Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2007., 14:02   #61
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
najgore, ali naj naj najgore mjesto gdje sam ikad jela: mexcantina.
i to dva puta za redom
no vise me tam nitko nece vidjet, a i svima sam rastrubila pricu
uglavnom:
Hm, tamo sam bio par puta. Nije ništa specijalno, ali bogami nije ni "naj naj najgore mjesto"

Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
- na klopu se ceka preko sat vremena (nas je oba puta bilo vise za stolom no nije to razlog zasto bi tako dugo cekali).
To stoji, dosta se dugo čeka. Ne baš sat vremena, ali razumijem da vrijeme leti kad si gladan

Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
- jelo dodje hladno
Ne.

Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
- porcije male (mrsave smo al se nismo najele)
Male? Pa kaj si to jela? Ja sam zadnji put jedva jedva uspio dokrajčiti svoju (enchilada Roja), a žena nešto malo preko pola svoje porcije (neka musaka s teletinom). A nije da baš nemremo pojesti.

Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
- neljubazno osoblje
Ne. Upravo su kak treba, ni ne primijetiš da postoje dok ih ne pozoveš.
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 21:47   #62
ma istina i to da postoji gomila seronja tipa "onaj me grdo pogledal"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 11:11   #63
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
najgore, ali naj naj najgore mjesto gdje sam ikad jela: mexcantina.
i to dva puta za redom
no vise me tam nitko nece vidjet, a i svima sam rastrubila pricu
uglavnom:
- na klopu se ceka preko sat vremena (nas je oba puta bilo vise za stolom no nije to razlog zasto bi tako dugo cekali).
- jelo dodje hladno
- porcije male (mrsave smo al se nismo najele)
- neljubazno osoblje

zbilja me zapanjilo. istina zadnji put sam tamo bila prije 2-3 godine, valjda se pogoršalo od tada. ne pamtim da sam nešto dugo čekala, hrana mi je bila jako ukusna, i nisam mogla sve pojesti, bilo je zbilja previše.

ova priča o čekanju me sjetila, ide li netko u nk savu? zadnji put sam tamo čekala ručak više od 2 sata. ima tome jedno 5 godina. unatoč fenomenalnom roštilju nema šanse da me tamo još nekad vide. zna li netko jel se kaj promijenilo?

Zadnje uređivanje sis : 24.04.2007. at 13:12.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 13:11   #64
ja stalno jedem u mexcantini i s nićim se ne slažem. fina hrana, ljubazna posluga, ak ti muzika ne paše nemoj ta ić... samo pohvale za njih.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 11:10   #65
Pridružujem se pljuvačima Baschiere jer tako nešto još nisam doživjela .Pizza također vegetarijanska bez paradajza (jer im ga je ponestalo) sa mrkvom i graškom Kad sam pitala da bi naručila ekstra porciju paradajza dobila sam jezikovu juhu od konobara da šta ja hoču da oni trenutno nemaju paradajza jer imaju gužvu i da su ga imali da bi mi ga metnuli na pizzu
I još bih dodala na crnu listu restoran Albin u Zadru. Dakle tamo su nam metnuli stol nasred parkinga . Naručili smo lignje (uz pretpostavku da idu s nekim prilogom) i dobili točno slovom i brojkom 2 lignjice sa listom salate na ogromnom tanjuru bez ičeg drugog, i tak su nas drapnuli po đepu da to još i danas pamtim. Nakon te "obilate" večere morali smo otiči na sendviče
slonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 12:12   #66
Quote:
slonica kaže: Pogledaj post
Pridružujem se pljuvačima Baschiere jer tako nešto još nisam doživjela .Pizza također vegetarijanska bez paradajza (jer im ga je ponestalo) sa mrkvom i graškom Kad sam pitala da bi naručila ekstra porciju paradajza dobila sam jezikovu juhu od konobara da šta ja hoču da oni trenutno nemaju paradajza jer imaju gužvu i da su ga imali da bi mi ga metnuli na pizzu
I još bih dodala na crnu listu restoran Albin u Zadru. Dakle tamo su nam metnuli stol nasred parkinga . Naručili smo lignje (uz pretpostavku da idu s nekim prilogom) i dobili točno slovom i brojkom 2 lignjice sa listom salate na ogromnom tanjuru bez ičeg drugog, i tak su nas drapnuli po đepu da to još i danas pamtim. Nakon te "obilate" večere morali smo otiči na sendviče
Zakaj ste platili račun???
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 13:43   #67
Quote:
Martinn kaže: Pogledaj post
Zakaj ste platili račun???

