Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2015., 23:02   #81
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Ogromni potpis za Bipine olovke i Catrice kamuflažnu. Već sam ih kupila više puta i vraćam im se svaki put.
Catrice kamuflazu sam tek prije koji mjesec kupila i super mi je! Stvarno zakamuflira sve sto treba biti zakamuflirano
Jako sporo se trosi i ja sam bila super sretna kad sam skuzila da mi najsvjetlija nijansa u potpunosti odgovara, a inace imam problema s nalazenjem dobre nijanse jer mi je sve pretamno i prezuto...

I bipine olovke su mi isto super jeftine su, a i bipa ionako svako malo da akciju na dekorativu pa se moze reci da su skoro besplatne
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 08:06   #82
dosla sam pohvaliti estee lauder enlighten serum i nocnu kremu. cijena je boli glava ali ja sam se ogrebala za ročkaš i prezadovoljna sam. u samo 2 tjedna lice mi je puuuuno ujednacenije, crvene flekice od pristica su skroz posvijetlile tako da su sad blago roze, a hiperpigmentacijske mrlje na obrazima svakim danom sve manje. niti jedan pristic nije izasao odkako koristim ovu njegu.
pre pre pre zadovoljna sam
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 17:13   #83
Eveline Minimax lakovi. Koštaju 10 kn u Kozmu, imaju super četkicu i boje su super!
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 17:46   #84
Quote:
delend kaže: Pogledaj post
Eveline Minimax lakovi. Koštaju 10 kn u Kozmu, imaju super četkicu i boje su super!
slazem se. jako su dobri
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 18:18   #85
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
ja sam narucila s ebaya spuzvicu od misshe duplo je jeftinija nego na feel-u i sl. stranicama a citala sam odlicne recenzije ttreba mi stici i bas me zanima kakva je
plizzzzzzzzzzz može malo više informacija! Kako se koristi? Kakvu kožu imaš?
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 19:55   #86
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
dosla sam pohvaliti estee lauder enlighten serum i nocnu kremu. cijena je boli glava ali ja sam se ogrebala za ročkaš i prezadovoljna sam. u samo 2 tjedna lice mi je puuuuno ujednacenije, crvene flekice od pristica su skroz posvijetlile tako da su sad blago roze, a hiperpigmentacijske mrlje na obrazima svakim danom sve manje. niti jedan pristic nije izasao odkako koristim ovu njegu.
pre pre pre zadovoljna sam
zvuci kao nesto sto mi treba
bas muku mucim sa ujednacavanjem tena... koristis li serum navecer ili? jer ja trosim vec neznamkoju bocicu ANR seruma ali tipa svaku 3-4.noć jer imam neke kreme kojima ističe rok pa njih vise forsiram, a i pomalo štedim taj serum za poslije ljeta.
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 20:42   #87
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
plizzzzzzzzzzz može malo više informacija! Kako se koristi? Kakvu kožu imaš?
ja imam masnu kozu, tu i tamo sklonu nepravilnostima.. nisma spuzvu jos isprobala ali sam citala brdo dobrih recenzija. uglavnom bi se trebala koristiti nakon sto se sminka skine i lagano se masira lice s njom, time se odstranjuju mrtve stanice i lice navodno izgleda fenomenalno i njezno na dodir.. kazem, nisam probala, ali cim je dobijem napisat cu kako mi se cini
