Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2003., 21:31   #201
Quote:
zaz kaže:
Potrosi se puuuno vise love nego sad, pljugica, pivica, ponovo pljugica, eventualno jos jedna pivica i to ti je to.
Od svih koje poznam da pljugaju (cca 15-ak ljudi) nitko nije presao na teze droge. Poznamo se oko desetak godina.

Droga opcenito nije za klince, jer oni opcenito nemaju pojima o zivotu.
Jest bome, više love se uštedi, manje se povraća, jetra ne strada, a ujutro se budim bez mamurluka.

A što se tiče djece, pa oni uče, kako će znati što je govno ako ne probaju?! Jedino trebaju biti pametni da baš ne nastave jesti svom silom!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 11:40   #202
Jako je pametan svatko tko mora pojesti govno da bi znao što je.

Isto tako, dokaz je inteligencije ako ga jedeš u malim zalogajima umjesto u velikim.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 16:28   #203
Quote:
stitch kaže:
Jako je pametan svatko tko mora pojesti govno da bi znao što je.

Isto tako, dokaz je inteligencije ako ga jedeš u malim zalogajima umjesto u velikim.
obratio nam se cojvek koji u zivotu nije pojeo govno ???

jesi siguran da nisi, meni se cini da si trebao i vise
__________________
lavPisJuniti
go2:http://www.geocities.com/zeleni_spijun
zeleni_spijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 00:32   #204
Nisam, ali neka te to ne dira. Samo ti žvači.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 09:37   #205
Quote:
stitch kaže:
Jako je pametan svatko tko mora pojesti govno da bi znao što je.

Isto tako, dokaz je inteligencije ako ga jedeš u malim zalogajima umjesto u velikim.
pazi ovo je ocito neka visokoumna ironija za koju mi jedaci govana nismo sposobni
eee da ovo nije fasisticki forum na kojem moras samo okolisat i ne smijes iskreno rec da, ja pljugam i zaboli me ko ce mi od vas satro folera sta rec (ovo se ne odnosi na mene - see what I mean?) :2up: upoznala bi te ja s nekim zivotnim cinjenicama
ovako ostajemo na bezazlenom prepucavanju onih koji imaju muda i onih koji muda gledaju na ekranu kompa
'nuff said
__________________
Ali gospođo, jedan somun izmeđ dvi kifle ne može da balansira, on ne može da balansira
Jack of all trades is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 10:54   #206
Eh, sad si me stvarno dotukla. O kakvim to životnim činjenicama govoriš? I o kakvim mudima?

Hajde, pokaži da ih imaš. Umjesto da se dokazuješ jedući govna.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 11:34   #207
daj se saberi

kuzis, ti nju pitas da ti pokaze muda ???

a kakva bi ti to muda gledao...zenska ???

koja perverzija

FYFI zene nemaju muda vec intuiciju...sto im cak i bolje sluzi nego nekima muda

no opet, tesko ces to razumjeti....
__________________
lavPisJuniti
go2:http://www.geocities.com/zeleni_spijun
zeleni_spijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 17:34   #208
Razlikuj jaja od muda. Žene ne moraju imati prvo da bi imale drugo.

Osim toga, nisam se ja prvi počeo izražavati nejasnim metaforama.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 08:13   #209
Quote:
stitch kaže:
Razlikuj jaja od muda. Žene ne moraju imati prvo da bi imale drugo.

