Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 00:03   #81
Ajme, ajme, ajme, sunce mamino i tatino...Dubrovnik...nije hrvatski...ajme...ne znam otkuda da počnem...pa što ćemo s tobom?...da ti dam jedan, ili idemo na popravni?
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 20.05.2007., 00:05   #82
Quote:
Eagle30 kaže: Pogledaj post
jao ovoga peđe.
pa vas su turci napustili tek poslije balkanskih ratova.
Po toj tvojoj logici djeda ti sada živi negdje u Izmiru,a ti nisi Peđa nego Ibrahim iz tamo neke mahale u požarevcu ili čačku.
kako možeš tako što pisati.
Ma ok je sve to Izmir ... nego jel` znas ti gde je stanoviti Ulan - Bator ?
E tamo su onda tvoji preci , ali to nije moja logika , vec vasa , ja jos se samo prilagodjavam.
Predrag Zivkovic is offline  
Old 20.05.2007., 00:06   #83
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Ajme, ajme, ajme, sunce mamino i tatino...Dubrovnik...nije hrvatski...ajme...ne znam otkuda da počnem...pa što ćemo s tobom?...da ti dam jedan, ili idemo na popravni?
Ja sam pre za popravni ... pogotovo ako ces da nosis tu suknjicu ...
Predrag Zivkovic is offline  
Old 20.05.2007., 00:07   #84
nemoj se ti nama prilagođavati. Znam di je ulan bator.
Znamo kako je završilo 91 sa prilagođavanjem.
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 20.05.2007., 00:14   #85
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Ja sam pre za popravni ... pogotovo ako ces da nosis tu suknjicu ...
mogu ja nosit što god ti hoćeš ako će ti to pomoć da savladaš neko elementarno znanje iz povijesti
ali nisi ti kriv
da sam ja prošla kroz srpski obrazovni sustav vjerojatni ne bi bila puno bolja
lažem
ipak sam ja arijska djeva
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 20.05.2007., 00:17   #86
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Sta se ti javljas Vlaju ... ja sam mislio na prave hrvate koji su opstili sa hunima , ti si obican pokatoliceni Srbin ...
Vidi Ujgura kako se zapalio. Ajde prije pobroji koliko su ti turskih kita popušili svi ženski preci pa dođi ovdje.

Fuj, srbin...
Beware the abomination...



__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 20.05.2007., 00:20   #87
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Vidi Ujgura kako se zapalio. Ajde prije pobroji koliko su ti turskih kita popušili svi ženski preci pa dođi ovdje.

Fuj, srbin...
Beware the abomination...



