Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2012., 20:59   #61
brišem prašinu s topica.
e tu igru o kosturu tražim već duže. sjećam se da se i kostura pita nešto jer se sjećam da odgovara da spava na krevetu od igla. jel netko zna što slijedi nakon ovog šta je awia napisala?...znam da djeca pjevaju.. prvi sat je prošo i teko redom dok ih kostur ne počne loviti
gogsi78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:49   #62
A ona brojalica koju su igrale dvije cure jedna s drugom, ujedno imajuci koreografiju s rukama:
O moni moni ma
Akademja fizifa
Fizi fa fa fa
Kopen ha ha ha
Uni epe epe epe
Uni cepe cepe cepe
Uni au au au
Miki mau mau mau

Ili,ona gdje se stalo u krug i lupalo lancano jedno drugog po dlanu i na kog je dosao red na rijec SMRC, taj je morao brzo izmaknuti dlan a ako ga je susjed uspio lupiti po dlanu, ispao bi iz kruga. Rijeci su isle:
A kvela kvela kvela a kva kva kva
E lana jana goni goni goni smrc!

A jel se mozda neko sjeca one pjesme o karavanama i nekim devama, josefina vezana lancima....kak je to islo? Obozavala sam tu pjesmu...

I naravno obozavani gumi gumi...obavezno nas je igralo 5, dva para i kvisko koji je ispravljao tropa...glavne su bile koje su mogle preskociti skalp bez spustanca...ili ono gdje se igra na suzavanje- prvo rasirene noge, pa skupljene, pa jedna noga, pa jedna ruka,pa prst....pa njemacka, engleska, jen, dva tri, pa 3 zivota, bile su to komplicirane igre sa puno pravila..uuu sta smo taj gumi skakale...neprekidno...a doma sam vezala gumi izmedju dva stolca i udri dalje...neumorne smo bile...Za gumi gumi mi je zbilja zao da je izumro...sve smo bile zgoljavice sa super kondom kolko smo ga skakale....eeehhh fakat dobra stara vremena!
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 01:34   #63
ovo vaše +:

stare košare - tak se zove u zagorju... ugl u jednom redu su cure u drugom decki i onda prvo decki dolaze do cura i poklone se onoj koju su izabrali, ona ih moze prihvatiti ali i nemora... ugl. to se igralo da bi se znalo tko se kome svidja

bakice bakice koliko je sati - postoji "bakica" koju se ispituje koliko je sati i natjecatelji, uglavnom pita se bakicu koliko je sati pa ona odgovara, ono kaj odgovori takve korake moras napraviti. ko prvi do bakice on je pobjednik
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 09:22   #64
U potrazi da uz svoje dvoje kikaca zabavim jos dvadeset na molu na moru naisla sam na ovaj forum. Neceg se sjecam a nesto ste me vi podsjetili.
Mi smo jos imali Pero zove Juru. Ja sam npr pero a netko je Jura i svi ostali su brojevi znaci ako nas je 7 onda je jos netko broj jedan, dva, tri, cetiri i per. I onda ja krecem Pero zove dva. A svi idu sa rukama na peru pljesak, na zove lupimo pp natkoljenicama i na dva pucketamo prstima. Pa dalje Dva zove 5, 5 zove Juru.....i ko fula ili se nejavi na vrijeme ispada.
Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 13:52   #65
Neki dan dica u kvartu igraju na lastik,
bili mi je i fora i tuzno i cudno ih slusat
kako odbrojavaju:

Oo-limpi-ja-de,
Vruce cokolade!


Mislim se, a sta se desilo s Titom??
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 08:07   #66
Školica tj copek. Imali smo pred školom veliku popločenu parcelu, bile su ploče i razmak između, pa smo s jednom nogom gurali mali kamen, i ako je zapeo između ili izašao van - ispali bi iz igre.
Box Car Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 19:13   #67
Quote:
Urbanna kaže: Pogledaj post
Recite vi što hoćete, to je bilo igranje, i ne bi to mijenjali ni za jedan Play Station.. nema šanse...
Ajme, bilo smo djeca ulice, stalno vani, samo spavaš, jedeš, kupaš se i igraš. Zavljačiš se, penješ, prljaš....ma sve.. a ne današnja.... svi doma pred kompom i telkom, van ne izlaze... i da..... imam sto i jedan ožiljak... role...iliti rošule tada
Slazem se
To su bila vremena!
Dodjem na brzinu jesti i bris vani..
Mama meu ulici ljeti pustala da se igramo do neko doba..
Kad se snraci zmirice i vrisak..
Pa care care,gumi,drvene narijw,mame i tate,rata..
Drzava grad selo,iks i oks :-)
Pa serif i kauboja..
Ja sam voljela najvise karte,monopol i s klikerima,te čovječe ne ljuti se :-)
To igrami dan danas :-)

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.