Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2012., 17:43   #41
Informacije o proizvodima i popis prodajnih mjesta


http://www.formasana.com/hr/brandovi/caudalie/
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 21:10   #42
Moram priznati da sam zbog preporuka na forumu odlučila probati njihovu micelarnu i oduševila sam se. Za razliku od prijašnjih koje sam imala, iskoristim praktički dvije blazinice i koža mi je čista k'o suza
Razmišljam o njihovoj okoloočnoj, jel netko probao?
__________________
Energično zadržavam pravo da si proturječim!
Puslicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 00:19   #43
Eto, zalutala i ja na ovu temu o Caudalie kozmetici, pa sam se zainteresirala... Imam mješovitu, dehidriranu kožu s malo prištića, a primjetila sam da mi koža najbolje reagira na prirodnu kozmetiku (ako je danas išta baš prirodno), pa sam htjela probati ovu kozmetiku. Uglavnom, danas sam si kupila ovaj tonizirajući losion. http://www.caudalie.com/uk/visage/ne...n-tonique.html
Ne šminkam se često i nemam naviku stalno trackati po licu... Ponekad se umijem Avene Cleanance gelom, ali užasno me isušuje (iako je bez sapuna). Zapravo, mrzim ovu zagrebačku vodu, koja je tako tvrda da mi umivanje uopće nije ugodno. Zato obično ujutro i uvečer samo prebrišem lice tonikom. Tako da sam prvo htjela probati ovaj tonik, a možda ipak kupim i onaj pjenušavi čistač. Vidim da je isto bez sapuna, a netko je rekao da ne zateže kožu unatoč ovoj tvrdoj vodi... Na prvu, tonik mi se čini ok. Koža je fina glatka i mekana.

p.s. Tražila sam jel imaju koji tester kremica, ali nisu imali ništa što bi mi odgovaralo... Ženska mi dala samo jednu Vinoperfect noćnu, čist da probam miris i teksturu.

Zadnje uređivanje kikica8888 : 08.02.2012. at 00:24.
kikica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 14:30   #44
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
Ne šminkam se često i nemam naviku stalno trackati po licu... Ponekad se umijem Avene Cleanance gelom, ali užasno me isušuje (iako je bez sapuna).
Moj ti je savjet da pređeš na micelarne otopine. Ja koristim Bioderminu Sensibio koja je vrlo vjerojatno najbolja micelarna otopina ikad (proguglaj), no curke preporučuju i Caudalijevu. Izbjeći ćes umivanje vodom jer micelarna se ne ispire (barem moja) a čisti zaista temeljito. Isto tako, pokušaj izbjeći tonike koji imaju u svom sastavu alkohol (mislim da ovaj koji si uzela nema ali provjeri) jer bi ti i to moglo dodatno isušivati kožu.
__________________
ultravee
ultravee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 14:40   #45
Quote:
Puslicaa kaže: Pogledaj post
Razmišljam o njihovoj okoloočnoj, jel netko probao?
Probala sam ja Pulpe Vitaminee (tester), krema je dobra ali ja sam ti od onih koji vjeruju da dobru hidratantnu kremu za lice možeš koristiti i za područje oko očiju. Cijeli život tako radim i nemam niti jednu boru (a imam godine za to) niti isušenu kožu oko očiju.
__________________
ultravee
ultravee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 16:06   #46
Quote:
ultravee kaže: Pogledaj post
Moj ti je savjet da pređeš na micelarne otopine. Ja koristim Bioderminu Sensibio koja je vrlo vjerojatno najbolja micelarna otopina ikad (proguglaj), no curke preporučuju i Caudalijevu. Izbjeći ćes umivanje vodom jer micelarna se ne ispire (barem moja) a čisti zaista temeljito. Isto tako, pokušaj izbjeći tonike koji imaju u svom sastavu alkohol (mislim da ovaj koji si uzela nema ali provjeri) jer bi ti i to moglo dodatno isušivati kožu.
Hvala. Imam baš tu micelarnu od Bioderme, ali nju koristim samo za skidanje šminke sa očiju. Pogotovo kad trebam skinuti tuš ili maskaru! Stvarno je odlična! Nemam običaj čistiti cijelo lice s njom, ne znam zašto... Dosta je skupa, pa ju uvijek nekako štedim! Tonike obavezno koristim bezalkoholne, jer ne podnosim zatezanje i isušivanje kože! Nema ovaj, provjereno! Ma znaš ono, nekad misliš da je najbolje svu masnoću i prljavštinu s lica ukloniti umivanjem toplom vodom i nekim laganim gelom... Pa onda imaš osjećaj da ti je lice čisto i da pore "dišu".

