Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2006., 21:06   #61
Quote:
Constantine kaže:
A tek Ron Perlman, on je cool gdje god se pojavi.
istina istina...evo čak je i u Absolonu bio dobar...ma, on je kao i recimo Madsen, može biti u totalnom šitu od filma ali ima karizmu i pojavu....e da, kada već spomenuh Absolon->koja katastrofa od filma...šteta, mogao je biti puno bolji da su se scenarist i redatelj potrudili....ali kao što sam rekao Lambert praši dobre komade, a gdje ćeš boljeg komada od Kelly Brook
LordShaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 21:06   #62
sad se sjetih jos goreg filma - prozor u dvoriste od hičkoka.. bas glup i dosadan film.. razocarala se ja, a jos si ga snimila jer sam mislila da ce bit nesto od toga (kao psiho npr.) but noooo
__________________
You say potato, I say vodka
frikusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 21:10   #63
Quote:
LordShaper kaže:
istina istina...evo čak je i u Absolonu bio dobar...ma, on je kao i recimo Madsen, može biti u totalnom šitu od filma ali ima karizmu i pojavu....e da, kada već spomenuh Absolon->koja katastrofa od filma...šteta, mogao je biti puno bolji da su se scenarist i redatelj potrudili....ali kao što sam rekao Lambert praši dobre komade, a gdje ćeš boljeg komada od Kelly Brook
Je, da su se potrudili, Absolon bi bio dobar film, pa mi je puno bolji drugi film Bijeg iz Absolona.

Je, Ron Perlman je cool kao i Steve Buscemi ili Dennis Hopper.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 21:14   #64
Quote:
Constantine kaže:
Je, da su se potrudili, Absolon bi bio dobar film, pa mi je puno bolji drugi film Bijeg iz Absolona.

Je, Ron Perlman je cool kao i Steve Buscemi ili Dennis Hopper.
Buscemi i Hopper

Bijeg iz Absolona...od kud ovo izvuče...sjećam se mutno ali čini mi se da mi je bio dobar...
LordShaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 21:20   #65
Titanic
__________________
Kako oblikovati potpise?
Feanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 21:24   #66
Quote:
Feanor kaže:
Titanic
No, to je već toliko puta spomenuto da mi ideš na živce.
A sig ti baš nije originalan, već ga prijatelj ima.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 21:57   #67
Quote:
dane18 kaže:
Recimo kad spominjete Tarantina, ima puno dobrih filmova, onda se pojavi jedan Hostel koji me nije baš nešto impresioniral, pogotovo kad pogledaš buđet koji su imali za snimanje tog filma, btw, sve su potrošili.
Tako je. Da povučem paralelu - tako i Fincher ima puno dobrih filmova, i onda se pojave jedne "Narnijske kronike".
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:00   #68
Smoogj, ide ti večeras
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:02   #69
Aaaa, zakon, nisam prije vidjela ovu temu

Mogu prvo pljucat po dobitnicima Oscara? Titanic, Saving private Ryan, Braveheart, Gladiator... divna precijenjena sranja.

A od nezavisnih filmica prvo mi pada na pamet Sreca. I svi filmovi Larsa von Triera.

Quote:
frikusha kaže:
izgubljeni u prijevodu definitivno!
Slazem se. Meni nije los, ali nije ni blizu onoj pompi koju je podigao.

Quote:
sad but true kaže:
Inače, jedini Tarantinov film koji je doista vrijedan kao film, a ne kao stilska vježba ili dokazvianje koliko je jači od drugih redatelja jest Jackie Brown. Tu je dokaza da je sposoban za velike stvari
Uhh, meni je los.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:04   #70
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
Mogu prvo pljucat po dobitnicima Oscara? Titanic, Saving private Ryan, Braveheart, Gladiator... divna precijenjena sranja.
Zapravo, sve nakon "Unforgiven". Istina, neke nisam ni pogledao, pa možda griješim dušu.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:10   #71
A-a, volim American Beauty, sta ces
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:13   #72
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
A-a, volim American Beauty, sta ces
A, gnji. Mala kurvica je zapravo još nevina, a homofob je pritajeni gay. Tralala.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:18   #73
E, da, i vrećicu nosi vjetar. Divno.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:19   #74
Nisam rekla da je cijepljen od stereotipa. Ali unatoc njima, radi se o sasvim toploj nepretencioznoj pricici.

Quote:
Mr Smoogj kaže:
E, da, i vrećicu nosi vjetar. Divno.
E vidis, to je jedino sto mu zamjeram.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:47   #75
Quote:
frikusha kaže:
sad se sjetih jos goreg filma - prozor u dvoriste od hičkoka.. bas glup i dosadan film.. razocarala se ja, a jos si ga snimila jer sam mislila da ce bit nesto od toga (kao psiho npr.) but noooo

meni super film, ne kuzim kaj ti ne valja u filmu . mislim psycho je psycho i tu se nema kaj rec al vise volim neke druge njegove filmove. rebecca nedavno ponovo pogledao, bash mi drag taj film
__________________
"... and I'll be put in a box, and all I'll need is a tiny glass of water and lots of tiny pieces of pizza and the box will have wings like an airplane." And you ask, "Where will it take you?" "Home." I say.
clone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 00:57   #76
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
I svi filmovi Larsa von Triera.
esad si me šokirala u 3pm

bio sam uvjeren da ga obožavaš. i might even grow to like you because of that
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 03:34   #77
Quote:
Insp. Harry Callahan kaže:
Titanic taj film netko cijeni?
Heat...slažem se...bljutavo i besmisleno, žali bože glumaca.
Blade(svi dijelovi) ...koji je to kurac? Što su tom izdrkotinom mislili postići?
Armageddon ...OMFG
Peti element ...shit nad shitovima. Prema njemu titanic djeluje kao remek-djelo. Oh, BTW, Mila Jovovich je fucking daskara!
ajme kakvi ljudi postoje, ajd još titanik, ali priznam mu da nije bezveze osvojil oscare, ali pljuvati po petome elementu i bladeu, a onda čak i po heatu i armageddonu koji mi nisu dragi ko prethodna 2
RASPNI! RASPNI! RASPNI!
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 11:38   #78
a gle, o ukusima se ionak ne raspravlja

.. jel netko rekao nesto lose o american beauty mozda?!
__________________
You say potato, I say vodka
frikusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 11:52   #79
Ja ne
Film mi je bio i ostao super, Spacey maestralno odglumio svoje....a i film gdje Thora Birch pokaže sise ne može biti loš
LordShaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 11:54   #80
Pao mi je na pamet film Obitelj čudaka (The Royal Tenenbaums). Pretenciozno sranje.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.