Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2012., 09:33   #1301
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
tema na ljes-u ''imam problem sama sa sobom!''

da ne citiram sve postove autorice, evo najboljeg
Nadam se da stvarno ima 15. Iako me ni to ne tješi previše.

Ovaj sa spolovima...
Spejs is offline  
Old 05.03.2012., 10:21   #1302
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
tema na ljes-u ''imam problem sama sa sobom!''

da ne citiram sve postove autorice, evo najboljeg
OMG,brijem da je ovaj lik isao sa mnom u srednju (na lijevoj slici izgleda kao vostana figura, a na desnoj ko moj frend )

Nisam uspjela shvatit koji je njen problem..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Old 05.03.2012., 10:59   #1303
Šta se to događa s forumom, je li to poplava loših trollova ili je jednostavno sve više glupavih i iskompleksiranih ljudi s ozbiljnim problemima?
partyboy is offline  
Old 05.03.2012., 11:58   #1304
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
OMG,brijem da je ovaj lik isao sa mnom u srednju (na lijevoj slici izgleda kao vostana figura, a na desnoj ko moj frend )

Nisam uspjela shvatit koji je njen problem..

Svratim tu i tam ovdje, da budem treš vaspitana, al majke mi, ovo je zasad najbolje od treša!
Naime, nadasve je važno u životu znati da SC ima frenda lijepog ko lutka
A mala ni nije tolko treš, kolko je naivna ili trolčina
M. Laševska is offline  
Old 05.03.2012., 15:21   #1305
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post

Svratim tu i tam ovdje, da budem treš vaspitana, al majke mi, ovo je zasad najbolje od treša!
Naime, nadasve je važno u životu znati da SC ima frenda lijepog ko lutka
A mala ni nije tolko treš, kolko je naivna ili trolčina
Ja sam rekla da izgleda ko vostana figura, di si ti nasla lijep ko lutak fakat ne znam.. A ako to je on, onda je pojebo pol Zagreba i okolice pa je to za mene treš momonet jer maloj prodaje spiku (ako nije trol). Al drago mi je da si se makar nasmijala
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Old 05.03.2012., 16:05   #1306

Znala sam da češ morat doć odgovorit
Ruku na srce, tip je zgodan, mada nije my cup of tea.
Ako ga znaš i znaš da ševi pola metropole, tada je još veći treš doć to otračat ovdje, a ne klinku upozorit na dotičnog.
Ovako ispada samo zločesto i jadno
M. Laševska is offline  
Old 05.03.2012., 16:08   #1307
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post

Znala sam da češ morat doć odgovorit
Ruku na srce, tip je zgodan, mada nije my cup of tea.
Ako ga znaš i znaš da ševi pola metropole, tada je još veći treš doć to otračat ovdje, a ne klinku upozorit na dotičnog.
Ovako ispada samo zločesto i jadno
O boktenemarad! Koji je tocno tvoj problem? Kaj bum ja sad rendom ljude upozoravala da je njihov potencijalni web cam jebac neko koga ja mozda znam a mozda i ne znam..? Daj take a chill pill i sjaši s mene
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Old 05.03.2012., 18:18   #1308
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Šta se to događa s forumom, je li to poplava loših trollova ili je jednostavno sve više glupavih i iskompleksiranih ljudi s ozbiljnim problemima?
LJES & ŽuD have been assimilated. Resistance is futile.

Dodaj tome lokalno "No-CSI" pravilo koje sankcionira primjenu "popu pop, bobu bob, trolu trol" principa, i eto ti rajskih dveri za nekolicinu hiperproduktivnih.
Lord Byron is offline  
Old 05.03.2012., 18:22   #1309
Jab bolje trollove. Ovi nisu dovoljno predani.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 05.03.2012., 19:05   #1310
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Jab bolje trollove. Ovi nisu dovoljno predani.
Poki, vrati se, skuhao sam ti paštašutu.
Lord Byron is offline  
Old 05.03.2012., 19:09   #1311
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Poki, vrati se, skuhao sam ti paštašutu.
poki

to su bili dani, kad smo svi nestrpljivo isčekivali pokijeve izvještaje.
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 05.03.2012., 19:16   #1312
Quote:
neustahija kaže: Pogledaj post


Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Onako postavljenu temu ne mogu vratiti. Slobodna si otvoriti novu, ali s malo boljim opisom svojeg problema. Opiši kako se osječaš, što ti se dešava u životu i druge info koje su možda bitne. I promjeni naslov. "Zašto ne mogu saditi cvijeće" zaista nije prikladan naslov za psihologiju. A niti sadržajno tema nije zadovoljavala kriterije. Zato i je pobrisana.

Sent from my HTC Rhyme S510b using Tapatalk
šta je ovo?


