Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2010., 18:04   #21
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ok, kužimo se.



Ako odgovorim na ovo i Tyndallu će početi titrati žilica u sljepoočnici.

:kelji flaster na usta i napušta temu:
Tyndall bi se trebala malko opustiti, nekak žena sve previše k srcu prima
Ovo bi trebao biti jedan od najljepših foruma na forum.hr, tako da mi je ova napetost tak glupa i jednostavno izbjegavam ovaj forum.
Bojim se bilo što napisati, posebno na ovu temu, da ne bi bila preburno i krivo shvaćena.
Olabavite malko curke, jer odbija ljude, evidento.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 18:52   #22
Quote:
pia2 kaže: Pogledaj post
ma. nije bitno, očito ne spadamo pod ovu temu...
Pia, naravno da spadate.
Pitala si o standardu i dobila si odgovor.

Inače, opće je poznata stvar da vlasnici terijera nisu namirnija i najmiroljubivija čeljad pa znamo biti jako teški za komunikaciju
Slobodno tipkaj s nama i pitaj što god te zanima.
Iako smo poprilično, ajmo reći - neobične naravi, svakako ćemo ti pomoći sa svime što znamo.


Inače, brijem da nam je ovo rekortd - manje od 10 postova trebalo je za razilaženje u mišljenjima i postizanje barem jednog uvrijeđenog sugovornika
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 13:06   #23
Eej svima

Jel dolazi koji jorkić na izložbu peseka na Zagrebačkom velesajmu, 26, 27 i 28.2 ?
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 16:50   #24
Za subotu je prijavljeno 9 pasa (ring 1), a 7 jorkića je prijavljeno za nedjelju (ring 4)
Više informacija o izložbi imaš na link
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 19:11   #25
Hvala puno, za ove izložbene peseka sam vidjela na HKS-ovoj stranici, ali zanima me dali će možda doći koji još posjetitelji sa svojim jorkićima?
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 02:42   #26
Pozdrav svima starim znancima a i ovima novima
Auuu naslov topica već izaziva strah. Nema priče - samo činjenice, kratak odgovor i bjež doma. Kruto je to - pogotovo za nas ljubitelje ove "svadljive" pasmine
Evo za početak imam 3 yorkija od kojih je prvi Kiki (van standarda 5 kila) - uskoro navršava 16 godina. Tek gledajući slike unatrag nekoliko godina vidim koliko se promijenio. Pravi terijer, prgav, svadljiv....pretvorio se u pravu bebicu. Puno više spava. Jedina briga su mu pišanje i kakanje i naravno da mu je trbuh pun Što se tiče igre za to je zadužena najmlađa Lotte koja ga jednom dnevno razveseli svojim zvonkim lajanje i zvanjem na igru....koja u prosjeku traje 5 min i šlus. Daje na znanje da mu je to čisto dosta kao dnevna doza aktivnosti. Zatim ima šaltanje....ujutro provodi spavanje na mjestima gdje u stanu ima najviše sunca - grijanja radi umornih mu kostiju, zatim jastuk prvi, drugi....tepih i ispod stola kad mu totalno svi počnemo ići na živce.
Bilo je tu koncem prošle godine isto teških trenutaka kad sam razmišljala čak i o uspavljivanju. Teški problemi sa kralježnicom.....pa isto krvavi proljevi. Nije si uopće dao blizu. Plakao je tj. cvilio puno, no to smo nekako sanirali ljekovima, vitaminima i inekcijama kad je bilo najteže. Ajde za sada se izvukao. Još uvijek potrči za kakvom slatkom kujom, no isto tako "tvrd za vuhima"....slabije čuje (vid je ok) - privilegija zbog starosti On je moja prva ljubav i pas za laganini šetnjice po kvartu

