Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2006., 22:07   #1
X3: Reunion

vidio sam recenziju na tportalu o toj igri, jako mi se svidjela pa me zanima ima netko iskustva s njom
burny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 01:16   #2
Trojku nisam igrao, ali prethodni djelovi su sasvim ok. Egosoft neprestano samo dorađuje jednu te istu igru i kada skupi dovoljno promjena, dorardi grafiku, ubaci par misija i proglasi igru novim nastavkom.

Najsličnija je Eliti ako znaš koja je to igra (stara je već 20 godina pa ono).

Svakako probaj, ali budi upozoren - X nije za svakoga jer zahtjeva dosta strpljenja.
bariole is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 01:26   #3
Quote:
bariole kaže:
Svakako probaj, ali budi upozoren - X nije za svakoga jer zahtjeva dosta strpljenja.
aha
to mi je izazov
volim zajebane igre
burny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 02:36   #4
Nije zajebana ili nešto takvo. Naprosto nije adrenalinska inekcija već je više igra atmosfere.
bariole is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 09:42   #5
LJEPO UUUU TKO ELTIA!!!
__________________
Lófaszt, nehogy már. Te vagy a Blade ... Blade Runner.
voč tkonan ABS vrum! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 13:03   #6
Quote:
bariole kaže:
Nije zajebana ili nešto takvo. Naprosto nije adrenalinska inekcija već je više igra atmosfere.
ma znam na šta misliš... čuj ipak sam ja igro ogame par mijeseci ond mi nije sam do adrenalina stalo
burny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:33   #7
X³: Reunion

Evo bio u algoritmu danas i nasao neku igru zove se x2 - the threat. Proguglam i malo na jutub i vidim igra izgleda zakon, a ima i nastavak koji se zove X³: Reunion.

Planiram nabavit obe igre, ali ne znam koliki je sistemski rekvajrment za x3

Jeli iko ovo igrao i zna o cemu pricam????
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:59   #8
Evo zahtjeva:
http://www.gamespot.com/pc/sim/x3reunion/tech_info.html

Za recenzije googlaj: x3 reunion+reviews.

Ja sam se nedavno malo zanimao za ovo... ako nabaviš, obavezno isprobaj i modove, čini se da ima nekoliko dobrih.
__________________
The Battle of the Line. Earth's final stand against the Minbari. The sky was full of stars. Every star an exploding ship. And each ship... one of ours.
"Hold the line... no one gets through, no matter what!"
Babylon 5
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 17:36   #9
Ja sam igrao (jos povremeno igram) X2 The threat, do besvijesti. Svemirska menadzerska simulacija, znas vec sto Svabe vole praviti. Trgujes svime i svacime, a kasnije kad ojacas, gradis svoje vlastite tvornice i rudnike i prodajes drugim rasama za lovu, siris se itd, u biti pjescenjak u svemitu. Mozes imati stotine tvornica. Neprijatelji su glupi ali ima dobrih modova gdje moze doci do epskih svemirskih borbi. nesto kao manji brat Eve online, samo sto si sam, nema online mogucnosti. X3 reunion je u pocetku bio zamisljen kao dodatak-expansion za X2, ali su previse odugovlacili pa je grafika iz X2 ostarjela i previse toga su htjeli dodati,pa ni pet, ni sest: paf izbacili kao novu igru. Bolja grafika, sistem isti. malo pametniji neprijatelji itd. Prije oko godine dana je X3 navodno mucio masine kao sada Crysis, ali je igra konfigurabilna pa izaberes postavke po mogucnostima masine.


pozdrav,

yenko
__________________
Piće, pjesma, žene, svuda oko mene.. moj magarac OSKAR je sretan jer ima čvrstu kakicu....
Yenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 10:56   #10
Thumbs up x3 Reunion....

hey ima koga da je ovisan o ovoj igrici???
ja sam tak navuchen da nemrem vjerovati....
evo taman sredio ore mine i silicon mine u ore beltu... i pocheo pare kako se spada zaradjivati...
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 14:44   #11
igral sam to prije, ali sam prestal zbog kamere, zakaj nije tak kak npr. u freelanceru, tu je neka bezvezna a i upravljanje brodovima je smotano napravljene, kad sam igral i vozil brod imal sam osjećaj ko da se svemir oko mene okreće a ne da upravljam brodom
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 11:24   #12
pa ne bih se slozhio

meni letenje sasvim super izvedeno.. inercija chini svoj danak i tak.... dogfight je dobar...
ali ta igra meni puno bolja zbog izvedenog trgovanja, marketinga.... i ostalih sitnica...
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 14:19   #13
X3: Reunion

jel igra/o netko ovu igru?

zna netko zasto nema inercije kod brodova? dakle okrenem mis i on se okrece kao da je zalijepljen bez ikakve inercije
jel tako samo na pocetku s onim malim brodicem ili je to uvijek tako?
mozda sam nesto u postavkama pogrijesio al neznam gdje i sto..
lkuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 21:40   #14
Quote:
lkuka kaže: Pogledaj post
jel igra/o netko ovu igru?

zna netko zasto nema inercije kod brodova? dakle okrenem mis i on se okrece kao da je zalijepljen bez ikakve inercije
jel tako samo na pocetku s onim malim brodicem ili je to uvijek tako?
mozda sam nesto u postavkama pogrijesio al neznam gdje i sto..
e pa to, zato sam je prestal igrat, to je mozda jedna od nekih 10-ak (i manje) igri koje sam ins. a nisam presao...okrenem kameru, tj. ocu da brod okrenem i on se okrece..ne znam kako da objasnim...uglavnom u roku sekunde mogu brod za 360 stupnjeva prek na prekoma preokrenut, budem ins. pa cu snimat video
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 22:47   #15
kaj bi ljudi brijete.. pa ima inercije...
dodushe kako kod kojih brodova...
ja sam uistinu puno igrao igru...
imao brdo stanica.. brodova... chak i onu za 20MIL fregatu...
i kod svakoga inercija na svoj nachin vuche
ak vozish bustere oni su okretni i slabo inercija utjeche.... kad sam sjeo u novu.. sporija tezha i baca ju prilikom manevriranja,
koga zanima... dam mu svoj Save pa che vidjeti shto se sve mozhe
igrica je podcijenjena
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.