Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2011., 22:54   #1
Žilavka i žlahtina u srcu slavonije?????

Poštovanje!!!Imam jednu zamisao ,a to je da si posadim mali vinograd kraj kuće.Pošto imam malo hercegovačke krvi,neobično me privlači okus žilavke i žlahtine(koja je s otoka Krka).Zanima me dali bi ta loza davala kvalitetne rezultate(slador,količina.....).Inače živim u Orahovici podno Papuka.Također me zanima gdje mogu kupiti lozne cjepove i po kojoj cijeni.Unaprijed zahvaljujem svima na kvalitetnim informacijama.Poželjne su i preporuke za druge vrste.
kikiriki86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 09:30   #2
Quote:
kikiriki86 kaže: Pogledaj post
Poštovanje!!!Imam jednu zamisao ,a to je da si posadim mali vinograd kraj kuće.Pošto imam malo hercegovačke krvi,neobično me privlači okus žilavke i žlahtine(koja je s otoka Krka).Zanima me dali bi ta loza davala kvalitetne rezultate(slador,količina.....).Inače živim u Orahovici podno Papuka.Također me zanima gdje mogu kupiti lozne cjepove i po kojoj cijeni.Unaprijed zahvaljujem svima na kvalitetnim informacijama.Poželjne su i preporuke za druge vrste.
Stvarno ne vjerujem da bi postgao kvalitetu neku. Ipak i Krk i Hercegovina imaju stotinjak i više sunčanih sati nego ti na kontinentu. Također oni nemaju tak vlažnu klimu i ne gine ti borba s botritisom, pepelnicom i peronosporom. Najvjerovatnije bi dobio neko osrednje gemišt vino s kojim bi se namučio sa zaštitom. Također te sorte nisu ni preporučene za tvoju vinarsku regiju.

Drž se ti graševine, i burgundaca radije!
__________________
virtually indestructible under normal use
parametar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 09:42   #3
Za graševinu sam čuo,ali za burgundaca nisam!Ako je već tako gdje najjeftinije mogu naći sadnice tih sorata i frankovke htio bih imati i crno vino,može još preporuka i za neku crnu lozu.Mogu savjeti i za razmak u redovima.Čitao sam da razmak u redoivima ovisi o vrsti mehanizacije.Ja imam hodnu sa frezom na pogonskim točkovima,moztornu špricu,škare i dobru MOTIKU.heheh
kikiriki86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 09:40   #4
Burgundci su neki naš naziv za sorte iz Francuske(pokrajina Burgundija).
Sivi pinot, bijeli pinot, chardonnay .

Od crnih preporuča zweigelt, frankovku i ako možeš nabaviti merlot.

Ako imaš frezu, red od reda stavi na 1,8 m.
Međuredni razmak ako ideš na jednostruki uzgoj stavi na 80 cm trs od trsa, 1,20 za dvokraki uzgoj.
__________________
virtually indestructible under normal use
parametar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:06   #5
Pozdrav,

parametar ti je više manje sve lijepo objasnio. Moj ti je dodatak samo da svaka regija u Hrvatskoj ima svoje zakonom određene sorte koje se smiju saditi. Svaka regija ima svoje preporučene i privremeno dopuštene sorte (to su one koje su sličnim primjerima kao što je tvoj unešene u regiju, a po svemu se ne bi trebale tu nalazi, te se one dopuštaju dok su u rodu, ali se ne sade). http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/313420.html

Hrvatsko vinogorje se dijeli na kontinentalnu i primorsku regiju, dok se te dvije regije dalje dijele na podregije, a podregije dalje u vinogorje (možemo ić dalje sve do lokaliteta, npr dingač). http://www.vinopedia.hr/wiki/index.p...je_i_vinogorja

Ti se nalaziš u kontinentalnoj regiji, podregiji Slavonija u vinogorju Orahovica-Slatina. Za tvoju regiju je najkarakterističnije naše najraširenije bijelo vino graševina (još su tu i razni pinoti, rizlinzi, prema Dunavi i traminac) a od crnog frankovka (u manjoj mjeri njen "rođak" zweigelt, pa cabernet sauvignon i merlot inducirane sorte, kao i ostatku Hrvatske dobro rađaju i daju "fino vino", te piont crni). Ovo su vinske sorte, dok za stolne sorte postoji sličan pravilnik. Dakle, pri podizanju vinograda, ma koliko malog moraš pazit da sadih preporučene sorte. Na taj način si siguran da stavljaš sortu koja prilagođena na tvoje podneblje i klimatke i pedološke uvjete, te uz mnogo rada (i malo sreće) imaš sve preduvijete da dobiješ kvalitetno vino. Osim toga, takve sadnice lako nabaviš (poljoapoteka, rasadnik, a možda imate i neku vrstu poljop. zadruge koja se bavi takvim poslom), a vjerojatnost je da možeš dobiti i nekakv poticaj (od općine, ministarstva..).