Tvoji su pusili srpske ... a s` obzirom da si gej verovatno i muski i zenski iz tvoje vlaske obitelji ...
Predrag Zivkovic is offline  
Old 20.05.2007., 00:21   #88
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
mogu ja nosit što god ti hoćeš ako će ti to pomoć da savladaš neko elementarno znanje iz povijesti
ali nisi ti kriv
da sam ja prošla kroz srpski obrazovni sustav vjerojatni ne bi bila puno bolja
lažem
ipak sam ja arijska djeva
Pa dobro duso ... `ajd daj mi ti otvori oci o hrvatskom Dubrovniku , bar u par kratkih crta ...
Predrag Zivkovic is offline  
Old 20.05.2007., 00:22   #89
Servu, samo se sramotiš! Ili C,CCC!
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Old 20.05.2007., 00:24   #90
Tko su Hrvati? Ja msilim Slaveni većinom (90%), u vrijeme doseljenja. Onda su se pojavili Hrvati i pomješali se sa tim slavenima i tako su Slaveni pristali postati Hrvati. U kratkim crtama tako su me učili na faxu i ja tako djecu učim u školi.
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 20.05.2007., 00:26   #91
Quote:
Eagle30 kaže: Pogledaj post
Tko su Hrvati? Ja msilim Slaveni većinom (90%), u vrijeme doseljenja. Onda su se pojavili Hrvati i pomješali se sa tim slavenima i tako su Slaveni pristali postati Hrvati. U kratkim crtama tako su me učili na faxu i ja tako djecu učim u školi.
Blago vama.
blockhe@d is offline  
Old 20.05.2007., 00:28   #92
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Pa dobro duso ... `ajd daj mi ti otvori oci o hrvatskom Dubrovniku , bar u par kratkih crta ...
Emmm, to što je Dubrovnik većinu svoje povijesti bio grad-država ne znači da su Dubrovčani nacija odvojena od hrvatske, dapače, priznavali su hrvatske kraljeve i očuvali svijest ( sve do narodnog preporoda kad se to još jače ističe) da su Hrvati, uvijek bili katolička država, izvor iz 13.st ga naziva ''posljednji hrvatskim gradom na jugu'' ( ne znam napamet točno koji), da ne pričamo o Crvenoj Hrvatskoj i tako dalje...ali ti to sve sigurno znaš, isto kao što znaš da se nisu Dubrovčani '91 digli na obranu Hrvatske zato što se smatraju Srbima/Turcima/Marsovcima...nemoj me ljutit
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 20.05.2007., 00:31   #93
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Tvoji su pusili srpske ... a s` obzirom da si gej verovatno i muski i zenski iz tvoje vlaske obitelji ...

A bogami nisu. Nemam monogoloida u obitelji.
Vidim da ti polako popuštaju živci i otkrivaju tvoju jadnu srpsku narav.
Uostalom, zna se srpska narav. Danas jede i pije za tvojim stolom i govori ti brate, a sutra te baca u masovnu grobnicu.
Inače..ne vidim što se ljutite kad vam se kaže da su vam Tuski narodi braća. Pa to uvreda za njih, a ne za vas. Srbi su ti koji su sa dna kace, a ne Turci.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Old 20.05.2007., 00:31   #94
Quote:
blockhe@d kaže: Pogledaj post
Blago vama.
de me ti mudracu poduči, očigledno nemam pojma. Trebao bih kod tebe u neku svesku pogledati možda?
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 20.05.2007., 00:32   #95
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
A bogami nisu. Nemam monogoloida u obitelji.
Vidim da ti polako popuštaju živci i otkrivaju tvoju jadnu srpsku narav.
Uostalom, zna se srpska narav. Danas jede i pije za tvojim stolom i govori ti brate, a sutra te baca u masovnu grobnicu.
Inače..ne vidim što se ljutite kad vam se kaže da su vam Tuski narodi braća. Pa to uvreda za njih, a ne za vas. Srbi su ti koji su sa dna kace, a ne Turci.
hahah svaka čast
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 20.05.2007., 00:32   #96
Quote:
Eagle30 kaže: Pogledaj post
Tko su Hrvati? Ja msilim Slaveni većinom (90%), u vrijeme doseljenja. Onda su se pojavili Hrvati i pomješali se sa tim slavenima i tako su Slaveni pristali postati Hrvati. U kratkim crtama tako su me učili na faxu i ja tako djecu učim u školi.
Sigurno je postojao veliki utjecaj Slavena na nas Hrvate. Kao što je npr. i utjecaj skandinavsko-varjaškog plemena Rus bio velik na Slavene i druge, upravo toliki da su ti sjevernjaci ujedinili do tada razjedinjena plemena (među kojima su btw bili i jedno pleme od Hrvata), te je čak cijeli narod i novoustrojena država dobila po tim skandinavskim Rusima ime.

Nagradno je pitanje kako se zvao prvi ruski knez?
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Old 20.05.2007., 00:35   #97
Quote:
salvador2 kaže: Pogledaj post
Sigurno je postojao veliki utjecaj Slavena na nas Hrvate. Kao što je npr. i utjecaj skandinavsko-varjaškog plemena Rus bio velik na Slavene i druge, upravo toliki da su ti sjevernjaci ujedinili do tada razjedinjena plemena (među kojima su btw bili i jedno pleme od Hrvata), te je čak cijeli narod i novoustrojena država dobila po tim skandinavskim Rusima ime.