Naše drugo yorkie zlato je Puppa - tri godine. Moja mala ljepotica (dugo težine 1,6 no nakon sterilizacije 2 kg) i dama. Ne bi ta izašla van ako nisu vremenski uvjeti zadovoljeni (sunce i toplina) nema šanse. Glavno obilježje - voli se samo ljubakati i nakon sterilizacije laje na svako zvono i čudan šum s druge strane ulaznih vrata; ne zna što je povodnik, no ne možeš ju izgubiti sve da hoćeš - uvijek je iza guzice (moje he he) i ne voli baš druge pse (ustvari boji ih se, pa laje na njih). Ona je moj pas za odlazak na kavice s frendicama. Voli biti lijepa i uređena - pravo žensko čeljade i naravno majka naše 3.yorkice
Lotte - terijerka u pravom smislu u ponedjeljak će navršiti godinu dana težine 2,52 kg (digitalna vaga) naravno veća od svoje majčice ali i dominantna ženska u domaćem okruženju. Vani se upucava i umiljava svima...ljudima i psima, čak i ježevima na Kikijevo zaprepaštenje (kaže da ju nije tako učio). Lovački nagon? Isključivo na ptice i muhe u zraku i naravno ruke skrivene ispod pokrivača Neuredna do boli. Mašnica joj je uredna ravno 5 min nakon češljanja, nakon toga piši kući propalo je! Najveći požderuh u čoporu i u svemu mora biti prva....u izlasku iz stana, pri jelu, pri oblačenju, pri maženju, osim kod kupanja i češljanja
Uz ovo troje, a i dosta vremena provedenog na forumima....mislim da dosta znamo o pasmini (ne nismo najpametniji, to ostavljamo uzgajivačima he he he)

Dosta smo se zašprehavali pozdrav svim yorkoljupcima poznatima i nepoznatima
paluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 14:16   #27
evo ja sam nova ovdje-ponosni sam vlasnik male Yorkice stare 3 mjeseca.
Naš problem su spuštene uši-naime ljepljene su i brijane kod uzgajivača.
Kod nas su pale što znam da je česti slučaj-no kad sam joj vrlo nježno poljepila uheka medicinskim bijelim flasterom-jedno uho se podiglo, drugo palo.
Sada se jadna toliko grebe po tom mjestu da si je uheko iskrvarila.
Vet nam je rekao da mažemo dječjim puderom i ukratko kako joj pomoći, a da joj ne stvaramo probleme s tim nesretnim ljepljenjem.
voila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 15:57   #28
Quote:
voila kaže: Pogledaj post
evo ja sam nova ovdje-ponosni sam vlasnik male Yorkice stare 3 mjeseca.
Naš problem su spuštene uši-naime ljepljene su i brijane kod uzgajivača.
Kod nas su pale što znam da je česti slučaj-no kad sam joj vrlo nježno poljepila uheka medicinskim bijelim flasterom-jedno uho se podiglo, drugo palo.
Sada se jadna toliko grebe po tom mjestu da si je uheko iskrvarila.
Vet nam je rekao da mažemo dječjim puderom i ukratko kako joj pomoći, a da joj ne stvaramo probleme s tim nesretnim ljepljenjem.
Ja sam svojoj beštiji uši keljila onom pik trakom. Nije jako ljepljiva i ne ostavlja trag na koži.
U svako uho staviš malo vate i oko toga omotaš traku. Uši nisam povezivala jedno na drugo jer ju je to smetalo. U ovoj kombinaciji pik traka+vata, uho je suho, lagano i nije jako fiksirano pa ga pas bolje podnosi.
Uha su se bez problema digla nakon dva dana.
Budući da je tvoja malena izgrebala uho, pričekaj da se to smiri pa onda možeš ponovo keljiti.
Nažalost, nema drugog načina da joj digneš uha (doduše, nekim jorkićima se uha dignu sama, no to ovisi o uhu tj.radi li se o debelom ili tankom uhu te o stanju hrskavice)
Kad krene mijenjati zube, uha joj ponovo mogu pasti pa onda opet treba ponoviti cijelu proceduru.



