Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2007., 01:29   #61
Quote:
ivtau: mene je više tehnički razočarao pa mi je to zauzelo cijelokupni dojam. malo mi je sirovo izrežiran. nisam zadovoljan ali mogao bi pogledati još jedan put. uvijek mi je pri ruci
Ma nije greda i nema beda. Ako se slažeš, zaključimo da je dobro da se tebi sviđa malo manje, a meni malo manje, hm, manje - radi ravnoteže.
Tigrić Tinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 11:57   #62
el dia de la bestia.

ma ono, mislim da sam sve špansko ever što mi je došlo pod ruku pogledala.
i smeće i dobro. nema veze, ak je špansko, daj
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 13:06   #63
Quote:
Tigrić Tinko kaže: Pogledaj post
Ma nije greda i nema beda.
nije greda, daska je

sve ok
ivtau is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 07:48   #64
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
Mar adentro.
nikako ovo da pogledam a vec dugo vremena zelim

posto vidim da ste se prilicno raspisali o relativno poznatim filmovima, evo da preporucim nesto drugacije

el verdugo sjajna crna komedija iz 60-tih o covjeku koji zenidbom naslijedi posao - dzelata

intacto - nesto noviji film, svakako vrijedan gledanja

otro lado de la cama moguce da je neko vec spomenuo i ovaj film meni licno prilicno dobra komedija... davno sam gledala, a postoji i nastavak koji jos nisam pogledala.
tu je naravno Paz Vega, pa moram spomenuti i Lucia y el sexo kojeg se, iskreno slabo sjecam

dias de futbol odlicna komedija.. o fudbalu? neee - o svemu ostalom

inconscientes zabavan i lagan film, super komedija za opustanje (tu je i meni licno jako draga glumica - Leonor Watling)... kad nju spomenuh sjetih se i filma son de mar

a evo i nesto ozbiljnije

te doy mis ojos - drama o porodicnom nasilju. strasno dobar film.

el bola jos jedna potresna drama o nasilju unutar porodice. obavezno pogledati

eto toliko za sada... pogledala sam ja jos dosta toga, ali ne mogu se sjetiti bas svih naslova
faye is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 19:22   #65
Ime filma????

Zanima me kako se zove film koji sam gledao prije 4-5 god. Bolesna radnja , dvije mlade žene, nakon prozivljene kalvarije u životu kreću u ubilački pohod...u filmu ima dosta eksplicitnih scena sexa.
HuberRotomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 00:16   #66
^ Ili ovaj francuski?
fanshawe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 09:42   #67
Quote:
fanshawe kaže: Pogledaj post

je taj je, odličan je kaj ne?

many thanks,and keep on rockin...
HuberRotomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 14:08   #68
Red face

sta je ovo, crkla tema... svi nabrojali sve i gotovo

dobro, da jos malo posluzi... pomozite

naime, nakon vala korejskih filmova, zazelila sam se malo i spanskog jezika ali nesto izgleda problem naci to... (mozda emula ima sve, alii drazi su mi torrenti jer je brze).. dakle, nadjoh mar adentro (konacno) i viridiana se jos polako skida... ali ovo ostalo nema! npr ova "teta i la lluna" ili "Love can seriously...." itd neeemaaa

trazih po rumunskim i bugarskim torent sajtovima, ali nigdje

imate li kakvu ideju (ili cu biti primorana na emulu)

hvala unaprijed
faye is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 16:18   #69
Huana is loka.....
Super film o jednoj velikoj ljubavi!
besana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 19:31   #70
Navedeno je dosta dobrih filmica...

Carlos Saura - El Septimo Dia(uzasno dobar, ples mladih Spanjolki, sestara..Yohana Cobo, Irene Escolar i ona treca uz Meccano pjesmu... mi je olicenje njihovog temperamenta, iako je tragicna prica), Deprisa -Deprisa, Taxi, Cria Cuervos, Peppermint Frappe.....

Alex de la Iglesia - El Crimen Ferpecto, La Comunidad, La Habitacion del nino(Watlinka je tu...u sklopu "Peliculas para no dormir"(horor kompilacija), onda Mirindas asesinas...El dia de la bestia...

El Bola.... Juan Jose Ballesta takodjer u "Planta Cuarta", otkad se zamomcio u ovih zadnjih par godina, nekako mi je slabiji kao glumac....Luis Tosar je standardno odlican u skoro svemu. Te doy mis ojos...isto.

Maria Valverde i Luis Tosar(La Flaqueza del Bolchevique), Tosar i Watlinka u Inconscientes..kao i Nuria Prims..

Soldados de Salamina - Ariadna Gil, Diego Luna...

Ariadna u E Columpio(ima na You Tubu)...kratkometrazni...

La teta y la luna

Libertarias......kurve i revolucija..


Los huevos de oro, Son de Mar....

Dias Contados..Carmelo Gomez, Ruth Gabriel, Bardem kao junkie.

Tesis(Fele M. i Ana, klasika i metal...