Nagradno je pitanje kako se zvao prvi ruski knez?
jel rjurik?
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 20.05.2007., 00:35   #98
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Emmm, to što je Dubrovnik većinu svoje povijesti bio grad-država ne znači da su Dubrovčani nacija odvojena od hrvatske, dapače, priznavali su hrvatske kraljeve i očuvali svijest ( sve do narodnog preporoda kad se to još jače ističe) da su Hrvati, uvijek bili katolička država, izvor iz 13.st ga naziva ''posljednji hrvatskim gradom na jugu'' ( ne znam napamet točno koji), da ne pričamo o Crvenoj Hrvatskoj i tako dalje...ali ti to sve sigurno znaš, isto kao što znaš da se nisu Dubrovčani '91 digli na obranu Hrvatske zato što se smatraju Srbima/Turcima/Marsovcima...nemoj me ljutit
Dubrovcani su pre svega Latini , romansko stanovnistvo , te Mlecani , Srbi doseljeni iz Istocne Hercegovine , tj. dubrovackog zaledja ...
Dubrovnik ima potpuno posebnu , odvojenu istoriju od Hrvatske ( da ne bude zabune , ja nikada nisam tvrdio da je Dubrovnik kroz istoriju bio srpski , mada je dosta dugo odrzavao prisne trogvacke i diplomatske veze sa Srbijom , za razliku od Hrvatske) drugaciju kulturu i jezik ...
Danas je Dubrovnik nesumnjivo hrvatski , i posle svega sto se desilo mozda i jedan od "najhrvatskijih" gradova ... Samo , potpuno je pogresno smatrati da je Dubrovnik kroz istoriju bio hrvatski , on to jednostavno nije bio.

Nemoj da se ljutis ...
Predrag Zivkovic is offline  
Old 20.05.2007., 00:38   #99
Quote:
Predrag Zivkovic kaže: Pogledaj post
Dubrovcani su pre svega Latini , romansko stanovnistvo , te Mlecani , Srbi doseljeni iz Istocne Hercegovine , tj. dubrovackog zaledja ...
Dubrovnik ima potpuno posebnu , odvojenu istoriju od Hrvatske ( da ne bude zabune , ja nikada nisam tvrdio da je Dubrovnik kroz istoriju bio srpski , mada je dosta dugo odrzavao prisne trogvacke i diplomatske veze sa Srbijom , za razliku od Hrvatske) drugaciju kulturu i jezik ...
Danas je Dubrovnik nesumnjivo hrvatski , i posle svega sto se desilo mozda i jedan od "najhrvatskijih" gradova ... Samo , potpuno je pogresno smatrati da je Dubrovnik kroz istoriju bio hrvatski , on to jednostavno nije bio.

Nemoj da se ljutis ...
o čemu ovaj trkelja? sigurno gleda rts???
kako je krenulo za koju će godinu tvrditi da i Novi sad nije u Srbiji nikada bio ali je bio pod srpskim utjecajem
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Old 20.05.2007., 00:38   #100
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Gle, srce moje drago, ja sam plavooka sa svijetlosmeđom ( u djetinjstvu plavom) kosom i posve sam sigurna dok gledam svoje mile pretke i svoj dični odraz u zrcalu da se Turci po mojim brdima nisu peli, a kao što (ne)znaš Dubrovčani su plaćali Turcima da ih se klone. Dakle, plati pa se rugaj
no da bi platio, treba imat solde, a za zaridit treba imat i nešto u glavu a ne samo plesat kolo oko vatre, lokat rakiju i puštat bradu do poda. Razumiješ ?
Moji su zatukli svakog turčina koji se približio ili pomislio koju njihovu ženu 'safatat'.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.