Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2015., 11:57   #61
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
U jelovniku ne vidim ta jela koja spominjes...moze pomoc?
Stavila si link od Nokturna, a čovjek se referirao na meni od Rocket Burgera...
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 12:28   #62
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
@Krqo vidim da si se počeo snobisat sa kraft pivama!
to radim već duže vrijeme ali nije mi jasno to da jako dobrog piva ima u takvom fastfood lokalu... neke stvari su moguće samo u Rvackoj
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
probaj u Rocket Burgeru pileća krilca sa ljutim umakom, he he, nos procuri odmah, sve sam ti reko
dobra vijest unutra trešti muzika sa zvučnika tako da mi nije bilo neko zadovoljstvo piti pivo pa nisam navraćao dok je bilo hladno, sada bi mogao sjesti van i udrit po krilcima
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Zadnji put bio prije par mjeseci.
Pulled pork sendvič mi je najbolja stvar tamo.
e ovo me njoš više zanima... navodno je to odično a nikad nisam probao
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 12:28   #63
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
nokturno u skalinskoj. prva liga.
he he he, pa šta nokturno nije turistička "zamka"...hm...
__________________
Puš! Puš!...... Proooooot
Inspektor Dane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 12:33   #64
Quote:
Inspektor Dane kaže: Pogledaj post
he he he, pa šta nokturno nije turistička "zamka"...hm...
hja, to mozes rec za svako mjesto u centru ali steak im je odlican - dvaput bio ove godine, oba puta odlican. danas idem isprobat rocket burger, kakvo pivo imaju?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 12:45   #65
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kakvo pivo imaju?
ima prijespomenuta točena Nova runda, par domaćih (žuja, heiniken ) i neki trapisti, barem što sam ja vidio
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 12:52   #66
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Stavila si link od Nokturna, a čovjek se referirao na meni od Rocket Burgera...
Shvatih kasnije...no u postu iznad njegovog je spomenut nokturno, pa sam (obzirom da se post kad nema kvota odnosi na onaj iznad) pomislila da o njemu govori.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 10:17   #67
Svratio sam jučer u Rocket.

Jeo se pulled pork sendvič, pomfri i pila Nova runda.

Pulled pork serviraju s coleslaw salatom. Sam sendvič je u redu, dolazi s nekim umakom, očekivao sam da je pikantan, ali je nekako slatkast. Meso bi moglo biti ipak malo začinjenije (to sam primijetio i kod njihovog burgera...)

Sendvič je veličine muškog dlana (ono, stane na dlan, možda mrvicu veći), što mi se za cijenu od 33kn čini premalo, ali takav je i burger, pa eto, to su valjda te neke Tkalča cijene...

Pomfri ništ posebno, ok. Procija zadovoljavajuća, dolazi s kečapom.

Nova runda je odlično pivo, osvježavajuće i punih aroma, baš paše u ovo ljetno vrijeme. I tako mi se čini da je pivo bilo najbolji dio jučerašnjeg menija.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 13:07   #68
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
probaj u Rocket Burgeru pileća krilca sa ljutim umakom, he he, nos procuri odmah, sve sam ti reko

hamburger im je oke, ali volem obilato, što ovaj nije. : krkan :
Meni bi ta krilca mogla biti dosta ljuća. Pogotovo što su me upozoravali da je jako ljuto, da razmislim itd., a ono niš' strašno.

Uz rebrica i pulled pork, dobar mi je i Oppenheimer.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 20:45   #69
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Meni bi ta krilca mogla biti dosta ljuća. Pogotovo što su me upozoravali da je jako ljuto, da razmislim itd., a ono niš' strašno.

Uz rebrica i pulled pork, dobar mi je i Oppenheimer.
Pa da nije ljutina da ti oči ispadnu, zadnji put sam ih vratio pa mi je kuhar zaljutio, pa smo pantomimom kroz staklo komunicirali "jel sade ok!" opet nije bilo ljuto kao prvi put, ali sam bijo fin
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 23:34   #70
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Nova runda je odlično pivo, osvježavajuće i punih aroma, baš paše u ovo ljetno vrijeme. I tako mi se čini da je pivo bilo najbolji dio jučerašnjeg menija.
jesam rekao apsurdno je uopće imati takve pive u ponudi zajedno sa jelima tipa hamburger, ali kod nas je moguće i ono što drugdje nije
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Meni bi ta krilca mogla biti dosta ljuća. Pogotovo što su me upozoravali da je jako ljuto, da razmislim itd., a ono niš' strašno.
ti nisi mjerodavna za ljuto već su te prije upozoravali, a poznato je da Rvat ljuto baš i ne voli