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 21:50   #88
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
zvuci kao nesto sto mi treba
bas muku mucim sa ujednacavanjem tena... koristis li serum navecer ili? jer ja trosim vec neznamkoju bocicu ANR seruma ali tipa svaku 3-4.noć jer imam neke kreme kojima ističe rok pa njih vise forsiram, a i pomalo štedim taj serum za poslije ljeta.
serum i ujutro i navecer a kremu samo navecer
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 21:57   #89
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
serum i ujutro i navecer a kremu samo navecer
I mene si zainteresirala, za serum pogotovo (moje vječne crvene flekice od prištića )...Koliko to kunića dođe, jesi uzela kod nas tipa Muller i sl. ili se može proći jeftinije negdje na netu
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 11:22   #90
Totalno fantastičan proizvod je Čarobno ulje od Elemetals by J.. Za 250ml koje koštaju 110 kn dobije se savršeno ulje koje je nepravedno zapostavljeno u moru suhih ulja i skupljih varijanti i ja sam nepravedno zaboravila na njega... Inače to ulje sam prvi put koristila jos pred 5,6, godina i ove godine ispravljam grešku.. Kupila običnu verziju i verziju sa šljokicama.. Žena ima dućan u Rijeci,ali i webshop i napravila je par novih stvarcica i svakako preporučam svima da provire u preslatki ducancic (I NE, NIJE reklama, ni ne poznajem žensku, vec mi se sviđa njena filozofija, proizvodi i činjenica da je svoje znanje i ljubav pretočila u biznis).. Cijene su ok pogotovo kad se uzme u obzir najam prostora, plaće, registracija proizvoda,itd,... tako da
lilAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 11:24   #91
Quote:
delend kaže: Pogledaj post
Eveline Minimax lakovi. Koštaju 10 kn u Kozmu, imaju super četkicu i boje su super!
EVELINE lakovima sam oduševljena, em sto sam nasla neku zeleno,tirkiznu boju koju sam trazila cijelu vječnost, em sto lak stoji danima i uz ručno pranje posuđa!! i to za male pare :klap: Jedini koji mi jos traje duze je od Loreala i to je najskuplje što sam išla...
lilAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:26   #92
Ja sam već to napisala ali moram još jednom tako da svi koji se dvoumite oko kupovine Philips Lumea,nemojte jer taj aparat mi je spasio kožu,jer moja koža nije podnosila ništa osim britvica i tu je bilo urastanja evo prvi put u zivotu uživam ljeto bez odvratnih dlakurina, napravila sam 5-6 tretmana neznam točno e evo dlake koje su narasle ,ostale mogu prstima izvući van, sad je više ne smijem upotrebljavati ali ću sad moć ići na šećernu bez straha od urastanja i odvratog i uzasnog svraba kad počnu rasti a znala sam noćima ne spavati od tog svraba, ja sam kupila verziju 2008 bila je u kopru na akciji za 300 eura i vrijedi ne duplo nego troduplo, najbolja stvar koju sam u životu kupila, kad vidim da u kozmetickim salonima jedan tretman naplate 1000 kn a taj jedan je nista,meni se slici i zato svima kažem/pišem ne bavajte novaca na to nego si kupite sami i doma kad se vama cefne odradite tretman koji za cijele noge i kompletan biljni i pazuhe traje cca 40 min.
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:48   #93


