Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2014., 21:56   #461
Quote:
keisuke kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago da se netko iskren javi koji je prošao cijeli sistem ! Svaka čast Kiki114, da su svi kao ti bilo bi puno bolje u svijetu internet zarade !
hvala

ma i ja sam dijelom povjerovao u sve te priče u početku jer sam vidio rezultate ali zapravo sam samo imao sreće što je taj rus Vadim sjeo ispod mene..

nažalost moji direktni su sjeli na drugu stranu matrixa

ali eto, moj upline i njegov upline imaju neku narudžbu na pinoyu pa se nadam da će biti nešto i od njih a ako bude sreće i za moje direktne..

doduše njihova narudžba je jaaakoo daleko od ovog gdje su oni sada stali..
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 04:32   #462
A sjecate se kad sam rekao na 11. stranici ove teme da je sistem neodrziv i da ovo nije dugotrajan biznis s pravim potencijalom, da ce kratkorocno samo malen dio ljudi uspjeti ne biti u gubitku, da nema sanse da ce Tracy od hrpetine ljudi u njegovoj shemi odjednom napraviti najvecu marketinsku grupu i humanitarni projekt itd.

Onda ste me popljuvali, rekli da ljecim komplekse jer sam zadnju kunu potrosio na cigaru pa nemam 7$, da nemam pojma o internet zaradi i da me treba ignorirati i samo nastaviti posvecivati svoje vrijeme PennyMatrixu. Reporter vam svima govorio da ste pametni pa cete svi lijepo na godisnji odmor dok ja budem i dalje plakao iz ljubomore.
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 00:12   #463
I na mene se bilo bacilo drvlje i kamenje.... samo marketing i cb sibajte

sent from cp
verano is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 14:30   #464
Da li je moguca masivna zarada na internetu?
Di su vijesti o milijardama vjernika?

Da citiram jednog velikog HR mislioca:

Quote:
Aaaaaajjjjmooooooooooo!!
-Z.Mamic
__________________
BOOMSHAKALAKA!!

Zadnje uređivanje RC Da Kookee : 22.03.2014. at 14:33. Reason: I kad ce reality? :D
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 17:29   #465
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Da li je moguca masivna zarada na internetu?
Di su vijesti o milijardama vjernika?

Da citiram jednog velikog HR mislioca:


Koliko sam skužio, zarade su taman dovoljne da pokriju trošak struje koliko si potrošio dok si obavljao što si trebao.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 17:53   #466
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 23:10   #467
update..

u zadnjih 14 dana su napravili preko 1000 sign upova na pinoyu, evo ih na 4.stranici narudžbi
radi primjera narudžbe mojih sponzora su negdje na 28.stranici
ovaj tjedan 542..

nada umire zadnja

Zadnje uređivanje Kiki114 : 23.03.2014. at 23:15.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 14:59   #468
došao novi dizajn na PennyMatrix, na ulaznoj stranici a i kad se ulogira
navodno su se prebacili i na novi veći server ali nije to još dorađeno, meni vazda stoji http://i.imgur.com/jFKsx5R.png
em im fali r em se ne učitava

za ovaj mjesec sve normalno piše no za prijašnje ne mogu vidjeti tj. ne mogu provjeriti kako mi je prošao ožujak, ovo što se da otvoriti ide više-manje glatko a sad ovo učitavanje..

