Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2009., 20:40   #1001
Quote:
blesa_ kaže: Pogledaj post
evo ako koga zanima što se tiče onih žalbi i odbora, teta me zvala gore iz ministarstva da me obavijesti da sam sad zavedena kao da mi je stipendija odobrena, tj da će sigurno biti, i da je odbor trebao biti sad prije uskrsa ali da su odlučili dati još malo vremena ako tko nije još stigao predati sve potrebne dokumente i žalbe, te da očekujemo odbor odmah nakon uskrsa, i isto tako da će odmah nakon odmora slati ugovore i novce. eto. nadamo se da će bit ovako kako je rekla. pozdrav svima.
ti uvijek samo dobre vijesti donosis!
corinne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 15:19   #1002
Thumbs down

hm, ja prije jedno 3 tjedna poslala ugovor njima, original i ovjerenu kpiju jer mi drugačije nije htjela glupa žena ovjerit, rekla da se ovjerava kopija, a ne 2 originala, iako na papiru lijepo piše da trebaju dva originala...no dobro...

i još mi nisu ništa javili... valjda im je stiglo to... jel vas ima još kojima je status ništa?

pa čekam i čekam... ovo mi prva godina, znm a ću morat i račun u hpb otvarat, e procedure..
butler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 15:20   #1003
Quote:
corinne kaže: Pogledaj post
ti uvijek samo dobre vijesti donosis!
sad vidjeh! Oukej, odlično, znači čekamo iza Uskrsa, jeee
butler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 19:49   #1004
Quote:
butler kaže: Pogledaj post
hm, ja prije jedno 3 tjedna poslala ugovor njima, original i ovjerenu kpiju jer mi drugačije nije htjela glupa žena ovjerit, rekla da se ovjerava kopija, a ne 2 originala, iako na papiru lijepo piše da trebaju dva originala...no dobro...

i još mi nisu ništa javili... valjda im je stiglo to... jel vas ima još kojima je status ništa?