Palunaaaa
Ajme kako si me razveselila. Ljubi mi onu moju malu beštijicu.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 12:28   #29
Thumbs up

Puno hvala na pomoći-pik trake imam ko u priči od zadnjeg renoviranja stana.
Znači -u svako uho vate, pa fiksiram s pik trakom i ne povezujme uha zajedno(što i moju živcira do besvjesti)!
voila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 13:45   #30
Frio :)

Hehe tri mala predivna jorkića, divno

Također imam jorkića, muškog, zove se Frio, star je 1 god i 6 mj i ima 2,30 kg.
Predivan je, na njemu prevladava crna dlaka, sa bakrenom bojicom po nogicama, i glavici, ima nešto dužu dlaku, ne šišam ga skroz na kratko.

Bio je tako mali kad sam ga dobila, imao je 2 mj i manje od 500 grama, išla sam čak u Viroviticu po njega, taj dan ću zaista pamtiti, i uistinu mogu reći jedan od najsretnijih dana u mom životu, to malo stvorenje me učinilo tolko sretnom, neizmjerno ga volim
Frio mi je prvi pas, i inače sam puno voljela životinje, i puno sam nagovarala svoje da si uzmemo jednog malog peseka, dugo mi je trebalo, ali napokon sam ih uspjela nagovoriti
U početku, moji su bili dosta skeptični, i ne oduševljeni, tata je bio za, moja majka ne, nije mu se htjela čak ni približavati previše, ali nakon nekog kraćeg vremena, Frio je postao miljenik svih nas, moji koji su inače veliki čistunci i ne vole prljavštinu, dosta su ajmo reć picajzle, dovoljno je da kažem da Frio sada spava sa njima u krevetu, ljube ga, maze, paze, doslovno obožavaju.
Inače sam voljela životinje, ali nisam mislila da ga mogu tako puno zavoljeti

Bilo je i malih problema sa Friom, svaki sam proživjela kao da se meni događa i više od toga, naime morali smo ići na operaciju vađenja zubića jer mu nije otpao mliječni, operacija je trajala 30 min, meni vječnost, ali hvala Bogu to je dobro prošlo.
Bilo mu je dva puta loše, bio je bezvoljan, tužan, nije htio papati ni piti vodice, bojala sam se piroplazmoze, ali hvala Bogu i to je bila lažna uzbuna, bio je drugi dan bolje.
I jednom se igrao na krevetu, i pao sa njega, počeo šepati, to je bilo grozno, trajalo mu je neko vrijeme, vodila sam ga vetu, rekao je da će nogicu trebati operirati, bila sam van sebe, dobio je injekcije, ali 2,3 dana nakon njih bio mi je bolje, normalno je hodao, trčao, normalno mi se ponašao, hvala Bogu i za to.

Ali bez obzira na sve te male brigice, on meni donosi više veselja nego što sam mogla zamisliti
Veseli je, zaigrani, voli papati, obožava keksiće svoje.
Živim u kvartu u kojem nažalost ima jako malo malih pasmina, jorkića uopće nema, i malo mi se druži sa drugim pesekima, među velike pse ga se bojim pustiti, znam da bi se neki isto igrali sa njim, ali dovoljno je da dignu šapu na njega ozlijedit će mi ga, i to nikako nedam, malo im dam da se pošnjofaju i to je to.
Voljela bi da se druži i sa pesekima svoje vrste, ako se slučajno Vi jorkoljupci negdje okupljate ili družite sa manjim pasminama, voljela bi Vam se pridružiti, možda ne na svakodnevnoj bazi, ali koliko to bude moguće, pogotovo sad kad dolaze topliji dani

I da btw što se tiče ljepljenja ušiju, mom Friaču se nisu podigle uši, a ja nisam znala da se uha moraju ljepiti, kao što rekoh Frio mi je prvi pesek, malo toga sam znala, žao mi je što se više nisam raspitala o pasmini, iako slatki je on meni i sa spuštenim uhima, al vjerojatno bi bio ljepši da su mu uha gore..

Hehe malo sam se raspisala, ali eo voljela bi uz ovo prethodno navedeno i malo od svih Vas saznati o toj predivnoj pasmini!