Šta se tiče sadnje u potpunosti se slažem s kolegom parametrom. U tvojim uvijetima ja bi išao manjim brojm trseva (veći unutarredni razmak kako je preporučio parametar i dvokraki guyot/dvokrak kao uzgojni oblik), a stavio bi frankovku jer ju volim

Zadnje uređivanje tripice : 25.02.2011. at 19:21.
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 10:13   #6
Hvala vam puno na informacijama.Ovakav je plan.
Prvo bih prekopao tlo s bagerom na dubinu od 1do1.2m.
Potanjurao.
Posadio bih na razmak od 1.2m između cjepova i 1.8m između redova.
Kasnije bih kada vinograd dođe do nekoga uroda podsađivao bih na razmak od 60cm i imao bih na lozi maksimalno 3 kg grožđa radi kvalitete.
Sortu ću kasnije odlučiti .dvoumim se između čiste graševine ili frankovke
ili da miksam znači od bjelog:chardonay,graševina i zeleni silvanac
a crno bih miksao frankovku i zweigelt
Zato jer ako sam dobro shvatio različite sorte se i drugačije ponašaju u istim uvjetima,tako da kada mi se jedna sorta razboli uvijek bih stigao spasiti drugu.
Dakle teško bi se poklopilo da mi ni jedna sorta ne uspije.Uvijek bih imao kvalitetnog vina.Naravno uz kvalitetno podrumarenje.
kikiriki86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:44   #7
Quote:
kikiriki86 kaže: Pogledaj post

ili da miksam znači od bjelog:chardonay,graševina i zeleni silvanac
a crno bih miksao frankovku i zweigelt
i dobro si izabrao za taj kraj. mix cvajgelta i frankovke ti neće nešto previše značiti jer su dosta slični. koliko trsova misliš staviti? pitam jer ako ne bi bilo nešto previše, onda smanji broj sorti. graševina ti je super jer je možeš miješati sa svime i svačime ako se odlučiš na mješung.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 21:27   #8
Quote:
kikiriki86 kaže: Pogledaj post
Hvala vam puno na informacijama.Ovakav je plan.
Prvo bih prekopao tlo s bagerom na dubinu od 1do1.2m.
Potanjurao.
Posadio bih na razmak od 1.2m između cjepova i 1.8m između redova.
Kasnije bih kada vinograd dođe do nekoga uroda podsađivao bih na razmak od 60cm i imao bih na lozi maksimalno 3 kg grožđa radi kvalitete.
Sortu ću kasnije odlučiti .dvoumim se između čiste graševine ili frankovke
ili da miksam znači od bjelog:chardonay,graševina i zeleni silvanac
a crno bih miksao frankovku i zweigelt
Zato jer ako sam dobro shvatio različite sorte se i drugačije ponašaju u istim uvjetima,tako da kada mi se jedna sorta razboli uvijek bih stigao spasiti drugu.
Dakle teško bi se poklopilo da mi ni jedna sorta ne uspije.Uvijek bih imao kvalitetnog vina.Naravno uz kvalitetno podrumarenje.
Osnovna priprema tla ti je u redu. Razmak između redova isto, tj. prilagodi si ga stroju s kojim ćeš obrađivat (recimo 20,30cm širi od stroja). Razmak unutar reda (1,2m) ti je također ok, ali naknadno (ako sam dobro shvatio stavio bi dodatne, a ne vadio trse) stavljat trseve između (znači smanjivat unutarredni razmak za 1,2m za 0,6m) ti nema nikakvog smisla. Sam razmak ti je premali ne samo za dvokrak (http://www.bothy-vineyard.co.uk/images/guyot.gif), nego i za jednokrak (http://www.lettereadioealluomo.com/P...te_Guyot_5.JPG). Dakle u tom slučaju imao bi pregusto posađen vinograd, nebi mogao formirati uzgojni oblik, te de facto nemaš vinograd, nego hrpetinu posađenih trsova.

Jednokrak se obično uzima kao uzgojni oblik na lošim terenima (npr. u Primorju i Dalmaciji di je škrta zemlja), a i tada je minimalni razmak unutar reda 0,8m). Drugi razlog za uzimanje jednokraka kao uzgojnog obilka je veća kvaliteta grožđa, a i sam nasad je dugovječniji (trs se kroz godine manje iscrpi). Također manje je lisne mase, te je vinograd prozračniji, a time i manje podložan bolestima (manje vlage u kišnim periodima). Uslučaju da sadiš frankovku imat ćeš i veću količinu polifenola i viši alkohol, šta nadalje znači i kvalitenije crno vino. Btw. ako se odlučiš na jednokrak prinos po trsu ti je cca 1,5kg, a ako se odlučiš na dvokrak cca 3kg. Svaki veći prinos znači i lošija kvaliteta grožda (manji slador....), dakle i lošije vino.

Ako se odlučiš za jednokrak imat ćeš cca 80% više trseva (npr. na 100 trseva u dvokračnom sistemu na istoj parceli imao bi 180 trseva u jednokračnom uzgoju) to znači i veće ulaganje u startu zbog broja trseva, kolaca, pa i više posla kasnije (rezidba, vezanje...), a prinos ti je 20% manji. Procjeni sam dali bi kao hobi vinogradar rađe išao na malo manji prinos, više rada, al potencijalno kvalitetnije vino.