La Noche de las Girasoles, Carmelo Gomez.

El Metodo...Noriega, Gomez, Verbeke.

Nuria Nimri, Fele Martinez - Los Amantes del circulo Polar.

Ariadna Gil. Fele Martinez - Lagrimas Negras.

Santiago Segura, Torrente 1, 2, 3...Obra maestra.

Julio Medem - Vacas, Tierra, La Ardilla roja...(Emma Suarez).

Entre las piernas..

Atame......

Todo es Mentira - Jordi Molla, Cruz...

Nadie conoce a nadie(Mateo Gil), Eduardo Noriega, Jordi Molla,

Azuloscurocasinegro....


La Soledad....Intacto...Hermanas...El Arte de Morir, Amantes(Jorge Sanz, Maribel Verdu).

Navajeros....

El Sur - Victora Ericea...

Abre los ojos......Los lunes al sol(Bardem).

Belen Rueda u Mar adentro, kao i Bardem...

Od dokumentaraca 'Hecuba - un sueno de pasion' i 'Sex en el plato'..creme de la creme spanjolske kinematografije ....intervjui........ sto ih je navelo na glumu i kako se rade seks scene...

Simon del Disierto...Viridiana,
Los Olvidados....

El Lobo, Noriega, Sanz, Jose Coronado....itd.

Najbolji sajt za skidanje filmova po meni je vagos.es ..s RapidShare...ili Megaupload nalogom.
Ima i Toda Mafalda
Adrion Oros is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 21:42   #71
^wow koji post
e da... zaboravila sam vagos za skidanje... super je
sad su mi bas zapeli za oko el septimo dia, tesis i el crimen ferpecto... imam in negdje na cd-u ali ih nisam nikad pogledala... baš bi mogla
Mademoiselle X is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 23:45   #72
...Postanje linkova za dovnload nije dozvoljeno - pa vas molim da ih vise ne postate

__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 16:04   #73
Quote:
Mademoiselle X kaže: Pogledaj post
^wow koji post
e da... zaboravila sam vagos za skidanje... super je
sad su mi bas zapeli za oko el septimo dia, tesis i el crimen ferpecto... imam in negdje na cd-u ali ih nisam nikad pogledala... baš bi mogla

Hvala

Sad stvarno za frikove spanjolskog filma sto se tice las documentales.........na You Tubu Aragonska TV je postavila "El Reservado", intimne polusatne intervjue s najpoznatijim spanjolskim glumcima(Watling, Anaya, Noriega, Coronado, Gomez, itd.)

"Hecuba, un sueno de pasion" se moze samo pogledati na tu.tv. Ima dva dijela...i stvarno je predobar. Gabino Diego, Victoria Abril, Verdu, Javierova majka Pilar Bardem, skoro svi su tamo...

Intervju, odnosno dokumentarac "El Oficio de actor"(2005)Tosar, Bardem i Eduard Fernandez(Son de Mar.. ufurani poduzetnik,.... luzer u El Metodo....njemu leze dobro 'macho iberico' uloge...) Isto na tu.tv


"Sexo en el plato" ....vagos.
Adrion Oros is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 20:26   #74
faye može usluga
jel mi možeš poslat one linkove na pm za hindu filmove, nisam ih stigla sve pregledat a već su izbrisani... a sad baš imam vremena
Mademoiselle X is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 01:35   #75
Nisam vidjela da je netko naveo film Guillerma del Torea (a možda mi je samo promaklo ) - "El Laberinto del Fauno", po naški "Panov labirint"! Bio je nedavno u kinima! Uglavnom, PREKRASAN FILM!!! Za one koji ne znaju o čemu se radi: radnja je smještena u vrijeme španjolskog građanskog rata i cijelo vrijme se isprepleće surova i brutalna realnost s maštom jedne slatke curice! Za prave filmofile ovo je svakako film koji se ne smije propustiti!!!!
Tučak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 16:00   #76
tucak:
informacije radi... mexico je nezavisna drzava
---------------
dodano naknadno:

mislio sam da se ovdje radi samo o spanjolskim filmovima a ne spanjolskom govornom podrucju..

tucak:
isprike
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 17:42   #77
Thumbs down

meni je laberinto del fauno bio tako bezveze da ga jednostavno nisam ni mogla odgledat do kraja, volim guillerma, ali ovo je totalni promašaj... bar po mom mišljenju

#xavierkat ... jedno pitanje... kako to da se npr. na topicu o e-books smiju postati linkovi za download, a ovdje ne... po čemu su to oni bolji od nas pa smiju
Mademoiselle X is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 19:13   #78
Como agua para chocolate, vrlo dobar.
koyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 19:30   #79
Torrente 3
analolypop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 21:08   #80
taj como agua para chocolate sam i mislila skinut, ali nakon što pročitam knjigu, tako da sam trenutno u fazi čitanja, imam još jedno pola knjige, a onda film, jer ako napravim obratno onda mi se ne bude dalo čitat knjigu... znam ja sebe
Mademoiselle X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.