Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2008., 20:39   #1
Prikljuciti stranoj vojsci

Ima li mogucnost prikljuciti se u stranoj vojsci? Ja bih zelio prikljuciti u britanskoj vojsci, cuo sam nedavno da britanska vojska zeli izmjeniti zakon kojom dozvoljava regrute samo iz zemlje clanice Commonwealtha, zeli novi zakon da moze dozvoliti i druge regrute npr. poljske jer britanskoj vojsci nedostaje novaka a posto u Velikoj Britaniji ima mnogo stranaca odnosno Poljaka. Zapravo bih zelio postati kraljevski britanski gardist sa onim subarom.
Ja inace ne cujem (ja sam nagluh), mislim da vojna akademija nece dopustiti da se prijavim...
Legenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 00:40   #2
Sorry, ali mislim da nema potražnje za vojnicima koji ne mogu čuti zapovjedi...
Čitao sam o nekom njemačkom vojniku koji je oglušio od eksplozije i nije svaćao da ga sd želi optužiti za sabotažu... na kraju su ga streljali...
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 09:38   #3
koji zajebant
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 23:27   #4
Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Ima li mogucnost prikljuciti se u stranoj vojsci? Ja bih zelio prikljuciti u britanskoj vojsci, cuo sam nedavno da britanska vojska zeli izmjeniti zakon kojom dozvoljava regrute samo iz zemlje clanice Commonwealtha, zeli novi zakon da moze dozvoliti i druge regrute npr. poljske jer britanskoj vojsci nedostaje novaka a posto u Velikoj Britaniji ima mnogo stranaca odnosno Poljaka. Zapravo bih zelio postati kraljevski britanski gardist sa onim subarom.
Ja inace ne cujem (ja sam nagluh), mislim da vojna akademija nece dopustiti da se prijavim...
SAS
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 01:14   #5
Znate li o Legiji stranaca? To sam pogledao u jednom dokumentarnom filmu sa nekoliko epizoda (neznam kako se zove), film je pricao o Legiji i zivotu novih regruta, ali nisam ih vidio sa oruzjem, novi regruti su dosli da bi postali "jaci i bolji muskarci", casnici su ih prvo fizicki i psihicki slamali da bi ih iskusavali, zatim stavljaju veoma strogu "savrsenu" disciplinu i vjezbu, ako bi neko od regruta napravilo malu pogresku cak sitnicu svi onda ce biti kaznjeni i ponovo ispraviti pogreske ne samo sitnice nego iznova, meni je bilo smijesno kada u vrijeme jednog odmora casnici su kaznjavali neke regrute tako da ih kopajuci u zemlji sve do glave i tu ostaju sat vremena...
Legenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 12:05   #6
Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Znate li o Legiji stranaca? To sam pogledao u jednom dokumentarnom filmu sa nekoliko epizoda (neznam kako se zove), film je pricao o Legiji i zivotu novih regruta, ali nisam ih vidio sa oruzjem, novi regruti su dosli da bi postali "jaci i bolji muskarci", casnici su ih prvo fizicki i psihicki slamali da bi ih iskusavali, zatim stavljaju veoma strogu "savrsenu" disciplinu i vjezbu, ako bi neko od regruta napravilo malu pogresku cak sitnicu svi onda ce biti kaznjeni i ponovo ispraviti pogreske ne samo sitnice nego iznova, meni je bilo smijesno kada u vrijeme jednog odmora casnici su kaznjavali neke regrute tako da ih kopajuci u zemlji sve do glave i tu ostaju sat vremena...
Pa ja svoje ljude na obuci kopam po 12 sati minimalno.
Da t nisi gleda film : ''Kako postati fancy and cool" directed by Modni Mačak
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 13:24   #7
Quote:
Legenda kaže: Pogledaj post
Znate li o Legiji stranaca? To sam pogledao u jednom dokumentarnom filmu sa nekoliko epizoda (neznam kako se zove), film je pricao o Legiji i zivotu novih regruta, ali nisam ih vidio sa oruzjem, novi regruti su dosli da bi postali "jaci i bolji muskarci", casnici su ih prvo fizicki i psihicki slamali da bi ih iskusavali, zatim stavljaju veoma strogu "savrsenu" disciplinu i vjezbu, ako bi neko od regruta napravilo malu pogresku cak sitnicu svi onda ce biti kaznjeni i ponovo ispraviti pogreske ne samo sitnice nego iznova, meni je bilo smijesno kada u vrijeme jednog odmora casnici su kaznjavali neke regrute tako da ih kopajuci u zemlji sve do glave i tu ostaju sat vremena...
Ma svuda u svjetu su ti slicne obuke.
http://www.youtube.com/watch?v=BlPvQwPXAeM

a sta se tice tvog problema,ti nisi potpuno gluh(kolko sam skuzio) ja mislim da bi se tu moglo nesto uraditi>nekakav aparat ili se neke cjevcice mogu ugradit
(bar sam ja tako cuo),sad neznam koji je tvoj problem pa necu pricati.

a prije nekoliko mjeseci gledao sam na RTSu obuku za JOS.
Bace ih u sumu na dva mjeseca i oni tamo moraju sami prezivljvati.
Jedu skakavce i sljepice,piju rosu i cjede nekakav sok iz listova.
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.