Zadnje uređivanje kikica8888 : 08.02.2012. at 16:14.
kikica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 20:19   #47
Quote:
ultravee kaže: Pogledaj post
Probala sam ja Pulpe Vitaminee (tester), krema je dobra ali ja sam ti od onih koji vjeruju da dobru hidratantnu kremu za lice možeš koristiti i za područje oko očiju. Cijeli život tako radim i nemam niti jednu boru (a imam godine za to) niti isušenu kožu oko očiju.
Ma razumijem to za običnu hidratantnu jer sam i ja to radila do sada, al polako podliježem pritisku i okretanju očima frendica i prodavačica koje ostanu paf kad čuju koliko godina imam, a ne koristim svu silu kozmetike koju bi kao trebala. Pa sam mislila bar probati sa okoloočnom pa da vidim što sam to revolucionarno propustila
__________________
Energično zadržavam pravo da si proturječim!
Puslicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:38   #48
Samo da kažem da je Beauty Elixir odličan kao fiksator šminke.
Povremeno ga koristim i kao tonik, a kupit ću jednu bočicu koju ću koristit kao body spash, budući da je miris sjajan.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 19:29   #49
I ja go koristim kao fiksator.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 20:15   #50
Cure, jeste možda vidjele u našim ljekarnama Caudalie parfeme??
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 20:48   #51
ja sam vidjela jednu vodicu,možda su kasnije dobili i ostale.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 22:23   #52
Ja nisam još ništa njihovo probala, a jako me zanima sve sve, čini se predivno. Ove vodice po opisu sastojaka zvuče divno, nadam se da imaju testere u ljekarnama. Pa sad nemam pojma šta da prvo isprobam. Koža mi je inače suha, preko ljeta recimo normalna, pa si mislim uzeti nešto iz pulpe vitaminee linije? Vidim da je par cura hvalilo emulziju, ali bojim se da bi meni bila preslaba. Jel itko možda probao kremu da usporedi? Okoloočna isto ima odlične recenzije. A niš, sutra u potragu za testerima.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 19:10   #53
probala sam danas tester pulpe vitaminee seruma i nikako ne odgovara mojoj koži. presuh je, upije se odmah, istisnula sam sve iz tubice od 2 ml i mogla sam komotno staviti još toliko, iako ne vjerujem da bi i tad bilo nekog smisla. u startu malo grije a kasnije i zateže. možda bi onima sa masnijom kožom bio ok jer matira. meni se uopće ne sviđa.

usput da spomenem kako sam vidjela dvije mirisne vodice, zelenu i narančastu. testirala sam obje no nisu me nešto impresionirale. zelena je osvježavajuće čajasta, vuče na neku verziju EA green tea, a narančasta citrusasta. isparile su za manje od dva sata. cijena je oko 190 kn.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 21:54   #54
Da, čini se da je ta linija preslaba za nas sa suhom kožom. Iako, trebalo bi probati baš kremu. Serum i emulzija su svakako preslabi. Ja ću sad iduće isprobati Vinosource liniju, intense moisture rescue cream, mislim da bi to nama trebalo odgovarati. Ima i odlične recenzije. Probala sam i onaj vinosource sos serum s hijaluronskom kiselinom, doduše samo na ruci, ali čini mi se odlična tekstura, isto ima super ocjene.

