Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 15.09.2010., 23:53   #1
Megane 3 - jako loše iskustvo

Dakle, vlasnik sam Megane3 1.6 Expr. starog 8 mjeseci. Budući da posvuda čitam samo hvalospjeve na račun navedenog vozila, poželjeh izraziti svoje malo drugačije viđenje/iskustvo.

Prvo, na 7k Km, mijenjan mi je kuplung. Rješeno tek nakon puno (!!!) mrcvarenja sa servisom. Osobno znam još trojicu vlasnika novog meganea kojima je promijenjen kuplung unutar 7 kKm.

Drugo, od prvog dana imam jako glasne cvrčke sa suvozačeve strane. Ko da se lim uvija ili nasjedne na drugi komad lima. Nije rješeno.
Na 4 k Km javili su se i novi full glasni cvrčci na središnjem dijelu kod radija i vent. otvora. Nije rješeno.

Treće, često moram iz 1 u 2 šalati sa delayem od 2-3 sekunde (nakon full stisnutog kuplunga) jer inače ne ide.
Vozio sam P206 i šit mjenjač mi nije stran tako da nemam velika očekivanja, ali ovo me fakat iritira. Nije rješeno.

Četvrto, povremeno se čuje nekakav "tok" kod usporavanja (parking i sl.). Inaće, vozim ko po jajima i ne silujem ništa. Nemoguće utvrditi obrazac ponašanja. Nije rješeno.

Peto, neki usrani lim kod auspuha mi se stalno (od prvog dana) čuje (vibrira) kada dodajem gas. X puta do sada su, navodno, zatezali neki šraf, ali očito - neuspješno.

Šesto, nakon cca 6 mjeseci obloge na vratima su se toliko apšisale/izlizale da izgledaju ko na autu starom 10 godina.

Sedmo, šaltanje u rikverc me opako zeza svako malo.

Osmo, namještanje sica je lutrija. Nikad ne sjedne u zubac kako treba koliko god se ja gnjezdio, nego tek pri kočenju na semaforu nakon 5 kilometara. Karikiram, ali kužite kaj hoću reći

Deveto, samo jedna riječ: Eurorent. Ako mogu savjetovati, svakako (ali stvarno svakako) treba zaobilaziti taj servis.

Eto, možda sam popušio šit primjerak, možda nemam sreće. Možda oboje.
A možda je sve počelo kada sam odlučio kupiti tu skalameriju nadajući se da priče o poboljšanom bild kvolitiju možda ipak nisu samo francuske marketinške fore.
BezvezeNick is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.