Pusa svima!
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 15:58   #31
Mi smo imali kokera koji je doživio svojih lijepih 17 godina i rekli smo nikad više.
Bilo je to zbog gubitka gotovo člana obitelji.
No nije potrajalo dugo, jer jednom kad naučiš živjeti s psom uvijek tražiš izliku da nabaviš drugog.
Odluka je pala da ćemo sada malo pametnije nabavljati psa-da ne pušta dlaku, da nije zahtjevan za prostor kako u stanu, tako u autu, da ne bježi za kujama...
I tako smo kupili predivnu ženkicu Yorkija.
Namjeravamo je sterilizirati, pa me sad zanimaju iskustva-kada to napraviti s tako malim psom, gdje se provjereno obavlja ajmo reći rutinska operacija-ali opet uz moguće komplikacije, da li pustiti prvo tjeranje ili ne čekati.
U svakom slučaju-koliko god štitili vlastiti komoditet, toliko moramo priznati da je Yorki pravi mali pas u tijelu igračkice i pruža veliku sreću svojim vlasnicima kao i svaki pripadnik psećega svijeta-govorim to iz vlastitog iskustva.
voila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 16:35   #32
Quote:
voila kaže: Pogledaj post
Namjeravamo je sterilizirati, pa me sad zanimaju iskustva-kada to napraviti s tako malim psom, gdje se provjereno obavlja ajmo reći rutinska operacija-ali opet uz moguće komplikacije, da li pustiti prvo tjeranje ili ne čekati.
I mi imamo curu i sterilizirali smo je sa 6 mjeseci, znači prije prvog tjeranja.
Operaciju smo obavili u Vet Pointu kod Ćirića koji je izvrstan veterinar i svakako ga preporučujem.
Ovdje imaš cijeli topic o sterilizaciji pa se možeš detaljnije informirati.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 17:49   #33
Tupelo- ma i ti mene ženo razveseli ono sto posto. Razmišljala sam si ono...ma sigurno je tu negdje na forumu.hr samo treba malo potražiti. Ma baš mi je drago da smo se opet srele.
The Tea - čitam...imaš znači yorkija reda veličine ko i ova moja prasica Lotte. Baš bi si bili par za igru
Drago mi je da je malički zdrav te da nije trebao na operaciju nogice. Što se tiče mliječnih zubića to je nažalost kod svih malih pasmina česta pojava i dobro je da ste išli to kod veta vaditi.
Moja Puppa je imala taj problem isto, no Lotte hvala dragom bogu sve onako školski izmjenila. Vidim da si tražila društvo za odlazak na ZV izložbu. Moje Yorkie frendice i ja nekako baš i nismo za to da se naši psići vode tamo jer tolika je buka i lavež, tako da smo često znali vidjeti isto tako ponosne vlasnike kako u rukama drže svoje male ljubilice, a oni se tresli ko prut. To im je nekako bio šok, pa svoje uglavnom ne vodim na takva događanja.
Ubuduće ako ćeš htjeti (a nadam se da ćemo se na nekom od druženja upoznati) možemo se nać....popiti kavicu....pogledat što ima na izložbi...kupit koju mašnicu ili kakav dobar šampončić i to je to. Ti opuštenija, a tvoje doma zlato te čeka bez dodatnog stresa koji je u tim okruženjima prisutan.

