Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 13:29   #881
Potovanje imam pitanje. Mama mi ima nesta na licu tamnu fleku ispod koze koja se siri cim dode na sunce. Tri puta je radeno tekucim dusikom ali nije dalo razultata neznamo o cemu se radi mozda bi trebalo lasersko uklanjanje kod dermatologa. Bila je na inatitutu za tumore kod kiruga ali on nece nista poduzeti dok nista poduzeti dok nema misljenje dermatologa. Po bolnicama se na dermatilogiji ceka po pola godine..trebao bi nam doabr dermatolog koji ima lasersko uklanjanje i koji moze usrvrdit sto je to uopce.
Naime ona to zeli uklonit..a ja da se sazna sta je to. Nevjerojatno da na institutu nemaju dermatologa. Ona je narucila se u bolnicu prije 6 mj ali je doktor opce prakse napisao krivu uputnicu ( kreten sta da kazem) danas smo bile.. i sad kazu drugu uputnicu i cekanje opet 6 mj.. shvacate me da je to jako glupo. Dali itko zna gdje bi mogla doci na red prije..platit cemo kad su doktori ocito ucili godinama eto tek tolilo da griju stolice.
Hvala na svakoj korisnoj info. Pozz
piktraka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 19:18   #882
Trebam preporuku za dermatologa u zg koji mi nece pripisati skupe kozmeticko-farmaceutske kremice vec efikasne medicinske preparate?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2018., 23:51   #883
Jel netko išao na krioterapiju virusnih bradavica/kondiloma kod Dr. Lesić?
Ona radi samo radiovalnu kirurgiju ili?
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2018., 08:33   #884
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Jel netko išao na krioterapiju virusnih bradavica/kondiloma kod Dr. Lesić?
Ona radi samo radiovalnu kirurgiju ili?
Moja mama i suprug su kod nje uklanjali madeze. Ne znam sto da ti kazem, li la. Zena je simpaticna, cini se strucna, uklonila im je 20tak madeza, al muz je dobio jaku reakciju (opet, mozda bi i kod drugih dobio, ne znam), a mami se jedan sav rastvorio i ostao joj je oziljak. Dosta je skupa.

S druge strane, ne znam sto mozes zeznut s virusnim bradavicama. Neki moji kolege su si sami u labu radili (imamo tekuci dusik) i sve proslo ok. Ja sam bila na uklanjanju jedne na vratu sa strujom, isto je bilo ok, kratko.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2018., 00:09   #885
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post

S druge strane, ne znam sto mozes zeznut s virusnim bradavicama. Neki moji kolege su si sami u labu radili (imamo tekuci dusik) i sve proslo ok. Ja sam bila na uklanjanju jedne na vratu sa strujom, isto je bilo ok, kratko.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
To si isto kod nje bila?
Svi otklanjaju sa strujom ili još netko radi s tim tekućim dušikom?
Znam da s njim lako ide, kao što kažeš.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2018., 21:06   #886
Trebam preporuku dermatologa u zg
Radi se o nekoj vrsti nespecificnih keloida u blizini prsiju..
TitiProseki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 20:45   #887
Ima l' koji dermatolog kod kojeg ne moram čekati termin 2 mjeseca?
Preko HZZO-a. Pojavilo mi se par virusnih bradavica pa bih ih skurila dok se ne prošire.
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 21:37   #888
Quote:
Prokleta kaže: Pogledaj post
Ima l' koji dermatolog kod kojeg ne moram čekati termin 2 mjeseca?
Preko HZZO-a. Pojavilo mi se par virusnih bradavica pa bih ih skurila dok se ne prošire.
Probaj kod Liljane Škrinjar, Dom zdravlja Laginjina. Ja sam termin čekala mjesec dana.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 06:46   #889
Quote:
Solitary kaže: Pogledaj post
To si isto kod nje bila?
Svi otklanjaju sa strujom ili još netko radi s tim tekućim dušikom?
Znam da s njim lako ide, kao što kažeš.
Ne, u rijeckoj bolnici. Ne znam tko radi s tekucim, sorry.