Osim toga, nisam se ja prvi počeo izražavati nejasnim metaforama.
s ovim prvim se slazem.
sto se tice zivotnih cinjenica - smatram da se covjek niceg ne treba grozit i da ako ti nesto pricinjava uzitak... samo daj
stvar je u kontroli. ako pusis do kutije na tjedan onda je to uzitak a ista vise je ovisnost. isto je s pljugom i slicnim delicijama. i ne mogu shvatit likove koji nikad nista nisu probali u zivotu koji o svemu sve znaju ali znanje im je povrsno i teorijsko ali ne empirijsko ali bitno da idu meni solit pamet kak sam ja narkoman i sve to. oh come now...
nisi probao nemas pravo glasa.
quod me nutrit tuod me destruit
__________________
Ali gospođo, jedan somun izmeđ dvi kifle ne može da balansira, on ne može da balansira
Jack of all trades is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 09:36   #210
Quote:
Jack of all trades kaže:
s ovim prvim se slazem.
sto se tice zivotnih cinjenica - smatram da se covjek niceg ne treba grozit i da ako ti nesto pricinjava uzitak... samo daj
stvar je u kontroli. ako pusis do kutije na tjedan onda je to uzitak a ista vise je ovisnost. isto je s pljugom i slicnim delicijama. i ne mogu shvatit likove koji nikad nista nisu probali u zivotu koji o svemu sve znaju ali znanje im je povrsno i teorijsko ali ne empirijsko ali bitno da idu meni solit pamet kak sam ja narkoman i sve to. oh come now...
nisi probao nemas pravo glasa.
quod me nutrit tuod me destruit
Ja mislim da je stitch probao...cak ne samo travu.
Al nije uopce u tome stvar.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 09:38   #211
Zlato, čitaj moje postove.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 09:39   #212
Quote:
lahor kaže:
Ja mislim da je stitch probao...cak ne samo travu.
Al nije uopce u tome stvar.
Kad si prije uletjela?
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2003., 11:32   #213
Quote:
stitch kaže:
Zlato, čitaj moje postove.
a ispricavam se ocito malo kasnim
onda se ovo nista ne odnosi na tebe al moras priznat da ima takvih amisa koji to rade
sad nas je dvoje a? samo sto je jedno obraceno drugo jos u kurcu al nece skoro van, ni ne planira. uglavnom ne znam nista o tebi ni o tvom zivotu al ak si se ikad kriziro vjerojatno kuzis da se to moglo izbjec sa samo malo samokontrole
__________________
Ali gospođo, jedan somun izmeđ dvi kifle ne može da balansira, on ne može da balansira
Jack of all trades is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 18:35   #214
e na ovu temu bi ja mogao nesto reci. heheh..naime morao sam proci drug test prije zaposljavanja i bio sam u totalnoj paranoji..uglavnom duvka se jako dugo vidi u mokraci i moze se skuzit mjesecima poslije pusenja..ali to opet sve ovisi o organizmu i kolicini popusene - a bogami nisam se libio heheheh. uglavnom postoji lijek i za to..CleanP se zove :-) nekakav buckuris kaj popis i onda odes na test..prolazak garantiran a nije ni skupo tako jako..50 bucksi..
eto toliko od mene
vze2z3xb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 20:16   #215
Quote:
vze2z3xb kaže:
e na ovu temu bi ja mogao nesto reci. heheh..naime morao sam proci drug test prije zaposljavanja i bio sam u totalnoj paranoji..uglavnom duvka se jako dugo vidi u mokraci i moze se skuzit mjesecima poslije pusenja..ali to opet sve ovisi o organizmu i kolicini popusene - a bogami nisam se libio heheheh. uglavnom postoji lijek i za to..CleanP se zove :-) nekakav buckuris kaj popis i onda odes na test..prolazak garantiran a nije ni skupo tako jako..50 bucksi..
eto toliko od mene
NE MOZE se skuzit mjesecima u urinu. ako ne pusis cesto, za tjedan dana si cist (par dana vise-manje, ovisi koliko si pusio). ako cesto pusis onda ostaje mal duze - do tri tjedna. u krvi ostaje duze, ne znam tocno koliko.
sta kazes, 50 baksa za prolaz.. jebiga, sam ak je bas hitno...

