Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 21:12   #4481
Quote:
ozgur250 kaže: Pogledaj post
seceri mali,ma nek mama samo uziva sa njima,to su najslade djecije godine ,bit ce posla za nju uvijek
__________________
Uzmi me kad hoces ti Pa dobro gde si ti Divno je biti nekome nešto Ta Božija Nevolja je umrla,ali i dalje me vuče ka sebi.
Bellisario is offline  
Old 18.07.2012., 00:50   #4482
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__tuba & murat-oni su se zaista voljeli

pa šta nek se slikaju tubini prijatelji sa djecom.
jedno,jedino je sigurno,
da je tuba trenutno najzgodnija mama na svijetu
djeca su njena,a drugo nije važno.
tata,pa ni ja neznam jeli moj,moj!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 18.07.2012., 01:59   #4483
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
pa šta nek se slikaju tubini prijatelji sa djecom.
jedno,jedino je sigurno,
da je tuba trenutno najzgodnija mama na svijetu
djeca su njena,a drugo nije važno.
tata,pa ni ja neznam jeli moj,moj!
@asi demir bravo! potpuno se slažem sa tvojim postom
__________________
(najljepša žena koju sam ikada vidio u mom životu) "Hayatımda gördüğüm en güzel kadın"
radisel is offline  
Old 18.07.2012., 06:57   #4484
Molim vas!!!
Ovo je Tubina tema,uozbiljimo se,ne regirajmo na kojekakve gluposti,i ne čatajmo...
Otišlo se u opasne vode,ne želim da mi zatvore najdražu temu i zato,please

11tena is offline  
Old 18.07.2012., 12:33   #4485
Toprak i Maya lijepo napreduju, sad se vidi i razlika jedna je Onurova, druga Tubina, btw. zna li tko koja je koja?!
defnne is offline  
Old 18.07.2012., 15:46   #4486
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Toprak i Maya lijepo napreduju, sad se vidi i razlika jedna je Onurova, druga Tubina, btw. zna li tko koja je koja?!
He, he, znaš tko zna Naša genijalna CSI Minči :klap:
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
MINI ONČITO (Maya) i MINI TUBA (Toprak)

Vaga946 is offline  
Old 18.07.2012., 16:45   #4487
vaga canim, na FB neke arapkinje tvrde da je obrnuto, kao ova svijetla je toprak,a tamna maya. mada se ja sjećam da su još davno pisali da je jedna curica svjetlija a druga tamnija, pa da se zato zove toprak (zemlja). više mi ima smisla da brineta ima ime kao boja zemlje, a ne ova svjetlija. možda nisam u pravu? ugl. sam ja napisala kako sam shvatila iz medijskih natpisa, vidjet ćemo. toprak je pljunuta tuba, a maya je mali klonirani ončito! čak je i jača i veća od sestrice. medjutim, ne mora značiti da će tako i ostati.

što se tiče montaže koju je nuci stavila, želim samo reći da ona nije potekla sa ovog foruma, niti ju je netko od naših članica napravio, niti ju postavio ovamo. znači nuci ti si tu fotku sama donijela ovamo, da je nisi stavila ne bi se toliko ni reklamirala. za spomenutu stranicu znam i milijun puta sam pisala o raznim bedastoćama koje su nikle odande, a našle se ovamo na forumu i za koje se zna da uopće nisu istina (razni "prijevodi" i sl.). no totalno je off donositi nešto sa foruma X ili stranice Y i onda ovdje raspravljati o kreatoru tog nečeg. mislim, kreator nije medju nama, ne znam tko bi odgovorio na dotičnu kreaciju ili koga bi moderator mogao sankcionirati
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 18.07.2012., 17:09   #4488
ni na jednoj tubinoj stranici se ne mogu dogovoriti koja je koja djevojčica, tako da ima i ovako kako je mina stavila, ali i obrnuto, ali nije bitno,ali se slažem da su baš jako slične svojim roditeljima.

oko montaža ne želim govoriti jer to ide na dušu ljudima koji to rade,ali mene je nešto drugo zasmetalo, a to je ovaj onurov prijatelj koji je svoju privatnu fotografiju stavio na tw. mislim i od tud je došla u medije, a vidjeli smo koliko su se roditelji trudili da ih ne vidimo,tako da vjerujem da je on iskoristio djecu za reklamu, jer toliko nije bio u novinama nikada, a to je još više ružno od montaža koje se non stop rade
mrvica 1234 is offline  
Old 18.07.2012., 22:27   #4489
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
ni na jednoj tubinoj stranici se ne mogu dogovoriti koja je koja djevojčica, tako da ima i ovako kako je mina stavila, ali i obrnuto, ali nije bitno,ali se slažem da su baš jako slične svojim roditeljima.