E da, Farmacija u Ilici ima testere sve 3 mirisne vodice, mene isto nisu baš nešto impresionirale.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 22:15   #55
vec neko vrijeme koristim vinosource hidratantni matirajuci fluid(za mjesovitu kozu) i ne znam kaj bi rekla za moju masno dehidriranu kozu nije dovoljno hidratantno preslaba mi je a i matira me jako slabo taj ten, koza je jako glatka i meka vec nakon 1h ili vise se zasjajim(pise na kutiji kao 100% mat 1 h ) ok je al ocekivala sam malo vise ,kosta oko 185kn
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 22:31   #56
Probaj ovaj sos serum, on je oil free tako da je pogodan za sve tipove kože, čak i mješovitu/masnu. Čini mi se da je tekstura odlična, jako je hidratantan, a nebi te smio dodatno mastiti, možda nebi bilo loše da ga stavljaš ispod kreme. U jurišićevoj imaju tester pa poviri.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 22:51   #57
vjerojatno bi islo dobro skupa jer je iz iste linije isti gl. sastojci .. al ne vjerujem da cu opet to kupovat mozda prije onaj fluid protiv prvih bora
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 22:59   #58
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Da, čini se da je ta linija preslaba za nas sa suhom kožom. Iako, trebalo bi probati baš kremu. Serum i emulzija su svakako preslabi. Ja ću sad iduće isprobati Vinosource liniju, intense moisture rescue cream, mislim da bi to nama trebalo odgovarati. Ima i odlične recenzije. Probala sam i onaj vinosource sos serum s hijaluronskom kiselinom, doduše samo na ruci, ali čini mi se odlična tekstura, isto ima super ocjene.

E da, Farmacija u Ilici ima testere sve 3 mirisne vodice, mene isto nisu baš nešto impresionirale.
nisam dobila testere vinosource linije samo ove pulpe vitaminee, i to serum, fluid i okoloočnu te vinoperfect serum. super su mi pakiranja u malim tubicama žena je kopala po ladici i imala hrpu toga, čak i male paketiće nekog proizvoda za pigmentaciju, što bi meni dobro došlo, al mi je dala samo ovo jer je ko fol za moj tip kože. meni se sve to čini preslabašno a tako sam se nabrijala na taj caudalie u nadi da ću baš tu naći idealne proizvode za sebe
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 15:22   #59
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
nisam dobila testere vinosource linije samo ove pulpe vitaminee, i to serum, fluid i okoloočnu te vinoperfect serum. super su mi pakiranja u malim tubicama žena je kopala po ladici i imala hrpu toga, čak i male paketiće nekog proizvoda za pigmentaciju, što bi meni dobro došlo, al mi je dala samo ovo jer je ko fol za moj tip kože. meni se sve to čini preslabašno a tako sam se nabrijala na taj caudalie u nadi da ću baš tu naći idealne proizvode za sebe
Nemoj odustajati na temelju pulpe vitaminee, ta linija ionako nije ni namijenjena suhoj koži, probaj još nabaviti vinosource. Ili barem pulpe kremu, a ne fluid i serum, ona je siguno jača i hidratantnija. Ja ću sad probati nabaviti vinosource testere, linija ima odlične recenzije, sos serum mi se čini super, sad me jako zanima još ta intense moisture krema.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 15:45   #60
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Nemoj odustajati na temelju pulpe vitaminee, ta linija ionako nije ni namijenjena suhoj koži, probaj još nabaviti vinosource. Ili barem pulpe kremu, a ne fluid i serum, ona je siguno jača i hidratantnija. Ja ću sad probati nabaviti vinosource testere, linija ima odlične recenzije, sos serum mi se čini super, sad me jako zanima još ta intense moisture krema.
neću odustati dok ne isprobam sve što me zanima malo mi je bezveze što me žena pitala kakvu kožu imam i što želim, pa mi na kraju dala stvari na kojima piše for normal skin al ajd, sad bar znam što mi ne odgovara.
jutros sam pak testirala pulpe vitaminee fluid i okoloočnu i to mi se već puno više sviđa, od mirisa, teksture, efekta, samo opet imam osjećaj da nije dovoljno hidratantno za moju kožu. okoloočne ima dosta i ne treba je puno tako da će tester biti za pravo testiranje od nekoliko dana. fluid je taman za dva nanošenja.
__________________
pinterest

Zadnje uređivanje miss burleska : 28.06.2012. at 15:51.
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.