Voila - vidim Tupelo ti je rekla sve što trebaš za uheka svoje male curice. Eto to je poanta ovih foruma, naučiš puno, a i ak si volja upoznaš isto tako ponosne vlasnike isto tako ponosnih, sad bi Tupelo rekla -zajebanih )) Yorkija. Što se ušiju tiče, od moje frendice Saše (Tupelo ju isto zna) yorkica Maša isto ima spuštene uši jer kad je bila mala nije znala da se to treba lijepiti kod Yorkija ali ona nam je i sa tako spuštenim uhekima prekrasan, posebno umiljati psić.
Sterilizaciju Puppe smo obavili odmah nakon prvog okota. Ona je sitna mala pišulja pa ju zaista više nisam željela zamarati majčinstvom. I mislim da mi je zahvalna jer joj njena kćer Lotte ide na živce E da to sve smo obavili u vet.ambulanti "Buba" koji su to obavili stvarno vrlo profesionalno. Svaka im čast!
paluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 15:25   #34
Quote:
paluna kaže: Pogledaj post
The Tea - čitam...imaš znači yorkija reda veličine ko i ova moja prasica Lotte. Baš bi si bili par za igru
Drago mi je da je malički zdrav te da nije trebao na operaciju nogice. Što se tiče mliječnih zubića to je nažalost kod svih malih pasmina česta pojava i dobro je da ste išli to kod veta vaditi.
Moja Puppa je imala taj problem isto, no Lotte hvala dragom bogu sve onako školski izmjenila. Vidim da si tražila društvo za odlazak na ZV izložbu. Moje Yorkie frendice i ja nekako baš i nismo za to da se naši psići vode tamo jer tolika je buka i lavež, tako da smo često znali vidjeti isto tako ponosne vlasnike kako u rukama drže svoje male ljubilice, a oni se tresli ko prut. To im je nekako bio šok, pa svoje uglavnom ne vodim na takva događanja.
Ubuduće ako ćeš htjeti (a nadam se da ćemo se na nekom od druženja upoznati) možemo se nać....popiti kavicu....pogledat što ima na izložbi...kupit koju mašnicu ili kakav dobar šampončić i to je to. Ti opuštenija, a tvoje doma zlato te čeka bez dodatnog stresa koji je u tim okruženjima prisutan.
Hehe idealan par ha Da, zbavili smo vađenje zubića, iako ja sam se jako bojala, anestezije najviše, bojala sam se kako će ju to malo stvorenje od 2 kg podnjet, 30 min operacije - meni vječnost, ali ponavljam opet, hvala Bogu, dobro je prošlo
Da, slažem se u vezi izložbe, bila sam na ovoj izložbi na Velesajmu, nisam Fria vodila, i drago mi je da nisam, to mi je prva izložba pasa, razočarana sam, vjerojatno sam i previše očekivala, toliko mi je žao tih peseka tamo, čast iznimkama, ali dosta pasa vlasnici su trpali u kaveze jedva njihove veličine, nisu mogli ni sjediti u njima, čak i po dva psa u jednom kavezu, peseki u malo većim kavezima kakaju u njima, vlasnici to ne kupe, pa pesek mu legne u to, a vlasnici sjede u kafiću, ma mislim grozno..
Pisala sam o ovome i u temi Izložba pasa, jako mi je žao jorkija isto, po par sati moraju mirno stajati dok ih vlasnice peglaju?, užas, stalno češljaju, grozno, jako mi je je žao, ja si ne mogu zamisliti da to priuštim svome Friu, ponavljam čast iznimkama, bila je recimo jedna cura sa jorkijem, stalno ga je ljubila, pazila, mazila, držala u rukama, njoj svaka čast, ali ostali

Hehe da da, ja sam definitivno za, može i kavica, i druženje naših peseka, moj Frio bi bio oduševljen naravno kad budeš mogla i imala priliku
Ja sam inače sa Trešnjevke, ali često sam u Novom Zg-u, posebno Trnsko, ne znam kolko ste vi daleko?

Kissić
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 09:56   #35
Samo da se javim starim i novim znancima, ljubiteljima jorkija, administratorima, moderatorima, a i vlasniku foruma .
Shvatila sam da sam ovdje zapravo doma i drag mi je ovaj forum. Iako neću više chatati ( obožavam chatanje Mea culpa).
Moja jorki ekipa vas pozdravlja. Svi su na broju i dobro su.
Što se tiče razlike u izgledu jorkija, već sam davno primjetila velike razlike, sasvim neovisno o tome imaju li rodovnice ili ne.
__________________
Saša
S@ša is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 20:24   #36
Evo nas i kod vas samo ste mi nekako jako tihi pa ne mogu ja kao novi član laprdati, jel tako Tupelo ??? Za početak ću Vas sve lijepo pozdraviti u nadi lijepog čavrljanja (što baš u yorki topicima nije izvedivo) čast iznimkama Inače imam dve yorkice ,pardon ispravak netočnog navoda ,ja imam svoju yorkicu Nany od 4 god. a moja kćer ima njenu tromjesećnu kćer Nuku.Eto toliko za početak a sad malo Vi
nany 0202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 16:44   #37
nova mama