oko montaža ne želim govoriti jer to ide na dušu ljudima koji to rade,ali mene je nešto drugo zasmetalo, a to je ovaj onurov prijatelj koji je svoju privatnu fotografiju stavio na tw. mislim i od tud je došla u medije, a vidjeli smo koliko su se roditelji trudili da ih ne vidimo,tako da vjerujem da je on iskoristio djecu za reklamu, jer toliko nije bio u novinama nikada, a to je još više ružno od montaža koje se non stop rade
ja sam se bas cudila zasto je plavkica toprak a crnka maya, logicnije mi bilo da je toprak crnka, to sam nekako upamtila po kontradiktornosti, ali sacekacemo da nam tuba pojasni, a tu cemo se nacekati :/
i meni je bas bezveze da neki navodni frend, i uz to glumac, bude prvi sa kojim ce izaci fotosi sa djecicom, ocito da tuba i dalje ne zna sa medijima, kod nje je sve bila greska od pocetka ili previse vjeruje ljudima, ovaj frend je to lijepo iskoristio, ali ipak mislim da je tuba to sve trebala davno presjeci, objaviti slike za javnost a ne pustati da je danima snimaju na kupanju sa djecicom..i sad ovaj lik uletio sasvim bezveze i uzeo svojih 5 minuta slave..totalni promasaj tubinog ili vec cijeg pr-a
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Old 19.07.2012., 00:07   #4490
Ja ne smatram da je covek zloupotrebio sliku za svoju popularnost.
Covek sigurno nije se nadao da ce to da izdje u javnost,mogu zamisliti koliko besni Onur kad je vidio sliku u novinama.
A stvarno glupost sto nisu napravili jedna porodicna fotografija,pa oboje su javne licnosti.
zoim is offline  
Old 19.07.2012., 00:38   #4491
Quote:
cikana kaže: Pogledaj post
Toprak ista dede- sa mamine strane- bar meni

i ja mislim da je tako!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 19.07.2012., 02:00   #4492
Merhaba curke i dečki!

Nova stranica - novi potsjetnik za izvršavanje fanovskih obveza. Stare, nove fanice i svi dobronamjerni posjetitelji sada ne moraju lutati po bespućima i tražiti gdje bi iskazali svoju vjernost i poštovanje prema našoj Bellissimi.

Anketa: Koji igrači čekate serije četiri oka? - kaže GT, a ja bih slobodno prevela, Koje glumce želite gledati u serijama nove sezone? http://www.televizyondizisi.com/inde...unuz/80505/04/ je završena
Naša ljepotica je prva sa 46,41% glasova, što možemo zahvaliti upravo našim forumašima, jer nakon što sam stavila link, Tuba je isti dan, sa četvrtog prešla prvo mjesto i tu ostala do zatvaranja ankete. Moglo se glasati samo jedanput, što govori o brojnosti poštovatelja lika i djela naše jedinstvene Tube. :klap:

Nova anketa GT kaže: Koji niz igrača želite doći u svoju zemlju? Izbor od tebe, od nas za prijenos
1.http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=25977 Naša ljepotica vodi.

Ovo su ankete na kojima se može glasati svakih 1h i zato dragi tuboholičari

2.http://www.whopopular.com/ Da joj svaki fan s FB da samo jedan glas bila bi neprikosnoveno prva, što i zaslužuje. Za sada je na 2-om mjestu i u Turskoj i u svijetu.
3.http://www.whatpopular.com/ ovdje je nominirana samo jedna serija -"Asi" i na prvom je mjestu i u Turskoj i u svijetu

svima

Zadnje uređivanje Vaga946 : 19.07.2012. at 03:25.
Vaga946 is offline  
Old 19.07.2012., 07:49   #4493
Quote:
zoim kaže: Pogledaj post
Ja ne smatram da je covek zloupotrebio sliku za svoju popularnost.
Covek sigurno nije se nadao da ce to da izdje u javnost,mogu zamisliti koliko besni Onur kad je vidio sliku u novinama.
A stvarno glupost sto nisu napravili jedna porodicna fotografija,pa oboje su javne licnosti.
Jednostavno,ne mogu i ne želim vjerovati da je slika izašla u javnosti bez nečijeg blagoslova....
S druge strane opet,nemam opravdanje za istu,jer prvo bi se trebali roditelji pojaviti na slikama,onako lijepo ,obiteljski,kako to adet nalaže..
Što se tiče PR,znači,na jugoistoku ništa novo,navikli smo već...

