Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 17:43   #5301
Ovo kaj kaže Čehinja. Šefica te ne smije tak maltretirat.
A moj savjet, uz gornji post, te neće obradovat... Polako vježbat, sredit prehranu, sabrat se i primirit emotivno prejedanje - kaj je užasno teško, znam sama... Ali jel možeš kaj drugo?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:54   #5302
Nemoj komentirati sa seficom da vjezbas u privatno vrijeme.
Ono sto ne zna ne moze iskoristit protiv tebe.
Sto se tice pauze jedi onda samo u 8. npr ako ti ke to jedina pauza, a ne prije posla. Zobene ionako lako poneses u zdjelici.
Ako te pita zasto to jedes, ako se vec moras opravdavati, reci da te to najvise zasiti o da si odmah gladna po sendvicu.

Nauci si olaksati zivot kad si vec tamo, govori joj sta zeli cuti a ti peglaj po svome.
Barem bi ja tako.
Missy Cat is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:58   #5303
Amen!
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:02   #5304
Hvala vam! Pokusat cu tako. Javit cu vam "rezultate"
Hvalaaaaaaa
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:07   #5305
Tu smo za svaku pomoc i ne daj se.
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:39   #5306
Quote:
Shellan kaže: Pogledaj post
Naravno da mogu dici 10 kila, ali ne brzinom koju je ona zamislila. Jbt u 6 ujutro odmah "teretana".
I da, zaboravih. Svako jutro kad sam prva smjena doruckujem zobene. Ali, ona zahtjeva od nas da ili jedemo oko 8 ili da cekamo drugu smjenu da dodje pa onda da jedemo. A ja ne mogu jesti u 8 ako sam jela kuci. I tako te nebuloze.
Psi laju karavene prolaze. Zasto te boli brigabsto ona drobi, tvoj zivotnradis kako tii hoces.

Ovisno koliko ti je trenutno kljucan bas taj posao mozes pustiti da ti na jednu stranu udje u uho a na drugu stranu izadje. Ili ako nije joj velis da bi trebala probati tvoju prehranu jer ce biti manje debela, nadrkana i zla. Onak lagano bezbrznim tonom.

Ako si tto trenutno ne mozes dopustiti samo ju ignoriras i dugorocno radis na tome da odes na drugi posao
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:00   #5307
Hvala vam na potpori dragi ljudi . Danas sam slobodna jer sutra radim pa cistim stan da se malo saberem.
Mislila sam poceti "ispocetka". Vjezbati Piyo od Chalene. Kad sam prva smjena mozda pojesti bananu ujutro da.me drzi do tih 8 sati pa onda stajaznam da me drzi do 14.30. Odlucila sam da bez obzira na sve, nosim hranu od kuce. Mozda poslije neki mix orasastih.
Kad sam druga smjena, malo je lakse jer nje nema popodne. Popodne da smanjujem UGH?
Sta mislite? I ako moze prijedlozi za jelo da se mogu ponijeti. Kuhana jaja, panirani oslic, posni, salata, mex mix, voce. Unameit i'll bring it
I da, kad sam prva, mislila sam vjezbati odmah poslije posla, a jad sam druga orije posla. PWM?
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 22:40   #5308
Quote:
Shellan kaže: Pogledaj post
Hvala vam na potpori dragi ljudi . Danas sam slobodna jer sutra radim pa cistim stan da se malo saberem.
Ako se ne uspiješ sabrati skroz a ponestane ti stana, slobodno javi...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:57   #5309
Trazim savet

Treniram 5 puta nedeljno već 2 meseca. Osećam da se zatezem, ali znam da moram nesto da uradim sa ishranom.
Kako vam se čini ova dijeta:
2 cela jaja i 2 belanca (dorucak)
350 g pileceg belog mesa
1 konzerva tune
30g maslinovog ulja
100g badema
3 krastavca

Da li je previse 100g badema dnevno?
Unapred hvalaaa
Mija123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 06:18   #5310
Nitko ti ne može odgovoriti na to pitanje jer nisi dala dovoljno informacija.

Saznaj koje su ti dnevne potrebe kalorija. To ovisi o tvom trenutnom fizičkom stanju i nivou aktivnosti. Kad to saznaš, sama ćeš si moći odgovoriti na pitanje.
eqinor is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 08:43   #5311
Aka izračunaj BMR ovdje http://www.bmi-calculator.net/bmr-ca...calculator.php i pomnoži ga s 1,5. Od tog broja oduzmi 300 i imaš neku početnu vrijednost. Dalje ju lako mijenjaš po potrebi.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 16:27   #5312
Quote:
Mija123 kaže: Pogledaj post
Treniram 5 puta nedeljno već 2 meseca. Osećam da se zatezem, ali znam da moram nesto da uradim sa ishranom.
Kako vam se čini ova dijeta:
2 cela jaja i 2 belanca (dorucak)
350 g pileceg belog mesa
1 konzerva tune
30g maslinovog ulja
100g badema
3 krastavca