Zato kaj smo bedasti
slonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 15:25   #68
mex cantina u savskoj se pokvarila. bila nekad dobra.
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 21:04   #69
Bijasmo i mi u Fort Apachu. Meso hajde de (za T-Bone nam rekoše da je još smrznut!!!! pa da ga ne preporučuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
. Krumpir koji bi trebao biti u foliji pečen - skuhan i naknadno umotan u foliju. Panakota (ili nešto tomu slično) zapravo puding (možda "iz vrećice"). Usluga usiljeno ljubazna (onak prek one stvari). Gužva (vikend), dojam masovke!!! Skupo!!!! Omjer cijene i kvalitete - svjetlosnim godinama udaljene.
Never more! Žalim svakog kunića
SunceZarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 21:31   #70
Na preporuku iz "Globusa" isprobali smo klopu u novoj pečenjari "Gladne oči" na Cvjetnom... kolegica i ja smo zaključile da smo upale u epizodu Monty Pythona. Konobari zbunjeno lete - ne shvaćaju što si naručio, za urnebes-salatu objašnjava - "a to ti je ka kajmak", uvaljuju ti kruh po 8 kn, a lepinju samo ako je tražiš ( i to dodatno naplaćuju ). A cijene - porcija vješalice za kolegicu, prženi šampinjoni za mene (jedino što mogu dobiti biljojedi), dvije salate, cola i voda - ravnih 144 kune Inače, vrhunac tog tragičnog ručka bio je kad sam naručila nezačinjenu salatu. Salata stiže, čekamo ostatak klope, konobar se nakon 10 minuta vrati, odnese salatu, stavi je na susjedni stol, a meni donese drugu uz komentar "e, ta ti je nezačinjena".... srećom, nisam jela prethodnu salatu, jer bi je susjed dobio u "načetom" stanju!
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 23:11   #71
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
...!


ja tamo slavila rodjendan

nas 8, 600 kuna, pun stol predobre hrane, konobar diskretan a stalno oko stola...

jebote, kaj im je?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 07:45   #72
meni malo cudno da osoba koja ne jede meso ode tam
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 09:20   #73
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
meni malo cudno da osoba koja ne jede meso ode tam
A ako ima prijateljicu mesojeda??????
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 10:52   #74
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
A ako ima prijateljicu mesojeda??????
pa prijateljica mesojed bi mogla predlozit neko, jelte, univerzalnije mjesto
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 10:57   #75
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
pa prijateljica mesojed bi mogla predlozit neko, jelte, univerzalnije mjesto
Bio je njezin red da bira.... a htjela je isprobati Gladne oči. Inače, nije problem, u većini takvih mjesta možeš dobiti povrće na žaru.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 11:37   #76
ljudi, jeste kad pogledali u restoranu tanjur odozdo
ja sam jednom slučajno okrenuo u jednom restoranu jedan tanjur, akrilni, bio je toliko musav da mi se više nije jelo
g2slep is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 12:21   #77
Quote:
g2slep kaže: Pogledaj post
ljudi, jeste kad pogledali u restoranu tanjur odozdo
ja sam jednom slučajno okrenuo u jednom restoranu jedan tanjur, akrilni, bio je toliko musav da mi se više nije jelo
ajme pa kog si vraga to iso gledat?

@bblue, naj kaj zamerit, zvucalo mi je cudno, samo toliko ...
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 16:13   #78
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
@bblue, naj kaj zamerit, zvucalo mi je cudno, samo toliko ...
It's OK
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:57   #79
onaj čokolada bar u Ilici... grrrr.
već drugi dan nakon otvaranja je u komi. konobari oko onog šanka zjače i dozivaju se, ko da su sami i glavni, ko da je bar tamo zbog njih,a ne oni zbog njega. podsmjehivanje na goste, a pred drugim gostima je čisti neprofesionalizam.
pitam onog balonju za šankom jel imaju kakvu kavu il čokoladu za van. a on ono kao u gužvi tobož odmahuje ˝slabo˝. reko a što točno imate? na što mi veli da ništa.
Mislim.. ako je slabo,onda podrazumijevam da je to izbor od dva, tri, a ne ništa.
ne bi me to toliko ni naljutilo koliko to bahaćenje balvaca oko šanka koji se ponašaju kao da su sami. mala nosi kavu u separe i dere se ovom na šank da ne zna kome točno al da bude dolje odnesla pa koga šiša??!! pa ne moraju to svi ostali gosti slušati.. Očito da je takav odnos i prema nama ostalima koji smo se tamo (barem ja) sigurno zadnji put našli.
Jad i bijeda i lažni glamur u glavama.
gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 12:21   #80
Moja iskustva u zadnje vrijeme...

mexcantina - konobari se popravili, porcije se smanjile, klopa dolazi brže nego prije 6 mjeseci, cijene standardno previsoke

mu - uređenje ok, konobari relativno ljubazni, ali preporuka im je kao da te hoće z*jebati, cijene visoke, ali ne previsoke

gladne oči - konobari smotani, muzika faking narodni radio, pljeske preslabo pečene (predebele ili ih ne znaju ispeći), a meso u njima najblaže rečeno čudno, cijene lagano nabrijane, imaju velebitsko
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.