pa čekam i čekam... ovo mi prva godina, znm a ću morat i račun u hpb otvarat, e procedure..
ja sam isto poslala orginal i ovjerenu kopiju..mislim da tako i treba.. ionako će tebi vratit tu kopiju..
i naravno..i kod mene status ništa..a predala prije mjesec dana.. valjda će brzo
btw,ja mislim da oni sami otvaraju taj račun u banci il?
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 22:45   #1005
ja sam primala stipendiju u 4.razredu srednje škole..na prvoj godini fakulteta nisam i sad sam opet dobila tak da imam otvoren račun u HPB-u...ugovore ovjerene sam im poslala 11.3. i tek 23.3. dobila potvrdu da su oni zaprimili moje dokumente...i danas su mi sjeli novci..
mrmotica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 09:58   #1006
pa kad oni misle poslat kartice...meni za mjesec dana gotov fax....a prije mjesec dana sam im vratila ugovore...pa nemogu više čekat...
maree88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:24   #1007
hej ljudi... jucer sam bio u ministarstvu.... i tamo mi je reko onaj decko sto radi da ce stipendije bit krajem 4 mjeseca najkasnije... svi ugovori su zaprimljeni i poslani u postansku banku... sada banka ima zakonski rok od deset dana da napravi kartice... onda se sve to salje nazad u ministarstvo na potpis... i onda nama na kucne adrese... trebalo bi biti krajem travnja... eventualno ranije... et tako mi je rekao tip koji radi tamo... pozz
oliversb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 14:42   #1008
Quote:
oliversb kaže: Pogledaj post
hej ljudi... jucer sam bio u ministarstvu.... i tamo mi je reko onaj decko sto radi da ce stipendije bit krajem 4 mjeseca najkasnije... svi ugovori su zaprimljeni i poslani u postansku banku... sada banka ima zakonski rok od deset dana da napravi kartice... onda se sve to salje nazad u ministarstvo na potpis... i onda nama na kucne adrese... trebalo bi biti krajem travnja... eventualno ranije... et tako mi je rekao tip koji radi tamo... pozz
da li znas hocemo li odmah dobiti kartice s novcima ili nam opet salju ugovore??hvala::
Carlly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 14:51   #1009
evo da se i ja malo uključin..al vi šta prvi put dobijate stipendiju ne obazirite se na ovaj post, ja je priman već 2 godine..
uglavnom posla san ugovore ima već skoro misec dana..i ništa..
čak nisan dobija obavijest o primitku ugovora..
eh..danas moja draga mater išla zvat ministarstvo da vidi koji k.. zašto nije uplačeno..
rekli su joj da su novci uplačeni, a da ovisno o trudu banke, novci će bit na računu najkasnije do petka..
uplaćeno je 6 000 kn..
i još su joj rekli da već slijedeći tjedan počinje normalna isplata isplata stipendija ( mjesec za mjesec).. tako da vrlo brzo možemo očekivat još 1000 kn..
eto..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 17:18   #1010
Quote:
yeast kaže: Pogledaj post
evo da se i ja malo uključin..al vi šta prvi put dobijate stipendiju ne obazirite se na ovaj post, ja je priman već 2 godine..
uglavnom posla san ugovore ima već skoro misec dana..i ništa..
čak nisan dobija obavijest o primitku ugovora..
eh..danas moja draga mater išla zvat ministarstvo da vidi koji k.. zašto nije uplačeno..
rekli su joj da su novci uplačeni, a da ovisno o trudu banke, novci će bit na računu najkasnije do petka..
uplaćeno je 6 000 kn..
i još su joj rekli da već slijedeći tjedan počinje normalna isplata isplata stipendija ( mjesec za mjesec).. tako da vrlo brzo možemo očekivat još 1000 kn..
eto..
a sta s nama koji prvi put primamo......... šmrc
roza22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 17:34   #1011
Quote:
roza22 kaže: Pogledaj post
a sta s nama koji prvi put primamo......... šmrc
a neznam..za vas je malo duža procedura..poznavajući šugavu birokraciju, sama komunikacija banka-ministarstvo uzima dosta vrimena..
al koliko vidim, čini mi se da će vam brzo to bit..a i vrlo lako je moguće da vam odma sidne 7000 kn..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:21   #1012
hej ljudi!ja sam isto davno poslala ugovore,ima skoro misec dana,mozda malo manje i jos nista...
ivanabl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:29   #1013
bdw cure koje su poslale 10 dana prije mene su vec dobile i to u kratkom roku!ali bit ce sto posto poslane,tj.sist ce lova na racun do kraja miseca?7000 kn,vau blago ti se,nama srednjoškolcima samo 2600kn il malo vise!
ivanabl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 18:50   #1014
bokic svima,ja ove god trebam prvi put dobit stipendiju a ugovore sam m vratila prije mjesec dana i jos nista..da li oni jave ako nesto nije u redu,posto iskreno uopce nisam pogledala dal mi je biljeznica dala oba originala ili mozda je cak jedno i bilo kopija?
studentica_ivon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 19:22   #1015
Quote:
studentica_ivon kaže: Pogledaj post
bokic svima,ja ove god trebam prvi put dobit stipendiju a ugovore sam m vratila prije mjesec dana i jos nista..da li oni jave ako nesto nije u redu,posto iskreno uopce nisam pogledala dal mi je biljeznica dala oba originala ili mozda je cak jedno i bilo kopija?
ma jave vraga..al netribaš se puno brinit..dosta ljudi ima sta već dobijaju par godina pa im još ništa nije silo..kao ja na primjer..
bit će, ne brini se..najbolje ti je uopće ne očekivat..svako 7 dana provjeriš bankomat i to je to..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 21:44   #1016
Ja isto primam 1. put,al još nisam dobila...Poslala sam ugovore pred mjesec i po dana :P ... al strpljivo čekam,šta mi drugo preostaje )) heh..
Nego, imam jedno pitanje,ako netko zna?! Čula sam,al još nisam stigla provjerit da se na ovu,braniteljsku stipendiju dobiva izravno studentski doma?! Zna netko nešto o tom?!
Flare is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 14:24   #1017
evo da se i ja javim..sjele pare ovaj tjedan (ne primam 1.put)
konačno da si kupim novi mob,na ovom mi se preklop drži samo na jednoj strani,n drugoj otpao
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 19:03   #1018
Quote:
Flare kaže: Pogledaj post
Ja isto primam 1. put,al još nisam dobila...Poslala sam ugovore pred mjesec i po dana :P ... al strpljivo čekam,šta mi drugo preostaje )) heh..
Nego, imam jedno pitanje,ako netko zna?! Čula sam,al još nisam stigla provjerit da se na ovu,braniteljsku stipendiju dobiva izravno studentski doma?! Zna netko nešto o tom?!
je, istina je
lovetotravel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 20:45   #1019
znaci doc ce sto posto samo triba STRPLJIVO ČEKAT!!o shit!valjda ce se isplatit!
ivanabl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 09:58   #1020
Quote:
tanisha03 kaže: Pogledaj post
ja sam isto poslala orginal i ovjerenu kopiju..mislim da tako i treba.. ionako će tebi vratit tu kopiju..
i naravno..i kod mene status ništa..a predala prije mjesec dana.. valjda će brzo
btw,ja mislim da oni sami otvaraju taj račun u banci il?
nemam pojma...pisalo je da će nam psolati upute...meni se po nekim postovima učinilo da oni otvaraju... ma daj, brine me jesu dobili to i što rade, to je kao od 9. do 6. mjeseca stipendija, a oni će nam 10 000 odmah dati?? sranje, nću znati rasporedit dobro
butler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.