seoskim ljekarnama, a da ne govorim kako su po tim istim ljekrnama tehničari puno bolje informirani.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 13:07   #91
Pitanje u vezi klikera za pse

Da li bi mi možda netko mogao reći gdje mogu nabaviti kliker za trening pasa na području Zagreba, te kolika mu je cijena? Fala unaprijed!
__________________
"Postoji samo jedno dobro, a to je znanje, i jedno zlo, a to je neznanje"--Platon
DefCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 13:08   #92
ima ih u pet centru.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 15:39   #93
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
ima ih u pet centru.
Fala, već sam ga i kupio tamo!
__________________
"Postoji samo jedno dobro, a to je znanje, i jedno zlo, a to je neznanje"--Platon
DefCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 14:35   #94
Bok ljudi! Imam pitanjce: da li se na klubsku pet- centar karticu ostvaruje popust samo kad se plača gotovinom?
Naime, jučer je muž platio americanom i nije bilo popusta.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 14:41   #95
da li je dobio onu naljepnicu. možda mu zato nisu zaračunali popust. mislim da nema veze kao se plaća da bi trebao biti. sjećam se d aje jedanom neki čovjek kupovao puno toga pa je dobio popust od 5 % kad je račun prešao 500 kn. a prije je bilo za 200 kn. sad se za kupovinu preko 100 kn dobije naljepnica koje skupljaš za određeni popust.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 00:57   #96
Pet Shop Caffe ZooLand - Sarajevo

Dragi forumaši iz BiH i dalje,

Obavještavam vas da uskoro otvaramo dva Pet Shopa u BiH, tačnije u Sarajevu!

1. Pet Shop ZooLand - Azize Šaćirbegović 11 - Hrasno
2. Pet Shop Caffe ZooLand - Husrefa Redžića - Ciglane

Pet Shop na Ciglanama ima u nazivu i Caffe... Zašto Pet Shop Caffe? Pa, odlučili smo da to bude ujedno i mjesto gdje će se skupljati vlasnici životinja sa svojim najdražima, družit će se četveronošci kao i dvonošci... Ljeti će to biti vani ispred Pet Shop Caffe-a, a zimi unutra... Moći će se popiti kafica, sokić itd...

Pošto smo prije bili specijalizirani shop za kozmetiku i hranu, sada će biti kompletna ponuda (hrana, kozmetika, akvaristika i teraristika, ptice, povodci, zdjelice, odjeća, krevetići i ostala popratna oprema da sada ne nabrajam )

To je nešto potpuno novo na našim prostorima i nadam se da će se ljubiteljima životinja svidjeti...

Ako slučajno svratite u naš grad, bilo bi nam jako drago da nas posjetite!
Maltese-LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 12:39   #97
Je li bio tko u Zoo Repić u West Gateu? (ne znam ako imaju još negdje u Zagrebu i okolici dućan). Ja sam tamo bila par puta, i djeluju jako neprofesionalno, roba je uglavnom kineska, kavezi za hrčke i male glodavce (što sam najviše i gledala obzirom da imam jednog, oko ponude za ostale životinje nisam toliko informirana) su oni kričavi, plastični ili plastično-žičani, imaju tonu papigica u jednom kavezu a ispod njih su odmah te male noćne životinje koje su jučer djelovale jako živčano (pretpostavljam da ne mogu spavati od konstantnog glasanja?), njih tri-četiri su grizli rešetke od kaveza i slično...
__________________
Enter life with good intentions...
strukla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 12:46   #98
Quote:
strukla kaže: Pogledaj post
Je li bio tko u Zoo Repić u West Gateu? (ne znam ako imaju još negdje u Zagrebu i okolici dućan). Ja sam tamo bila par puta, i djeluju jako neprofesionalno, roba je uglavnom kineska, kavezi za hrčke i male glodavce (što sam najviše i gledala obzirom da imam jednog, oko ponude za ostale životinje nisam toliko informirana) su oni kričavi, plastični ili plastično-žičani, imaju tonu papigica u jednom kavezu a ispod njih su odmah te male noćne životinje koje su jučer djelovale jako živčano (pretpostavljam da ne mogu spavati od konstantnog glasanja?), njih tri-četiri su grizli rešetke od kaveza i slično...
Da, neprofesinalni su do bola. Užas. Imala sam jedno prilično loše iskustvo s njima. Koma su. I točno - kvaliteta većine robe je katastrofa.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 13:03   #99
Otvorili su se i u Osijeku prošle godine, bila sam jedanput tamo i nikad više. Hrana im je sva neka žnj, ajd jedino imaju dosta velik izbor tih kaveza, akvarija i sl. al i to mi djeluje ko neko smeće. Ostajem vjerna PC-u iako sam se baš bila razveselila kad sam čula da smo dobili još jednu trgovinu za kućne ljubimce.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 13:13   #100
Ima li neki način da ih se natjera na profesionalniji odnos prema životinjama? Mislim, pet shopovi jesu za trgopvinu životinja i ok, ima gorih i boljih, ali mislim da valjda granice trebaju postojati.
__________________
Enter life with good intentions...
strukla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.