BIOBAZA Clean-it-all face wash s ekstraktom sjemenki peršina, uljem boražine i vitaminom E

Dosla sam pohvaliti ovo cudo. Dovoljna je jedna pumpica da u potpunosti skine sav make up s lica), ukljucujuci i maskaru. Blaga, nimalo isusujuca, ne izaziva nikakve gadosti na licu, a i cijena je prihvatljiva za tu militrazu, koza lica nakon umivanja je fina i mekana i nema nikakvog osjecaja zatezanja sto je meni slucaj sa gotovo svim umivalicama. Jedino miris nije bas my cup of tea, ali nije prejak, pa joj i to oprastam. Sve preporuke
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:12   #94
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post


BIOBAZA Clean-it-all face wash s ekstraktom sjemenki peršina, uljem boražine i vitaminom E

Dosla sam pohvaliti ovo cudo. Dovoljna je jedna pumpica da u potpunosti skine sav make up s lica), ukljucujuci i maskaru. Blaga, nimalo isusujuca, ne izaziva nikakve gadosti na licu, a i cijena je prihvatljiva za tu militrazu, koza lica nakon umivanja je fina i mekana i nema nikakvog osjecaja zatezanja sto je meni slucaj sa gotovo svim umivalicama. Jedino miris nije bas my cup of tea, ali nije prejak, pa joj i to oprastam. Sve preporuke
Potpisujem ovo u potpunosti, i sama sam ga pohvalila na BioBaza temi
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:23   #95
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Ja sam već to napisala ali moram još jednom tako da svi koji se dvoumite oko kupovine Philips Lumea,nemojte jer taj aparat mi je spasio kožu,jer moja koža nije podnosila ništa osim britvica i tu je bilo urastanja evo prvi put u zivotu uživam ljeto bez odvratnih dlakurina, napravila sam 5-6 tretmana neznam točno e evo dlake koje su narasle ,ostale mogu prstima izvući van, sad je više ne smijem upotrebljavati ali ću sad moć ići na šećernu bez straha od urastanja i odvratog i uzasnog svraba kad počnu rasti a znala sam noćima ne spavati od tog svraba, ja sam kupila verziju 2008 bila je u kopru na akciji za 300 eura i vrijedi ne duplo nego troduplo, najbolja stvar koju sam u životu kupila, kad vidim da u kozmetickim salonima jedan tretman naplate 1000 kn a taj jedan je nista,meni se slici i zato svima kažem/pišem ne bavajte novaca na to nego si kupite sami i doma kad se vama cefne odradite tretman koji za cijele noge i kompletan biljni i pazuhe traje cca 40 min.
ja imam remington ipl, i također sam oduševljena, od križanca jetija i gorile sam se uspjela dovesti do umjereno dlakavog homo-sapiensa.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 01:24   #96
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
od križanca jetija i gorile

Vezano za taj vaš preporod, govorimo li samo o nogama, pazusima i bikini zoni, ili i o intimnijim područjima?
planted is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 06:06   #97
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Catrice kamuflazu sam tek prije koji mjesec kupila i super mi je! Stvarno zakamuflira sve sto treba biti zakamuflirano
Jako sporo se trosi i ja sam bila super sretna kad sam skuzila da mi najsvjetlija nijansa u potpunosti odgovara, a inace imam problema s nalazenjem dobre nijanse jer mi je sve pretamno i prezuto...
potpis! napokon dobra nijansa koja se stopi sa licem. za flekice, crvenilo i prištiće super. iako mi ne paše sad kad mi je lice malo tamnije + vani je 30 stupnjeva

Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post


BIOBAZA Clean-it-all face wash s ekstraktom sjemenki peršina, uljem boražine i vitaminom E

Dosla sam pohvaliti ovo cudo. Dovoljna je jedna pumpica da u potpunosti skine sav make up s lica), ukljucujuci i maskaru. Blaga, nimalo isusujuca, ne izaziva nikakve gadosti na licu, a i cijena je prihvatljiva za tu militrazu, koza lica nakon umivanja je fina i mekana i nema nikakvog osjecaja zatezanja sto je meni slucaj sa gotovo svim umivalicama. Jedino miris nije bas my cup of tea, ali nije prejak, pa joj i to oprastam. Sve preporuke
divan je
da je mrvu hidratantniji bila bi jako sretna, ali da je dobar i da radi sve što si napisala - istina!
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 06:27   #98
Quote:
planted kaže: Pogledaj post

Vezano za taj vaš preporod, govorimo li samo o nogama, pazusima i bikini zoni, ili i o intimnijim područjima?
o svim područjima
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 11:13   #99
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post


BIOBAZA Clean-it-all face wash s ekstraktom sjemenki peršina, uljem boražine i vitaminom E

Dosla sam pohvaliti ovo cudo. Dovoljna je jedna pumpica da u potpunosti skine sav make up s lica), ukljucujuci i maskaru. Blaga, nimalo isusujuca, ne izaziva nikakve gadosti na licu, a i cijena je prihvatljiva za tu militrazu, koza lica nakon umivanja je fina i mekana i nema nikakvog osjecaja zatezanja sto je meni slucaj sa gotovo svim umivalicama. Jedino miris nije bas my cup of tea, ali nije prejak, pa joj i to oprastam. Sve preporuke
Oprosti na bedastom pitanju, ali je li to gel za umivanje ili uljna emulzija?
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 16:10   #100
himalaya u zelenoj teglici za tijelo - nemam pojma kako je zavrsila kod mene, mislila sam biti ce teski shit jer je dosta rijetka pa sam je ponijela na vikendicu u stilu nije steta ako ne bude dobra a kad ono cudo! nakon mora mi se noge uzasno perutaju, nanijela sam je na slane noge bez tusiranja i spasila me! noge ko nove! sad mi je zao sto sam je ostavila na vikendici
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.