evo da se i ja pridružim - prije tjedan dana je stigla moja nova beba kiki lola, nakon nikad prežaljene lulu.
lulu je jorkica od frendice koju sam čuvala godinu dana i toliko se vezala za nju da sam stalno cmizdrila kako želim i ja svog jorkšira pa je društvo skupilo lovu i kupilo psa samo da umuknem...
kiki lola je predivna i pametnica, ima 3 mjeseca i 4 dana, i ne mogu vjerovat da je (naravno, uz pomoć gimborn keksića) već naučila pišiti i kakati isključivo na pelenicu!!!
i jedva čekam da primimo još i ova dva cjjepiva i idemo se igrat van...
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 18:57   #38
Quote:
Elle.Woods kaže: Pogledaj post
evo da se i ja pridružim - prije tjedan dana je stigla moja nova beba kiki lola, nakon nikad prežaljene lulu.
lulu je jorkica od frendice koju sam čuvala godinu dana i toliko se vezala za nju da sam stalno cmizdrila kako želim i ja svog jorkšira pa je društvo skupilo lovu i kupilo psa samo da umuknem...
kiki lola je predivna i pametnica, ima 3 mjeseca i 4 dana, i ne mogu vjerovat da je (naravno, uz pomoć gimborn keksića) već naučila pišiti i kakati isključivo na pelenicu!!!
i jedva čekam da primimo još i ova dva cjjepiva i idemo se igrat van...
Ajoj jako lijepo, stvarno si izabrala predivnu i pametnu pasminu
A mišica mala, uživaj u njoj dok je tako mala, ja sam stalno ičekivala kad će moj Frio narasti da vidim kolki će mi biti, hehe
On je u početku svagdje piškio, i u kući po podu, par puta čak i na kauču, ali brzo se naučio, brzo to vrijeme prođe, a stvarno su jako pametni, ne treba im puno
Još samo malo pa će se i ona veseliti vani po livadicama
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 21:58   #39
gdje se može najavit leglo?
kaya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 15:20   #40
Pozdrav.. ja sam friška vlasnica 4mj. bebača Yorkia..Mjesec dana je kod nas i do prošlog vikenda sve je bilo super. Pas je bio razigran,društven, jakoo aktivan( uopće nije htio spavati, preko dana, ako je netko od ukučana na nogama i ako se ima kome motat pod nogama)Ugl. Prošli vikend doživio je 2"nekakav" napadaj. Doslovno je kolabirao u pola sata. Bili smo u šetnji bio je vesel sve super i u vožnji doma odjednom je počeo jako cviliti, povračati, popiškio se u autu(iako je sve obavio10min prije ), dezorjentirano je hodao i padao sa nogu. Odmah sam krenula veterinaru..Kada smo iz trećeg pokušaja!! pronašli veterinara ,dežurnog nedjeljom, koji nam je htio pomoći( to je priča za sebe), pas je već bio malaksav, pala mu je temperatura na 37 i imao je slabe otkucaje srca. Veterinar nam je dao crne prognoze ali mišić se nakon noći na intenzivnoj i litara infuzije oporavio...bolje rečeno oporavlja se! Samo spava i jede( što je vjerujem normalno nakon takve epizode).
Krv je ok, dr. misli da mu je pao šečer i da je to izazvalo šok...ne želi raditi daljnje pretrage dok životinjica ne dođe malo sebi...
Ugl zanima me jel netko imao slična iskustva sa štencima, našao se u sličnoj situaciji?
Normalno jede,obavlja nuždu uredno.... dosada je jeo suhu hranu Royal Canin junior 33, 3 puta dnevno..Sada smo mu razbili hranjenje na 4-5 obroka..
martiani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.