Prokleta: Virusne bradavice se moze rijesiti i sa Collodium tekucinom iz ljekarni, ali dulje traje proces nego da ih sprzis strujom ili smrznes tekucim dusikom.
https://edu.lom.hr/mod/forum/discuss.php?d=335

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 11:57   #890
Probaj Acetocaustin.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 13:40   #891
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Ne, u rijeckoj bolnici. Ne znam tko radi s tekucim, sorry.
Thx. Da, nekad su svi radili s tekućim dušikom i to lako ide, bar koliko sam čula.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 19:41   #892
Postoji li dermatolog u Zagrebu koji pokušava naći uzrok aknama? Do sad su mi svi samo prepisivali kreme koje mogu i sama kupiti.
xmarokankax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 23:08   #893
Išla sam samo jednom dermatologici i to zbog nekog osipa, ali s obzirom da sam nakon 3 krive dijagnoze (i terapije) od nje dobila točnu - mislim da je dobra!
A i prije nekoliko godina ju je isto netko pohvalio na forumu:
Tajana Marinović-Remetić (na Krugama).

Na najdoktor ima loše ocjene (zbog karaktera), ali kad sam bila kod nje bila je skroz normalna.
lilla.roosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2018., 09:00   #894
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za dermatologa u zg koji mi nece pripisati skupe kozmeticko-farmaceutske kremice vec efikasne medicinske preparate?
Dr. Pavičić (ima ordinaciju u blizini Kvatrića). Old school doktor i vrhunski dijagnostičar. Prepisuje samo ono što stvarno treba, i što djeluje.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2018., 16:03   #895
Zna tko gdje se čeka manje od 4 mj za pregled kod dermatologa? U KB Dubrava se čeka skoro 4 mjeseca, zanima me dali se možda na Šalati čeka kraće ? Osoba nije iz Zagreba,pa je svaka informacija dobrodošla da ne mora putovati da bi joj rekli da može doći na red tek za pola godine.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2018., 19:33   #896
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Zna tko gdje se čeka manje od 4 mj za pregled kod dermatologa? U KB Dubrava se čeka skoro 4 mjeseca, zanima me dali se možda na Šalati čeka kraće ? Osoba nije iz Zagreba,pa je svaka informacija dobrodošla da ne mora putovati da bi joj rekli da može doći na red tek za pola godine.
Trešnjevka, 1-2 mjeseca
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2018., 19:38   #897
Quote:
lilla.roosa kaže: Pogledaj post
Išla sam samo jednom dermatologici i to zbog nekog osipa, ali s obzirom da sam nakon 3 krive dijagnoze (i terapije) od nje dobila točnu - mislim da je dobra!
A i prije nekoliko godina ju je isto netko pohvalio na forumu:
Tajana Marinović-Remetić (na Krugama).

Na najdoktor ima loše ocjene (zbog karaktera), ali kad sam bila kod nje bila je skroz normalna.


Ta gospoda je najnekulturnija i nabezobraznija osoba koju sam ikad srela u zdravstvu, a svasta sam prosla, ne mislim samo na dermatologiju.
Nikad nikome ne bih preporucila da ode kod nje (a bila sam zbog akni prije 15 g)...horor


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2018., 19:40   #898
Quote:
lilla.roosa kaže: Pogledaj post
Išla sam samo jednom dermatologici i to zbog nekog osipa, ali s obzirom da sam nakon 3 krive dijagnoze (i terapije) od nje dobila točnu - mislim da je dobra!
A i prije nekoliko godina ju je isto netko pohvalio na forumu:
Tajana Marinović-Remetić (na Krugama).

Na najdoktor ima loše ocjene (zbog karaktera), ali kad sam bila kod nje bila je skroz normalna.

Ta gospoda je najnekulturnija i najbezobraznija osoba koju sam ikad srela u zdravstvu, a svasta sam prosla, ne mislim samo na dermatologiju.
Nikad nikome ne bih preporucila da ode kod nje (a bila sam zbog akni prije 15 g)...horor



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2018., 22:47   #899
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Ta gospoda je najnekulturnija i najbezobraznija osoba koju sam ikad srela u zdravstvu, a svasta sam prosla, ne mislim samo na dermatologiju.
Nikad nikome ne bih preporucila da ode kod nje (a bila sam zbog akni prije 15 g)...horor



Sent from my iPhone using Tapatalk
Komentari su takvi i na naj doktor, ali valjda sam imala srece. Meni ju je moja doktorica preporucila i full me bilo frka jer sam ocekivala najgore (gore od nekih sefova koje sam imala, a jedino su znali vikati i vrijedjati). No nekako sam se pripremila prema uputama drugih - dosla, sutila osim ako me ona nije nesto direktno pitala i samo kratko opisala stanje i to je bilo to i super je sve proslo.
Nadam se da je ipak pomogla unatoc neugodnom iskustvo u komunikaciji...
lilla.roosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2018., 09:59   #900
Nazalost, apsolutno mi nista nije pomogla, sjecam se samo vrijedanja...pomogla mi je poslije dr. Poje (mislim) sa glikolnim kiselinama od Murad-a


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:07.