Bravo za nas,kad su ankete u pitanju...
Hajde dođi,dođi nam što prije..

11tena is offline  
Old 19.07.2012., 11:22   #4494
DEMIRZLATOMOJE

Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Jednostavno,ne mogu i ne želim vjerovati da je slika izašla u javnosti bez nečijeg blagoslova....

Prije bi rekla da se nisu nadali da će se ono muško
zloćesto čutovište iz "Gumuš" pretvorit u ono
lijepo, milo, poznato lice iz "ASI" zahvaljujući dobrim
dušicama koje postavljaju linkove nama na radost.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Old 19.07.2012., 11:24   #4495
onurov prijatelj je bio u gostima i tamo se slikao s djevojčicama,a isto tako ako im je tako dobar prijatelj morao bi znati da oni nisu ni jednu privatnu fotografiju svoje djece obajvili i da im to smeta i da su do sada sakrivali lica djece od novinara, što je njihovo pravo.

svi jako dobro znamo ili se nadam da znamo da svaki put kad se objavljuju djeca moraju imati prekrivene oči, osim ako roditelji ili staratelji nisu dozvolili fotografiju, a ovaj čovjek je tu fotografiju koliko je meni poznato stavio na javnu mrežu na twitter, ne znam što mu je to trebalo, osobno to netko tko je kulturan nikad ne bi napravio, možeš to u nekom zatvorenom krugu, ali staviti privatne fotografije na javnu mrežu je za svaku osudu po meni i jako mi je ružno i stvarno zoim kako misliš da je on mislio da to neće doći u javnost, a objavljena na javnom mjestu, pa vidimo kakvi su novinari u turskoj, pa oni nedaju ljudima disati, a ne da ne bi iskoristili nešto takvo.

po meni je on jako dobro znao što radi i zbog čega to radi, nije on to slučajno stavio, ne vjerujem, ne radi se tu o klincu. zašto bi netko stavljao svoju sliku s tuđom djecom na svoj tw. zbog čega?

slažem se cure s vama koje ste rekle da je tuba davno trebala svemu napraviti kraj i staviti obiteljsku fotografiju djece i onda se ne bi javljali takvi likovi, to su stvarno super napravili berg i halit i ne bi bilo loše da se malo ugleda tuba na njih.
mrvica 1234 is offline  
Old 19.07.2012., 11:27   #4496
Halo,evo to je taj princ...



Svila i kadifa,mogu zamislit princezu...
Kažu,prihvatila ulogu...

Zadnje uređivanje 11tena : 19.07.2012. at 11:55.
11tena is offline  
Old 19.07.2012., 12:04   #4497
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
onurov prijatelj je bio u gostima i tamo se slikao s djevojčicama,a isto tako ako im je tako dobar prijatelj morao bi znati da oni nisu ni jednu privatnu fotografiju svoje djece obajvili i da im to smeta i da su do sada sakrivali lica djece od novinara, što je njihovo pravo.

svi jako dobro znamo ili se nadam da znamo da svaki put kad se objavljuju djeca moraju imati prekrivene oči, osim ako roditelji ili staratelji nisu dozvolili fotografiju, a ovaj čovjek je tu fotografiju koliko je meni poznato stavio na javnu mrežu na twitter, ne znam što mu je to trebalo, osobno to netko tko je kulturan nikad ne bi napravio, možeš to u nekom zatvorenom krugu, ali staviti privatne fotografije na javnu mrežu je za svaku osudu po meni i jako mi je ružno i stvarno zoim kako misliš da je on mislio da to neće doći u javnost, a objavljena na javnom mjestu, pa vidimo kakvi su novinari u turskoj, pa oni nedaju ljudima disati, a ne da ne bi iskoristili nešto takvo.

po meni je on jako dobro znao što radi i zbog čega to radi, nije on to slučajno stavio, ne vjerujem, ne radi se tu o klincu. zašto bi netko stavljao svoju sliku s tuđom djecom na svoj tw. zbog čega?

slažem se cure s vama koje ste rekle da je tuba davno trebala svemu napraviti kraj i staviti obiteljsku fotografiju djece i onda se ne bi javljali takvi likovi, to su stvarno super napravili berg i halit i ne bi bilo loše da se malo ugleda tuba na njih.
Slika nije izbrisana sa te socijalne mreze(naravno iako je kasno),nit je profil zakljucan,pa zato mislim da je ne namero napravljeno.
A verovatno nisu mu zamerili ni Onur ni Tuba,valjada bi covek nekako odreagovao.