Da li je previse 100g badema dnevno?
Unapred hvalaaa
Meni se cini da je ovo prepreprevise masti... uh nemas nigdje... kalorijski isto pozamasan broj odokativno preko 2000kcal

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 18:44   #5313
Savet

Trebala bih da unosim po 1400 kalorija na dan. Medjutim, imam veliki problem sa vocem. Moze se reci da sam njegov zavisnik. Obavezno ujutru i uvece, posle treninga, jedem grozdje ili sljive.
Svi mi govore da treba da se skinem sa fruktoze i da predjem na masti. Zbog toga sam napravila neku okvirnu dijetu sa mastima. Ali, nikako mi ne odgovara.
Kako da iskombinujem voce, vezbanje, dijetu i 1400 kalorija?
Mija123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 18:59   #5314
Vjerojatno nikako
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 19:11   #5315
Ostavi ih za dorucak ako bas ne mozes bez njega.. i pomalo smanjuj kolicinu. Npr zobena kasa s wheyem i voćem je ok za ujutro ili pred trening ali u umjerenoj kolicini. I tu lako mijenjas omjere. Npr bademovo mlijeko, 10-15 g zobenih i saku bobicastog voca pospes cimetom i malo ugrijes. Zbog zobenih ces bar malo dulje bit sita. Ili jabuka ili grejp ili naranca ili salica bobicastog pred trening moze. Ja bi ostavila bar 2 velika proteinska obroka (jaja+bjelanjci ili tuna ili piletina) s povrcem, no mozda ne trebaju 3. Maslinovo je ok i nek ide uz proteine i povrce. I orasasti su ok za medjuobrok, no ako racunica i u tom slucaju prelazi 1400 kcal tu malo srezi (ne da mi se racunat). Kad vjezbas, u koje doba dana?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 20:43   #5316
Quote:
Mija123 kaže: Pogledaj post
Trebala bih da unosim po 1400 kalorija na dan. Medjutim, imam veliki problem sa vocem. Moze se reci da sam njegov zavisnik. Obavezno ujutru i uvece, posle treninga, jedem grozdje ili sljive.
Svi mi govore da treba da se skinem sa fruktoze i da predjem na masti. Zbog toga sam napravila neku okvirnu dijetu sa mastima. Ali, nikako mi ne odgovara.
Kako da iskombinujem voce, vezbanje, dijetu i 1400 kalorija?
Jedi za dorucak voce. Primjer rucka ti moze biti 30gr rize cca 150kcal 150gr pilecih prsa isto 150kcal 100gr posnog i masa salate krastavci kristalna i sl zanemarivo kalorija a napuni trbuh... za veceru mozes tu tunu u vodi ne u ulju opet sa nekim uh tipa 30gr integralne tjestenine skuhas pa pomjesas takodje ispadne oko 250-300kcal... uvijek koristi masu zelenisa sa strane imaju vlakna nista kalorija i napune trbuh nisi gladna.... za pocetak skini myfitness pal da steknes uopce sliku koliko je sta kalorija... jer ovo gore sto si pisala 100g badema je samo 700kcal i od tog je 40%mast a to je ipak too much i na to jos 30g maslinovog je jos 300kcal samo iz toga... te bademe si iskoristi za dorucak. Uzmes ca 40g zobenih i 20gr badema smuckaj s malomasnim mlijekom i na to zvekni voce dobijes dorucak od ca 400kcal i to ti je super pocetak dana

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 21:51   #5317
Ja skuham zobene i dodam nesto meda pa kikiriki krem. 300 kcal kao nista. Ali ok. Ja to zbog treninga. Ili napravim rizin gris s medom, suncokretovim sjemenkama. To je isto dobro.
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 08:33   #5318
Quote:
Mija123 kaže: Pogledaj post
Trebala bih da unosim po 1400 kalorija na dan. Medjutim, imam veliki problem sa vocem. Moze se reci da sam njegov zavisnik. Obavezno ujutru i uvece, posle treninga, jedem grozdje ili sljive.
Svi mi govore da treba da se skinem sa fruktoze i da predjem na masti. Zbog toga sam napravila neku okvirnu dijetu sa mastima. Ali, nikako mi ne odgovara.
Kako da iskombinujem voce, vezbanje, dijetu i 1400 kalorija?
Ako ides na masti, na krivoj si temi, predji na LCHF temu na Hrani i zdravlju ( ako te to zanima), procitaj malo i pitaj sta te zanima.

Naravno da ti nikako ne odgovora, treba proci period prilagodbe koji nije nimalo lagan, ali poslije se pitas secer who? Nikad cula
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 11:03   #5319
Quote:
Mija123 kaže: Pogledaj post
Svi mi govore da treba da se skinem sa fruktoze i da predjem na masti.
Nema razloga za to (voce je najzdravija hrana ). Prati kalorije i to je to. Sve ostalo su nijanse koje u konacnici nemaju puno efekta.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 11:14   #5320
Voće je daleko precijenjeno kao "zdrava" hrana.
eqinor is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.