Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2008., 15:58   #41
Ma nisam bila previše nagnuta natrag, ti padovi su bili kad sam pokušavala ne rolat u čučečem položaju nego se pomalo ispravljat nekam:P
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:01   #42
Ok pogledala sam link. I službeno me sram. Sram me da ta klinka rola bolje od mene! O kočenju da ne pričam! Sad sam razjarena, role su nadrapale
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:11   #43
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Eeee....to to, Medo, samo tako! Hvala! Aha, vidiš, ja griješim jer dok kočim sam ravna ko stup, znala sam da nešto ne valja s položajem tijela. Dakle treba savit koljena dosta i nagnut se za naprijed.
Ali šta ako okinem na nos?
ja se sad išla rolat po sobi da vidim kak kočim
ugl tako nekako kao na tom linku, samo što se ja ne naginjem toliko, koljena su blago savinuta i tu nogu s kojom kočim stavim ispred druge. al meni to nije uopće problem, mogu bit i uspravna, i kočit rolom, predugo se rolam, pa sam navikla.

a okrećem se tak da se samo zaokrenem oko svoje osi, na mjestu, nikud ne skrećem, al ne znam kak da to objasnim
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:17   #44
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
ja se sad išla rolat po sobi da vidim kak kočim
ugl tako nekako kao na tom linku, samo što se ja ne naginjem toliko, koljena su blago savinuta i tu nogu s kojom kočim stavim ispred druge. al meni to nije uopće problem, mogu bit i uspravna, i kočit rolom, predugo se rolam, pa sam navikla.

a okrećem se tak da se samo zaokrenem oko svoje osi, na mjestu, nikud ne skrećem, al ne znam kak da to objasnim
Ovak?

Ja kocim rolom, lakse mi je tak i ucinkovitije je.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:24   #45
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Eeee....to to, Medo, samo tako! Hvala! Aha, vidiš, ja griješim jer dok kočim sam ravna ko stup, znala sam da nešto ne valja s položajem tijela. Dakle treba savit koljena dosta i nagnut se za naprijed.
Ali šta ako okinem na nos?
Ne mres na nos, uvijek padas na dlanove. Vjezbajte prilikom spore voznje, nakon kaj dobijete sigurnost stvarno je rijetkost da covjek padne, cak i kada se glupira na rolama, uvijek se nekako na kraju izvuces.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:24   #46
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ovak?

Ja kocim rolom, lakse mi je tak i ucinkovitije je.
e da, tak nekako. ma nije to ništa problem, samo se ne treba bojat.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:25   #47
Nabijate mi komplekse
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:35   #48
E, ovo je za velike momke.

http://www.youtube.com/watch?v=YbFojMGrUoE

Na ovo bih se i ja stepo ko pizda.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:42   #49
a dobro, nećemo sad pretjerivat
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 17:30   #50
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ovak?

Ja kocim rolom, lakse mi je tak i ucinkovitije je.
Uuuu... e, ovo mi je cilj. Ja to mogu, ja to mogu, ja to mogu.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 17:32   #51
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
E, ovo je za velike momke.

http://www.youtube.com/watch?v=YbFojMGrUoE

Na ovo bih se i ja stepo ko pizda.
I kaj on onda napravi s tim rolama? Mislim u kom su mu stanju kotači nakon ovog?

Ova klinka me bacila u bed. mislim, to izgleda tak jednostavno kad ona to, al ja se raspem ko panj.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 17:34   #52
Zaokret

Ovo mi je problem br.2, kad idem sporo, i kad se želim zaokrenut, napravim ogroman luk. A kad idem brže, od inercije pri okretanju se jednostavno razljepim. Zanese me skroz! Nema šanse da ostanem na mjestu, odletim ća... u grmlje npr.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 17:36   #53
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
I kaj on onda napravi s tim rolama? Mislim u kom su mu stanju kotači nakon ovog?
Paa, potrosi ih dosta, da

Quote:
Ova klinka me bacila u bed. mislim, to izgleda tak jednostavno kad ona to, al ja se raspem ko panj.
Treba ti tocno jedan cijeli dan da dostignes njen skill Jedino ako nisi neka skroz čokljava.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 17:39   #54
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Ovo mi je problem br.2, kad idem sporo, i kad se želim zaokrenut, napravim ogroman luk. A kad idem brže, od inercije pri okretanju se jednostavno razljepim. Zanese me skroz! Nema šanse da ostanem na mjestu, odletim ća... u grmlje npr.
Noga preko noge, tako da slajdas sa onom koja ti ostane na tlu.

http://www.youtube.com/watch?v=lfQMJtilOGg

Vidis kako oni slajdaju.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 17:45   #55
Evo, tu imas okretanje i kocenje rolom i tak to.

http://www.youtube.com/watch?v=QOwdlYDXfB0
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 17:52   #56
A evo jedan video za sve koji vole rolanje.

http://www.youtube.com/watch?v=TIYSQcR9m4Q
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 18:00   #57
super
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 18:10   #58
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Evo, tu imas okretanje i kocenje rolom i tak to.

http://www.youtube.com/watch?v=QOwdlYDXfB0
E ovo je ono što bi ja voljela znat. Ovo T kočenje znam, al to pojede pola kotača. To napravim samo ako postoji ozbiljna opasnost da se zabijem u npr. kontejner.

Iskreno, da li vi roleri možete ovo što ova cura tu radi?
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 18:14   #59
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
E ovo je ono što bi ja voljela znat. Ovo T kočenje znam, al to pojede pola kotača. To napravim samo ako postoji ozbiljna opasnost da se zabijem u npr. kontejner.

Iskreno, da li vi roleri možete ovo što ova cura tu radi?
Ne pojede tak puno kotaca. Zapravo, na Jarunu uopce rijetko kocim, tak da su mi kotaci na lijevoj i desnoj nozi isti, iako kocim samo desnom.

Ja mogu sve kaj ona radi, i to je jedino kaj znam od trikova. Dobro, mogu jos i trcat, onak, brzi hokejaski prijelazi s lijeva na desno.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 18:24   #60
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
E ovo je ono što bi ja voljela znat. Ovo T kočenje znam, al to pojede pola kotača. To napravim samo ako postoji ozbiljna opasnost da se zabijem u npr. kontejner.

Iskreno, da li vi roleri možete ovo što ova cura tu radi?
ja ove svoje zadnje role imam nekih 6-7 godina i stvarno se puno rolam i kočim tako, al su mi kotači i dalje super.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.