Ajde dobro, probat ću,

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 06.03.2012., 01:08   #1313
Quote:
Samo Vjeruj kaže: Pogledaj post
Ljudi pozdrav. možda bi bolje bilo da se više okrene svećenicima-karizmaticima, nego psihijatrima. kako je vrijeme došlo, kad god ti je nešto, odmah te šalju psihijatru i kako god i šta god oni će ti naći neku "bolest", depresiju, il neko već sranje i baciti ljude na lijekove... mislim ok, u nekim slučajevima je potrebno, al ne u svim. OKP??!!! to je sranje. najbolje je očito otvoriti ljekarnu, jer stvarno je isplativ biznis. 21 stoljeće, "svi" na lijekovima. žalosno,
al istinito. al boli njih briga, prodaja ide, novac dolazi sa svih strana. opet kažem, nekada su potrebni i doktor, i psihijatar i lijekovi. al opet kud ćeš
boljeg liječnika od Isusa, (žao mi je za one koji ne vjeruju, al ja osobno znam, čuda se događaju i dan danas). Koliko vam god teško shvatljivo bilo,
demoni mogu biti lako umješani u to, zli duhovi, il kako god hoćete. Sotona je puno ljudi otjerao u umobolnicu, tj., ludnicu ili u samoubojstvo pomoću svojih trikova, a da je zapravo sa njima bilo sve "ok", al nisu imali nikoga pokraj sebe tko bi im mogao pomoći u tim slučajevima, jer su većinom
bili slani doktorima ili psihijatrima, kome već, a ovi im odmah kažu da su bolesni, neizlječivi, moraju uzimati lijekove puno godina il doživotno, da imaju
neki poremećaj i takve stvari. opet kažem ne odnosi se ovo na sve ljude, al na dosta njih jest. ISPOVIJED, MISA, PRIČEST, MOLITVA, POST, pa ćete
vidjeti kako nestaju svi "poremećaji", panika, glupe misli i sve. Za početak platite misu za svoju nakanu i budite prisutni na njoj. Ne dajte da vam
mediji isperu mozak po internetu, novinama i ostalim glupostima kako je Crkva zla. Ako tko ima dokaz, neka ga pokaže. Istina je da ima i svećenika
koji su zalutali, al to nije Crkva, i oni su ljudi. Psihijatri liječe tjelesno, al ne duševno i duhovno. A ako misliš sebi naći svećenika s kime možeš porazgovarati, na žalost, veliku žalost, biraj pažljivo, jer ima i njih koji ne vjeruju u Sotonu pa će ti samo odmahnuti rukom i reći nije to ništa, il ti neće vjerovati, il će ti reći da se to ne može događati i pogledati te kao da nisi normalan..., itd. Jednostavno, vjera pobjeđuje. Pozdrav




i cijeli ovaj topik, taman kad pomisliš da Zelenogorac ne može biti gori, može.

iako to nije treš, to je samo grozno.
deedeedee is offline  
Old 06.03.2012., 06:22   #1314
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post




i cijeli ovaj topik, taman kad pomisliš da Zelenogorac ne može biti gori, može.

iako to nije treš, to je samo grozno.
Zaista mi je "loše" od njegovih tema i načina na koji ih prezentira. S ovom je otišao uistinu predaleko.
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Old 06.03.2012., 14:03   #1315
https://www.forum.hr/showthread.php?t=605714 - ova tema

Quote:
Ja sam čula da su ljubičaste oči moguće samo kod albino ljudi. Prirodne.
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Old 06.03.2012., 14:06   #1316
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post

Svratim tu i tam ovdje, da budem treš vaspitana, al majke mi, ovo je zasad najbolje od treša!
Naime, nadasve je važno u životu znati da SC ima frenda lijepog ko lutka
A mala ni nije tolko treš, kolko je naivna ili trolčina
ako baš želiš biti treš vaspitana odi prvo na temu definicija treša, jer ovo što si zaljepila baš i nije treš.

a vezano za malu - mala je imala 15 kad se registrirala, sad ima koju god više. imala je ona svojih bisera i prije.

poki we miss you.
asdfgh is offline  
Old 06.03.2012., 14:14   #1317
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
ako baš želiš biti treš vaspitana odi prvo na temu definicija treša, jer ovo što si zaljepila baš i nije treš.

a vezano za malu - mala je imala 15 kad se registrirala, sad ima koju god više. imala je ona svojih bisera i prije.

poki we miss you.
My Mistake
Al se ne bunim, sad sam ja ispala treš
Toleriram
M. Laševska is offline  
Old 06.03.2012., 23:57   #1318
s Oglasa. niš je nisam skužila. Duhovnik? preko oglasa? gledala bi mu u oči? četrdesete. i Majka Božja.

Quote:
missFit kaže: Pogledaj post
Da,ja nesto trazim. Trazim duhovnika koji bi mi objasnio sto znaci prevariti vlastitog muza.Ili, u najmanju ruku, kako to jedan duhovnik zamislja,jer on..ne samo da nije prevario,jer ne samo da mu nedostaje zena s kojom bi mogao prevariti vlastitu zenu,nego mu nedostaje i zena koju bi mogao prevariti,ukoliko izuzmemo Majku Bozju. Zelim svom prisnom virtualnom duhovniku jednom pogledati u oci.Ukoliko to za vas znaci prevariti..priznajem da sam potencijalna prevarantica..op.a. (D.Glattauer) duhovnici oko cetrdesete..
__________________
Wind of Change
Uranovka is offline  
Old 07.03.2012., 14:33   #1319
Quote:
Uranovka kaže: Pogledaj post
s Oglasa. niš je nisam skužila. Duhovnik? preko oglasa? gledala bi mu u oči? četrdesete. i Majka Božja.
Očito je zaboravila popit lijekove
Spejs is offline  
Old 07.03.2012., 16:40   #1320
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Očito je zaboravila popit lijekove

najblaže rečeno, ili je pobjegčla sa nekog odijela u Vrapču,ja sam pročitala post 2x ali i dalje ne kužim sto ustvari hoće
sophiella is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.