Zadnje uređivanje Krkimir : 05.06.2015. at 00:11.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 00:31   #71
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jesam rekao apsurdno je uopće imati takve pive u ponudi zajedno sa jelima tipa hamburger, ali kod nas je moguće i ono što drugdje nije
sorry, al opet si zabrijao
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 00:46   #72
sorry, ali ti nisi probao Novu rundu?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 00:56   #73
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
sorry, ali ti nisi probao Novu rundu?
jesam. ne vidim zasto se ne bi moglo piti dobro pivo uz dobre burgere i hranu tog tipa

kako znas da vani toga nema? ja recimo znam da ima. u uk i njemackoj svaka druga prcvarnica ima cesto izvrsno pivo neke lokalne microbrewery


p.s. pulled pork po definiciji nije fast food
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 01:03   #74
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ne vidim zasto se ne bi moglo piti dobro pivo uz dobre burgere i hranu tog tipa
link na članak
Quote:
Kako je kod nas sve naopako i drugačije od normalnoga svijeta, pa su tako kineski restorani u kategoriji skupljih, a pubovi najušminkanija mjesta u gradu, tako se i uz fensi hamburgere nametnula obaveza točiti najkvalitetnije moguće pivo, pa se tu pod must drže bujski San Servolo ili američki Brooklyn, odlične i skupe pive koje su, međutim, same po sebi klasu iznad ideje hamburgera. OK, naravno da je uvijek poželjno i hvale vrijedno služiti kvalitetno pivo, svakako pohvalnije od prakse onih pljačkaša što po Trogiru i drugim sličnim turističkim zamkama deru turiste točenim domaćim običnim konfekcijskim po 25 kuna, ali doista je idiotski pretenciozno inzistirati na tome da se uz fast food, odnosno junk food, a hamburger je da se na glavu postaviš upravo to, potiče skupi pivski elitizam.
ti u hamburger pečenjari možeš popiti bolje pivo nego u Esplanadi, tko je tu lud?

Zadnje uređivanje Krkimir : 05.06.2015. at 01:16.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 06:06   #75
Dotični je kreten. "Po definiciji junk food"? Po definiciji junk food može biti jedino neka nakarada od zamjenskih/nekvalitetnih/škart sastojaka. Čušpajz može biti junk (iako ne ulazi u fast) food, razni gotovi proizvodi, pohane piz****** u oblicima ovoga i onoga, napravljene od ostataka mesa, vode, soje, pojačivača okusa i emulgatora koji to sve drži na hrpi, prženo (ako je moguće) na starom ulju.

A kaj se pive tiče, zakaj ne bi bilo dobre pive negdje di nije tolko dobra klopa, uostalom, ak ide? Morti neko i samo ns
a pivu dođe, pa kaj.
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 10:17   #76
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
Dotični je kreten. "Po definiciji junk food"? Po definiciji junk food može biti jedino neka nakarada od zamjenskih/nekvalitetnih/škart sastojaka. Čušpajz može biti junk (iako ne ulazi u fast) food, razni gotovi proizvodi, pohane piz****** u oblicima ovoga i onoga, napravljene od ostataka mesa, vode, soje, pojačivača okusa i emulgatora koji to sve drži na hrpi, prženo (ako je moguće) na starom ulju.

A kaj se pive tiče, zakaj ne bi bilo dobre pive negdje di nije tolko dobra klopa, uostalom, ak ide? Morti neko i samo ns
a pivu dođe, pa kaj.
Baš. Lik piše u stilu nekih prisutnih forumskih trollova. Po istom principu možeš i steak (i bilo koji drugi komad mesa) proglasiti fast (ili junk) foodom jer se napravi za par minuta.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 23:48   #77
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ti u hamburger pečenjari možeš popiti bolje pivo nego u Esplanadi, tko je tu lud?
eventualno vodstvo esplanade ukoliko ima klijentelu koja voli cuclati pivice (ja ne znam da li ima)
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 03:56   #78
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Baš. Lik piše u stilu nekih prisutnih forumskih trollova. Po istom principu možeš i steak (i bilo koji drugi komad mesa) proglasiti fast (ili junk) foodom jer se napravi za par minuta.
kad ljudi automatski cim cuju rijec burger pomisle na ona sranja iz mekdonaldsa...
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:16   #79
probao chadder bacon nice, evo i meni
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Capture rocket.jpg‎
Views:	236
Size:	9.9 KB
ID:	15520  
devouring is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 08:53   #80
bas bio neki dan ,probao hot wings, odlicno fini umak ,i double double sa krumpiricima,odlicno, dobar im je i ledeni čaj ,preporuka
devouring is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.