Ja bas gotivim Tubu,Onur mi je samo jedan od gomilu turskih glumaca,ali stvarno prave pompu od toga i jos vise skrecu paznju na sebe krijuci decu,svadbu i sl.
Tolga Karel(slucajno sam uhvatila to,ne gotivom ga nit pratim) pusti TV ekipu u bolnicu,pokazao slike na mobitlu tek rodjenog deteta,svaki put kad ga upeca kamera on pokazuje slike sa mobitela,nista fala bogu se nije dogodilo detetu a nit mu novinari prave sacekuse,uglavno ga slikaju na neke ivente.
To je mislimjedna normalna reakcija javne licnosti,hocete info-izvolite i pustite nas na miru.Tako niti dete niti njegova zena se uznemiravaju.
I ne samo Tolga ima dosta takvih likova na njihovoj estradi.
To je moje misljenje.
zoim is offline  
Old 19.07.2012., 23:33   #4498
ja isto skroz razmišljam kako je ova slika dospjela u javnost znači preko njegovog twittera! vidim da ima dosta veliki broj sljedbenika, profil otključan na izvol'te i svima je sve dostupno.

postoje samo 2 opcije:

1. slikao se sa curicama, došao kući, podigao sliku na svoj twitter profil bez znanja i dopuštenja roditelja jer

a) nije razmišljao uopće, nego eto sretan i došlo mu da svima pokaže kako su slatke.
b) jer je znao da će tako privuć medijsku pažnju turske i šire (možda ima nekakav novi projekt, predstavu, štogod).

2. slikao se sa curicama, došao kući, podigao sliku na svoj twitter profil sa znanjem i dopuštenjem roditelja jer

a) su htjeli plasirati slike curica, ali nekim zaobilaznim putem (tipa, nećemo se službeno slikati, ali evo svima aktualnih slika iz blizine).
b) su htjeli promovirati svoje nove projekte ili si podić cijenu (onur snima seriju, tuba će možda itd.).
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 20.07.2012., 11:11   #4499
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ja isto skroz razmišljam kako je ova slika dospjela u javnost znači preko njegovog twittera! vidim da ima dosta veliki broj sljedbenika, profil otključan na izvol'te i svima je sve dostupno.

postoje samo 2 opcije:

1. slikao se sa curicama, došao kući, podigao sliku na svoj twitter profil bez znanja i dopuštenja roditelja jer

a) nije razmišljao uopće, nego eto sretan i došlo mu da svima pokaže kako su slatke.
b) jer je znao da će tako privuć medijsku pažnju turske i šire (možda ima nekakav novi projekt, predstavu, štogod).

2. slikao se sa curicama, došao kući, podigao sliku na svoj twitter profil sa znanjem i dopuštenjem roditelja jer

a) su htjeli plasirati slike curica, ali nekim zaobilaznim putem (tipa, nećemo se službeno slikati, ali evo svima aktualnih slika iz blizine).
b) su htjeli promovirati svoje nove projekte ili si podić cijenu (onur snima seriju, tuba će možda itd.).
Minči,kad se to sve ovako lijepo stavi na papir i podvuče,izgleda vrlo logično.

Ako je jedan
Ako je dva
Što sad???

__________________________________________________ __________________
Koga bi željeli vidjeti (anketa)

http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=25977

Ah ti Kinezi...
11tena is offline  
Old 20.07.2012., 14:36   #4500
toprak y maya..još ne znamo točno koja nosi koje ime, bude nam Tuba otkrila u budućnosti..

mina je navela više opcija "slučajnog" objavljivanja slike..tko bi znao pravi razlog..

privatnost je dobra, sve je to ok, ali svjesni su tog javnog pojavljivanja i teško će izaći na kraj s novinarima, što prije istupiš u javnost lakše ćeš disati....ljudi vole Tubu, razumljivo je da žele vidjeti i dječicu, kao što bi bilo razumljivo i to neekspeniranje u javnost, no ne mogu kameru vječno izbjegavati..tako da bi bila najbolja opcija par profesionalnih sličica uz dodatni članak happy family i mirna Bosna!
defnne is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.