Pinoy je negdje pred kraj 4.stranice narudžbi, još malo pa kreću na 5., kao što sam već naveo par ljudi iz mog uplinea ima narudžbe tamo negdje od 25-30. stranice pa bi i ovi koji su odustali mogli upecati nešto ako se dođe to tamo
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 02:03   #469
Može li me netko preko PM malo uputiti u cijeli program? Hvala.
__________________
What goes around comes around.
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 17:58   #470
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Može li me netko preko PM malo uputiti u cijeli program? Hvala.
Preporucujem ti da se ne upucujes
Radit ces samo s minusom, prekasno je za ulazak sitnih pojedinaca
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 01:13   #471
Quote:
keisuke kaže: Pogledaj post
Preporucujem ti da se ne upucujes
Radit ces samo s minusom, prekasno je za ulazak sitnih pojedinaca
kasno je za spillover
ali poanta MLMa inače je sam izgradit svoj tim
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 03:14   #472
Čekam reporterzg-a, da mi se javi s svojim moćnim i jakim timom i s milijun svećenika, pa će ti teorija imati smisla što se tiče pennymatrixa.
Ti si imao sreće pa si eto i zaradio (barem neko), reporterzg koliko je postova ovdje napisao i koliko sam shvatio koliko je još preko poruka objašnjavao radio je đabe, jer vrijeme koje je uložio u "konkretan i ozbiljan" biznis mogao je iskoristiti na puno bolji način, no zaboravio je da nije samo vlada RH koja laže i obećava, a ništa ne poduzme, ima toga i dalje.
U momentalnoj situaciji u PM možeš se fućkati, plaćati ćeš 7$ mjesečno za 0$ zarade, odnosno raditi ćeš s minusom.
Kao što sam napisao razlika izmđeu MLM i piramide je ta što je MLM napredna piramida i da uspije mora biti super organizirana bez lopova da uspije, no čim su lopovi u vrhu zaboravi, mislio sam da će to PM postići, ali eto nije.

S tvojom poantom se slažem i potpuno je točna i ako se ista sprovede, a na vrhu mlm-a nema lopova, može se fina lova okretati na duže staze, ovo što radi PM jok.
Krade novce na legalan način od tisuće "prevarenih" (nitko ih ne sili da ulaze u PM) pa isplaćuje onima koji su se našli na boljim pozicijama, za ostale kad dođe vrijeme
Drago mi je da si ti bez imalo muke uspio u tome i da si imao (ili još imaš) pristojan džeparac za ništa truda, ali po meni je glupo sada ljude upućivati odavde u taj projekt pošto skoro da je i propao, osobno bi ja imao grižnju savjesti da uvedem 5 frendova i svi spuše po 7$ i onda gledaju na mene kao na varalicu.
Drugo je ako mu netko plati članarinu pa da dobi poziciju i za 200 godina kad uđe milijun svećenika dobi 10$

Nadalje 90% ljudi koji prate ovu temu ne mogu dovući više od 10 korisnika u biznis koji se plaća jer su svi skeptični.

Ovo je samo moje mišljenje svatko ima pravo odlučiti kako želi.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 15:03   #473
u tome se slažem, većina forumaša koja je i ušla u program ušla je radi spillovera, nitko nije pokrenuo regrutaciju
nitko nije uveo više od dvoje ljudi što je ipak i razumljivo, ako nisu ni sami vidili rezultate nisu htijeli ni uvlačiti druge unutra..
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 23:13   #474
Kao sto sam i rekao puno stranica prije, tresla se brda, rodio se mis. Ovo je golo govno.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 12:41   #475
isplata za treći mjesec

http://i.imgur.com/PpAeH2o.png
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 20:33   #476
Da bumpam i ovo; jel itko usao na Forbes listu?
Koji je stream za reality? Ima netko link?
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 20:42   #477
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Da bumpam i ovo; jel itko usao na Forbes listu?
Koji je stream za reality? Ima netko link?
mene boli tuki, ja sam digao 300$
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 20:46   #478
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 20:58   #479
Ja čuo da se crkve diljem svijeta zatvaraju, svi otišli u PM, Tracy je čudo ! Vau koji plan, divota sve realizirano
Naravno ovo je sarkazam da netko ne bi shvatio ozbiljno xD

Svaka čast onima koji su nešto keša digli
Pokretač ove teme je vjerojatno na Bora Bori s Tracyem, desetkom svećenika i još stotine drugih ljudi koji su naravno uspijeli s vizijom tracya, i naravno luksuzno žive hahaha... Inače ovo je isto sarkazam

(morao sam sve ovo napisati, bilo je jače od mene samo zbog toga što sam ispao nesimpatičan i lud, kad sam prognozirao ovo što je na snazi )
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 21:04   #480
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.