kako ide ona fora sa pivom? kao popijes dva-tri piva nekih pol sata prije testa i prodjes. netko je to spomenuo. koliko je to pouzdano?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 20:21   #216
stvarno ti kazem da ostaje dosta dugo.i ne pricam na pamet jer sam imao iste testove doma i obavljao prije sluzbenog pregleda..prestao sam pusit nekih 10 dana prije nego sam dosao u ameriku..istina je da sam prije vise jointa skurio nego cigareta ali svejedno ..nije to bas tako brzo ko sto vi mislite..i to se skuzi najduze u mokraci od svih jebenih droga - nabijem ih na *****..ako smrces bijelo ne mogu vise nista iz urina skuzit nakon par dana.speed, ecstasy ista fora..herion ne znam - samo sam par puta probao..tripove nikad nisam gutao ..
i opet kazem - ne pricam na pamet - probao i prosao kroz sve to..fala ti boze sad vise ne moram kroz to prolazit..imam job pa mogu pusit u miru bozjem..nije vise gust ko nekad ali svejedno..paranoje su malo prevelike pocele lupat..ipak su vec 34 godine na kicmi
vze2z3xb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 20:58   #217
ma ok, al ne pricam ni ja napamet. provjereno - nakon tjedan dana negativan.
mislim da se tripovi mogu okriti samo dan kasnije. eksovi 2-3 dana.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2003., 15:06   #218
Sto se najgore moze dogoditi kad padnete sa 4 grama zize?

To se dogodilo poznanici ovo ljeto pa me bas zanima (dobila je poziv za soc. radnika, zena je teska babuskara i tretiraju kao da je na dopu). Hoce li morati ici na testiranja urina? Hoce li se ovo tretirati kao prekrsaj ili kazneno djelo i koje su moguce kazne za osobu koja nikad nije kaznjavana do sada.

Ima netko iskustva?
Osobno mi je ova situacija apsurdna.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2003., 08:20   #219
Quote:
lahor kaže:
Sto se najgore moze dogoditi kad padnete sa 4 grama zize?

To se dogodilo poznanici ovo ljeto pa me bas zanima (dobila je poziv za soc. radnika, zena je teska babuskara i tretiraju kao da je na dopu). Hoce li morati ici na testiranja urina? Hoce li se ovo tretirati kao prekrsaj ili kazneno djelo i koje su moguce kazne za osobu koja nikad nije kaznjavana do sada.

Ima netko iskustva?
Osobno mi je ova situacija apsurdna.
naravno da ce ic na testiranje
dobit ce dosje (al najvjerojatnije ce se tretirat kao prekrsajno djelo) u kojem ce joj pisat narkoman, diler, posjedovanje i sta ja sve znam. al to je samo formulacija
__________________
Ali gospođo, jedan somun izmeđ dvi kifle ne može da balansira, on ne može da balansira
Jack of all trades is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 16:06   #220
pazite. ako ste u situaciji da zivite sa starcima ako pobudite njihovusumnju oni moguu roku od odmah ici u apoteku kupit test na urin. budite pametni. ja eto pazim. trudim se mislim... sto se tice otkrivanja, ovisi i od osobe jer ako si vise fizicki aktivan prije ce ti sve to izaci iz organizma. ja osobno pusim recimo tjedan dana svaki dan onda tjedan dana pauziram,onda nekad duze vrijeme nista pa zapalim par puta,i tako. i super mi je. pazim gdje i od koga nabavljam, pazim gdje drzim, nadam se da se necu sjebat :P
a ono da vodi trava heroinu je glupost jer to opet ovisi od osobe do osobe o njenom karakteru,stavu i pameti.meni je trava dovoljna i sasvim sam zadovoljna.a kemija i ostalo mi je apsolutno odbojno i bilo bi me i strah tako nesto uopce unijeti u organizam. trava je nesto drugo. tko zna sta zeli i tko je cvrsta osoba, nece ici dalje. vise ne pijem alhokohol jer me iritaju drugi dan mucnine bljak i glavobolja i sve to skupa.ne treba mi to.
Luv2Bounce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.