Slažem se razlika između frankovke i zweigelta, kao i između graševine i rizlinga je minimalna. Osobno, ako bi sadio crno stavio bi frankovku, a ako bi stavio bijelo to bi bila graševina, jer su to dvije najbolje prilagođene sorte u tvom podneblju, a osobno su mi i obije sorte po guštu. Al naravno, ako i mixaš nisi pogriješio, dapače neka od najboljih vina su blendovi (cuvee).
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:09   #9
Nepotrebno je prekopavat zemlju tak duboko. (1-1,2 m) Može se dogoditi da digneš mrtvicu u gornji sloj i da si zezneš tlo i strukturu tla. Maximalno 7o cm preori (rigolanje ili podrivanje).
Prije toga zagnoji sa stajnjakom prezrelim. Ako ti je tlo kiselo dodaj vapno za neutralizaciju. Možeš prema preporuci kojeg laboratorija (križevci recimo.). Pošto to budeš imal doma i manja količina ne treba ti analiza. ali zagnoji svakako.
Nebuloza je podsađivati na gušći uzgoj. Ili odmah na jednostruki ili odmah na dvostruki uzgoj idi.

Koje sorte budeš sadil je tvoja odluka, pazi si na dekade dozrijevanja. Tipa portugizac i frankovka su skoro mjesec dana razlike, kao i npr. chardonnay i graševina.

pozdrav vinogradarima na ovom forumu.
__________________
virtually indestructible under normal use
parametar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 23:57   #10
Ovako ljudi uzevši u obzir sve što ste mi rekli(a iz iščitanog vidim da niste neznalice)Ipak bih se odlučio za razmak od 1,6. pa kasnije podsađivao na 0,8m.Volim i kvalitetnija vina,ali naravno težim uvjek nečemu boljem.Tak da ipak idem na vrhunsko vino!!!!Nije mi problem više raditi.
Naravno uz dobro podrumarenje.Kad i ako mi sve uspije zvati ću vas na vincekovo preko foruma na feštu ili nekek nekim putem da probate šta sam napravio.
Sorte sam definitivno odlučio.
Crno:Frankovka i Zweigelt pola pola
Bjelo:Graševina i malo manje rizlinga
Malo me pati dubina oranja.
Kod mene je vruhunska zemlja crnica tak da mislim da zbilja nema potrebe za tak dubokim oranjem.Ako je u pitanju voda imam bunar i navodnjavanje u bašči tak da sam isto mislio napraviti s vinogradom.
kikiriki86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 00:41   #11
Quote:
kikiriki86 kaže: Pogledaj post
Ovako ljudi uzevši u obzir sve što ste mi rekli(a iz iščitanog vidim da niste neznalice)Ipak bih se odlučio za razmak od 1,6. pa kasnije podsađivao na 0,8m.Volim i kvalitetnija vina,ali naravno težim uvjek nečemu boljem.Tak da ipak idem na vrhunsko vino!!!!Nije mi problem više raditi.
Naravno uz dobro podrumarenje.Kad i ako mi sve uspije zvati ću vas na vincekovo preko foruma na feštu ili nekek nekim putem da probate šta sam napravio.
Sorte sam definitivno odlučio.
Crno:Frankovka i Zweigelt pola pola
Bjelo:Graševina i malo manje rizlinga
Malo me pati dubina oranja.
Kod mene je vruhunska zemlja crnica tak da mislim da zbilja nema potrebe za tak dubokim oranjem.Ako je u pitanju voda imam bunar i navodnjavanje u bašči tak da sam isto mislio napraviti s vinogradom.
Odluka je na tebi naravno. Ali prvo razmak 1,6m, pa dosađivanje i dolazak na 0,8m ti nema baš smisla. Ili odmah u startu stavi na 0,8m (kako bi ti i na kraju bilo) i odi na jednokrak ili stavi na 1,2m i odi na dvokrak. Na taj način imaš ujednačen vinograd, lijepo formiran uzgojni oblik i dalje ti ostaje samo uživat u radu u njemu.

Bojim se da bi si na način koji ti planiraš mogao samo navuć probleme (i u rezidbi i ostalim radovima), a imao bi i neujdnačen vinograd (u prvim godinama bi ti trsevi koji su prvi posađeni mogli zasjenjivat novoposađene trseve). Postoji poslovica sa se kuća gradi od temelja, a upravo je priprema terena i sadnja, te formiranje uzgojnog oblika taj temelj u vinogradarstvu i osnova svega ostalog što sljedi.

Osobno sam pobornik navodnjavanja. Sama investicija nije toliko velika, a uvelike ti olakša posao. Istina je, parametar dobro piše da ti ne treba toliko duboka obrada tla (ja sam iz primorja pa je nama ipak malo drugačije i cilj nam je da se trs što dublje ukorjeni i ojača), a svakako vodi računa o kvalitetnoj i točnoj gnojidbi.

Btw. ne znam jesam negdje fulao, koliko ti je velika parcela na kojoj sadiš? Prema tom podatku bi ti se dosta lako mogao izračunat približni trošak podizanja vinograda (priprema terena, sadni materijal, gnojiva, armatura, potencijano navodnjavanje...)
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.